Jump to content

Жребият за клубните турнири


80 replies to this topic

#21 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 06 август 2007 - 15:05

View Postwolfy, on Aug 5 2007, 23:13, said:

Хаха, така е, в селянията нямат равни. Язък, задето вдигат символи, от които хабер си нямат. И циганският оркестър да свири. Бомби за тия! :pogranichnik:

Достойно мнение за един гражданин! :harhar:

#22 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 06 август 2007 - 15:07

View PostJimmy Pop, on Aug 6 2007, 15:55, said:

А ако всички сме против и двата отбора, ех, колко по-хубав би бил спортът... :pogranichnik:

Нещо не те разбрах...
Ти като гледаш футболен мач и от двата отбора ли си?
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#23 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 06 август 2007 - 15:14

View PostJimmy Pop, on Aug 6 2007, 16:05, said:

Достойно мнение за един гражданин! :harhar:
Точно така. :pogranichnik: Селтици и мангали са, така че ДГД!
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#24 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 06 август 2007 - 15:20

View Postmarillion, on Aug 6 2007, 15:07, said:

Нещо не те разбрах...
Ти като гледаш футболен мач и от двата отбора ли си?

Ставаше дума за определени два отбора в твоя пост, не бягай от контекста...

#25 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 06 август 2007 - 15:29

View PostJimmy Pop, on Aug 6 2007, 16:20, said:

Ставаше дума за определени два отбора в твоя пост, не бягай от контекста...

Сега вече съвсем не те разбирам. Кой контекст?

Просто изразих становище, от моя гледна точка честно и коректно. Според мен, да пожелаеш късмет на отбора който е предопределен да бъде вечен съперник на твоя любим тим е меко казано проява на лош вкус. Другаде му казват подлизурство, а в политиката демагогия. Така разсъждавам аз, като заклет фен на един от двата отбора и уважавам всеки фен на противния отбор, който мисли така...

Това е истинския живот.
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#26 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 06 август 2007 - 15:37

View Postwolfy, on Aug 6 2007, 15:14, said:

Точно така. :harhar: Селтици и мангали са, така че ДГД!

Така е.
Е, аз съм просто един селтак и мангал, подкрепящ отбора на родния си град (град с над 1500-годишна исторя като такъв бтв), какво разбирам аз от футбол, хвъляне на бомби по случайни хора и ритници в тунела... :pogranichnik:

#27 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 06 август 2007 - 15:45

View Postmarillion, on Aug 6 2007, 15:29, said:

Кой контекст?

Така разсъждавам аз, като заклет фен на един от двата отбора и уважавам всеки фен на противния отбор, който мисли така...

Точно за тия два отбора, за които говориш ти, говоря и аз. :harhar: Не са ми интересни и двата демек исках да кажа и като цяло мнението ми си беше оффтопик, който трябваше да бъде подминат с лека ръка (макар да има частица истина в него). :pogranichnik:

#28 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 06 август 2007 - 16:28

View Postmarillion, on Aug 6 2007, 16:29, said:

Сега вече съвсем не те разбирам. Кой контекст?

Просто изразих становище, от моя гледна точка честно и коректно. Според мен, да пожелаеш късмет на отбора който е предопределен да бъде вечен съперник на твоя любим тим е меко казано проява на лош вкус. Другаде му казват подлизурство, а в политиката демагогия. Така разсъждавам аз, като заклет фен на един от двата отбора и уважавам всеки фен на противния отбор, който мисли така...

Това е истинския живот.


Това да пожелаеш успех на противника е достойно, а това да викаш и за двата отбора когато ти е кеф и удобно се нарича подлизурство и демагогия :mellow:. Фен съм на ЦСКА (за кой път го казвам почна да ми омръзва) и когато играят за първенството съм за тях и против "Левски" срещу който и отбор да играят от България. Но когато български отбор играе срещу отбори от други държави ми доставя удоволствие когато ги бием и им натриваме вирнатите носове. А какво правят в Германия, не ме интересува аз живея в България.

P.S. В крайна сметка на терена се вижда кой отбор е по-добър. И всичките спорове и хуления са безмислени.
Rock n' Roll

#29 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 06 август 2007 - 17:15

View PostCode187, on Aug 6 2007, 16:28, said:

А какво правят в Германия, не ме интересува аз живея в България.

Това към мен ли беше или аз съм параноик? :mellow: :yes:

edit: Явно съм :), не чета внимателно, извинявам се.

Edited by Jimmy Pop, 06 август 2007 - 17:24 .


#30 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 06 август 2007 - 22:32

View PostJimmy Pop, on Aug 6 2007, 16:37, said:

Така е.
Е, аз съм просто един селтак и мангал, подкрепящ отбора на родния си град
А, не знам, не разбирам. Бъди си, ако те влече, твой избор :P

Бтв единственият стадион, на който свири цигански оркестър и феновете играят кючеци по трибуните, щракайки с пръсти, е вашият. Даже и на мачове в чужбина си го взимахте, оркестърчето, да ви свири на уше. :D

Quote

какво разбирам аз от футбол, хвъляне на бомби по случайни хора и ритници в тунела... :shok:

Дори не знам за какво говориш, в някакъв екшън ли си участвал?? Да не би тези гамени, левскарите някъде да са те понатупали? В някакъв тунел...? Простаци! И грубияни! ;) Не ги е срам.
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#31 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 07 август 2007 - 03:11

View Postwolfy, on Aug 6 2007, 22:32, said:

А, не знам, не разбирам. Бъди си, ако те влече, твой избор :P

Бтв единственият стадион, на който свири цигански оркестър и феновете играят кючеци по трибуните, щракайки с пръсти, е вашият. Даже и на мачове в чужбина си го взимахте, оркестърчето, да ви свири на уше. :D

Дори не знам за какво говориш, в някакъв екшън ли си участвал?? Да не би тези гамени, левскарите някъде да са те понатупали? В някакъв тунел...? Простаци! И грубияни! ;) Не ги е срам.

Много сте ми забавни като се хващате за тоя прословут оркестър, който не е стъпвал на стадиона от минимум 5 години и срещу който бяха абсолютно всички истински фенове на отбора. Къде е вината на феновете, че Гришата им се кефеше на тия мангали от Плевен (без да имам нищо против града). Ти колко точно хора видя да "играят кючеци по трибуните, щракайки с пръсти" :shok: на нашия стадион... Стъпвал ли си в Ловеч изобщо? Запознат ли си за процента цигани и турци в нашия регион изобщо, а и конкретно в Ловеч, ако ще си говорим за етноси. Запознат ли си с историята на един от най-старите градове в България, който е стартирал като тракийска столица, а не да речем като селце с 200 шопи (не използвам тази дума обидно, а от историо-гоеграфска гледна точка), град, в който е поставено началото на Втората Българска държава и който е избран от Васил Левски за революционен център на България, град дал на родината ни множество професори и учредители на науки и научни движения. Но въпреки всичко това естествено, че всички в този град ще са селтаци и мангали, след като от нищото (не съвсем, но няма да навлизам в подробности) се появи футболен отбор, срещу който вие големие "грандове" треперите. А какво да правят "селтаците" и "мангалите", които не се интересуват от футбол. И те под ножа и под бомбите? Жалко е да се чуят подобни думи от човек, пишещ в този форум, т.е. за който се препдолага, че е малко над футболната простотия и лумпенизациа и всякакъв вид техни проявления. Иначе нямаше и да обърна внимание на поста ти.

За екшъните да ти напомня, щом си любопитен: струва ми се ваши хора погубиха случаен човек след "великя" мач (който става все по скучен от година на година, но нали това са "богопомазаните" и само за него се говори), явно си забравил и грозните сцени в тунела на Герена след реванша на полуфинала за Купата (когато ви бяхме били с 4:0 първия мач), когато двама-трима играчи наритаха Витята (може би най-ктокия човек във футбола изобщо) в тунела от злоба, а преди тва някой се беше разправял и с Джаич на терена (за това бяхте наказани 1000 лева :P , а ние за хвърлена пластмасова бутилка играхме един полусезон в Добрич, но това е отделна тема), не помниш може би и хилядите пъти, когато ни почупвахте стадиона, а веднъж и автобуса)... по-добре да спра дотук. Може би ти ще ме контрираш с наши подобни истъпления...но се съмнявам да се сетиш за такива. Ще кажеш, малко сме, кво да направим. Да, малко сме, от малък град сме, но си обичаме отбора и града. Ще кажеш фенове станахме от 10 години с идването на Гришата, е аз съм фен от времето на ЛЕКС и винаги съм бил фен само на този отбор и не съм единствения.

Та в общи линии това е положението. Надявам се да нямам поводи друг път за подобни писания в този форум, в койот сме се събрали (надявам се) мислещи хора със съвсем друга цел.

#32 ZYKLON

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 12 posts

Posted 07 август 2007 - 08:00

Футбола отдавна не е само спорт.Но това,не може да го разбере човек,който не живее с това явление.
Футбола е любов,омраза и много пари.Или си мислиш,че маса богаташи си накупиха отбори от любов към спорта?А това,кой каво копира е друг въпрос.Но тук не става въпрос за копиране.Навсякъде по-света,където се играят мачове има омраза.Просто без нея футбола не може

#33 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 07 август 2007 - 12:29

хихихихи готина тема
принципно съм от Левски
ще подкрепям всички отбори в техните европоходи(бахти думата), но ако ЦСКА отпаднат преди нас ще е много готино, въпреки че лошо за БГ футбола, но просто знам че случи ли се това ще скъсам от базик съседа който е от ЦСКА, както и той ако ние отпаднем. толкова за омразата
а за Литекс и Ловеч, ми майната им. ако искат и град на 10 000 години да и Дарт Вейдър да се е родил там, същото може да се каже за почти всеки град. преди 2-3 години бяха доста по-добър отбор.
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#34 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 07 август 2007 - 13:42

View PostJimmy Pop, on Aug 7 2007, 04:11, said:

Много сте ми забавни като се хващате за тоя прословут оркестър, който не е стъпвал на стадиона от минимум 5 години и срещу който бяха абсолютно всички истински фенове на отбора. Къде е вината на феновете, че Гришата им се кефеше на тия мангали от Плевен (без да имам нищо против града). Ти колко точно хора видя да "играят кючеци по трибуните, щракайки с пръсти" :yes: на нашия стадион... Стъпвал ли си в Ловеч изобщо? Запознат ли си за процента цигани и турци в нашия регион изобщо, а и конкретно в Ловеч, ако ще си говорим за етноси. Запознат ли си с историята на един от най-старите градове в България, който е стартирал като тракийска столица, а не да речем като селце с 200 шопи (не използвам тази дума обидно, а от историо-гоеграфска гледна точка), град, в който е поставено началото на Втората Българска държава и който е избран от Васил Левски за революционен център на България, град дал на родината ни множество професори и учредители на науки и научни движения. Но въпреки всичко това естествено, че всички в този град ще са селтаци и мангали, след като от нищото (не съвсем, но няма да навлизам в подробности) се появи футболен отбор, срещу който вие големие "грандове" треперите. А какво да правят "селтаците" и "мангалите", които не се интересуват от футбол. И те под ножа и под бомбите? Жалко е да се чуят подобни думи от човек, пишещ в този форум, т.е. за който се препдолага, че е малко над футболната простотия и лумпенизациа и всякакъв вид техни проявления. Иначе нямаше и да обърна внимание на поста ти.

За екшъните да ти напомня, щом си любопитен: струва ми се ваши хора погубиха случаен човек след "великя" мач (който става все по скучен от година на година, но нали това са "богопомазаните" и само за него се говори), явно си забравил и грозните сцени в тунела на Герена след реванша на полуфинала за Купата (когато ви бяхме били с 4:0 първия мач), когато двама-трима играчи наритаха Витята (може би най-ктокия човек във футбола изобщо) в тунела от злоба, а преди тва някой се беше разправял и с Джаич на терена (за това бяхте наказани 1000 лева :wub: , а ние за хвърлена пластмасова бутилка играхме един полусезон в Добрич, но това е отделна тема), не помниш може би и хилядите пъти, когато ни почупвахте стадиона, а веднъж и автобуса)... по-добре да спра дотук. Може би ти ще ме контрираш с наши подобни истъпления...но се съмнявам да се сетиш за такива. Ще кажеш, малко сме, кво да направим. Да, малко сме, от малък град сме, но си обичаме отбора и града. Ще кажеш фенове станахме от 10 години с идването на Гришата, е аз съм фен от времето на ЛЕКС и винаги съм бил фен само на този отбор и не съм единствения.

Та в общи линии това е положението. Надявам се да нямам поводи друг път за подобни писания в този форум, в койот сме се събрали (надявам се) мислещи хора със съвсем друга цел.

Добре, пич. Вие сте града на извънземните. Ама съм ходил там и имам преки впечатления, та затова имам и собствено мнение. Също така близък контакт и с така наречените ви "фенове". Положението е много хард там :wub: Както и да е, не ходя по мачове от 6-7 години, струва ми се загуба на време, но преди финала за суперкупата наскоро имах удоволствието да се засека покрай стадиона с няколко души от агитката на Кърпачев. ;) Анцузи, джапанки и потници на воля, подплатени с невероятно поведение. Е, не се стърпяхме, бяхме няколко човека и си ги подкарахме. Само с думи разбира се. Не на насилието, пийс и т.н. :) Пък имаше и куки наблизо ;) Иначе съм запазил много приятни спомени от един мач в Ловеч, дето падна оградата, спомняш си, първия път. Тогава беше хубаво, сега не знам как е :)
Та, с три думи. Мразя този отбор! Бъдете си каквито искате, ваша си работа, но аз това отборче никога няма да харесам. Два пъти станахте купени шампиони. А когато Гриша Ганчев ви остави - а това ще се случи рано или късно - тогава и нещата ще си дойдат на мястото и Кърпачев пак ще стане малкото отборче, което винаги е било. Надявам се, разбираш, че всичко това няма нищо общо с историята на град Ловеч и този път ще направиш разликата между двете неща. ;)

Край по темата от мен.
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#35 THE DEADMAN

    Bultras

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts
  • Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 07 август 2007 - 14:19

View Postwolfy, on Aug 4 2007, 01:16, said:

Изобщо не подценявайте Розенборг. Прогнозирам много тежък мач, ако изобщо отстраним Тампере.
Нали беше само от Челси?Беше загърбил българските футболни пристрастия. :yes:

#36 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 07 август 2007 - 17:33

View PostTHE DEADMAN, on Aug 7 2007, 15:19, said:

Нали беше само от Челси?Беше загърбил българските футболни пристрастия. :nono:

Аз още съм. Но на европейската сцена удрям по едно рамо за сините. :clapping:
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#37 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 07 август 2007 - 19:39

View Postwolfy, on Aug 7 2007, 13:42, said:

Надявам се, разбираш, че всичко това няма нищо общо с историята на град Ловеч и този път ще направиш разликата между двете неща. ;)

Естествено, че няма нищо общо с историята на Ловеч. Разграничих двете неща още в моя пост, ако се загледаш по-внимателно. Но със същата сила няма нищо общо впечатлението ти от група "туристи" (които съвсем не са фенове, а ходят по другите градове и държави, щото е безплатно, и нас ни е срам от тях) с всички останали фенове на отбора и жителите на града. Повечето "ултраси" познавам лично и повечето от тях са студенти в София най-вече и ученици в елитните училища в града, с доминация на Езиковата. СФЛТ ако ти говори нещо...

Quote

Иначе съм запазил много приятни спомени от един мач в Ловеч, дето падна оградата, спомняш си, първия път. Тогава беше хубаво, сега не знам как е

Голяма забава, нали. :clapping:

Quote

Ама съм ходил там и имам преки впечатления, та затова имам и собствено мнение.

....

Анцузи, джапанки и потници на воля, подплатени с невероятно поведение.

И аз съм ходил в София и имам преки впечатления... и мога да поспоря за съотношението "селяни" (по поведение, не местораждане), но както и да е, никога няма да тръгна с обидни нарицания към група хора, щото навсякъде има всякакви. Това ми беше целият пойнт. Мрази си колкото искаш отбора. Бай Кире от квартал "Бабаковец" нема абсолютно нищо общо с него (дори и да ходи на стадиона) и не заслужава да бъде наричан селянин или мангал. Сеш'се?

Quote

Край по темата от мен.

:nono:

#38 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 09 август 2007 - 16:05

http://www.sport1.bg/sport1/node/60685 :D :harhar: :) :yes: :crazy:

Освен грешката на ръководството на преден план изникват следните въпроси:

1. Що за грешка е това, заслужаваща служебна загуба.

2. За чий го дърви четвъртият съдя и как може да допусне тимовия лист с 10 записани футболиста за протокола, щом това е толкова недопустимо.

3. Как така след служебната загуба при общ резултат 3:3 с равен брой голове на чужд терен ние продължаваме. Защо не назначат трети мач, поне да си ги очешим тоя път с повече от 4.

4 (и най-важно). Що за нагъл олигофрен трябва да си, за да подадеш контестация срещу отбора, който ти е дал собствените си екипи, за да може мачът изобщо да се проведе??!!?? :blush:

Извод: УЕФА са дебили! Малтийците са по-цигани от циганите!

Извинявам се за тона, ама това на нищо не прилича. Освен всичко заминават 0.250 точки от коефициента на България.

#39 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 09 август 2007 - 16:39

View PostJimmy Pop, on Aug 9 2007, 17:05, said:

http://www.sport1.bg/sport1/node/60685 :D :harhar: :) :yes: :crazy:

Освен грешката на ръководството на преден план изникват следните въпроси:

1. Що за грешка е това, заслужаваща служебна загуба.

2. За чий го дърви четвъртият съдя и как може да допусне тимовия лист с 10 записани футболиста за протокола, щом това е толкова недопустимо.

3. Как така след служебната загуба при общ резултат 3:3 с равен брой голове на чужд терен ние продължаваме. Защо не назначат трети мач, поне да си ги очешим тоя път с повече от 4.

4 (и най-важно). Що за нагъл олигофрен трябва да си, за да подадеш контестация срещу отбора, който ти е дал собствените си екипи, за да може мачът изобщо да се проведе??!!?? :blush:

Извод: УЕФА са дебили! Малтийците са по-цигани от циганите!

Извинявам се за тона, ама това на нищо не прилича. Освен всичко заминават 0.250 точки от коефициента на България.
Не ми е ясен мноог проблема с тези списъци, ама малтийците откъде са разбрали, че списъкът на Литекс е с 10 души?
Литекс продължава, щото головете му били от игра. За пръв път чувам за това правило, но то май и целия случай си е безпрецедентен...
... Through dreams I influence mankind...

#40 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 09 август 2007 - 18:12

View PostЗмей Горянин, on Aug 9 2007, 16:39, said:

Не ми е ясен мноог проблема с тези списъци, ама малтийците откъде са разбрали, че списъкът на Литекс е с 10 души?

А де?
Пък може и да се раздават списъците и на двата отбора, не знам. Ама тва да си видимо десетократно по-слабия отбор и да са те дънили два пъти с общ резултат 7:0... и да са ти помогнали да не загубиш служебно и въпреки всичко да имаш наглостта да търсиш административна победа... :angry3: Още не мога да го схвана.



Quote

Литекс продължава, щото головете му били от игра. За пръв път чувам за това правило, но то май и целия случай си е безпрецедентен...

А ако бяхме били 2:0 първия мач или 4:1 втория кво става? Головете пак са от игра наще...

:comando:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users