Jump to content

Music Idol...... този път сериозно


77 replies to this topic

#21 Файона

    addicted to chaos

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 212 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2008 - 22:48 PM

View Postmarillion, on Mar 14 2008, 22:28, said:

Дано обърне повече внимание на класическия хард рок за следващите концерти.
Малко се съмнявам. Нали следващите концерти са тематични. А просто не го виждам как пее народна песен с този дрезгав глас.
данюва мамааааааааа думашееееееее ;)
Omnia mea mecum porto

#22 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 14 March 2008 - 22:54 PM

View PostФайона, on Mar 14 2008, 22:48, said:

просто не го виждам как пее народна песен с този дрезгав глас.
данюва мамааааааааа думашееееееее ;)
бе и с дрезгав глас можи
доказателство
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#23 Файона

    addicted to chaos

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 212 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2008 - 23:00 PM

Аааааааааа, не! Така се разхилих, че котката ми се събуди и избяга. Къде ще я търся сега в тъмното?
Omnia mea mecum porto

#24 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 17 March 2008 - 22:37 PM

много ми се иска да видя Деница да пее The Great Gig In The Sky, страшно би й паснало!!! според мен трябва да направят нея, Нора и Пламена победителки, да им направят общ албум или нещо подобно, защото къртят! и адмирации за Иван Лечев и Васко Василев!!! :angry3: трябва да видя последният кога има концерт, и да отида :harhar:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#25 U.D.O.

    Bulgarian LionHeart

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 325 posts

Posted 18 March 2008 - 11:20 AM

Кой сега е номер едно ?
Тоя път ме уби Иван Ангелов.Каква гаргара си направи с Азис,просто нямам думи. :harhar:
"It's your problem if you can't accept ACCEPT, not mine." (Joe Schlared, 1993)

#26 Nemesis

    Tormentor of Christian Souls

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 240 posts
  • Location:Where it's cold and it's dark ...

Posted 18 March 2008 - 14:24 PM

Томаа остана, браво! :harhar: :angry3:
Every time this year

this dark fog will appear

up from the tombs it comes

to take one more life that

can be near ...

#27 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 18 March 2008 - 14:59 PM

Снощи гледах малко онова другото - "Пей с мен". Щото ми направиха впечатление водещите - Светльо Хиподилски и Камен Во. По-точно - те двамата - стари кучета, специално Камен е бил водещ още преди Иван и Андрей от "Сблъсък" да се родят :angry3:
Но явно и Светльо, и Воденичаров бяха прекарали часове в изучаване на поведението на другите двама, щото се правеха на тях като папагали.
Браво! :harhar:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#28 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 18 March 2008 - 21:33 PM

View PostSatyr, on Mar 18 2008, 14:59, said:

Снощи гледах малко онова другото - "Пей с мен".

Доживях да прочета и това от теб, Сатире. Жалко обаче, че си объркал предаването, но всяко начало е трудно, следващия път погледни на коя програма си пуснал телевизора... :D

По новината от преди няколко минути:

КОРУПЦИЯ!!!
:angry3: :blush: :ninja:

За Мария съм доволен - тя си е "моето" момиче от самото начало. :yes: За хубавата Елена също - винаги е добре напред да продължи някой "праведник" вместо чалгаджия. :harhar: За онзи мазньо Ясен обаче.... :D :lol: ;)

Колегата заслужаваше да продължи. И Боно би го потвърдил!! :no:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#29 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 19 March 2008 - 02:45 AM

View Postmarillion, on Mar 18 2008, 21:33, said:

Жалко обаче, че си объркал предаването...
Нема грешка. Просто след пускане и преди изгасяне на телевизора винаги се обхождат всички канали, да не би някъде да дават "Конан Варварина" :harhar:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#30 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 26 March 2008 - 11:29 AM

Ето -> ТОВА <- изпълнение отприщи луди продажби на парчето на Jeff Buckley в iTunes! :worship:
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#31 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 26 March 2008 - 11:42 AM

View PostYanni, on Mar 26 2008, 11:29, said:

Ето -> ТОВА <- изпълнение отприщи луди продажби на парчето на Jeff Buckley в iTunes! :worship:

Добре се справя потомъкът на Фидел Кастро :metal: , но ми се струва, че неговия избор на песен е равнозначен на всеки опит на някой от безбройните айдъли по света да изпее песен на Фреди. Има неща, които не стават само с желание... :metal:

Хайде да си пусна Джеф, отдавна не ми се беше случвало... :harhar:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#32 Nemesis

    Tormentor of Christian Souls

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 240 posts
  • Location:Where it's cold and it's dark ...

Posted 29 March 2008 - 13:59 PM

Ааа моя фаворит тома снои направо ме разби... първоначално като разбрах че ще пее песен на Гъзис направо ми дойде да пребия някой обаче после ми стана забавно, че даже и смешно щото виждам че ще се справи с тая идиотска задача а и виждам че е неизбежно в Цървуландия да не дадат чалга песен просто нема начин... затова стискам му палци в понеделник ще е много весело и пак ще гласувам за него независимо дали ще пее песен на азис или на Мейдън! :metal: :worship: :blush:
Every time this year

this dark fog will appear

up from the tombs it comes

to take one more life that

can be near ...

#33 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 29 March 2008 - 18:32 PM

View PostNemesis, on Mar 29 2008, 13:59, said:

а и виждам че е неизбежно в Цървуландия да не дадат чалга песен просто нема начин...
Да,съгласен съм,ама тоя глупак (Би)Дони направо прекали! Първо покани Ивана,после оная другата...ъъъ...Азис,сега им дава такава задача! Просто се оля! :worship: :blush: B) :metal:

Edited by Tejuk Metalist, 29 March 2008 - 18:32 PM.


#34 Nemesis

    Tormentor of Christian Souls

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 240 posts
  • Location:Where it's cold and it's dark ...

Posted 29 March 2008 - 21:45 PM

Пфф така е ...аз БИдони не си го харесвам от карй време ама сега наистина видях колко тъпо парче е- нарочно се изгаври с Тома, защото ако сте запознати той си каза в едно представяне нещо като визитка беше казал че ако Азис му предложи да направят дует няма да приеме... и сега Бидони напук нарочно му даде точно Азис... :worship: :blush:
Every time this year

this dark fog will appear

up from the tombs it comes

to take one more life that

can be near ...

#35 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 31 March 2008 - 21:31 PM

Най-после Тома ми хареса тази вечер. Каква ирония на съдбата само! На Тома му се наложи да експериментира с песен на Азис, за да се случи така, че да отключи вратата към сърцето ми и аз да го възприема като солов певец, а не като поредният вокал на група от което амплоа според мен, Тома поне досега, така и не успя да излезе... :vinsent:

Но, не мога да крия, че моята слабост е Иван. Това момче има невероятната способност да извлича дивидент от всяка една затруднена ситуация в която попада. Въпреки невероятно грубите и подмолни методи с които организаторите се опитват да го отстранят, той запазва самообладание и с вроден артистизъм извлича максимум позитивизъм от ситуацията. И, да! Харесва ми как пее. Напомня ми Джони Ротън и днес за първи път мога да кажа, че Милко Калайджиев има страхотни парчета... :ninja:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#36 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 31 March 2008 - 22:05 PM

View Postmarillion, on Mar 31 2008, 22:31, said:

и днес за първи път мога да кажа, че Милко Калайджиев има страхотни парчета... :vinsent:
моля те, не се изхвърляй толкова... :ninja:
чудех се дали да го гледам, издържах до половината и после твоята Арена ме отвлече...Имам някаква алергия към чалгата, исках да остана да го гледам до края, но просто не можах...но от това, което видях мога да кажа, че в ролята се превъплътиха най-добре наистина Иван и...Шанел. На тая мацка тия ритми са й в кръвта явно, да си я поемат от Пайнер и така...Но само да ми докарат още един не-ариец(демек чалгар :D) или да насочат предаването натам, спирам да го гледам, оляха се!!! :lol: То не бяха концерти, то не бяха посетители, то не бяха гадости...За да се видят истинските им възможности трябва да им направят джаз концерт и такъв с народни песни, а не да ни мъчат по тоя начин и да налагат някакъв стандарт, който не важи за всички...При положение, че там участват и Иван Лечев, и Вили Казасян, и кой ли още не, те пак успяха да си го обърнат на чака-рака! :no: Но пък погледите на Фънки и Вили Казасян в някои от "силните" моменти много ме радваха... :D
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#37 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 02 April 2008 - 13:46 PM

Примирете се, че до края на Мюзик Айдъл ще гледате само чалга певици в ролята на "ментори". Просто продуцентите имат сключен договор е Митьо Пайнера за реклама и спонсорство и човека си праща протежетата там.
Промоутъра на Сото говорил с ония гейове Иван и Андрей за да го вкара на 17 март вечерта в шоуто, но те отказали.

#38 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 02 April 2008 - 17:16 PM

View Postforeigner, on Mar 31 2008, 23:05, said:

За да се видят истинските им възможности трябва да им направят джаз концерт и такъв с народни песни, а не да ни мъчат по тоя начин и да налагат някакъв стандарт, който не важи за всички...При положение, че там участват и Иван Лечев, и Вили Казасян, и кой ли още не, те пак успяха да си го обърнат на чака-рака! :yes: Но пък погледите на Фънки и Вили Казасян в някои от "силните" моменти много ме радваха... :lol:
<_< :metal: :metal:

#39 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 02 April 2008 - 18:30 PM

View Postforeigner, on Mar 31 2008, 22:05, said:

Но само да ми докарат още един не-ариец(демек чалгар :yes:) или да насочат предаването натам, спирам да го гледам, оляха се!!! <_<

Още щом разбрах, че им дават чалга задача, за мен МИ беше дотук.
Нито ги гледах, нито възнамерявам...то не че и досега съм гледала и едно предаване, де (слушах ги чат-пат във вибокса, понеже...съпругът категорично и непреклонно възразява вечер да пускаме МИ - рече, че такива простотии отказва да гледа), и аз се цупех, ма прав е! и вече отказвам и аз.

@ Мерилиъне, не знам кво толкоз те кефи тоз Иван, мощна простотия струи от него.

Както и да е: стискам палци на Деница и Тома и ще гледам финала, ако някой от тях двамата е на финал..дотогава - тцъ.

Edited by Hard rock fan, 02 April 2008 - 18:35 PM.

За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#40 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 02 April 2008 - 21:40 PM

@Hard rock fan-и аз никога до този момент не съм включвала и един епизод от каквито и да било реалити шоута или подобни музикални формати. Но в този случай бях грабната от таланта на някои от участниците. И сега съм бсолютно озадачена как днес точно талантливите бяха поставени на кантар, а не тези, които са пълнеж на шоуто: Ана, Мария, Денислав, Шанел, Иван, Стоян. Българският народ за пореден път потвърди максимата "Народът иска хляб и зрелища" и показа, че и в такива предавания гласува така, както и на избори-БЕЗМОЗЪЧНО! Затова според мен журито трябва да има право на вето и на крайно окончателно решение. И вместо два от най-добрите гласове да се изправят един срещу друг, журито да решава дали да признае вота. Все пак това са музиканти, а не Сулю и Пулю от Полски Тръмбеш или Долни Дъбник...И под музиканти нямам предвид протежетата на митко пайнера(нарочно с малки букви!)-есил, преслава, вреслава и т.н. Защото точно масовото изпростяване, причинено от чалгата, определя вотове като днешния.
Радвам се, че Нора остана, но не се радвам, че Пламена си отиде. Това беше безобразие.
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users