Jump to content

Spirit Of Burgas festival15.-17.08.2008г. - Централен плаж


120 replies to this topic

#1 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 02 July 2008 - 15:22 PM

Цък...
I don't know how I managed it...

#2 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 03 July 2008 - 10:54 AM

Малко повече информация - тук.
I don't know how I managed it...

#3 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 13 July 2008 - 22:37 PM

http://www.katehizis...ct.php?nid=8138
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#4 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 13 July 2008 - 23:49 PM

Като прочетох тази новина сърцето ми прескочи няколко пъти, а мозъкът ми замръзна. Marillion? Rush??? Винаги, когато споменат в едно изречение Ръш и България, мозъкът ми замръзва. И после нещо прещрака. Нещо почва да ми напомня на MoR...Гръмки имена, много дни, свирня по цели нощи, a допреди месец хал хабер си нямахме за такова събитие...
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#5 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 14 July 2008 - 07:43 AM

"Част от музикантите на MARILLION са в планирана ваканция и от групата са предложили да дойдат само два от членовете й, които да изнесат ънплъгд шоу, но това не е отговаряло на концепцията на фестивала."

Предполагам, че нашият съфорумник Marillion като прочете това, първо ще псува и ще си удря главата в стената около два часа и чак след това ще напише някакъв коментар :yes: :clapping:
I don't know how I managed it...

#6 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 14 July 2008 - 09:26 AM

Много бомбастична новина. Твърде ми прилича на един анонс от недалечното минало...

#7 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 14 July 2008 - 10:24 AM

View PostSvil, on Jul 14 2008, 10:26, said:

Много бомбастична новина. Твърде ми прилича на един анонс от недалечното минало...
Бъди сигурен, че няма нищо общо. Това е официален MTV-фестивал, а "DS Music" са компания с дългогодишна история в промоутърския бизнес, която работи сериозно.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#8 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 14 July 2008 - 10:53 AM

Това е хубаво. Между другото едната сцена се строи вече. Видях я миналата седмица. Просто имената на групите ми идват прекалено големи, за да ми е достоверно, че точно в Бургас ще се съберат.

#9 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 14 July 2008 - 11:04 AM

Кои групи - Ейшън Дъб Фондейшън и разните там хип-хопър и денсъри, обявени досега ли?
Щото от наште групи, освен Систърс ъф Мърси други няма обявени :no:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#10 Guest_enslaved_*

  • Гости

Posted 14 July 2008 - 11:20 AM

Groove Armada са Големи и неслучайно закриват фестивала. Друг е въпросът, че болшинството от феновете им едва ли са фенове и на Sisters of Mercy, а не виждам да се продават еднодневни билети.

#11 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 14 July 2008 - 11:22 AM

View Postenslaved, on Jul 14 2008, 11:20, said:

Groove Armada са Големи и неслучайно закриват фестивала. Друг е въпросът, че болшинството от феновете им едва ли са фенове и на Sisters of Mercy, а не виждам да се продават еднодневни билети.
Ще ги пуснат по-късно, след изчерпването на промоционалните. Цената им беше 39 лв на предварителна продажба и 45 лв на място, имаше и по 25 лв, ако се купят в деня, след полунощ (след 1 часа, ако трябва да сме точни).

Edited by Metal Heart, 14 July 2008 - 11:24 AM.

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#12 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 14 July 2008 - 11:43 AM

View PostSvil, on Jul 14 2008, 11:53, said:

Просто имената на групите ми идват прекалено големи, за да ми е достоверно, че точно в Бургас ще се съберат.
Дет се вика и на твойта улица изгря слънце! :no: :yes:
I don't know how I managed it...

#13 The_Snake

    наполовина инженер

  • Енориаши
  • PipPip
  • 110 posts

Posted 14 July 2008 - 13:21 PM

Quote

CRADLE OF FILTH засега са свободни за 17 август, но за този ден се преговаря с по-голяма банда, която се очаква да се обяви до дни.

Хъм... Проверих всички възможни групи,за които се сетих и може би са по-големи от Cradle, но някои от тях въобще нямаха турнета, другите имаха други ангажименти. :no: Дано се провалят преговорите им, за да дойдат Cradle of Filth. :yes: Струва ми се невъзможно да са Dimmu Borgir, тъй като на 16-ти са в Обединеното Кралство...
Love and hate and human sexual nature
This power is sustained by endless violence and pain
A cycle I can't understand...

#14 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 14 July 2008 - 14:10 PM

View PostSatyr, on Jul 14 2008, 12:04, said:

Кои групи - Ейшън Дъб Фондейшън и разните там хип-хопър и денсъри, обявени досега ли?
Щото от наште групи, освен Систърс ъф Мърси други няма обявени :yes:


Quote

На въпрос на Васко Катинчаров с кои други изпълнители се е преговаряло за фестивала, г-н Вълков изброи редица звездни имена - RUSH, NIGHTWISH, SCARS ON BROADWAY, MARILLION и CRADLE OF FILTH

За ето тези групи говоря.

View PostOzzy, on Jul 14 2008, 12:43, said:

Дет се вика и на твойта улица изгря слънце! :no: :lol:
Още е в затъмнение да ти кажа. Като изгрее ще говорим пак :yes:

#15 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 14 July 2008 - 14:17 PM

View PostSvil, on Jul 14 2008, 15:10, said:

Quote

На въпрос на Васко Катинчаров с кои други изпълнители се е преговаряло за фестивала, г-н Вълков изброи редица звездни имена - RUSH, NIGHTWISH, SCARS ON BROADWAY, MARILLION и CRADLE OF FILTH
За ето тези групи говоря.
От които има само малък шанс за CoF, другите са само неосъществими варианти.
Пък бат Неди навремето почти нямаше неосъществени - масово си слагаха на сайта датата за ЧнР :no:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#16 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 14 July 2008 - 14:42 PM

View PostOzzy, on Jul 14 2008, 08:43, said:

"Част от музикантите на MARILLION са в планирана ваканция и от групата са предложили да дойдат само два от членовете й, които да изнесат ънплъгд шоу, но това не е отговаряло на концепцията на фестивала."

Предполагам, че нашият съфорумник Marillion като прочете това, първо ще псува и ще си удря главата в стената около два часа и чак след това ще напише някакъв коментар :haha: :no:
и с право ебаси! :yes: деба шибаната им концепция, това щеше да е едно от най-музикантските преживявания на годината! :yes: :lol: ;) ново доказателство, че ще продължат да наблягат на хеви групи, а аз ще продължа да сънувам концерти на Мерилиън, Ръш и Ейша (да не говорим за по-непознатите на масовия слушател прогерии) и да си минавам само със сънуването. :wacko:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#17 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 14 July 2008 - 15:06 PM

Музикантските изживявания ги търси на музикантските фестивали :yes: Не на MTV такивата :no: С интерес ще следя евентуално появяването на някое интересно име на този бургаски дух - колко му е да се отскочи от наше село до морето за някое не толкова музикантско изживяване :yes:

#18 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 14 July 2008 - 15:31 PM

View PostJavor, on Jul 14 2008, 16:06, said:

Музикантските изживявания ги търси на музикантските фестивали :yes: Не на MTV такивата :no: С интерес ще следя евентуално появяването на някое интересно име на този бургаски дух - колко му е да се отскочи от наше село до морето за някое не толкова музикантско изживяване :yes:
мдам, защо ли са тръгнали изобщо да отварят дума за Ръш и Мерилиън на такова нещо...но честно казано бих жертвала две каварни и 5 подобни мтв-фестиавала за още нещо от рода на това, което се заформя в Пловдив наесен
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#19 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 14 July 2008 - 16:02 PM

View Postforeigner, on Jul 14 2008, 15:42, said:

а аз ще продължа да сънувам концерти на Мерилиън, Ръш и Ейша (да не говорим за по-непознатите на масовия слушател прогерии) и да си минавам само със сънуването. :no:

съжалявам да го кажа, но спрях със сънуването, едва когато реших и ги следвам вече навън.
явно у нас мисията е - невъзможна.
щом едни Мунспел смятат, че е нерентабилно да концертират тук, то какво да си мисля за останалите като Опет (допълниха евро датите си пак и отново само с централно европейски), Анатема (три пъти ни прескачат като пиян морков Истанбул- Букурещ-Истанбул) Pain of Salvation, (няколко пъти и те - Истанбул - Солун) , а Nick Cave & The Bad Seeds, The Cure, Bon Jovi и тн. при такава широкообхватна тур програма директно ни изключиха :yes:
не виждам смисъл изобщо да коментирам пък имена като Ейша и Ръш у нас...
Мерилиън в действителност имат пролука между 13 септември (Рим) и ноемврийските си дати. не е невъзможно да се организира ънплъгд.... :yes:
ако те не се вписват или там двама - тримата от тях за това шоу, да се чудиш как ли се вписват Sisters Of Mercy в това мероприятие изобщо.

Edited by wiktory, 14 July 2008 - 16:04 PM.


#20 Seaborn

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 124 posts
  • Gender:Male

Posted 14 July 2008 - 19:14 PM

Доколкото ми е известно Asia са потвърдили участие в Spirit Of Burgas.
Windy bus-stop. Click. Shop-window. Heel.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users