Jump to content

Lord Belilal и Graveworm в БългарияРусе, 20.09


77 replies to this topic

#41 Guest_enslaved_*

  • Гости

Posted 20 July 2008 - 16:33 PM

View PostNosferatu, on Jul 20 2008, 17:25, said:

мда, русенците обаче отдавна не са активни, въпреки, че имаше някви слухове, че сега правят нещо.

Вокалът изнася главните басови партии на операта в Бон, та не може да се разтрои, макар че много му се иска.

Quote

Има много метъли в Русе, но чак пък най-метълския град не сме...

Абе какво се хванахте за това "най-метълски"...Още повече, всички знаем, че Kavarna is the metal capital of the world. :D

Edited by enslaved, 20 July 2008 - 16:35 PM.


#42 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 20 July 2008 - 18:01 PM

View Postenslaved, on Jul 20 2008, 13:20, said:

анулира аргумента, че е метълски град
Нищо не анулира. Това не е аргумент. Във вселената не съществува аргумент доказващ твърдението, че Русе е метълски град. А за "най-метълския" да не говори. А за това, че ти само си дуднявиш и до момента не си посочил и един единствен аргумент - за това пък въобще да не говорим.

Quote

В София на концерти на екстремни групи ходят по 100-200 човека, какво да говорим за други градове.
Именно де... В София не вървели нещата, та камо ли в другите градове. Тогава Русе за какво ми го даваш за пример?! Той не е ли към другите градове? Или в другите градове /Пловдив, Варна, Ловеч, Берковица, и т.н./ нещата не вървят, обаче в Русе, разбираш ли, са цъфнали и вързали!!! Метълът там просперира в такива мащаби, че си е*ало мамата!!!

Quote

В интерес на истината, посочих една русенска
Ето това вече е аргумент! В Русе има метъл група! Една!!! Без да броим разбира се тия, как бяха.... дето ако обиколим "училища и читалища, сигурно ще намерим към сто такива" :D

Quote

Още повече, всички знаем, че Kavarna is the metal capital of the world.
Все си мислех, че няма да кажеш по-голяма недомислица от това, че Русе бил най-метълкия град, ама явно съм се лъгал... :wub:
I don't know how I managed it...

#43 Guest_enslaved_*

  • Гости

Posted 20 July 2008 - 18:03 PM

^ По-кротко, я каква жега е навън. :wub:

Това за Каварна - не си сфанал иронията...Нямам още фанела с надпис "Цонко". :D

Edited by enslaved, 20 July 2008 - 18:04 PM.


#44 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 20 July 2008 - 18:38 PM

View Postenslaved, on Jul 20 2008, 18:03, said:

^ По-кротко, я каква жега е навън. :D
С климатик съм. Не усещам жегата. Някой друг май се е разгорещил тука и чакам всеки момент да удостои Русе с титлата "Вакен на Източна Европа" :wub:
I don't know how I managed it...

#45 Guest_enslaved_*

  • Гости

Posted 20 July 2008 - 18:46 PM

Два поста по-нагоре апелирах да се изостави обсесията по това "кой е най-метълски град" в тази тема. Споменаването на израза от моя страна е било условно и между другото. Пристрастията ми към Русе са горещи, но са си мои и с никого не споря. Що за желание да се наложи на всяка цена, че това не било така - оставете човек на мира да смята, че Русе, Варна или Кюлевча е най-красив, най-метълски и каквото още там.
На всичко отгоре, няма метълски град в България, всичко е чалгария.

По ТЕМАТА - в сайтовете на всички групи се споменава и София като дата, но умът ми не побира кой може да е организатор. Дано се разбере скоро.

#46 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 20 July 2008 - 19:18 PM

View Postenslaved, on Jul 20 2008, 16:58, said:

Само Бургаз!! :D

А какво се случва там, я кажи? Мисля да посетя скоро
(още повече, най-хубавите мъже са бургазлийчетата).
Не сещам някоя особено активна бургаска група? А клуб, млуб?
В интерес на истината, посочих една русенска и една бургаска.
В интерес на истината в Бургас има непрекъснато концертен живот. Доста е ъндърграунд, даже не помня името на клуба, но всяка седмица забива по някоя група. Отделно да се сещаш кой подгрява 20 years Nuclear blast в София? Да не говорим, че Врани Волоса и Ривендж Проджект работят по нови албуми. Далече си от истината мой човек.

#47 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 20 July 2008 - 19:22 PM

View Postenslaved, on Jul 20 2008, 19:46, said:

Два поста по-нагоре апелирах да се изостави обсесията по това "кой е най-метълски град" в тази тема. Споменаването на израза от моя страна е било условно и между другото. Пристрастията ми към Русе са горещи, но са си мои и с никого не споря. Що за желание да се наложи на всяка цена, че това не било така - оставете човек на мира да смята, че Русе, Варна или Кюлевча е най-красив, най-метълски и каквото още там.
На всичко отгоре, няма метълски град в България, всичко е чалгария.

По ТЕМАТА - в сайтовете на всички групи се споменава и София като дата, но умът ми не побира кой може да е организатор. Дано се разбере скоро.

Claymore, които са съорганизатори на феста имат вече албум. Въпрос на време е да се появи в магазините. Spot не са спирали да работят. Правят и постоянно концерти. Абе има си концертен живот - малко трудно, но момчетата се справят.

Edited by Digger, 20 July 2008 - 19:31 PM.


#48 Guest_enslaved_*

  • Гости

Posted 20 July 2008 - 19:26 PM

View PostSvil, on Jul 20 2008, 20:18, said:

В интерес на истината в Бургас има непрекъснато концертен живот. Доста е ъндърграунд, даже не помня името на клуба, но всяка седмица забива по някоя група. Отделно да се сещаш кой подгрява 20 years Nuclear blast в София? Да не говорим, че Врани Волоса и Ривендж Проджект работят по нови албуми. Далече си от истината мой човек.

..Гани, Златин от Ривендж, Светльо от Акт ъв гротеск са ми добри познати...Аз съм ЗА Бургас и просто попитах какво се случва...чети по-внимателно.

#49 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 20 July 2008 - 20:28 PM

View Postenslaved, on Jul 20 2008, 20:26, said:

..Гани, Златин от Ривендж, Светльо от Акт ъв гротеск са ми добри познати...Аз съм ЗА Бургас и просто попитах какво се случва...чети по-внимателно.
Аз чета, ти акъл не ми давай. Постовете ти са чисто провокативни, да не говорим, че доста ми напомняш за някой.

#50 Guest_enslaved_*

  • Гости

Posted 20 July 2008 - 21:25 PM

Нищо провокативно няма в адмирациите ми към бургаската метъл-сцена. Ако за някого (теб) не е станало ясно, нека го изразя недвусмислено. Мога само да съжалявам, че "Ривендж проджект" не свирят по-често, че "Корози" са в застой, че "Акт ъв гротеск" не съществуват.

#51 Jim Crow

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 101 posts
  • Gender:Male
  • Location:Transylvania 90210
  • Interests:exotic pets

Posted 21 July 2008 - 09:36 AM

Абе и без това сцената ни наистина не е в разцвета си, ами вие вместо да се обединявате - спорите къде какво било по-развито! Истината е,че само хардкора и мерълкора ни се развиват по-устремено и същото мога да кажа и за дет/грайнд-а

А темата ни все пак беше за феста в Русе :)
Иначе аз няма да се надигна натам (проблем с нощувката да речем), защото същите групи ще свирят и тук в София на следващия ден!
"Some people never go crazy, what truly horrible lives they must lead" Ch. Bukowski

#52 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 21 July 2008 - 10:20 AM

View PostSvil, on Jul 20 2008, 21:28, said:

да не говорим, че доста ми напомняш за някой.
Някоя :bomb:
Една гнусна, долна, мръсна, интригантска и т. н., колкото и гадни епитети да се изредят, няма да е достатъчно, личност :ninja:

Which just has been erased :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#53 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 21 July 2008 - 13:58 PM

View PostJim Crow, on Jul 21 2008, 10:36, said:

Иначе аз няма да се надигна натам (проблем с нощувката да речем), защото същите групи ще свирят и тук в София на следващия ден!
Аз защо разбрах, че само Lord Belial ще свирят на в София? Или съм се объркал?
... Through dreams I influence mankind...

#54 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 21 July 2008 - 14:02 PM

View PostЗмей Горянин, on Jul 21 2008, 14:58, said:

Аз защо разбрах, че само Lord Belial ще свирят на в София? Или съм се объркал?
Защото информацията е неофициална и все още неясна. Поне три от петте групи, в т. ч. Л. Белайъл имат в тур-разписанията си и Русе, и София на 21.09, но за последната дата все още никой не е поел отговорност.
По-точно - групите са заедно на турне.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#55 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 21 July 2008 - 14:21 PM

View PostSatyr, on Jul 21 2008, 11:20, said:

Някоя :ninja:
Една гнусна, долна, мръсна, интригантска и т. н., колкото и гадни епитети да се изредят, няма да е достатъчно, личност :)


нагла? :bomb:
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#56 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 21 July 2008 - 14:27 PM

View PostHard rock fan, on Jul 21 2008, 15:21, said:

нагла? :ninja:
True :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#57 satanicart

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts

Posted 22 July 2008 - 08:44 AM

True нагла личност :) :) :D Звучи много подходящо за блек метъл фен :lol:

Аз не харесвам общо взето никоя от групите (само първия Lord Belial ми харесва горе-долу, още си го пазя на CD), но ще отида на концерта в София, така или иначе тук не се случва почти нищо и затова не върви да пропусна. И 10 минути от концерта да ми харесат пак си струва.

А по горните коментари... Русе - най-метълския град в България :D ;) :lol2:

#58 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 22 July 2008 - 09:05 AM

Най-метълската държава в света е Финландия. Защото има най-голям брой групи и фенове средно на глава от населението.
Съответно, ако в Мелник има една метъл група и 10 фена, статистически това ще е най-метълският град в България :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#59 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 22 July 2008 - 14:46 PM

View PostSatyr, on Jul 22 2008, 09:05, said:

ако в Мелник има една метъл група и 10 фена
Току що се въщам оттам. Няма. :worship:
Но пък винцето им е чудно :rolleyes:
I don't know how I managed it...

#60 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 22 July 2008 - 14:54 PM

View PostOzzy, on Jul 22 2008, 15:46, said:

Току що се въщам оттам. Няма. :worship:
Но пък винцето им е чудно :rolleyes:

и аз така знам, че няма метълска, но пък има една много интересна - Леб и Вино. съжалявам, но някъде съм дала диска. не помня вече, но не са ми го върнали, за да ги чуеш докато опитваш купеното за вкъщи винце (сигурна съм, че си се запасил, хах :pardon: )





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users