Jump to content

Jeff Scott Soto и Tempestt в София18.03.2008 - клуб "Black Box"


58 replies to this topic

#21 Kristin

    (баш) философ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 628 posts

Posted 19 March 2008 - 10:16 AM

View Postforeigner, on Mar 19 2008, 01:49, said:

След като си осигури обещанието на Наско за помощ при вокалите и се скри за малка почивка, героят на вечерта подхвана "I'll be waiting" на Talisman, може би най-чаканото от маниаците парче. Началото беше акапелно, а в "силната" част едно момче до мен беше изтеглено на сцената да помага. Нашенецът (на име Венелин) се справи много добре със задачата и остави Джеф доволен.

Той е съфорумец :blush: :lol:
Aз конструирам всеобщото като избирам себе си!

#22 hendy

    manowarrior

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2008 - 10:19 AM

eто и моите снимки (скромни :)

http://picasaweb.goo...ScottSoto180308

#23 Scorpio

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 23 posts

Posted 19 March 2008 - 13:47 PM

JEFF SCOTT SOTO и TEMPESTT втвърдиха времето в София
"My hair is wow! Do you know what it means? Means WOW!"


На 18.03.2008 г. лек дъжд, съпровождащ пътя до нощен клуб Black Box, загатваше за една свежа и пълна с приятни усещания вечер. След допускането на феновете до помещението на клуба последва 50 минутно забавяне, по време на което неколкократно от колоните можеха да се чуят Close My Eyes, Just Hate Me и Shut Your Mouth на шведската Industrial-Electronic metal група Pain, както и други неизвестни за мен изпълнители и песни.

Към 21 часа вече всичко бе готово и на сцената се качиха бразилците от Tempestt, които са в процес на съвместно европейско турне със звездата на вечерта - Jeff Scott Soto. В състав BJ (вокали), Edu Cominato (барабани), Gustavo Barros (китара) и Paulo Soza (бас) момчетата представиха парчета от дебютния си албум. Сред заглавната Bring 'Em On, баладичните бисери Enemy In You и A Life's Alibi, инструментала Redoma, здравословно здравите Faked By Time и Too High спокойно могат да бъдат извадени песни, достойни да бъдат определени като чудесни попадения за мелодичния тежък рок. Tempestt впечатлиха и с по-здрав звук от този, за който се добива представа от студийните им записи. С качественото си изпълнение четиримата определено показаха, че са достойни да бъдат на една сцена с такова голямо име. Единици бяха феновете, които познаваха творбите им, но въпреки това публиката видимо остана доволна от чутото и аплодираше силно групата след всяко изпълнение.

След представянето на авторските си парчета Tempestt забиха пърпълския Burn. Кавърът определено не беше от онези гаври с оригинала, които е по-добре да бъдат спестени, и поради това бразилците успяха без проблем да сгорещят обстановката. По време на изпълнението, за да се запази нарастващата градация на емоциите на сцената се качи дългоочакваният Jeff Scott Soto и с гласа си мигновено показа защо е определян от мнозина като един от най-талантливите вокалисти в рока. Последва и последната за вечерта песен от първия албум на Tempestt - Insanity Desire, която е в дует именно с бившия вокалист на Axel Rudi Pell, Yngwie Malmsteen и Journey. След нея нюйоркчанинът изпълни Eyes Of Love от соловия си албум Prism и представи взеизвестната за феновете на мелодичния рок шведска група Talisman, в която е вокалист вече почти 20 години. Това стана чрез парчетата Colour My XTC и Crazy (кавър на Seal, включен през 95-та в албума им "Life" и редовно изпълняван на концертите на групата), а публиката вече купонясваше и пееше както подобава само на певец от този ранг. Безмилостният Jeff Scott Soto не се поколеба и довърши феновете си с разбиващо изпълнение на Stand Up And Shout, оставило без дъх мнозина. След това дойде логична почивка, в която световноизвестният вокалист показа уменията си по бъларски език със "Здравей" и "Обичам те", а доброжелателен почитател се провикна "Ракия", при което Soto мигновено се насочи към бара и взе едно шише. В последвалото надпиване като най-жаден се прояви вокалиста на Tempestt BJ, а за барабаниста Edu Cominato остана точно една глътка. Лекото лирическо отклонение бе прекъснато от разбиващото 21 Century - парче от соловата му кариера, което все още не е издадено и включено в албум. Вечерта продължи да изцежда бавно, но сигурно силите на ентусиазираните и заредени с безкрайно голяма емоция фенове - Panama на Van Halen, а след това и поредния "талисман" в лицето на Tears In The Sky взривиха и без това подивялата вече публика. Тогава на сцената изненадващо се появи Наско от Б.Т.Р. и след кратък диалог бе изпратен за "кола и кафе", за да се подготви за предстоящо изпълнение с именития вокалист. След още една песен групата слезе от сцената, но съвсем скоро се върна като "единствената дума" на Soto беше "Wow!".

If you need somebody, call out my name
I'll be waiting right by your side
Everything changes, but love will remain
I'm awaiting right by your side tonight


Най-известната песен на Talisman бе логично продължение на жадуващите още качествена музика фенове. Никой не щадеше гърло (което се оказа фатално лично за мен в последствие ), а емоциите достигнаха връхна точка. И както си куфеех, танцувах, пеех и въобще изпитвах най-радостният си миг от месеци насам Jeff дойде към мен. Говореше нещо от сорта на "тук има едно момче, което пее много силно, нека да го чуем" и дойде към мен. Помислих си дали не греша, дали не е някой до мен, но нямаше съмнение - аз бях избрания. Поех подадената ми ръка и се качих на сцената в най-запомнящия се момент от живота ми като фен. Представих се, попях си, поизложих се, ама бях най-щастливият човек в залата!!! Благодаря и на феновете, които така ме насърчиха и аплодираха, въпреки вокалните ми невъзможности Добре че беше Наско, който поотми срама от българска страна, но той пък не хващахе английския текст на тази песен, която явно не знае... После парчето премина през You Give Love A Bad Name на Bon Jovi, след което петимата отново се върнаха на класиката от 1990-та. Концертът завърши със Separate Ways на Journey и отбеляза второто гостуване за четвърти концерт на Jeff Scott Soto у нас.

Отново думите бяха излишни, а тази сутрин иначе леко преваляващия дъжд вече се е превърнал в снежна покривка и обилно-скоростен валеж на малки бели телца. Дали има връзка с вчерашния концерт? За мен да!

:blush: http://www.katehizis.com/ezine/photo/jeff_...estt/jsst27.jpg

#24 Scorpio

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 23 posts

Posted 19 March 2008 - 13:56 PM

foreigner, благодаря за окуражителния коментар :blush: Ти беше с някакво червено яке нали? Още пред клуба аз и приятеля ми бяхме до вас, после и вътре :lol: Е, Венелин съм, както разбра - приятно ми е :(

#25 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 19 March 2008 - 13:58 PM

^ - ти ли написа това? Браво, браво!


" Говореше нещо от сорта на "тук има едно момче, което пее много силно, нека да го чуем" и дойде към мен. Помислих си дали не греша, дали не е някой до мен, но нямаше съмнение - аз бях избрания. Поех подадената ми ръка и се качих на сцената в най-запомнящия се момент от живота ми като фен. Представих се, попях си, поизложих се, ама бях най-щастливият човек в залата!!! Благодаря и на феновете, които така ме насърчиха и аплодираха, въпреки вокалните ми невъзможности "

ама бях най-щастливият човек в залата - вярвам ти :lol: аплодисменти и от тук :blush:

#26 Scorpio

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 23 posts

Posted 19 March 2008 - 14:29 PM

Благодаря и на теб !!! Да, аз го писах. Мъча се да пиша ревюта за всеки концерт, на който съм, а имам и едно на Ренегат, което е публикувано, но не знам точно къде - нещата станаха чрез PR.
Иначе беше весело на сцената, щото той вика "как си? ок ли си?", а аз само се кефя някакво "Yes! OK!" :blush: И името ми му беше трудно :lol: Тряяше да го казвам на срички два пъти, накрая може би щеше да е яко да го питам а той как се казва, ама къде ти мисъл в тоя момент :(

#27 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 19 March 2008 - 15:15 PM

View PostScorpio, on Mar 19 2008, 13:47, said:

....последва 50 минутно забавяне, по време на което неколкократно от колоните можеха да се чуят Close My Eyes, Just Hate Me и Shut Your Mouth на шведската Industrial-Electronic metal група Pain, както и други неизвестни за мен изпълнители и песни.

Парчетата след Pain бяха на Dream Theater. :yes: Овертюрата, с която започва втората част на "Six Degrees Of Inner Turbulence" и две песни от новия им албум. Баладичната "Forsaken" и най-ниският поклон на Theater към Metallica изобщо - "Constant Motion".


За концерта - забавно беше, но в някой моменти се чувствах се малко като на цирк. Трупа "Лазар - Добрич" с гостуваща звезда Стоянка Мутафова. :P
Шегувам се, разбира се, но наистина - чупките, клоунадата и маймунджалъците /наливане с ракия, жонглиране и акробатика с микрофони, пръскане с течности, пеене на вселенския хит "Can Lee" ;) , хаотичното притичване на Наско по сцената/...ми дойдоха малко в повече.
Но този тип "полу-кавър шоу" донякъде предполага всичко това, така че не се оплаквам - просто констатирам. Лично на мен ми се стори прекалено. Предпочитах да има повече музика и по-малко клоунада. И вместо да се хилим на куп излишни приказки и купонджийски етюди, да чуем едно-две акустични изпълнения, на които този гигантски глас да се отприщи и да разгърне красотата си в пълна степен.

Инак, дума да няма, бездънно гърло има Сото. Няма да преувелича, ако кажа, че е един от най-техничните и мощни вокалисти, които съм гледал /слушал/ на живо.
При него са съчетани накуп някой почти несъвместими "екстри" във вокално отношение - има сила, има огромен диапазон /еднакво плътно звучащ по цялата скала - и при най-ниските и при най-високите/, има гъвкава бленда /дрезгаво, нежно, фалцети, малцети - нищо не му се опира/, има съвършена техника, кове тона непоколебимо, има въздух да надуе дирижабъл.....изобщо - машина е!
Дори се чудя, като как успяваше да пробие тази плътна стена от адски силен шум. Озвучаването беше безумно! Отвратителен звук от китарите - излишно силен, небалансиран, омазан, който вокалите трябваше да преодоляват.
Микрофониите никнеха като гъби след дъжд. При липсата на клавир, който да омекотява звученето, тази ужасно усилена китара ми изпили мозъка. :wacko:
Щом при такъв осран звук Сото си пееше непоколебимо и без никакво усилие - не знам какво прави в нормална обстановка. :ninja:

Чарът на чудесния Tempestt-ов албум се изгуби в това адско боботене на колоните. От Сото чухме куп излишни кавъри, а нищо на Queen, при все че той неведнъж е показвал афинитета си към предизвикателството, наречено "пеене на Фреди Меркюри". И само една песен на мастодонта Journey, в която група той дори имаше честта да бъде наемен фронтмен за известно време. Пък и не е тайна, че Стив Пери е един от вокалните му герои.
Тъкмо си мислех че и Journey няма да чуя и огненото изпълнение на "Separate Ways", което направиха, погали изтерзаните ми ушаци за изпроводяк.
-----------------------------------------
Слушай силно!

#28 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 19 March 2008 - 15:30 PM

View PostScorpio, on Mar 19 2008, 13:56, said:

foreigner, благодаря за окуражителния коментар :P Ти беше с някакво червено яке нали? Още пред клуба аз и приятеля ми бяхме до вас, после и вътре :) Е, Венелин съм, както разбра - приятно ми е :)
и на мен ми е приятно, да, аз бях с червеното яке ;)
изобщо не се изложи, държа да кажа, много вярно изпълни припева, и с много чувство-което е по-важното! между другото, имам пълен видеоклип с изпълнението ти, от момента, в който те изтегли на сцената, до края на "лигавщините" с Наско-ако искаш, пиши на лична къде да се видим(ако си от София) и да обменим файлове ;) и мен ме изкефи много ревюто ти, в моето липсва инфо за заглавията на песните, защото бях толкова размазана снощи, че нито помнех кои е пял, нито точната подредба на сетлиста, ама ти ме видя на какво приличам :wacko: днес бях като разглобена на лекциите, по едно време даже заспах, а сега се нуждая от един хууубав масаж, де да имаше една тайландка тука... ;) те най разбират от масажи...

иначе имам предложение към всички: хайде след всеки концерт да постваме ревюта, всеки преживява концерт по различен начин, а така ще имаме пълна "хронология" и картина на събитията, все пак един помни едно, друг-друго(аз сетлиста-никога :D ). дори 4/5 ревюта да са-пак яко :ninja: каня се от 2004 да напиша по едно за всеки концерт, ама те се събраха толкова много, че ме мързи зверски :yes: така че началото беше поставено сега, надявам се да одобрите идеята
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#29 Scorpio

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 23 posts

Posted 19 March 2008 - 15:32 PM

violator, за съжаление така беше. Особено при Tempestt BJ се чуваше слабо, но пък откакто Soto се качи на сцената забравих този дефект. Просто наистина голям глас!!! Иначе да, доста "циркаджийство" (аз бих го нарекал сценично поведевие) има в концертите на Jeff и не знам какво друго си очаквал. Явно нито си бил в Бургас или Каварна миналата година, нито следиш изявите му - той винаги си е бил такъв. Някои го упрекват, и на мен ми идва в повече на моменти, но така му идва - така го прави. Особено пък като става въпрос за солова изява. Акустичните неща, за които казваш, наистина биха добре дошли, но няма такава традиция в това турне... Жалко наистина, защото с този глас наистина трябва с малко по-сериозно отношение Soto да е сред най-известните!

foreigner, аз това си го правя постоянно откакто ходя на концерти - Scorpions 2005-та ми е първия голям. Напоследък даже пиша за Ренегат - имам 3 ревюта, 2 интервюта (с Христо Шопов и вокалиста Константин Кацаров по случай снимките на новия видеоклип) и биография на бандата. При интерес мога да ги пусна, макар и със задна дата, а за напред е сигурно, че ще се пише ;) Ей сега драскам личното :ninja:

Edited by Scorpio, 19 March 2008 - 15:37 PM.


#30 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 19 March 2008 - 15:34 PM

View Postforeigner, on Mar 19 2008, 15:30, said:

иначе имам предложение към всички: хайде след всеки концерт да постваме ревюта
Ние това винаги сме си го правили ;) След всеки концерт, който има желание винаги е писал ревю тук, във форума. Дълго, кратко, задълбочено, майтапчийско - няма значение :ninja:
I don't know how I managed it...

#31 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 19 March 2008 - 15:38 PM

аз пък много се изкефих на "маймунджулъците", все пак не всеки концерт трябва да е като на Ричи Блекмор-без дори един поглед към публиката...е, не одобрявам и изпълнения тип "айде да се разговорим сега хубаво един час, пък останалите 20 минути да посвирим като да не е без хич" тип Дий Снайдър...ако не беше безплатен концертът им в Ловеч, се съмнявам, че щях да отида...
сега нещата си бяха добре, само че и на мен Наско ми дойде в повече...

View PostOzzy, on Mar 19 2008, 15:34, said:

Ние това винаги сме си го правили :ninja: След всеки концерт, който има желание винаги е писал ревю тук, във форума. Дълго, кратко, задълбочено, майтапчийско - няма значение :wacko:
попринцип-да, но във всяка тема виждам само по едно-две, прегледах подробно старите теми и преобладават коментари тип "ми мноо яко беше, супер концерт" ;)
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#32 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 19 March 2008 - 15:47 PM

View Postforeigner, on Mar 19 2008, 15:38, said:

попринцип-да, но във всяка тема виждам само по едно-две
Аз за това казах:

Quote

който има желание винаги е писал
Понякога са двама, понякога са десет.
;)
I don't know how I managed it...

#33 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 19 March 2008 - 16:05 PM

View Postforeigner, on Mar 19 2008, 15:38, said:

аз пък много се изкефих на "маймунджулъците", все пак не всеки концерт трябва да е като на Ричи Блекмор-без дори един поглед към публиката... ;)

на концерт на Кюър, Робърт Смит изключително рядко поглежда. защото изгаря. с очи. може и да не поздрави феновете си или да го направи съвсем нехайно така някак след четвъртата песен :P всичко е музика, музика, музика. стегнато, динамично, изключително професионално. истински фармацефт, който знае точната мярка на непринудено виртуозничене/импровизиране. да реши изведнъж, че ако на нас дотук ни е ок, то в момента е време - "той сам да задоволи себе си, както всъщност често го прави" (казано при това някак ехидно)
и да подхване в следващия момент с трогателно доверие "a night like this" - i want it to be perfect... i want to change it all, i want to change it all, завъртайки ни на обратно в паралелна вселена.
а може просто и да мълчи.
присъствието му. присъствието му някак ти трепти от косъмчетата на главата, до палците на краката, и заструява на обратно, изпълва те. перфектна комуникация - фронтмен - публика.
за Ричи не мога да кажа

@ vio... за Сото - "И вместо да се хилим на куп излишни приказки и купонджийски етюди, да чуем едно-две акустични изпълнения, на които този гигантски глас да се отприщи и да разгърне красотата си в пълна степен" - :ninja: :wacko: :yes:
какви песни и какви балади има тази човек не е истина....

Edited by wiktory, 19 March 2008 - 16:26 PM.


#34 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 19 March 2008 - 17:19 PM

ето и обещаните снимки, само тези са станали по-хубави, другите се повтарят с тях общо-взето...
Attached File  DSCI3778.JPG   175.79K   14 downloadsAttached File  DSCI3783.JPG   149.34K   14 downloadsAttached File  DSCI3793.JPG   137.49K   7 downloadsAttached File  DSCI3794.JPG   142.54K   10 downloads
Attached File  DSCI3805.JPG   129.53K   11 downloadsAttached File  DSCI3813.JPG   160.25K   9 downloadsAttached File  DSCI3815.JPG   145.19K   9 downloadsAttached File  DSCI3822.JPG   158.46K   17 downloads
Attached File  DSCI3828.JPG   163.85K   13 downloadsAttached File  DSCI3832.JPG   152.26K   16 downloads

Attached Files


А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#35 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 19 March 2008 - 23:04 PM

View Postviolator, on Mar 19 2008, 15:15, said:

Щом при такъв осран звук Сото си пееше непоколебимо и без никакво усилие - не знам какво прави в нормална обстановка. ;)

Ози не ти ли е пускал ДВД-то, което му изпратих, да видиш (и чуеш) какво прави Сото при хубав звук :ninja:

#36 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 19 March 2008 - 23:32 PM

Знаех каккво да очаквам от концерта и въобще не ме изненада. Бях гледал Сото в Каварна. Тук в София се държа много по-освободено - може би заради клуба, групата, малката сцена, близкия контакт с публиката. Очаквах дори много повече кавъри.
Нищо не сте пропуснали от концерта. Докато ви чета. Всичко е представено много точно и няма да го повтарям
Хубавото беше, че си побъбрих с много познати и приятели - все хора, които очаквам да видя на подобни концерти, а и те, хората, са все едни и същи ;). Запознах се са приятни личности, забавлявах се дори повече от първия път. Концертът ми хареса - беше по-различен и по-близък до публиката. Все едно бяхме част от него, но не като публика и група, а целият клуб беше сцена с 250 изпълнители...

Edited by Digger, 19 March 2008 - 23:34 PM.


#37 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 19 March 2008 - 23:33 PM

View PostDigger, on Mar 19 2008, 23:32, said:

Хубавото беше, че си побъбрих с много познати и приятели - все хора, които очаквам да видя на подобни концерти, а и те, хората, са все едни и същи :ninja:.
при мен се получи същото, видях хора, с някои от които няма да се видим никога, ако не са тези мероприятия...хубаво беше ;)
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#38 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 19 March 2008 - 23:52 PM

View PostSvil, on Mar 19 2008, 23:04, said:

Ози не ти ли е пускал ДВД-то, което му изпратих, да видиш (и чуеш) какво прави Сото при хубав звук :yes:

Гошко отдавна не ме е канил на гости, да си прожектираме звънки dvd-та, да ручаме шумно тлъсти салати като обезумели диви прасета, да сучем жадно дяволита ракийка като разсъхнали се смоци и да вием страстно като простинали вуци срещу луната. :ninja:
Овълчил се е нещо и очевидно вече не обича и почита достатъчно дори собствения си благодетел и предводител! :P

Само ме залъгва с празни обещания. Побоява се, сигурно, да не му изпия ракийката и да не му изям доматиту. ;) Стиснал се е като министър на образованието по време на учителска стачка.
Гад с гадовете! :wacko:
-----------------------------------------
Слушай силно!

#39 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 20 March 2008 - 00:48 AM

Quote

да ручаме шумно тлъсти салати като обезумели диви прасета, да сучем жадно дяволита ракийка като разсъхнали се смоци и да вием страстно като простинали вуци срещу луната.

много се извинявам за оффтопика, но след такова колоритно обяснение какво представлява едно гостуване при Ози и почти си представих как подскачате в диви ska танци и пеете бунтовни песни

инак по темата с голямо удоволствие и изветсно количество завист прочетох разказите за концерта и разгледах снимките и обещавам че следващия път ще се постарая и аз да видя тоз глас-чудо. дано да има следващ път
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#40 Scorpio

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 23 posts

Posted 20 March 2008 - 00:57 AM

Какво заклинание... :ninja: Този човечец яко ще да го е загазил ;)

А ето и първите клипчета от концерта:

Burn
Eyes Of Love
Ракия + 21 Century + Panama
Crazy

Edited by Scorpio, 20 March 2008 - 01:43 AM.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users