Jump to content

Crematory в София27.09.2008 г. - зала "Христо Ботев"


87 replies to this topic

#81 Guest_alice_*

  • Гости

Posted 29 September 2008 - 10:55 AM

View Postdaemon, on Sep 29 2008, 02:06, said:

Концерта беше жесток!!!
Въпреки,че отдавна не бях слушал групата,бях много приятно изненадан...
Освен всичко беше и сравнително ''спокоен'',ако мога така да се изразя-моите уважения към негодуващите заради леко подпийнали фенове,но все пак-това е метъл концерт и то в България...не може да очакваш нещо различно от малко ''побутване'',миризма на алкохол и последиците и :-) ,както и да очакваш,че някой услужливо ще ти отстъпи мястото си,да гледаш по-добре,ако сам не ръгнеш няколко лакътчета,където трябва..:-)
Ако наистина си толкова разглезен/разглезена-стой си вкъщи и сецкай mp3-kите яко,за да си ги слушаш на спокойствие у дома...
Tва исках и аз да кажа. Все едно падат от Марс тия хора. Колкото и аз самата да съм "кротко дете", просто не мога да се съглася с такива чичковски изказвания. Ако хората не се налудуват докато са млади, картинката като узреят и тръгнат да си наваксват е много грозна, вЕрвайте на кака си.

#82 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2008 - 13:33 PM

View Postalice, on Sep 29 2008, 11:55, said:

Tва исках и аз да кажа. Все едно падат от Марс тия хора. Колкото и аз самата да съм "кротко дете", просто не мога да се съглася с такива чичковски изказвания. Ако хората не се налудуват докато са млади, картинката като узреят и тръгнат да си наваксват е много грозна, вЕрвайте на кака си.
Не знам колко са чичовски изказванията, но на мен един "юнак" на Металика ми разби устата, щото се "забавляваше" с пого, ок - всеки да си изживява концерта така, както му харесва и както го разбира, но без да пречи на другите, когато от разни елементи не просто не можеш да си гледаш на спокойствие, ами и лакти в устата отнесеш, друга песен ще запееш, вярвай ми!
The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#83 vassito

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 15 posts

Posted 04 October 2008 - 20:23 PM

Видео от концерта на crematory на 27-ми http://www.mono.bg/?p=view&aid=1470 :)

#84 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 11 October 2008 - 21:39 PM

евала, дай да отваряме нови теми за всяко нещо, което ни щукне да постнем. :worship: :worship:
има си тема за концерта бтв.

#85 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 11 October 2008 - 22:46 PM

View PostNosferatu, on Oct 11 2008, 22:39, said:

евала, дай да отваряме нови теми за всяко нещо, което ни щукне да постнем. :worship: :worship:
има си тема за концерта бтв.
Не бе, важното е да се прави реклама на mono.bg

#86 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 11 October 2008 - 22:51 PM

Не знам ако девойката/пича е наистина набор 96 едва ли получава много от рекламна дейност :worship:
\m/

#87 Боби Стефанов

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 96 posts

Posted 13 October 2008 - 14:14 PM

И аз да се разпиша, макар и късно. Чудничък концерт си беше. Имам си плакатче с автографи, снимах се с групата... кеф ;)
Ривендж си ме израдваха както винаги, а борейците ги бях позабравил нещо. Поскачах си в погото на тия две групи и си отнесох една глава по носа, уви. Но спадна вече :Р
И на мен ми се струва, че тези групи не бяха много за Крематори. Много тежки за тях ми се сториха. Но нищо, пак си се израдвах. Сетлистът ме зарадва приятно неведнъж (затова си взех и копие :Р ). Звукът също беше неочаквано читав. По-добър май съм чувал само на Туестед в Ловеч. Но аз съм с адски немузикално ухо, та мнението ми не важи особено :Р
Но както винаги към Христо Ботев имам друга, по-голяма критика от звука. Това място няма никаква вентилация. На няколко пъти излизах за кислород (особено след погото - веднъж направо ми причерня, а не съм от най-нежничките). Бе да избият две дупки в стените горе, да влиза въздух. Ама както и да е. Ето малко снимки и от мен:

Снимки
Блажени са полегналите.

#88 vassito

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 15 posts

Posted 16 October 2008 - 15:32 PM

View PostBlackiel, on Oct 11 2008, 23:51, said:

Не знам ако девойката/пича е наистина набор 96 едва ли получава много от рекламна дейност :yes:

Стига сте плюли де, само оспамихме темата. Аз да съм казал някога нещо лошо за метал катехизис? Това даже е един от най-хубавите сайтове,в които влизам, плюс dragonfire. Не съм само аз на12 да слушам метъл





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users