Jump to content

Честит рожден ден, Ozzy


66 replies to this topic

#21 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 04 септември 2007 - 07:43

Нямам думи...
Веднъж го казах в една друга тема, ще го кажа пак: Вие и този форум сте второто ми семейство. И тук е мястото в което се чувствам най-уютно!
Благодаря Ви!!!
I don't know how I managed it...

#22 duende

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1149 posts
  • Gender:Male

Posted 04 септември 2007 - 12:01

Айде, Бащица, присъединявам се към Виолатора - чест е за мен, че имам приятел като тебе. Още сто години и най накрая вземи стани промоутър да ги научиш тия ашлаци как се прави тоз бизнес. :blink: :lol: :D

Поздрав!!!

Edited by duende, 04 септември 2007 - 14:08 .


#23 Нещото което вие в нощта

    Принц

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 689 posts
  • Gender:Male

Posted 01 септември 2008 - 23:16

Принцът на Мрака остаря с още една година. :wub: Жив и здрав! :angel:
Ние ще влезем в забравата
с поредния номер и код.

#24 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 02 септември 2008 - 07:43

ЧРД, много здраве и късмет на теб и цялото ти семейство и да продължаваш да ни радваш с още много репортажи и сетлисти на концерти на които си бил и ще бъдеш :shok:

#25 reader

    s'duh

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 226 posts

Posted 02 септември 2008 - 09:18

Честит празник и от мен!
Желая ти концерти, които да те изненадват приятно :shok:
Someone's gonna love me...

#26 Roy

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 705 posts
  • Gender:Male

Posted 02 септември 2008 - 10:45

С Ozzy сме се виждали само веднъж.Седяхме на една маса преди концерта на Марк Нопфлър.Тогава се затвърди същото впечетление,което се създаваше от присъствието му тук.Един рядко точен,внимателен,интелигентен и приятен човек и събеседник.Винаги съм се възхищавал от умението да се води спокойна и логически издържана дискусия.За съжаление много малко хора са способни на това.Да не се опитват да налагат собственото си мнение а да правят логически заключения и да излагат факти.

Честит рожден ден Ozzy!

Пожелавам здраве за теб,семейството и близките ти хора!Защото колкото и да е клиширано,то никога не е достатъчно много.А останалите неща човек се научава сам да постига/преминава/взима/дава.

Понеже не знаех какъв музикален поздрав да ти избера реших да сложа линк към едно клипче свързано с твоя патрон...
By and large, jazz has always been like the kind of a man you wouldn't want your daughter to associate with.

Duke Ellington

#27 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 02 септември 2008 - 10:53

Еха, колко бързо минава времето. :worship: Сякаш вчера беше когато Озката застрашително бе вдигнал един стол над главата на сащисаната лелка, решила да седне на мястото му на първия ред преди концерта на Йън Андерсън. Гледайки реакциите на дъщеричката и съпругата му си казах, че този човек е роден с голям късмет. Никаква паника за предстоящите батални действия и пълна подкрепа на главата на семейството. Разбира се, всичко се размина без инциденти и нещата се уредиха мирно, но събитието си заслужаваше да бъде увековечено на лента...

Днес, година по-късно вече познавам и Георги, и прекрасната му съпруга, и чаровната му дъщеря и мога да кажа, че те са едно от най-хармоничните семейства които познавам. А, Георги? Е, той е най-големия прогресар сред металистите и най-метализирания елемент сред прогресарите. Което в превод ще рече, че има надежди скоро време да се осъзнае музикално и да прегърне скритата си любов прога завинаги... :shok:

Толкова като увод, сега към пожеланията...

Скъпи Георги, желая и на теб и на цялото ти семейство много здраве, много късмет и много радостни мигове през следващите сто години, защото всичко останало си го имате в излишък!!
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#28 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 02 септември 2008 - 11:16

Празниците на приятелите ми са и мои празници! A Озя ми е повече от приятел. Човек, когото бих последвал до края на света.

Бъди жив и здрав! Мястото ти да не остава и за миг празно през новата лична годинка. И нито един от поривите ти да не увехне неразлистен. :shok:
-----------------------------------------
Слушай силно!

#29 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 02 септември 2008 - 12:09

Честит рожден ден и от мен! Към обичайните пожелания добавям и това да бъдеш все така отдаден на музиката и да посетиш още много мечтани концерти! :shok:
The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#30 duende

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1149 posts
  • Gender:Male

Posted 02 септември 2008 - 12:46

Честито, баце.

И нека всички промени в твоя живот да са за добро, по-добро, най-добро. :shok:

#31 feather

    пер(к)о

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 272 posts

Posted 02 септември 2008 - 15:25

Честито, Ози! Желая ти преизпълнен със страхотни концерти завършек на годината и нова, пълна с още повече качество! :worship:

Да си жив и здрав, а с теб и цялото ти семейство! :shok:
What you feel is what you are.
And what you are is beautiful.

#32 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 02 септември 2008 - 16:08

честитка и от тук, Ози! :worship:
пожелавам един подобен лайв и за дъ уол :worship: за докогато този пакет, от къщи да ти напомня :shok:

#33 no way

    9

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 204 posts
  • Gender:Male

Posted 02 септември 2008 - 16:20

Честит празник ,
пожелавам ти здраве и щастие , Озка :worship:
Наздраве :shok:

#34 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 02 септември 2008 - 16:35

Ози, приятелю!


ЧРД!

Пожелавам много здраве на теб и чудесното ти семейство!

Бъди щастлив, бъди на всички концерти, на които би желал (както и досега), нека сполуката да е с теб!
:shok:
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#35 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 04 септември 2008 - 02:15

Честито, Ози! Присъединявам се към горните пожелания и прибавям и още едно: щерка ти да се развие в правилната музикална посока :lol: Напосоки избирам ето ТОВА поздравче :)



View Postmarillion, on Sep 2 2008, 11:53, said:

Сякаш вчера беше когато Озката застрашително бе вдигнал един стол над главата на сащисаната лелка, решила да седне на мястото му на първия ред преди концерта на Йън Андерсън.
Боже, това той ли беше??? Каква невероятна простотия сътвори тази лелка, петима охранители не можаха да я помръднат :D
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#36 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 04 септември 2008 - 09:08

Благодаря на всички Ви! Изключително мило, че сте се сетили, а относно всички прекрасни пожелания - да Ви се връщат десетократно!

И само едно уточнение:

View Postmarillion, on Sep 2 2008, 11:53, said:

Озката застрашително бе вдигнал един стол над главата на сащисаната лелка, решила да седне на мястото му на първия ред преди концерта на Йън Андерсън.
Не беше за моето място. Беше за мястото на една женица, която сама беше дошла заедно с 5-6 годишното си детенце чак от Варна за да гледат концерта. Тази женица отиде да изпуши една цигара, а в този момент онази свиня реши, че трябва да и вземе мястото. Аз постъпих като защитник на слабите, като радетел за справедливост. Аз бях Зоро. Бях и Батман. B) И до днес се чудя защо наистина не и стоварих стола върху нахалната глава :haha:
I don't know how I managed it...

#37 Нещото което вие в нощта

    Принц

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 689 posts
  • Gender:Male

Posted 04 септември 2008 - 16:29

View PostOzzy, on Sep 4 2008, 10:08, said:

Аз бях Зоро. Бях и Батман.

Разкрихме кой е прототипа на лирическият герой в "Аз съм Батман, аз съм Зоро" на Дъ Хиподайлс. B)

Бях красавец аз от класа,
строен като млад елен.
Умен като празна каса,
сладък млад олигофрен.

Котките във махалата
нямаха и миг покой.
Щом със камък във ръката,
се почуствах аз герой.

Припев:
Аз съм Батман, аз съм Зоро
аз съм истински юнак.


"Хубава си моя горо",
след едно шише с коняк.
Растнах аз в юнашко време
и развивах своя дух.

Духах здраво твойта супа,
затова сега съм кух.

Припев:
Аз съм Батман, аз съм Зоро
аз съм истински юнак.

"Хубава си моя горо",
след едно шише с коняк.
Гоня днес тридесетака
и приличам на глиган.

Бивните ми гонят влака,
задника ми е в Иран.

Припев:
Аз съм Батман, аз съм Зоро
аз съм истински юнак.

"Хубава си моя горо",
след едно шише с коняк.

Ние ще влезем в забравата
с поредния номер и код.

#38 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 04 септември 2008 - 16:43

B)
I don't know how I managed it...

#39 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 04 септември 2008 - 20:08

Честит рожден ден много на патирац. Да си жив, здрав и да ти е винаги корав B)
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#40 fantucho_

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 474 posts

Posted 01 септември 2009 - 23:30

Влизам аз посред нощи и гледам, че Ozzy има рожден ден. :worship:

Честито навършване на Христовата възраст! Жив и здрав да си, да имаш възможност да обиколиш всички концерти на любими групи в и извън Европа и още много по толкова години да гледаш как децата растат и продължават делото! :)

ПП: Без да съм особено сигурен, мисля, че те видях на концерта на Лорд, но докато се обърна и изчезна... Може и да бъркам, де, но ако не, то предполагам, че посрещането на РД-то с Лорд, свирещ на ушенце, никак не е било лошо. :worship:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users