Jump to content

Националите - Заблудата!


73 replies to this topic

#41 stargazer

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 128 posts

Posted 19 октомври 2007 - 19:32

не ми се занимава да ровя назад по темите, но по спомени май това е най- честият въпрос, който си задаваме- "Това ли е дъното?". задавахме си го след всеки мач на националните тази година и всеки път си мислехме, че от това няма по- надолу. те обаче ни доказват, че има и копаят ли копаят. честно си признавам, че не съм гледал мача. нямах нерви. слушах дарик и дрямах. нямах никакви илюзии, че ще победим. неслучайно го дадох и 1:1 в прогнозите. не беше от фатализъм със сигурност. много пъти съм се чудел къде е проблемът? не знам колко треньори вече се изредиха с това поколение и всички до един се провалиха. няма спор че първенството ни е трагично. играчите които са от нашите отбори за нас може да са някаква класа, но след калотина са в повечето случай кръгла нула. да не казвам две нули :wacko: на тези футболисти все нещо не им уйдисва. все нещо не им достига. не са се оправдавали само с това че топката е кръгла. в защита сме смешни. тинката отбеляза по подобаващ начин юбилея си в националния. дано повече не го помирише, макар че не виждам кой може да го смени. май другите са по- смешни. стенли отдавна е далеч от съществителното футболист. барби и мартин пък явно здраво ги разтресе звездоманията. вярно че не може да се правят сравнения, но златните от 1994 бяха горе долу пак така. имахме си звезда- стоичков. имахме си много играчи от Левски , но биехме. защо ли? ами защото онези бяха мъже, онези бяха таланти, които дори да не се понасяха помежду си на игрището бяха заедно и се забавляваха за сметка на германци, уелсци, аржентинци и каквито се сетите. за тях футболът беше удоволствие, а не странично занимание между два концерта на кети гарби или два мача на фифа 2008 . Пената най- добре си го каза- нямат сърце. като нямат сърце да си седят на г.за и да не излизат от биад. аман от лигльовци...

толкоз :metal: май по- черна година от 2007 не е имало скоро в бг футбола. всичките ни отбори рано рано изгоряха от европа. мационалните също. сега ни остава да се забалвяваме с юри галев и венци дебелия . аз затова се отказах да гледам бг мачове :)

#42 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 03 юни 2009 - 12:00

Kaкво очаквате от мача с Ейре? Аз лично смятам, че макар и трудно ще ги бием. :no:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#43 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 07 юни 2009 - 22:14

Егатиии 1-1 . :P Надеждите за класиране почнаха да се изпаряват съвсем... Абсолютно безидейна игра, с малки проблясъци.Само на центриарания няма да стане.Не го ли проумяха това. :blink:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#44 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 08 юни 2009 - 16:20

Свръх успеха 94-та година е причината и до ден днешен всеки българин да е разочарован след мач на националите! Трябва всички да разберем, че няма как да сме силни и няма на какво да се надяваме. Това е, толкова можем, даже не да сме разочаровани, трябва да се радваме когато завършваме равни с Ейре или Италия, това е истинския успех :yes:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#45 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 09 юни 2009 - 10:32

E нали "уж" се говреше че имаме големи футболисти(Бербатов,Стилян,Мартин,Божинов) но просто нямаме отбор.Трябвало му време на този отбор и всичко щяло да се получи. Колко треньора се смениха от 2004г, когато последно бяхме на голям форум и ни биха като тъпани, просто не е истина. Пред препълнен стадион, такава мощна подкрепа от публиката и толкова тези не можаха да вкарат един гол повече от средняците Ейре. А и продължават да си вярват, че имаме шансове да се класираме... :harhar:

Edited by cliffburton, 09 юни 2009 - 10:33 .

Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#46 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 09 юни 2009 - 16:12

Е какво му е голямото на Божинов, който има 3 мача за не знам - 2 години сигурно? Всичко е въздух под налягане, Мартин и той колко отсъства от терените ... Останалите двама от споменатите не винаги са в добра форма, Стилян този сезон е стабилен, но по принцип и той редува слаби и силни мачове, Бербатов явно е в криза и е в слаба форма. Изобщо се надценяваме супер много, слаб ни е отбора като цяло и не виждам това което стана в събота да е изненада или голямо разочарование - просто толкова си можем.
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#47 darky

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 32 posts
  • Location:Hangar 18
  • Interests:Rusting in peace

Posted 18 юни 2009 - 15:00

забравете националния просто :blush:

#48 Mephistofel

    Инфернален Херцог

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 798 posts
  • Gender:Male

Posted 06 септември 2009 - 16:58

Леле, батко, смях на буци... Нямам думи за вчера, просто!

П.П. Долу ръцете от Бербо!

#49 godsson

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 38 posts

Posted 10 септември 2009 - 14:51

Ами аз отдавна смятам,че българският нацонален отбор е този по волейбол,който наистина се представя много силно.Но това никак не значи, че не обичам нацоналния по футбол.Просто имаме 3-4 класни кадъра,това ни е нивото.Както казва баща ми след мача с Ейре "Ако имахме 11 футболиста от класата на Бербатов щяхме да сме световни шампиони."

#50 Mephistofel

    Инфернален Херцог

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 798 posts
  • Gender:Male

Posted 07 септември 2010 - 22:16

Зарежи, е*а си мушмулите ...

#51 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 08 септември 2010 - 08:11

Мъка и срам. И още по-лошо, че ни посрамва някакъв си Елсад Зверотич. Нищо против името му, просто е още по-кошмарно и карикатурно :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#52 Emperor

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 398 posts

Posted 08 септември 2010 - 15:20

Преди няколко месеца казах на група приятели, че ще вземем максимум две победи в тази група. Те ми се смееха и си мислеха в розово за бараж или дори нещо повече. След снощи започвам да се съмнявам, че ще вземем и двете предречени победи. Пък какво остава за второ място и други подобни. Не е никак приятно да падаме на Васил Левски от отбор като Черна Гора. Доскоро вкъщи биехме такива отбори с лекота, дори и колоси като Холандия и Италия не ни биха тук. Както и да е. Надявам се да дочакаме и по-добри времена с нов треньор и поне половин нов отбор.
Nothing to prove
Just a hellish rock n' roll freak
You call your metal black?
Its just plastic lame and weak
We're too old too cold
Too old and too cold

#53 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 08 септември 2010 - 17:33

Всяко място, по-различно от последното, би било грандиозен успех. Това беше мнението ми още при тегленето на жребия за квалификационната група. Е, дано да вземем поне точка в оставащите 6 мача.
So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...

#54 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 13 септември 2010 - 13:45

Аз съм по-голям оптимист от вас - смятам, че ще се класираме на предпоследното място в нашата квалификационна група - демек ще изпреварим може би Уелс ... по голова разлика вероятно ... :rolleyes:

#55 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 29 септември 2010 - 08:38

Лотар Матеус е новият треньор на националния ни отбор?!? Това истина ли е??? :rolleyes:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#56 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 29 септември 2010 - 09:19

Тъжната истина е ... След като националната федерация на Заир отказа самопредложилия се за национален селекционер Матеус за тяхната национална "гарнитура", и след като същото сториха федерациите на още поне 20 държави от Африка, нашите тъпи кратуни от БФС видяха в уникално некадърния като треньор Лотар Матеус възможност да си продължат далаверите и комисионните, като вземат чужденец, на когото ще могат да му редят състава както те си искат. И хоп - резултата е налице - хем взехме чужденец, хем го взехме след началото на квалификациите, при това с две загуби от два мача и никакви шансове за класиране, хем и изродите от БФС-то ще си редят състава и ще си делкат евентуалните суми с мениджърите на набедените ни футболисти. И най-красноречивия пример за това - в състава за мача с Уелс отново са извикани сина и зетя на шефа на БФС /и двамата кой от кой по-некадърни!!!/ и същите некадърници ще продължават да ни мъчат нервите, вместо да се даде път и да се обиграват в тези вече загубени квалификации по-млади футболисти .. :rolleyes:

#57 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 29 септември 2010 - 09:29

А кого е тренирал Матеус преди това?

Аз се изненадвам не за друго, а щото ми звучи почти все едно Марадона да сме си взели за треньор, който, апропо, пък се провали на Световното...
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#58 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 29 септември 2010 - 09:37

2001–2002 Рапид Виена
2002–2003 Партизан Белград
2003–2005 Унгария
2006 Атлетико Паранаенсе
2006–2007 Ред Бул Залцбург (помощник)
2008–2009 Макаби Нетания
2010- България

Това от Уикипедия. Бая отбори е сменил за има няма десет години :rolleyes: Якото е че, последният отбор под негово ръководство е отпаднал от нашия Черно Море в европейските клубни турнири.

Edited by Javor, 29 септември 2010 - 09:41 .


#59 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 29 септември 2010 - 12:19

А пък аз тия дни слушах едни хвалебствия по някакво радио за тоя Матеус и понеже нищо не разбирам от футбол, си викам "еее, най-сетне и ние случихме на треньор", пък тя каква била работата...

#60 Тракторист-камикадзе

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 44 posts
  • Gender:Male

Posted 29 септември 2010 - 16:22

Бе не знам, що всички толкова мъркат. Сякаш последните години в националния са се изредили все треньори с визитки - като се почне от Стоичков и се свърши с Мъриньо, та сега Матеус е толкова шокиращо недоказан.

Плюс това немец е къде-къде по-добре от спряганите като варианти Лакатушовци и Муслиновци. Поне като ще е чужденец да е чужденец, а не някой балкански "специалист"...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users