Jump to content

Мюзикъл "We Will Rock You"15-19.05.2013г.


23 replies to this topic

#21 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 18 May 2013 - 09:41 AM

Той е одрал кожата на баща си.
I don't know how I managed it...

#22 McVicar

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 70 posts

Posted 19 May 2013 - 08:41 AM

Много яко шоу, много ми хареса. Всичко беше на ниво - и сцена, декори, осветление, лазерните ефекти и те. Прекрасни костюми и много добра игра и пеене на артистите, както и музикантите , макар че бяха скрити (музикантите). Много добри Скарамуш (или Скери Буш) както се бъзикаха, Галилео, Килър Куин също. А Кашоги направо изби рибата с "Actualy mom this is Ilientzi" сочейки сакото си. :-))) Както каза Ози - мега класа. А Руфъс наистина е одрал кожата на баща си

#23 antubis

    непослушник

  • Тамплиери
  • PipPipPipPip
  • 770 posts
  • Gender:Male

Posted 19 May 2013 - 09:48 AM

На мен много ми хареса. Въпреки че мюзикъла е на 10 години, постарали са се да го освежат със съвременни майтапи относно Facebook, Twitter, Justin Bieber. Песните бяха добре подбрани, с различен аранжимент и въпреки това много подходящ за мюзикъл. Направи ми впечатление, че много хора си тръгнаха на средата между двете части - дали защото не знаеха, че има втора част, дали защото не им хареса първата.
Opeth (3), TSO (2), Roger Waters (4)

#24 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 19 May 2013 - 10:09 AM

Стилно представление. Само британци могат да създадат нещо подобно. Много премерена хореография с изчистени декори. Чудесна актьорска игра. Харесаха ми интерпретациите по текстове с цел адаптиране към сценария. Музикантите се справиха чудесно, като сякаш барабаните бяха леко изнесени напред, което е обяснимо с оглед личността стояща зад тях. И друг път в този форум сме споделяли колко разнообразна е музиката на QUEEN. Снощи се замислих, какво следва след този прекрасен мюзикъл? Кабаре по музиката на QUEEN? А, защо не...
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users