Jump to content

Black MetalОткъде и как?


117 replies to this topic

#101 AngelFrost

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 92 posts

Posted 30 May 2009 - 19:29 PM

View PostBowDown, on May 29 2009, 19:47, said:





Човека си го е казал - блек метъла в война,но по-точно метъла е война щот винаги ще има боклуци като тия дето си дал линка да хранят друг вид метъл,група,музикант и т.н

#102 BowDown

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 2 posts

Posted 03 June 2009 - 01:16 AM

Песента си е 100% чист ташак иначе пичовете или пича щото няма мн инфо за тях трашват здраво.Не се ядосвайте мн мн блек фенове за майтапа съм я сложил пък и ко сега като е блек метал неможе да се пошегуваме малко с него ли :no: (и да си го признаем едва ли някой не се е похилил поме малко на ум може би на клиповете на Immortal ;) :lol: )Иначе текста си е както казват на инглииски ;) completely over the top или пък как беше аааа .... tongue in cheek.Айде наздраве хаха.

#103 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 03 June 2009 - 08:52 AM

View PostBowDown, on Jun 3 2009, 02:16, said:

Песента си е 100% чист ташак иначе пичовете или пича щото няма мн инфо за тях трашват здраво.Не се ядосвайте мн мн блек фенове за майтапа съм я сложил пък и ко сега като е блек метал неможе да се пошегуваме малко с него ли ;) (и да си го признаем едва ли някой не се е похилил поме малко на ум може би на клиповете на Immortal :lol: ;) )Иначе текста си е както казват на инглииски :) completely over the top или пък как беше аааа .... tongue in cheek.Айде наздраве хаха.

Ето видя ли, че можеш. :D :D А не пускаш някъФ линк и се изнизваш като Сопол в кърпа :no:

Cheers!!!

Insane in my brain

#104 Tokio Hotel

    Nigger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 87 posts

Posted 07 June 2009 - 13:38 PM

Quote

Човека си го е казал - блек метъла в война,но по-точно метъла е война щот винаги ще има боклуци като тия дето си дал линка да хранят друг вид метъл,група,музикант и т.н

Точно недоразумението Наргарот ли намери да цитираш :blink: ???

#105 AngelFrost

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 92 posts

Posted 07 June 2009 - 14:09 PM

Е са верно че е малко нежен като чели Nargaroth ама кво от тва :blink:

#106 Tokio Hotel

    Nigger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 87 posts

Posted 07 June 2009 - 14:36 PM

View PostAngelFrost, on Jun 7 2009, 15:09, said:

Е са верно че е малко нежен като чели Nargaroth ама кво от тва ;)

Не говоря за нежност и т.н. Гаал също е "нежен", Niklas "Kvarforth" Olsson от Shining и той ги е вършил едни (може би заради шоуто), но поне и двамата са :blink: класа от всякъде, най малкото в интервютата :P
Иначе, това с коя е била първата блек банда, пък коя не била, наистина безмислено да се спори.

#107 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 08 June 2009 - 16:01 PM

View PostTokio Hotel, on Jun 7 2009, 13:38, said:

Точно недоразумението Наргарот ли намери да цитираш :D ???
omfg, доживях да видя фен/ка на недоразумението Tokio Hotel да коментира black metal :yes:
Предварително се извинявам, ако някой сметне поста ми за провокативен, просто ми стана смешно :>

Иначе, лично за мен Gorgoroth винаги са били супер смешни, много отпреди Гаал да си признае. Винаги са ми били най-слабата норвежка олд-скуул група.

#108 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 08 June 2009 - 16:25 PM

View PostNosferatu, on Jun 8 2009, 17:01, said:

omfg, доживях да видя фен/ка на недоразумението Tokio Hotel да коментира black metal :yes:
Предварително се извинявам, ако някой сметне поста ми за провокативен, просто ми стана смешно :>

Че някой се е кръстил Tokio Hotel, изобщо не означава, че е фен на съответната група. :D Има голяма доза вероятност да е майтапчийски никнейм. Особено пък по катехизиските географски ширини. Наоколо няма нищо, което би могло да привлече интереса на ревльовците със схлупените перчеми.
А и да им е почитател - не виждам никакъв проблем да коментира каквото и да било, стига да е по адекватен начин и на място. Как беше - по дрехите посрещат, по ума изпращат! :)
-----------------------------------------
Слушай силно!

#109 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 08 June 2009 - 20:39 PM

И мен никнейма ме озадачи в първия момент, но човекът/човечката засега се държи много адекватно и не провокира никого с глупости :yes:

#110 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 08 June 2009 - 22:11 PM

View PostSvil, on Jun 8 2009, 21:39, said:

И мен никнейма ме озадачи в първия момент, но човекът/човечката засега се държи много адекватно и не провокира никого с глупости :)
Абе май вярно някой се бъзика, защото иначе ми е трудно да повярвам, че съществува фен на Tokio Hotel, който знае Nargaroth, The Shining etc. :harhar:

#111 Tokio Hotel

    Nigger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 87 posts

Posted 09 June 2009 - 00:57 AM

View PostNosferatu, on Jun 8 2009, 23:11, said:

Абе май вярно някой се бъзика, защото иначе ми е трудно да повярвам, че съществува фен на Tokio Hotel, който знае Nargaroth, The Shining etc. :)

Защо такъв негативизъм в 90% от изказванията ви драги/драга... Разбирам да съм ръсил/ръсила глупости иди дойди, но да скачаш на някой заради единия му никнейм :harhar: ще ме накараш да плачкам, да си срежа вените, да се самообеся и няколко пъти самонаръгам, а накрая ще скоча под влака и дано в Пирогов ме спасят...
Никога не съм харесвал Горгорот, но на фона на Гаал - мистър Кнауф е като мен в 13 годишното емо в мен в някой тру блек метъл форум!

Да живеят саксофоните и музиката прескочила оградите на блек метъла!!


#112 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 09 June 2009 - 09:09 AM

:harhar:

#113 Ahriman

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 14 posts

Posted 09 June 2009 - 12:40 PM

Не бях влизал тук от месец поне. Изчетох всичко. Имаше и стойностни мнения. Ама това, че Carpathian Forest избивали на пънк не ми се понрави. Айде за Darkthrone съм съгласен, че последните 4 албума са изгъзица. Всеки има право на вкус. Ако се възроди дискусия, ще се включа този път. А да. И според мен Bathory-Bathory(1984) е първия блек. Като звучене. А Venom са го казали в песен. Както се каза по-горе, има и качествени новички неща, но трябва да се търси. Ето от мен нещо: http://www.myspace.com/setherialsweden

#114 Fruzo

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 63 posts
  • Gender:Male

Posted 07 July 2009 - 13:02 PM

Slaughtered Priest - Eternal Goat Reign.........гърците не лъжат.......пробвайте :)

#115 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 07 July 2009 - 14:08 PM

В youtube чух това Slaughtered Priest-World's Coffin. Някакъв нескопосан трашблек с пънк припевче. Не знам дали наистина ни го препоръчваш като нещо качествено, или се бъзикаш с нас. Ако искате качествен гръцки блек - Astral Aeon - Allegories of Light. Ако албумът беше на норвежка група щеше да е вече култ.
... Through dreams I influence mankind...

#116 Fruzo

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 63 posts
  • Gender:Male

Posted 07 July 2009 - 15:10 PM

Тя е от Демо2009........говоря за албума.......

#117 Fruzo

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 63 posts
  • Gender:Male

Posted 07 July 2009 - 15:14 PM

Чух Astral Aeon-A Dream Within a Dream = назаТ. :)

#118 Ulair

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 12 posts

Posted 12 August 2009 - 13:24 PM

Лелее...леле!!! Колко плява се е изляла тука! Е, няма да влизам в безсмислени спорове, не съм някакво фанатично ''трю'' с манталитет на обидено емо, че да се занимавам :angry3:

Обожавам някои отранните, сурови и смразяващи слуха албуми на Bathory, Darkthrone, Mayhem и Burzum, също Immortal и Aura Noir. Какви ще да са - важно е, че те са отговорни за раждането, за развитието на стила, за появата на един тъй особен ''светоглед''.
Яд ме е, че не съм живял по времето, когато са се възраждали мизантропията, сатанизмът и доброто старо езичество! Хех...триумф на мрака са били късните '80 и ранните '90 години! :angry3:
Обаче наред с ''доброто старо'' си слушам с кеф някои нови произведения, много ''symphonic и melodic''
ориентирани, с разните му там женски вокали и лигави цигулки. Харесвам и новаторския RAW, а смеските с pagan, folk, ambient, drone и doom често ми пълнят душата.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users