Jump to content

А какво играете в момента?


310 replies to this topic

#221 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 01 June 2009 - 12:25 PM

View Poststalkera, on May 30 2009, 21:59, said:

В грешка си-"Рицарите" са по-добри-дори и само за това,че са "българи"!!!

Medieval също има българи!
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#222 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 01 June 2009 - 13:26 PM

View Postdidara, on Jun 1 2009, 12:25, said:

Medieval също има българи!
Къде ги виде? :metal:
Ако говориш за фенския мод, който добавя българската фракция, това е друг въпрос, но си остава просто фенски patch, а не официален.

#223 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 01 June 2009 - 16:14 PM

View PostNosferatu, on Jun 1 2009, 14:26, said:

Къде ги виде? :metal:
Ако говориш за фенския мод, който добавя българската фракция, това е друг въпрос, но си остава просто фенски patch, а не официален.

Така де! Има ли значение дали го добавяш или си го носи базовата версия?
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#224 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 01 June 2009 - 20:16 PM

Търся игра, която да е подобна на българската "цар". Някой да знае? :metal:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#225 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 01 June 2009 - 21:54 PM

View Postdidara, on Jun 1 2009, 17:14, said:

Така де! Има ли значение дали го добавяш или си го носи базовата версия?
Има.

cliffburton, малко по-конкретно де... Игри като "Цар" има към... ошурнайсе хиляди ffs. Жанра RTS си е от най-популярните в гейминга.

Он:
Ей сегичка си взех Jade Empire - Special Edition
Posted Image
Много ме радва металната кутийка с изгравираното релефно лого, арт албумчето вътре (обичам арт албумчетата към колекторсите деба).. Само плакатчето не ме кефи много, защото е сборно с героите, а аз искам само с някоя от ейжън мадамите :metal: Как да е... ще си ги гледам в играта, айде отивам да цъкам.

Edited by Nosferatu, 01 June 2009 - 21:55 PM.


#226 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 02 June 2009 - 08:18 AM

В момента играя Crysis. Пиршество за окото отвсякъде...
... Through dreams I influence mankind...

#227 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 03 June 2009 - 12:10 PM

View PostNosferatu, on Jun 1 2009, 22:54, said:

Има.

cliffburton, малко по-конкретно де... Игри като "Цар" има към... ошурнайсе хиляди ffs. Жанра RTS си е от най-популярните в гейминга.


Имам впредвид като геймплей и графика и по възможност да е българска.:no: Ако може да препоръчаш нещичко.Мерси предварително. ;)
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#228 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2592 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 03 June 2009 - 13:01 PM

Sacrifice
Posted Image

Една от най-гениалните (и недооценени) игри правени някога. Просто няма такава неустоимо добра комбинация от 3rd person, стратегия и прокарани RPG елементи. Обичам да си я инсталирам и преигравам от време на време, а скоро си я взех и оригинална в пакет с "Giants" (която е следващата в game-листата ми) и "Evolva" - далаверка :no:
ПИСУК!

#229 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 03 June 2009 - 15:14 PM

View Postcliffburton, on Jun 3 2009, 12:10, said:

Имам впредвид като геймплей и графика и по възможност да е българска.:D Ако може да препоръчаш нещичко.Мерси предварително. ;)
ами дай да направя една кратка подборка на българските игри.
Най-близко до Цар, може би е Rising Kingdoms - отново на Haemimont Games.
Други на същото студио:
- Celtic Kings
- Картаген
- Glory Of The Roman Empire
- Grand Battles Of Rome (или нещо такова)
+ още няколко на тема Древен Рим. В момента разработват 3-тата част на Tropico, франчайз, който принципно не е техен. Славят се главно с това, че правят вече игри по поръчка на издателя. Не са ми любимо бг студио от след Цар насам. Айде от Келтски крале - въпреки, че е слаба като реализация, концептуално беше много оригинална. От там нататъ само се повтарят и правят каквото им кажат.

Black Sea Studios:
- Knights Of Honor - страхотна средновековна, комплексна, хард-кор стратегия.
- Worldshift - последното им творение, добри отзиви имат, издават ги Sunflowers, аз лично още не съм я пробвал, ама май е яка. Отново RTS с малко ммо елементи, до колкото знам. Главно с мултиплейър насоченост т.е. Смесица от фентъзи и фантастика. Аз лично мисля скоро време да си я купя.
Наскоро Crytek ги купиха, ще видим какво ще се пръкне от колаборацията им.

До тук със българските гейм/дев студия, правещи стратегии. Другите творят в други жанрове:
Masthead Studios - първия им проект още не е излязъл - Earthrise. Едно от открояващите се мморпг в съвременната сцена. Доста се шуми около това заглавие, пък ще видим кавко ще стане.
Работят и върху Fallout Online в сътрудничество с Interplay.

Dagger Games:
- Dimensity - първия им проект вече е на пазара. Някво фентъзи рпг с ртс елементи, още не съм го играл, ама се съмнявам да е кой знае какво. Добре изглежда обаче.
- Hazen - втория им проект, който в момента разработват. Диабло клонинг, няма да се борят директно с Diablo III но определено бих дал шанс на тази игра. Пичовете ми се струват амбициозни. За сега нямам идея от къде са им парите, кой им е разпространител и тн.

Ivent Games:
- Strenght Of The Sword - няква аркейд екшън игричка за PS3. Това ще е първата българска игра за конзола. Ама изглежда зле и няма да излиза ритейл, а само в PSN.

Иначе други, не-български RTS игри - Warcraft III, Armies Of Exigo, Earth 2160, Ground Control, Empire At War, Universe At War, World Conflict, Command And Conquer 3, Supreme Commander, Empire: Total War, Medieval 2: Total War, Dragonshard, Warhammer 40k, Warhammer: Mark Of Chaos, Company Of Heroes, Hegemonia, Nexus: The Jupiter Incident, Sacrifice (+1 за горното мнение - уникална игра), Starcraft, Act Of War, Empire Earth III, Homeworld 2 и т.н.

#230 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 06 June 2009 - 08:58 AM

В момента играм Far Cry 2. Много добра игра, направена е много реалистична и е такава игра че не трябва да си даваш зор да я изиграеш веднага. Пространствена е и ще запълва много от свободното ми време :harhar:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#231 New Age Messiah

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 59 posts

Posted 07 June 2009 - 08:22 AM

На пръв поглед е така, но като се заиграеш цъфват разни доста дразнещи бъгове .. аз затова и я оставих.

#232 Tokio Hotel

    Nigger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 87 posts

Posted 09 June 2009 - 19:25 PM

RF ONLINE - много голяма зарибявка. Една от най-добрите ПВП ММОРПГта правени някога може би.
R F O N L I N E ако някой се интересува.
Проблемът на всичките ММОРПГ-та, е че изяждат тотално времето на седналите ги да разцъкват подобен тип игра. Само дето напоследък се хващам, че нямам никакъв мерак за сингъл плейър игри... няма ли лафче, няма кефче...

Edited by Tokio Hotel, 09 June 2009 - 19:26 PM.


#233 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 09 June 2009 - 22:21 PM

View PostTokio Hotel, on Jun 9 2009, 20:25, said:

RF ONLINE - много голяма зарибявка. Една от най-добрите ПВП ММОРПГта правени някога може би.
R F O N L I N E ако някой се интересува.
Проблемът на всичките ММОРПГ-та, е че изяждат тотално времето на седналите ги да разцъкват подобен тип игра. Само дето напоследък се хващам, че нямам никакъв мерак за сингъл плейър игри... няма ли лафче, няма кефче...

тоа па и тоа :D една от най-добрите ама за F2P MMO-та може би, ако говорим за P2P not a chance.
F2P ммо-тата са ммо-та за бедни и негри :P

#234 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 10 June 2009 - 00:09 AM

View PostЗмей Горянин, on Jun 2 2009, 09:18, said:

В момента играя Crysis. Пиршество за окото отвсякъде...

Уникална графика има, наистина, но пък не ми задържа интереса дълго.

Сега съм на Painkiller - Overdose.

Posted Image
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#235 Tokio Hotel

    Nigger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 87 posts

Posted 10 June 2009 - 13:01 PM

View PostNosferatu, on Jun 9 2009, 23:21, said:

тоа па и тоа :D една от най-добрите ама за F2P MMO-та може би, ако говорим за P2P not a chance.
F2P ммо-тата са ммо-та за бедни и негри :metal:


Ами PVP-то и мачка прехвалените WOW-та дето е пълно с crybabies :harhar: И да F2P е (макар, че е стартирала преди 2 години като p2p), единствения сериозен кусур, който и намирам, е че сървъра е в Корея... и пинг-а за EU страните е :)

П.С. Аз не Близардските евреи и сие подобни за игри не плащам... Не стига, че ми губят времето ми и да им плащам за това :metal:

#236 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 10 June 2009 - 14:07 PM

:harhar: Кефи ме обаче как го каза, все едно са ти опряли пистолет в челото за да им играеш игрите :)
Иначе ти пробва ли Runes Of Magic? Разправят, че от фрий-тата е било доста добро, та е натрупал 1,2 млн человеци вече.

#237 Tokio Hotel

    Nigger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 87 posts

Posted 10 June 2009 - 18:49 PM

View PostNosferatu, on Jun 10 2009, 15:07, said:

:) Кефи ме обаче как го каза, все едно са ти опряли пистолет в челото за да им играеш игрите :D
Иначе ти пробва ли Runes Of Magic? Разправят, че от фрий-тата е било доста добро, та е натрупал 1,2 млн человеци вече.


Ами опират ми го, ама не пистолет и не в главата а под гръба :harhar:
Иначе не, чувал съм само името, и някакви скриинове съм гледал, които изглеждаха като "О бледи мой Lineage Dion town". Аз съм една от уфсите ф стадуту - където другарчетата от гилдията, там и аз.

#238 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 12 June 2009 - 12:46 PM

Най-PvP мморпг игра до този момент се нарича Warhammer Online: Age Of Reckoning :metal:

#239 Rhiannon

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 60 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Neverland

Posted 16 June 2009 - 16:59 PM

View PostNosferatu, on Jun 12 2009, 13:46, said:

Най-PvP мморпг игра до този момент се нарича Warhammer Online: Age Of Reckoning :metal:
Съвсем съгласна - и ние това играем дома. :metal:
"No word matters. But man forgets reality and remembers words." - Roger Zelazny (Lord of Light)

#240 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 16 June 2009 - 17:15 PM

Posted Image

Стара игричка, ама радва. :metal:
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users