Jump to content

Григор Димитров


72 replies to this topic

#21 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 16 май 2013 - 15:36

Мръсница Маша, лоша Маша ... :) Само се възползва от наш'то момче за разни видове забавления и след това тя играе редовно финали окрилена и задоволена, а пък нашичкия едвам се движеше по корта след победата над Ноле ... :lol2:

П.С.: Иначе по темата за Гришо - Честит рожден ден на наш'то момче и да му пожелаем следното - само напред и нагоре! Може и с Машенка под ръка, важното е силици да му останат ... :showoff:

#22 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 16 май 2013 - 15:55

Вярно, че има рожден ден днес. Да е жив и здрав и още много да радва нас със як тенис, а Машенка с як... Абе, да е жив и здрав! Posted Image
I don't know how I managed it...

#23 stormbringer

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 535 posts
  • Gender:Male

Posted 11 юни 2013 - 11:46

Нашето момче снощи големи драми ... ама и фенките му тежко преживяват http://sport.actualn...ews_427542.html
Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner.

#24 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 20 юни 2013 - 09:13

Женската злоба край няма, особено, ако някой мъж ти обърне гръб:

"Ракета номер 1 при жените Серина Уилямс направи хаплив коментар относно Мария Шарапова и Григор Димитров.
Между американката и българския тенисист имаше кратка връзка. Няколко месеца по-късно стана ясно, че Гришо се среща с рускинята Мария Шарапова.

В интервю за списание "Rolling Stone" Серина Уилямс се заяде с конкурентката си Маша и бившия си любим.

„Мария Шарапова започва всяко свое интервю с думите „Много съм щастлива. Късметлийка съм“. Това е толкова скучно“, заяви Серина Уилямс.

„Вече няма кой да я покани на готино парти. Иначе, ако тя иска, нека бъде с човек, с каменно сърце“, каза още американката, визирайки Григор Димитров."

:lol2: :lol2: :lol2:
I don't know how I managed it...

#25 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 20 юни 2013 - 23:53

http://www.youtube.c...okGZ8pOEw#at=75

http://www.youtube.c...w&v=Xq74H_OA4bs

Ами, големци са, какво да се прави. :D

Edited by Davidian, 20 юни 2013 - 23:57 .


#26 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 29 септември 2013 - 16:29

Хубава работа, ама...

http://gong.bg/view_...ticle_id=375267
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#27 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 20 октомври 2013 - 17:42

Доживяхме да видим българин да печели турнир на ATP!!! И то срещу третия в света.

Поздравления за Гришо, страхотен мач направи! Дано това да е първата от многото му титли.
I don't know how I managed it...

#28 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 20 октомври 2013 - 17:44

И Маша явно ще трябва да се раздава днес
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#29 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 20 октомври 2013 - 18:42

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image
I don't know how I managed it...

#30 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 21 октомври 2013 - 07:59

- Какво е усещането да държиш първия си АТР трофей?
- Определено е нещо ново за мен. Изпълнен съм с емоции и съм много щастлив. За мен това означава много, както и за всички, които ме подкрепяха през годините - екипът ми, семейството ми, приятелката ми и всички, които са били около мен.

- Колко съобщения на мобилния си телефон получи след финала? Имаше ли по-специални?
- Повечето бяха от семейството и приятелката ми. Получих над 30 съобщения.

- Как се чувстваш като първият българин, спечелил АТР титла?
- Това е нещо голямо не само за мен, но и за страната ми. Хората трябва да видят, че всеки може да успее. Щастлив съм, че постигнах нещо подобно. Надявам се, че в България ще оценят това и този успех ще мотивира децата и треньорите в клубовете да работят още по-здраво.

- Беше ли нервен преди мача за титлата, знаейки, че ще срещнеш противник, за когото това бе 40-и финал?
- Не знаех това. Бях малко нервен, но не толкова, колкото по време на първия ми финал в началото на годината. Беше приятно, когато излязох на корта. Чувствах се наистина добре приет. Турнирът в Стокхолм за мен е един от най-специалните. Бях нервен дори и на последната точка, радвам се, че успях да затворя мача.

- Научи ли нещо от предишния ти финал, където отново игра срещу №3 в ранглистата, само че тогава това бе Анди Мъри?
- В Бризбейн водех в първия сет и бях много нетърпелив да спечеля точките. Този път знаех, че трябва да се задържа в мача. Играех срещу добър противник, който е и страхотен боец. Сигурен съм, че Ферер се чувстваше много комфортно. Тази победа ще я запомня до края на живота си.

- Загуби само един сет по пътя си към финала. Какво направи толкова добре, че спечели пет поредни мача през тази седмица?
- Опитах се през цялата седмица да задържа едно постоянно ниво - както в тренировките, така и в подготовката. Това наистина много ми помогна. Освен това с мен бе треньорът ми Роджър Рашийд, който много ми помогна. Мисля, че когато всичко е организирано толкова добре и разполагаш с правилната структура, това ти помага страшно много.

- Това бе първата седмица, в която работите с Рашийд. Какъв бе неговият подход и изненадан ли си от бързо постигнатия успех?
- Първото нещо, което направихме, бе да влезем във фитнеса. Хубаво е, че започнахме нашата работа със спечелването на турнир. Това е нещо ново за мен. Общо взето в тази първа седмица се опитвахме да се концентрираме над основните неща, които трябва да правя срещу противниците ми.

- През миналата година завърши в Топ 50 на ранглистата, а сега се приближаваш до Топ 20. Какви са целите ти за началото на следващия сезон?
- Всъщност целта ми в началото на този сезон бе да достигна до Топ 20, но един ден може да промени много неща. Все още има два турнира до края на годината. Ако продължа да се справям добре, тогава имам добри шансове да вляза в Топ 20. Ако ли не, няма да бъда разочарован от постигнатото дотук.

- Кои са любимите ти настилки и какво определяш като силни страни в играта ти?
- Обичам да играя на твърди кортове, както и в зала. Там няма слънце и вятър, а условията не се променят. Разбира се, тази настилка може да бъде коварна. През тази седмица използвах добре сервиса, движението по корта и форхенда си. Това са нещата, върху които работя. Радвам се, че проработиха през тази седмица. Разбира се, ще се опитам да променя някои неща и да направя следващата стъпка напред.

- Кой играе водеща роля в развитието ти и ти помага в кариерата? Кои бяха любимите ти тенисисти, когато бе малък?
- Баща ми ме е научил на това как да играя тенис. На него дължа всичко. Като малък гледах много Пийт Сампрас, Андре Агаси и Роджър Федерер. Играех бекхенд с една ръка, така че наблюдавах тези тенисисти. Стилът ми напомня на техния, така че бе добре да се опитвам да играя като тях, но никога не съм искал да ги копирам. Исках да развия собствен стил. Начинът, по който играя в момента, е начинът, по който ми харесва да играя. Искам да продължавам по този път и да се развивам.

Инфо: тенискафе.ком
I don't know how I managed it...

#31 THE DEADMAN

    Bultras

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts
  • Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 22 октомври 2013 - 23:03

Страхотно представяне на Григор! Да продължава все така, а титлите тепърва ще идват.

#32 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 24 октомври 2013 - 08:40

Победната серия на Гришата продължава! Вчера той се справи без проблеми с чешкият ветеран Радек Щепанек (6-3, 6-3) в първия кръг на престижния турнир в Базел (ATP 500), а днес го чака мач с украинеца Александър Дългополов. Ако успее да победи, утре ни чака мач с Федерер!
I don't know how I managed it...

#33 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 24 октомври 2013 - 21:21

В тренировъчно темпо Гришата мина и през Дългополов (6-3, 6-2). Дано утре пак да е във форма и да станем свидетели на победа срещу най-добрия тенисист на всички времена :)
I don't know how I managed it...

#34 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 25 октомври 2013 - 09:35

Видео с интервю преди мача довечера - цък.

Срещата започва в 21:00 българско време.
I don't know how I managed it...

#35 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 25 октомври 2013 - 21:57

За жалост - греда. Не без помощта на Гришата, де - вторият сет си беше за него и сам си го загуби. Дано да има шанс за реванш.
I don't know how I managed it...

#36 marooned

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 324 posts
  • Gender:Male

Posted 25 октомври 2013 - 22:32

Аз гледах мача по Sky Sports (по интернет). Коментарът в края на мача беше много точен:

"He didn't have to do anything special to beat Federer tonight. It's all about his mental stamina!"

Сигурен съм, че е въпрос на време да вземе реванш!
"He is an Ocean! I am just a fish in a pond!"
Carlos Santana about Miles Davis

"Fear builds walls!"
Roger Waters

"When the house is rocking, don't bother knocking!"
Stevie Ray Vaughan

#37 marooned

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 324 posts
  • Gender:Male

Posted 01 март 2014 - 13:56

Нека пожелаем нова титла за нашето момче!

Прати Мъри на плажа - там, където винаги му е било мястото, а не сред големите!
Още не мога да простя на Джоката, че прояви милост и му подари две титли от Големия шлем!

Браво, Гришо!
"He is an Ocean! I am just a fish in a pond!"
Carlos Santana about Miles Davis

"Fear builds walls!"
Roger Waters

"When the house is rocking, don't bother knocking!"
Stevie Ray Vaughan

#38 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 март 2014 - 14:42

Гришкин направи голям мач! И съвсем заслужено взе поредния (пети) скалп на тенисист от топ 10! Не на кой да е, а на двукратен победител в турнири от Големия шлем!
Жалко, че ще има съвсем малко време да почине и да се възстанови до финала - буквално 15 часа е паузата му между единия и другия мач, а двубоят му с Мъри продължи цели три часа. От тази гледна точка Гришкин е в доста неизгодна позиция, но въпреки това той има своите шансове. Съперникът му е от неговата черга, така че няма от какво да се плаши - да излиза на корта и да го отупва :yes:
I don't know how I managed it...

#39 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 март 2014 - 15:58

Без коментар:



:shok: :fool: :fie: :agree: :worship:
I don't know how I managed it...

#40 marooned

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 324 posts
  • Gender:Male

Posted 02 март 2014 - 09:13

Браво, Гришо!

Тежка битка, заслужена победа!

Браво!!!
"He is an Ocean! I am just a fish in a pond!"
Carlos Santana about Miles Davis

"Fear builds walls!"
Roger Waters

"When the house is rocking, don't bother knocking!"
Stevie Ray Vaughan





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users