Jump to content

NightwishЗа албума, за Анет, за многото неща...


165 replies to this topic

#41 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 12 August 2007 - 02:02 AM

View Postthe_mess, on Aug 11 2007, 20:51, said:

Значи постоянно некаф негар[във всички песни] казваше името на албума и песента...незнам при вас как е ама при мене беше така.Тааа за вокалистката-ми чурулика като птичка ама според мене е как да кажа-твърде обикновенна...Незнам сега може и заради лошото впечатление от въпросния негър...на няколко минути повтаря:You are listening to Nightwish's new album,Dark Passion Play and this song is called...и т.н.
Това е защото е промо бе човек, нормално е, поне последните години голяма част от промотата ги правят така :>

#42 Ilith

    Pale Enchantress

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 275 posts
  • Interests:sadness and hate

Posted 12 August 2007 - 02:19 AM

View Postthe_mess, on Aug 11 2007, 20:51, said:

Значи постоянно некаф негар[във всички песни] казваше името на албума и песента...
Откъде знаеш, че е негАр :D
И верно е досадно, но при всички ни го има ;]

#43 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 12 August 2007 - 10:33 AM

А и това може да се избегне когато си купиш оригиналния диск... :D
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#44 Guest_RocknRollNigger_*

  • Гости

Posted 12 August 2007 - 10:46 AM

Или като изчакаш да излезе и си го свалиш наново... :rolleyes:

Edited by RocknRollNigger, 12 August 2007 - 10:46 AM.


#45 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 12 August 2007 - 11:33 AM

View PostSatyr, on Aug 11 2007, 17:30, said:

Не съм слушал още албума.

Ето ви клипа към "Amaranth" http://www.pro-rock....ct.php?nid=4492

Песничката кефи, но тук, собствено, сравнения с Within Temptation на ниво вокалистки не може да има :rolleyes:

Клипа е много добър, намерих си го с хубаво качество (100 мб) в mininova.org

#46 Braindead

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 59 posts

Posted 12 August 2007 - 12:04 PM

Сравнения с Шарън не бива да има...може да не харесвам WT, обаче гореспоменатата като запее ги помита и тая Анет, и всичките други певачки като нея. Много ми е интересно на един бъдещ концерт на Nightwish ако подхване нещо преди Century Child как ще се справи... :rolleyes:

#47 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 12 August 2007 - 12:13 PM

View PostBraindead, on Aug 12 2007, 13:04, said:

Сравнения с Шарън не бива да има...може да не харесвам WT, обаче гореспоменатата като запее ги помита и тая Анет, и всичките други певачки като нея. Много ми е интересно на един бъдещ концерт на Nightwish ако подхване нещо преди Century Child как ще се справи... :blush:
ще поживеем ще видим. може да си пее високи, така че може и да стане, дори и да не си го представяме на този момент (вкл. и аз)
Единствената, която помита Шарън (и най-вече Таря) според мен е вече бившата вокалистка на Tristania, Vibeke-то.. много ми е любима :rolleyes:
Шарън идва на второ место в класацията ми на певиците от готик метъл групите...Ако не се ограничим в стила, най-добрата въобще е певицата на Ophelia's Dream

Edited by Nosferatu, 12 August 2007 - 12:16 PM.


#48 Braindead

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 59 posts

Posted 12 August 2007 - 12:25 PM

Ами, аз като цяло съм много разочарована от албума и то не само от пеенето на Анет (то тя май само в Амарант може да се каже, че пее чудесно примерно), иначе много безидейна работа, слушани, преслушвани неща, освен Last of the Wilds, която е разкошна просто! Иначе войсоувърите не ми пречат, на места Анет повече ми пречи, хаха. :blush:
Но важното е, че в албума ще има и такава негова версия без вокали, ще се купува :rolleyes:
Но от този албум още не може да се види каква е реакцията на феновете, той ще се купува по инерция, ще видим от евентуален следващ.

#49 the_mess

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 228 posts
  • Interests:Metal,Computer Games,Art!

Posted 12 August 2007 - 19:33 PM

Така изслушах го целия...
Абума е доста добър!Новата вокалистка-също!Песните Whoever Brings The Night,The Islander и Меadows of Heaven ми харесват най-много!Личната ми оценка е 7.7 от 10...

Edited by the_mess, 12 August 2007 - 19:34 PM.

Don't try to tell us
What is right for us
We don't give a fuck anyway
Don't try to steal
Imagination from us
Things we believe
We will never betray!!!

#50 Shadowfax

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 29 posts

Posted 13 August 2007 - 12:33 PM

Все още съм си на мнението, че Анет е адски свежа :clapping:
Клипа общо взето ми хареса, но поведението на самата група изкефи (: настръхнах.
А оценката за албума на мен ми е 8.5 от 10 не по- малко.

#51 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 13 August 2007 - 15:02 PM

Е като си изтеглил промо от нет-а, кво искаш да ти приказва. Вземи си купи албума като излезе и няма да ти говорят върху песните.

#52 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 13 August 2007 - 15:13 PM

Човек като ви слуша и ако не разбира кой знае колко, ще реши, че всеки път като си теглиш музика от нета, по дифолт ще слушаш говор по средата на песните :D Всъщност, това се случва я веднъж на 1000, я не... :D

Edited by Ozzy, 13 August 2007 - 15:14 PM.

I don't know how I managed it...

#53 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 13 August 2007 - 16:08 PM

View PostOzzy, on Aug 13 2007, 16:13, said:

Човек като ви слуша и ако не разбира кой знае колко, ще реши, че всеки път като си теглиш музика от нета, по дифолт ще слушаш говор по средата на песните :D Всъщност, това се случва я веднъж на 1000, я не... :yes:

Въпроса е, че не мрънкаме. Като съм имал такива ги трия. Ако ми е харесал албума, си го купувам. Ако не, забравям за него. Кво е това, хем ти е без пари, че и претенции :D

#54 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 13 August 2007 - 16:19 PM

View PostOzzy, on Aug 13 2007, 16:13, said:

Човек като ви слуша и ако не разбира кой знае колко, ще реши, че всеки път като си теглиш музика от нета, по дифолт ще слушаш говор по средата на песните :D Всъщност, това се случва я веднъж на 1000, я не... :yes:
Има една подробност. Ако теглиш албум, който още не е излязъл, то вероятността да има войсоувър е горе-долу 50%, че и по-висока :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#55 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 13 August 2007 - 16:28 PM

Като се замислих днеска, за всичките години тегления които съм направил, за цялата музика, която съм си дръпнал евър енд евър, до момента съм попаднал само на една единствена песен, в която ми дудняват по средата. :D А за повече от 10 години теглене съм теглил и преди да излезе албума и след и.... по всяко време :D
I don't know how I managed it...

#56 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 13 August 2007 - 16:32 PM

Ти си частен случай. А теглене след излизането на албума не следва да се включва в общата сметка :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#57 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 13 August 2007 - 16:42 PM

View PostSatyr, on Aug 13 2007, 17:32, said:

Ти си частен случай.
Тъкмо това си казвах и аз: След като на хора професионалисти в свалянето им се случва често да свалят песни с дуднявене по средата, а на мен - техническия инвалид практически не ми се случва, то това означава, че "професионалистите" са мега зле, а "инвалида" доста добре си ги разбира нещата :D
Много зачатихме тука... Съвсем друга ми беше мисълта, а именно, че човека си свалил песен с дуднене по средата и за туй трябвало да си купи диска. По-скоро трябва да си го свали отново, от друго място и по-всяка вероятност песните ще са нормални и читави. А тва, което Свил казва: "хем ти е без пари, че и претенции", съм напълно съгласен с него :D
I don't know how I managed it...

#58 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 13 August 2007 - 17:20 PM

Факт е, че напоследък все повече зачестяват промотата с voiceover по песничките... Навремето беше рядкост, но не и сега. Бтв в момента няма друг рилийз на албума ол оувър дъ интернет...Аз лично ще си го купя обаче.

#59 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 13 August 2007 - 17:47 PM

View PostOzzy, on Aug 13 2007, 17:42, said:

Съвсем друга ми беше мисълта, а именно, че човека си свалил песен с дуднене по средата и за туй трябвало да си купи диска. По-скоро трябва да си го свали отново, от друго място и по-всяка вероятност песните ще са нормални и читави.


Дано не съм те разбрал погрешно, но ми се струва, че това което си написал по-горе подкрепя пиратството. Аз като човек пряко свързан с тази кауза ( http://www.myspace.c...gagainstpirates ) не бих се съгласил с такава позиция. Още повече официално изразена от модератор в уважаван форум за музика.

View PostOzzy, on Aug 13 2007, 17:42, said:

А тва, което Свил казва: "хем ти е без пари, че и претенции", съм напълно съгласен с него :D

Което никак не кореспондира с горното...
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#60 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 14 August 2007 - 07:35 AM

View Postmarillion, on Aug 13 2007, 17:47, said:

Дано не съм те разбрал погрешно, но ми се струва, че това което си написал по-горе подкрепя пиратството. Аз като човек пряко свързан с тази кауза ( http://www.myspace.c...gagainstpirates ) не бих се съгласил с такава позиция. Още повече официално изразена от модератор в уважаван форум за музика.



Много благородна кауза, но абсолютно неосъществима в нашата държава за момента. :angry3: И предполагам ти много добре знаеш това.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users