Jump to content

Цвете за Гошо


17 replies to this topic

#1 Black Heart

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 120 posts
  • Gender:Male

Posted 15 April 2009 - 21:01 PM

Тазгодишното издание на традиционния блус и рок фестивал "Цвете за Гошо" ще се състои на 9 и 10 май в столичния Южен Парк. Този път форумът, посветен на покойния музикант Георги Минчев, ще премине в рамките на две вечери, а водещ ще бъде Ивайло Кицов.

Групите Конкурент и Монолит ще се качат на сцената на 9 май, а на следващата вечер ще свирят Бараби Блус Бенд, Васко Кръпката с новата му група, както и формация с членове на известни родни състави, събрана специално за фестивала под работно име - Стари муцуни: Епизод 3.

И двата концерта ще завършат с общо изпълнение на парчето "Гошо е с нас", което Марио Събев, известен повече като Буги Барабата, написа в памет на Георги Минчев.

В предстоящото издание на фестивала "Цвете за Гошо" ще вземат участие и групите Обратен Ефект и Фарс. В рамките на двете вечери ще се изяват още бандите Фанагория, Evolution, Hard Duck, Fallen Angel, Мотив, Глобален Минимум и др.

Събитието, организирано от Столична община и фондация "Български рок", е по програма "Сцената – градът и аз".

Популярният български музикант Георги Минчев почина на 18 февруари 2001 г. Сред най-известните му изпълнения са песните "Какви времена", "Блажени години", "Момчето и аз", "Бира, секс и рокендрол" и много други.

avtora.com
22.04 - Fury UK

#2 Fufy

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 3 posts

Posted 15 April 2009 - 21:42 PM

И пак ще е 2 дена... много жалко.
9 и 10 значи... еми Ловеч да ме извинява :crying:

#3 Avitohol

    IYI

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 220 posts
  • Gender:Male

Posted 15 April 2009 - 22:30 PM

От изброените изпълнители само за да видя и чуя Evolution бих се замъкнал до парка.

#4 AngelFrost

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 92 posts

Posted 24 April 2009 - 20:32 PM

Б.Т.Р и Ахат да бяха включени ама айде .. по мой наблюдения то там не се ходи толкова за свиренето и групите а да се пие,пуши и да се правят простотии.

#5 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 24 April 2009 - 22:37 PM

Да го кажа тук за протокола - това сигурно се пада седмо издание на този фест. По мои наблюдения зад него стои някаква фондация, получаваща някаква субсидя от общината. Или каквото там, все едно.
За тези седем години аз не съм видял НИТО ЕДИН стандартен и нормален прес-рилийз от тези хора. В мен се прокрадва съмнението, че тях не ги интересува дали в парка ще отидат 500 или 5000 души. Че мен ли да ме е грижа? Докато нещата не станат нормални в държавата, в която се държи сметка, ако поканиш Металика, че после трябва да дадеш 5% от приходите си за авторски права и издръжката на някаква там организация, при нас на сайта (не тук във форума), този фест няма да се отразява.
А и идеално съвпада с феста в Ловеч...
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#6 New Age Messiah

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 59 posts

Posted 25 April 2009 - 00:59 AM

Един съвет към групите, които ще свирят - пичове, искайте си обещаните пари /ако са ви обещани такива/ предварително. Качите ли се на сцената преди да са ви платили, просто забравете да видите нещо след това !

#7 Black Heart

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 120 posts
  • Gender:Male

Posted 05 May 2009 - 16:05 PM

View PostSatyr, on Apr 24 2009, 23:37, said:

Да го кажа тук за протокола - това сигурно се пада седмо издание на този фест. По мои наблюдения зад него стои някаква фондация, получаваща някаква субсидя от общината. Или каквото там, все едно.
За тези седем години аз не съм видял НИТО ЕДИН стандартен и нормален прес-рилийз от тези хора. В мен се прокрадва съмнението, че тях не ги интересува дали в парка ще отидат 500 или 5000 души. Че мен ли да ме е грижа? Докато нещата не станат нормални в държавата, в която се държи сметка, ако поканиш Металика, че после трябва да дадеш 5% от приходите си за авторски права и издръжката на някаква там организация, при нас на сайта (не тук във форума), този фест няма да се отразява.
А и идеално съвпада с феста в Ловеч...
И все пак го отразихте :unsure: В което не виждам нищо лошо :unsure:
22.04 - Fury UK

#8 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 05 May 2009 - 16:44 PM

Получихме прес-рилийз, ако и да не беше от организаторите, за това :unsure:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#9 drivanov2003

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted 07 May 2009 - 15:33 PM

От край време създават няква информационна мъгла около това "цвете", а като почна да се провежда нито интернет имах, нито по радиата го обявяваха, нито плакати имаше, или ако има - го зърваш случайно с крайчеца на окото от някой рейс, та слизай, връщай се пеша зада разбереш, че вече се е провел ;) ;) :metal: !

#10 jaky

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 20 posts

Posted 08 May 2009 - 14:51 PM

Posted Image

#11 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 08 May 2009 - 15:26 PM

Мисля да го посета.Особено за "обратен ефект" :yes: и Конкурент :yes:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#12 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 08 May 2009 - 15:30 PM

View Postcliffburton, on May 8 2009, 16:26, said:

Конкурент :yes:

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Num.../0/fpart/1/vc/1

Quote

Конкурент е най-добрата рок група в България и единствената призната в цял свят.Албумът Something Wet е от най-търсените в чужбина.
Конкурент се слушат в САЩ, Канада, Великобритания,Индонезия,Япония,Германия, Испания,Белгия,Австралия, Франция,Гърция,Швеция......
Посетете http://www.heavyharmonies.com/ и http://www.glory-daze.com/ и ще се убедите, че Конкурент е единствената призната българска група.
Албумите на Конкурент са на нивото на западните групи, което го потвърждават и чуждестранните медии.

WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#13 man on a mission

    Sixx

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 963 posts
  • Gender:Male
  • Location:This World

Posted 08 May 2009 - 16:16 PM

;) :D :D :D :D :D Най-добрата joke група в България.Анчев,хаир да не видиш.,.. :lol:
What we need right now, is a miracle on earth
Let out hearts cry out, so our voices can be heard
Let us walk away together
From the never ending rain,
'Til the sun will shine for all of us again

#14 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 08 May 2009 - 16:36 PM

View PostSatyr, on May 8 2009, 16:30, said:

Леле, тая тема навремето някак си съм я пропуснал, позабавлявах се приятно в късният следобед :lol:

#15 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 May 2009 - 16:45 PM

View PostSatyr, on May 8 2009, 16:30, said:

Това наистина е титанично! :lol:

#16 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 08 May 2009 - 16:54 PM

View PostSvil, on May 8 2009, 17:36, said:

Quote

Леле, тая тема навремето някак си съм я пропуснал, позабавлявах се приятно в късният следобед ;)

Вече бях забравил откъде произлезе мегакултовият вътрешноведомствен лаф "аз на черното не мога да кажа бяло"!!! :D

konkurent-я не се побоя да ме закопае с тази фраза тогава! :lol:
-----------------------------------------
Слушай силно!

#17 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 08 May 2009 - 17:07 PM

View PostSvil, on May 8 2009, 17:36, said:

Леле, тая тема навремето някак си съм я пропуснал, позабавлявах се приятно в късният следобед :lol:
Как може бре ;) Това е един от тоталните култове в стария форум :D
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#18 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 08 May 2009 - 20:35 PM

View PostДжуджето_GIMLY, on May 8 2009, 18:07, said:

Как може бре ;) Това е един от тоталните култове в стария форум :D
Представяш ли си... като гледам на коя дата се е заформила полемиката, вероятно съм се бил напил :lol:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users