Jump to content

Тениски, суичъри... гардеробиПреди всичко - да бъдем фйешън!


119 replies to this topic

#41 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 20 март 2008 - 08:04

View PostPinky, on Mar 19 2008, 23:18, said:


Svil, щом е арт, подкрепяме го ! :harhar:
Естествено, нали съм кОлтурен :harhar:

#42 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 20 март 2008 - 10:43

View PostSvil, on Mar 19 2008, 22:22, said:

Номер пет:
Posted Image , Posted Image
Тази съм си я поръчвал по каталог от Германия. Също качествена работа.

Уа! тази ме плени :harhar:
една на новия Nile и аз нещо съм си замечтала, заради египетските мотиви...
ще трябва да те разпитам как става с поръчките от там :D

@ whiplash159 - по тази на аватара ще ме познаеш в Каварна, споко две бели овци ще сме. за компания :D :harhar:

супер сте :harhar:

Edited by wiktory, 20 март 2008 - 10:58 .


#43 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 20 март 2008 - 13:25

@Svil, не е като да не се забелязва последователност в обличането при теб... :D

@Pinky, абе аз теб питах ли те на какво ви учат в училище? :harhar:

@Wiktory, прекрасна тема се заформи, а твоите арт изделия определено ме впечатлиха и по някакъв странен начин ме подсетиха за първата ми музикална тишъртка...
...Беше през 1985, по това време такива неща в милата ни соц рОдина липсваха. Моят чичо /художник, работещ в сферата на спец ефектите в киното/ обеща да ми направи уникална тениска на Marillion. Изготви собственоръчно щампа от картон на оригиналния надпис и от мен се искаше само да осигуря тениската. По онова време нямаше хубав трикотаж. За връх в качеството се считаха едни бели китайски тениски. Струваха 7 лева, но се намираха много трудно. Аналога на тези тениски бяха китайските гуменки и кецове. Въобще тогава китайската стока беше върхът на сладоледа. :D Седем лева през 1985 за един тийнейджър бяха много пари. :D Аз по това време живеех сам, защото нашите работеха в чужбина и трябваше да измисля начин, за да си набавя тези седем лева. И измислих...... Направих стриптийз по време на един купон. :harhar: На You Shook Me/Dazed and Confused на Зеп го направих. :metal: Платиха само момичетата, но събрах жадуваните 7 лева. :harhar: Тениската беше убийствена. По нищо не отстъпваше на оригинала. Великолепното лого на Марк Уилкънсън в два цвята - червено и жълто. Носих я гордо десетина години, докато един ден се разпадна напълно!! Спомени... :wub:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#44 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 20 март 2008 - 13:54

View Postmarillion, on Mar 20 2008, 13:25, said:

@Svil, не е като да не се забелязва последователност в обличането при теб... :D

Има някаква странна тенденция наистина. Всъщност тениските ми са все от времето като слушах повече хеви :harhar:


View Postmarillion, on Mar 20 2008, 13:25, said:

Въобще тогава китайската стока беше върхът на сладоледа. :harhar:
То сега не е по-различно май :harhar:

#45 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 20 март 2008 - 13:59

Мерилиънски, разсмя ме до сълзи с този твой стрийптиз.....
:harhar:


на тема - "бяло", а и за whiplash159 - две снимки от уайт парти! ахъм . с дресинг код
колко бяло е имало в таз годишната нощ (две и осма). невероятно, просто невероятно и на вид само....







п.п. с извинение за оффтопа :harhar:

#46 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 20 март 2008 - 21:38

Айде и аз да се включа в темата. Много готини тениски видях до сега (а и долни дрехи :D ) и чак се уплаших колко малко съм се метъл-фешънизирал. Аз имам скромните няколко тенисчици, които често обличам с повод и (най-вече) без повод, въпреки, че на външен вид и по стил на обличане съм далеч от каквито и да е метъл стереотипи (ако приемем, че има такива изобщо, например черното, вериги разни, кубинки, дълга коса, зъл и гневен поглед, скалп на чалгар в десницата :P ...). Смисъл обличам се доста разнообразно и шарено, та и не малко бяло си позволявам да ползвам ;), и не ми личи особено музикалната принадлежност. Яд ме е само, че все още нямам тениски на някои много любими групи, ама работя по въпроса.

Та ето няколко от любимите ми. Понеже тук нямам никакъв фотоапарат или свястна камера на телефона ще се наложи да гледате и физиономията ми. :) Някои не се виждат много ясно но на този етап с такъв фотоматериал разполагам.



Attached File  IMG_0285__1280x768_.JPG   104,63K   150 downloads

Любимата ми тениска (сабатската), дедо Ози е млад левент и кръста му не е обърнат. :bomb:

Attached File  IMG_0220__1280x768_.JPG   130,12K   134 downloads

Тази славейската ми е подарък от пича до мен, спешъл дилиеъри от Америка.

Attached File  Crowfish_Sevlievo___07_005.JPG   466,35K   117 downloads

Тези двамцата на гърдите ми трябва да са Робърт Плант и Митко Пейчев. (Снимката е от концерт на Кроуфиш в Сюлюу а.к.а. Севлиево :P в една подземна олд-стайл механа .

Attached File  Picture_009_1.jpg   40,41K   118 downloads

Систем. Друга много любима, на една от най-тачените от мен групи. Тук се връщаме от Осъм Опън Еър с главен спонсор мастика "Пещера". ;)

Освен тези имам още една на Моторхед с много готин гръб (Леми си бръкнал в носа :D ), една на Блъдхаунд Генг и официалната фланелка на Ловеч Рок Фест (която е много свежарска), ама не намерих достатъчно ясни или някакви снимки въобще с тях.

И накрая спешъл поздрав за левскарската рок слушаща част от форума. :bomb: (Заради позьорското естество на фотографията нека и всички фенове на Меноъур да се чувстват поздравени със съпровод на Nanowar - True Metal of the World :bomb: ).

Attached File  DSCF05961__1280x768_.jpg   81,44K   106 downloads

#47 Kristin

    (баш) философ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 628 posts

Posted 20 март 2008 - 22:11

Страхотни гардероби, скринове, поставки... за чудо и приказ всичките сте като излезли от някой приказен платинен албум! ;)

уоу! аз явно съм най- НЕметъла тука... еми така си е, аз съм едно скромно хипи... :)

Просто няма какво да показвам... обаче поклон на всички тези прекрасни хора, с креативни умове и доста сръчни ръце! :D
Aз конструирам всеобщото като избирам себе си!

#48 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 20 март 2008 - 22:35

View PostJimmy Pop, on Mar 20 2008, 21:38, said:

Смисъл обличам се доста разнообразно и шарено, та и не малко бяло си позволявам да ползвам, и не ми личи особено музикалната принадлежност.

бе то и аз съм така, защото съм на настроения. ако единия ден съм с групарска фанелка, вериги, железа, значки, кожи(чалгарски скалп още нямам :) ), то на следващия може да съм с мини пола и блузка на черешки или нещо подобно...(никога лигави и прекалено гърли де :bomb: ) И както съм с блузката с черешки, мога по същото време да си дъня Антракс на плеъра :P

иначе ето Джеф Сотовската ми фанелка:
Attached File  DSCI3865.JPG   161,55K   60 downloads

ето и тениска на бразилята, тя е на баща ми обаче, това обяснява палатковия й вид ;) :
Attached File  DSCI3866.JPG   163,59K   62 downloads Attached File  DSCI3867.JPG   162,5K   37 downloads

а ето и една закачка :D :
Attached File  DSCI3864.JPG   157,52K   77 downloads

една от цивилните ми дрешки за пример(порядъчно измачкана разбира се :D ), вдъхновена от английския дизайнер Laurence Llewelyn-Bowen :bomb: :
Attached File  DSCI3868.JPG   173,97K   81 downloads(@kristin, намигване към хипарката в теб :P )

@svil-мен пък най ме очарова фанелката ти на Helloween от 1988 :bomb: ;)

Edited by foreigner, 20 март 2008 - 22:39 .

А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#49 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 20 март 2008 - 23:07

View Postforeigner, on Mar 20 2008, 23:35, said:

И както съм с блузката с черешки, мога по същото време да си дъня Антракс на плеъра ;)

И на мен това, че съм облечен с фланелката на System of a Down изобщо не ми попречи да дрънча на кухарката "Ветрове" на Лили Иванова след третото шишенце мастика с айрян, . :) Ееех, блажени люлакови нощи... :D

#50 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 21 март 2008 - 03:47

Jimmy Pop, бих казала само :D :bomb:
foreigner, ризката кефи ;)
то и аз съм доста шарена като цяло, трябва да има ранообразие ! :)
walk into the jaws of hell.

#51 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 21 март 2008 - 10:39

уаа! какви чудесни неща са допълнени в темичката - :angry2:

оказа се, че форумът е не само интелигентен, Сатирка, но и -"фиейшън" (свеж лаф, още ти съ хиля за нея)- :D пък и много мили хората бе :blush: Благодаря им и аз

#52 Димо

    The Green Reaper

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 248 posts

Posted 21 март 2008 - 11:09

Ех, всички сте толкова готини! :blush: Жалко, че аз няма кво толкова да покажа. Имам само една избеляла вече тениска на Queensryche и една на Флойд, но като цяло, както казва една приятелка, приличам на чалгар :angry2:

#53 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 21 март 2008 - 13:15

някои хора просто не разбират от шега... :blush: :angry2:
walk into the jaws of hell.

#54 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 21 март 2008 - 13:43

Ето малко и от моите:
Ensiferum front
Ensiferum back

Blind Guardian front
Blind Guardian back
тая си я взех от концерта на Guardian миналата година :D

Iron Maiden front
Iron Maiden back
тази пък е от концерта на Maiden :metal:

Wartime front
Wartime back

Sodom front
Sodom back
тая е от Пловдив от едно магазинче ама излезе някаква по-здрава и от 2005 не е мръднала :metal:

Bathory front
Bathory back
също здрава тениска ама умаля :angry2:

Voivod - front
Voivod back
същата история ама за тая поне има надежда да ми стане пак :blush:

и бисера в колекцията представляващ подарък от фирмата:
:metal:

Edited by Джуджето_GIMLY, 21 март 2008 - 13:57 .

Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#55 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 21 март 2008 - 14:14

Джуджето_GIMLY яки тениски, човек :blush:
И работиш в McDonald's ?! Знаеш ли, че те обичам ? :angry2: :D
walk into the jaws of hell.

#56 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 21 март 2008 - 17:14

View PostPinky, on Mar 21 2008, 14:14, said:


И работиш в McDonald's ?!
Е все некъде требе да се работи :angry2:

Quote

Знаеш ли, че те обичам ? :metal: :metal:
:blush: :D :metal:
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#57 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 04 април 2008 - 09:46

Това са единствените 2 блузи, които ми останаха от рисуваните от мен преди 10-15 години. Не са кой знае какво, но аз не съм и художник :wub: Всички останали ги изхвърлих една по една преди ерата на цифровите апарати, за което сега ми е малко криво, но... ето че вече мога да изхвърля и тези B)
ПП: Извинявам се за неугледния вид, но няма да описвам ъгъла на гардероба и състоянието, в което ги намерих :wub:

Attached Files


... Through dreams I influence mankind...

#58 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 04 април 2008 - 09:51

Страхотна работа, Змею!!

:wub: B) :wub:

Приемаш ли поръчки?
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#59 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 04 април 2008 - 10:15

View Postmarillion, on Apr 4 2008, 10:51, said:

Страхотна работа, Змею!!

:wub: B) :wub:

Приемаш ли поръчки?
Благодаря ти ;)
Както казах, рисувал съм ги преди 10-15 години, главно за да съм уникален. В днешно време с пушка не можеш ме накара да хвана четка, усилията не си струват цената, която може да се вземе, пък и има далеч по-кадърни от мен, които предлагат тази услуга :) Иначе преди години бях рисувал фланелки на Стивън Кинг - То - картинките от първа и втора част съответно на лицето и гърба, на Malhavoc, Deep Purple, Sinister, Bolt thrower, Enslaved, Impaled Nazarene - 2 броя, блуза на Blind Guardian с Tales from the twilight world отпред и follow the blind отзад (да, това беше през 1993 година :) ) и кой знае още какво...
... Through dreams I influence mankind...

#60 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 04 април 2008 - 14:30

View PostЗмей Горянин, on Apr 4 2008, 10:46, said:

Това са единствените 2 блузи, които ми останаха от рисуваните от мен преди 10-15 години. Не са кой знае какво, но аз не съм и художник B) Всички останали ги изхвърлих една по една преди ерата на цифровите апарати, за което сега ми е малко криво, но... ето че вече мога да изхвърля и тези :wub:
ПП: Извинявам се за неугледния вид, но няма да описвам ъгъла на гардероба и състоянието, в което ги намерих ;)
Прекрасни са, как така ти дава сърце да ги изхвърляш!!! :wub:Ако можех да рисувам така, щях да си пазя всчко листче и парцалче! Защо не ги запазиш поне за поколенията...
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users