Jump to content

Paganist's Content

There have been 6 items by Paganist (Search limited from 27-April 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#73749 Търся си блек група

Posted by Paganist on 18 December 2010 - 23:03 PM in За музиканти

Моля модераторите да закрият темата



#73541 Търся си блек група

Posted by Paganist on 13 December 2010 - 20:54 PM in За музиканти

Оххх, няма как пич в Пловдив си работя и родом съм от там. Какъв стил свирите? Ако имате път към филибето пиши, дано си намерите барабанист успех в търсенето :rabbi:



#73292 Търся си блек група

Posted by Paganist on 07 December 2010 - 22:14 PM in За музиканти

Баси никой не пише за това Блека и Дета не са извествестни в страната ни обявата още важи.



#72836 Търся си блек група

Posted by Paganist on 30 November 2010 - 00:34 AM in За музиканти

Здравейте аз съм от Пловдив на 28 години и си търся блек, блек / дет група мога да пея блек и дет вокали (Hot и Fire) Трябват ми сериозни музиканти и също така мога да свиря на барабани в зависимост какви хора ще се намерят. Имам си 1 мое проектче казва се Atranium качил съм в YouTube 2 клипа имам и нови песни по албума но не са качени само, всичките ми техтове са авторски просто не обичам да имитирам някои, винаги има какво да се измисли и сътвори. Сам да правиш и твориш нещо е доста досадно и да правиш всичко сам не чи ми пречи но е няма тръпката в щялото нещо ето и Skype ми - daksiii пишете ми за повече информация :rolleyes:



#72317 Готик-индъстриъл група

Posted by Paganist on 21 November 2010 - 13:13 PM in За музиканти

Браво, аз чух някои от песните ви яки са ма не са мои стил. Давайте все в тоя дух :rolleyes:



#72302 Търся си блек група като вокалист или барабанист

Posted by Paganist on 21 November 2010 - 11:02 AM in За музиканти

Здравейте, аз съм от Пловдив и си търся блек банда мога да рева, креща (HOT и FIRE) или казано блек и дет вокали мога да свиря и на барабани (в момента нямам мои лични). Имам някоя друга песен записана, за повече инфо ми пишете на: Skype - daksiii (Paganist)