Jump to content

Като критерий за добър метъл: постиженията в залата


24 replies to this topic

#21 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 18 септември 2007 - 12:05

За каране на колело само траш и спийд компилации. Как надъхва мамка му и какви скорости развивам през морската градина :ninja:

#22 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 22 септември 2007 - 23:42

Manowar - The Power - определено песента която най ме амбицира като тренирам.
\m/

#23 King of a Shadow

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 184 posts

Posted 17 октомври 2007 - 13:41

Brujeria,Deicide,SaduS,Slayer,Kataklysm...
Things are not what they used to be
Missing one inside of me
Deathly lost, this can't be real
Cannot stand this hell I feel

#24 newpower

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 22 posts

Posted 21 юни 2008 - 22:58

хм за тренировка ли ми да кажем кво кво има една песен на едн ане стара банда Static-X-Pieces и оште някои малко Меноуар песента е умри за метала или тратята металяги имам и още песни но групите може да не ви харесат :help: :metal: :metal: иначе ако си пусна In You Are Face na COB ili Living Dead beat нещо от сорта ще стаа голямо дигане :blink: :D :D :D :D :metal:

#25 darky

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 32 posts
  • Location:Hangar 18
  • Interests:Rusting in peace

Posted 30 август 2008 - 11:28

Всъщност случвало ми се е във финтеса на Митьо Крика ( в овча купел 2 ) Motorhead и Manowar да чуя .. :Р ама просто майка му беше сменила радиото :) и като се върна го пусна пак на The voice. Там е работата, че повечето хора не слушат тая музика.. и радиа като The Voice И City се предполага да се харесват на повече заради сбиртъка от музика, който пускат. :fool: иначе май можеш да си носиш диск там и да й кажеш да го пусне ама 100% след 3-тата песен някой ще пищи :yes:
иначе лично аз най-много бих се надъхал на Running Wild и In Flames може и Disturbed просто групи с ритъм,който да кара кръвта ти да ври и кипи и да си като ;)





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users