Jump to content

Новото Миталикапредварителности


512 replies to this topic

#21 Fester Addams

    True Poser

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 277 posts

Posted 24 юли 2007 - 15:14

Аз пък си се кефя на всичко дето издават :) Особено сега в жегата много добре вървят на спрян климатик :)
Шоу да става!

#22 Lord Vickeron

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 58 posts

Posted 25 юли 2007 - 20:25

Ехааа, чудесна тема за първо включване в новия форум! Няма да издадат добър албум! Просто защото годините си минаха и те изпуснаха своя шанс.....

#23 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 25 юли 2007 - 20:42

И аз смятам, че няма да издадат добър (по моите представи) албум. Следвайки тенденциите от последните...

#24 Emperor

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 398 posts

Posted 25 юли 2007 - 20:54

Не харесвам новите неща на Металика, обаче в енгъра има няколко доста доста добри парчета като Shoot me again и Some kind of monster, тъй че не е съвсем провал. За новия нямам никакви очаквания като дойде ще го видим
Nothing to prove
Just a hellish rock n' roll freak
You call your metal black?
Its just plastic lame and weak
We're too old too cold
Too old and too cold

#25 Morrigan

    ravenhearted

  • Тамплиери
  • PipPip
  • 98 posts
  • Location:Cohkka

Posted 25 юли 2007 - 21:14

View PostSvil, on Jul 25 2007, 09:42 PM, said:

И аз смятам, че няма да издадат добър (по моите представи) албум. Следвайки тенденциите от последните...


Бе даже да кажем, че таз' тенденция мож се прекъсне в изв. степен някак - те вече са минали към светлата страна - злото е сторено :blush:
:agree:
Просто мисля, че от даден момент нататък се гледа с дифолтен скептицизъм и супер-друпер критичност от страна на бившите вече фенове - дори и да изкарат сносен албум(което ме съмнява твърде силно) той пак дружно ще бъде бутнат у повърнатото.
Това трудно ще се промени.
Slow down. God can hear you

#26 cygnusx86

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 323 posts

Posted 26 юли 2007 - 15:02

ха

имам някакви надежди за новата Металика,ма ше се види другата пролет кво ше е.И St. Anger не беше чак толкова зле,Franctic,Unnamed Feeling и едноименната песен са мноо яки.Другите са поносими с изключение на Some Kind of Monster и Purify който са буквално ужасяващи.Тва ако беше албум на някоя друга група всички щяха да се съдерат да го хвалят,ма нали щото е Металика е лошо...
"9.29. Сражавайте се с онези от дарените с Писанието, които не вярват в Аллах и в Сетния ден, и не възбраняват онова, което Аллах и Неговият Пратеник са възбранили, и не изповядват правата вяра докато не дадат налога безусловно и с покорство."

#27 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 26 юли 2007 - 15:20

Нааборот - всички, които хвалят Ст. Ангър, ако не беше на Металика, нямаше изобщо да му обърнат вминамие :download:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#28 Mo6no

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 107 posts

Posted 26 юли 2007 - 15:23

В Ст. Ангър има някои положителни неща. Най-малкото не беше комерсиален. Иначе им беше най-слабият албум.

За новия се надявам да е добър, но съм почти сигурен, че ще е посредствен. Явно на Металика им свършиха идеите и възможностите да правят нова качествена музика и стават само са яки концерти.

#29 REYAV

    Вездесъщо Неприсъщ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 288 posts

Posted 26 юли 2007 - 15:28

View PostSatyr, on Jul 26 2007, 04:20 PM, said:

Нааборот - всички, които хвалят Ст. Ангър, ако не беше на Металика, нямаше изобщо да му обърнат вминамие :starwars:
Точно тъй!Тая шльоканица е неслушаема,ако ще под нея да са се подписали куп светила.А ако беше на ГрюнШтер дай брадърс рок бенд пък ептен нямаше да влезе в която и да е класация,дори и под номер 100. :download:
Еб ендалгс и етиннилтсеч исрубмок
ахялрат ес и ахавцервс в етилп
месвъс инсалко ахяб кут етипрущ
и амто ахавтаспавар исрусарп
.

#30 georid

    манипулатор

  • Тамплиери
  • PipPipPipPip
  • 822 posts

Posted 26 юли 2007 - 17:02

Не съм много наясно какво означава "добър албум на Металика" днес. Но не ще се побоя да направя предположение: албумът ще е добър, ако забравят за св. гняв и продължат линият от load/reload, банвайки кънтрито. Т.е. ако издадат албум с блус рок :)
Така е то.

#31 cygnusx86

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 323 posts

Posted 26 юли 2007 - 17:43

Чакам титаничен хеви/траш албум.Нема да те огрее това с блуса,убеден съм. :harhar:
"9.29. Сражавайте се с онези от дарените с Писанието, които не вярват в Аллах и в Сетния ден, и не възбраняват онова, което Аллах и Неговият Пратеник са възбранили, и не изповядват правата вяра докато не дадат налога безусловно и с покорство."

#32 georid

    манипулатор

  • Тамплиери
  • PipPipPipPip
  • 822 posts

Posted 26 юли 2007 - 18:19

View Postcygnusx86, on Jul 26 2007, 06:43 PM, said:

Чакам титаничен хеви/траш албум.Нема да те огрее това с блуса,убеден съм. :wacko:
Не чакам да ме огрее блус. Металика не са добри блусари. Не и като The Allman Brothers :wacko:
Само изказвам предположение какво би означавало "добър албум". Може да изкарат и някой "хеви/траш". Но едва ли ще е "титаничен".

Някакъв опит за Master of Puppets II ще е круто самоубийство :harhar: За такъв албум, освен проникновение, се иска и много хъс + иконоборство. А къде ти хъс и иконоборство в четирима чичовци-мултимилионери. Така че по-добре да се придържат към блуса :angry3:
Така е то.

#33 cygnusx86

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 323 posts

Posted 26 юли 2007 - 18:36

View Postgeorid, on Jul 26 2007, 07:19 PM, said:

Металика не са добри блусари.
те блусари не са даже,камо ли добри...
"9.29. Сражавайте се с онези от дарените с Писанието, които не вярват в Аллах и в Сетния ден, и не възбраняват онова, което Аллах и Неговият Пратеник са възбранили, и не изповядват правата вяра докато не дадат налога безусловно и с покорство."

#34 sodom

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts

Posted 26 юли 2007 - 22:01

За мен Металика умря 1988 година, после са някакъв вид странен комерс!
Обаче продължих да ги прослушвам и по-нататък да видя как вървят - груба грешка от моя страна! :)
В последните 3-4 албума и саундът им е отвратителен!
Аве общо взето, момчетата забогатяха неимоверно и започнаха да експериментират, обаче не в правилната посока!
От новия албум очаквам да е по-слаб и от Ст. Енгър, въпреки че не виждам накъде повече! :ok:

#35 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 26 юли 2007 - 22:04

Аз никога не съм бил особен фен на Металика и честно казано не очаквам нищо така, че накрая няма и да бъда разочарован :mamba:
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#36 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 27 юли 2007 - 00:40

А нео-Металика? Представете си че заради експеримента решат да пробват това...лелеее

View PostHeathenHeart, on 28 януари 2013 - 13:29 , said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#37 Ilith

    Pale Enchantress

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 275 posts
  • Interests:sadness and hate

Posted 27 юли 2007 - 00:43

След албум като St. Anger, с една единствена добра песен (по мое мнение, разбира се), очакванията ми не са за нещо добро...
Това мога само да кажа^^

#38 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 27 юли 2007 - 08:12

Очаквания?!

Отдавна "Металика" и "очаквания" не ги поставям в едно изречение.
С едно изключение: ако в същото изречение фигурира "разпад". :angry3:
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#39 NWOBHM

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 57 posts

Posted 27 юли 2007 - 13:04

Quote

Аве общо взето, момчетата забогатяха неимоверно и започнаха да експериментират, обаче не в правилната посока!
Няма как всички експерименти да са в "правилната посока". То затова се казва експеримент - не е много ясно какво ще се получи накрая.

Quote

За такъв албум, освен проникновение, се иска и много хъс + иконоборство. А къде ти хъс и иконоборство в четирима чичовци-мултимилионери.
Съгласен съм. Когато са били иконоборци са се справили прекрасно. Вече имат други борби, при това от съвсем различно равнище. Например алкохолизма съвсем не е лесен противник :) . Шегата настрана, но едно е да се изкачиш до върха, друго е да се задържиш там.

#40 metallica_fan

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 4 posts

Posted 27 юли 2007 - 16:27

Много неща се казаха последните седмици за албума на металика , но в крайна сметка нещата стоят така. Джеймс каза че продуцента им се опитва да ги накара да се чустват така както са се чувствали когато са правили "Master of Puppets". Кърк каза че албума е смесица между "Justice...." и "The Black album". Последно време се разпространи и статията в която се описва как барабаниста на "Velvet Revolver" бивш "Guns n Roses" е чул демо записите на албума тъй като той и Ларс са големи приятели.Коментара по албума е бил следния: "С Ларс Улрих сме близки приятели и той ми пусна част от демо записите на групата.", казва Мат. "Когато ги чух му казах само "Пич, миксирайте това и го пускайте". Беше абсурдно. Демотата бяха извратени. Осем-минутни песни, с рязка смяна на темпото, зверски бързи. Не знам как ще ги свирят на живо.", изказва очарованието си Мат.

"Казах на Улрих, че колкото повече одъртяват, толкова по-бързи стават





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users