Jump to content

Ost Fest 2012 - Букурещ, Румъния15-17.06.2012 - "Zone Arena"


37 replies to this topic

#1 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 19 януари 2012 - 12:10

За сега обявените групи са:

Ден 1 - Mötley Crüe, Dimmu Borgir

Ден 3 - Motörhead, Megadeth

Цени:
150 lei - Turf ( 68лв.)
200 lei - Golden Circle (90лв.)
400 lei - Rostrum (180лв.)
525 lei - Fire Circle (237лв.)
800 lei - VIP Rostrum (360лв.)

Някой ако има впечатления от този фест, мястото и т.н, моля да сподели.

*Ако не съм в грешка, цените в бг лева са по курса за деня.

#2 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 19 януари 2012 - 13:02

View PostBeerMe, on Jan 19 2012, 12:10, said:

Някой ако има впечатления от този фест, мястото и т.н, моля да сподели.

За "Zone Arena" има писано тук. Между другото, като чета предпоследния абзац на този репортаж започвам да си мисля, че у мен може и да има някакви пророчески заложби :rolleyes:
I don't know how I managed it...

#3 Paradigma

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 12 posts

Posted 15 февруари 2012 - 12:34

Имам следната информация, от човек, който би трябвало също да свири там (има и още групи, но не са обявени за определен ден):

Петък

Claymore
Ethernal Tears of Sorrow
Dimmu Borgir
Motley Crue

Събота

Twilight of the Gods


Неделя

Lake of Tears
Megadeth
Motorhead

Не знам нищо за феста, но не съм много оптимистична, имайки предвид хонорарите на повечето групи и народността на организаторите на събитието! :D
И все пак се надявам да се проведе успешно! Като имам нова информация, ще я публикувам, ако има интерес! :D

#4 Joacim

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 194 posts
  • Gender:Male

Posted 15 февруари 2012 - 13:13

Много ми се ходи,но в момента нямам финансовите средства за жалост..

#5 stivan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 137 posts
  • Gender:Male

Posted 23 февруари 2012 - 22:40

До момента обявени са: 15 юни DIMMU BORGIR,MOTLEY GRUE,OVERKILL. 16 юни EUROPE. 17 юни MOTORHEAD,MEGADETH,W.A.S.P.,LAKE OF TEARS. Еднодневен билет е от 41 до 159 лева,а тридневен е от 68 до 238 лева.
"Металистите - това е най-развитата и напредничава класа и никой не може да отрича, че тъкмо те са предния отряд на целия пролетариат. (В.И.Ленин,"Събрани съчинения", том 24)"

#6 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2590 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 16 март 2012 - 16:57

Днес са обявили, че на този фест ще свирят и Manowar - хедлайнери на 16.06.

P.S. Някой админ да оправи заглавието на темата на "Ost Fest 2012".
ПИСУК!

#7 Journeyman

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted 17 март 2012 - 23:31

Taм сме :)30 верни боляри !!!!
www.etarfans.org

#8 Joacim

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 194 posts
  • Gender:Male

Posted 18 март 2012 - 10:37

Подкрепа на болярите ще окаже и представител на атомния град . Да попитам само,знаете ли как точно се поръчват билетите ? Румънски брадъри ми казаха,че било дълга и широка,та затова питам ,ако има някой по-запознат :)

#9 hell0ween

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 5 posts

Posted 23 март 2012 - 15:49

Някой да знае дали ще има палатков лагер,или нещо подобно,защото ще ходим 7-8 човека и би било най-удобно и готино да сме на палатки,но не мога да намеря информация?

#10 Dimitresko

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 63 posts

Posted 27 март 2012 - 18:03

View PostParadigma, on 15 февруари 2012 - 12:34 , said:

Имам следната информация, от човек, който би трябвало също да свири там (има и още групи, но не са обявени за определен ден):

Петък

Claymore
Ethernal Tears of Sorrow
Dimmu Borgir
Motley Crue

Събота

Twilight of the Gods


Неделя

Lake of Tears
Megadeth
Motorhead

Не знам нищо за феста, но не съм много оптимистична, имайки предвид хонорарите на повечето групи и народността на организаторите на събитието! :D
И все пак се надявам да се проведе успешно! Като имам нова информация, ще я публикувам, ако има интерес! :D

Claymore! Това е страхотно българска група да свири преди Dimmu Borgir и Motley Crue!

#11 stivan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 137 posts
  • Gender:Male

Posted 27 март 2012 - 20:15

View PostJoacim, on 18 март 2012 - 10:37 , said:

Подкрепа на болярите ще окаже и представител на атомния град . Да попитам само,знаете ли как точно се поръчват билетите ? Румънски брадъри ми казаха,че било дълга и широка,та затова питам ,ако има някой по-запознат :)
BLT.ro вече имат доставка с куриер до България.Вече си купих 4 билета от тях.

View PostDimitresko, on 27 март 2012 - 18:03 , said:

Claymore! Това е страхотно българска група да свири преди Dimmu Borgir и Motley Crue!
Димитреско ника ти звучи по румънски и би трябвало да си по информиран.Официално потвърдените групи можеш да видиш на ostfest.ro.
"Металистите - това е най-развитата и напредничава класа и никой не може да отрича, че тъкмо те са предния отряд на целия пролетариат. (В.И.Ленин,"Събрани съчинения", том 24)"

#12 hell0ween

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 5 posts

Posted 28 март 2012 - 17:49

Колко пари излиза доставката?

#13 stivan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 137 posts
  • Gender:Male

Posted 28 март 2012 - 22:03

За 4 билета Golden Circle(които струват 220 лева общо) за 17 юни доставката е около 15 лева.За палатков лагер не се чува нищо,а като гледам в Romexpo няма къде да бъде разположен.

Edited by stivan, 28 март 2012 - 22:26 .

"Металистите - това е най-развитата и напредничава класа и никой не може да отрича, че тъкмо те са предния отряд на целия пролетариат. (В.И.Ленин,"Събрани съчинения", том 24)"

#14 Joacim

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 194 posts
  • Gender:Male

Posted 04 април 2012 - 15:47

Аз вече се сдобих с билет-Firce Circle за ден втори. Ако има такива,които също са само за втория ден ,може да измислим нещо за общо пътуване от Русе за към Букурещ. Ако пък не,ще се видим в Букурещ standing together with hands in the air .

#15 stivan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 137 posts
  • Gender:Male

Posted 05 април 2012 - 21:53

View Posthell0ween, on 23 март 2012 - 15:49 , said:

Някой да знае дали ще има палатков лагер,или нещо подобно,защото ще ходим 7-8 човека и би било най-удобно и готино да сме на палатки,но не мога да намеря информация?
Ще има къмпинг за 600 палатки,цената е 14 лева на човек за трите дни.
"Металистите - това е най-развитата и напредничава класа и никой не може да отрича, че тъкмо те са предния отряд на целия пролетариат. (В.И.Ленин,"Събрани съчинения", том 24)"

#16 newsted

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 1 posts

Posted 19 април 2012 - 08:41

Абе как купихте билети, тия малоумници продават билети само от сайтове, които са на румънски, Дайте малко инфо моля

#17 stivan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 137 posts
  • Gender:Male

Posted 19 април 2012 - 12:45

Не е толкова сложно,дори за незнаещи като мен румънски.Избираш деня,който те интересува,после посочваш категорията на билета и накрая броя на билетите.След това си правиш регистрация като маркираните полета са задължителни.Плащаш с международна дебитна или кредитна карта и си готов.Напиши си точния адрес на латиница и пощенския код на града.Ако не можеш да се справиш с biletoo.ro и blt.ro пробвай с myticket.ro,който има английска версия.Успех :metal:
"Металистите - това е най-развитата и напредничава класа и никой не може да отрича, че тъкмо те са предния отряд на целия пролетариат. (В.И.Ленин,"Събрани съчинения", том 24)"

#18 hell0ween

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 5 posts

Posted 25 април 2012 - 16:29

Вече могат да се вземат и в България,чрез Евентим!Само не разбрах този къмпинг ваучер също ли ще се продава чрез Евентим??? :)

#19 Ники

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 7 posts
  • Gender:Male

Posted 23 май 2012 - 12:59

Привет, пичове!

Остана ми един излишен билет за Леми (пардон, за третия ден :) )
OST FEST Day 3, Fire Circle (най-най-отпред), 155 лв. Към него има и ваучър за къмпинг, 15 лв. Горе-долу толкова сметнах, че са ми излезли.

На въпросите, зададени по-горе, билети се купуват с кредитна карта от румънските сайтове, защото изедниците от българския Евентим ги продават с 40-50 лв отгоре, сигурно те си знаят защо. За да се преборите с румънския език, инсталирайте си браузъра Google Chrome, и когато отвориш сайт на румънски или друг език, браузърът предлага да ти превежда всичко на английски, докато го показва, и ти му казваш ДА :)
Не избирайте превод на български, защото е по-неразбираем. Доставката е с ЕКОНТ и пристигат след 3-4 работни дни.

Имам и едно място в колата от София до Леми, но ще ходим с едно преспиване в Русе, т.е. тръгваме в събота сутринта, концертът е неделя вечер, връщаме се понеделник сутринта.

За контакт:
skype:nspirov (за предпочитане)
осталите ми координати са на niki.spirov.com/contacts

#20 Ники

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 7 posts
  • Gender:Male

Posted 23 май 2012 - 13:03

сега видях, че има и специален форум за обяви, извинявам се.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users