Jump to content

Rock im Park 2012


2 replies to this topic

#1 Nemos™

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 5 posts

Posted 31 декември 2011 - 01:26

Групите, които са обявени още от сега за фестивала са ми достатъчни, за да имам желание да го посетя. Надявам се сред вас да намеря съмишленици за евентуално общо пътуване. Билетите в момента са по 155 евро за 3-е дни, заедно с мястото за палатка. Групите са:
AS I LAY DYING
BILLY TALENT
DEICHKIND
DICK BRAVE & THE BACKBEATS
DIE TOTEN HOSEN
DONOTS
ENTER SHIKARI
GOSSIP
GUANO APES
KASABIAN
KILLSWITCH ENGAGE
LAMB OF GOD
LEXY & K-PAUL
LINKIN PARK
MACHINE HEAD
MARILYN MANSON
METALLICA
MIA.
MOTÖRHEAD
OPETH
SKRILLEX
SOUNDGARDEN
TENACIOUS D
THE KOLETZKIS
THE OFFSPRING
THE SUBWAYS
TRIVIUM

#2 jasta

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 260 posts
  • Gender:Male

Posted 01 януари 2012 - 20:51

Винаги съм искал да отида на Рок ам ринг или Рок им парк,защото това е фестивалът с главно Ф за мен.Иначе имам няколко приятели,които всяка година от 2008-а насам годят именно на Рок им парк и са много доволни.Като тръгнем да говорим за някоя група,винаги "а да,те на живо са...." B) За 2 години виждаш всичко,което може да се види.Да не говорим,че има Main stage,Alternative stage и още някаква зала,като в залата са най-бруталните групи,най-вече дет-кор и метъл-кор.Често се случва да трябва да избираш между 2 любими групи свирещи едновременно на 2 различни сцени.

#3 Nemos™

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 5 posts

Posted 03 януари 2012 - 03:25

И на мен ми е мечта да го посетя още от първия път, когато чух за него. Но до миналата година фестивал в чужбина ми се струваше някак феерично. Докато не отидохме на Nova rock и вече всичко спря да ми изглежда толкова далечно. Не е много икономично, но определено изживяването си струва. А за избора измежду две групи знам много добре за какво говориш. Трябваше да избирам в два от трите дни на Nova rock. Твоите познати пишат ли тук във форума? Ще се радвам, ако ме свържеш по някакъв начин с тях, за да обменим информация. Щях да си спестя доста главоболия, ако имах идея в какво се хвърлям миналото лято. За сега измежду моите познати не се е намерил никой сериозен, а аз наистина искам да отида. Много от групите, които харесвам са там, както и най-любимата ми. А и тези, които не съм чувал и преслушвам ми харесват доста. А и да не забравяме, че това не е целият line-up.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users