Jump to content

Anathema в София06.05.2010г. - CANCELLED


110 replies to this topic

#61 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2010 - 08:21 AM

View PostScardust, on Apr 22 2010, 20:24, said:

Е всъщност можеше да напишеш само това. Пък и пак казвам...след организирания Парадайс Лост е нормално човек да се подведе.
След концерт, на който едната група не дойде, защото организатора не е изпратил самолетни билети ?? Доверчиво и късопаметно племе сме ние българите :unsure:

#62 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 23 April 2010 - 08:37 AM

View PostJavor, on Apr 23 2010, 09:21, said:

След концерт, на който едната група не дойде, защото организатора не е изпратил самолетни билети ?? Доверчиво и късопаметно племе сме ние българите :mellow:
Тази група поначало не беше планирана да свири на този концерт :unsure: Концертът на Paradise Lost обаче се състоя... и двата пъти. Факт.
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#63 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2010 - 08:51 AM

View PostMetal Heart, on Apr 23 2010, 09:37, said:

Тази група поначало не беше планирана да свири на този концерт :unsure: Концертът на Paradise Lost обаче се състоя... и двата пъти. Факт.

Е какво означава не е планирана, като беше обявено участието й :mellow: Аз абсолютно подкрепям Явор и се чудя докога всички ще се оставят да ги правят на маймуни. Е и на мен са ми любима група Парадайз Лост, но отказвам да хрантутя мошеници, предпочитам да намеря начин и средства и да отида в чужбина на техен концерт или на когото и да било от поканените от НМА. Хем по-качествен концерт ще гледам, хем и екскурзия ще си направя.
The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#64 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2010 - 08:53 AM

View PostMetal Heart, on Apr 23 2010, 09:37, said:

Тази група поначало не беше планирана да свири на този концерт :unsure: Концертът на Paradise Lost обаче се състоя... и двата пъти. Факт.
Как така да не е била планирана ?!?!?! Дата на официалния сайт, на билетите пише Paradise Lost и Samael, навсякъде се съобщава за концерт на двете групи.

Аз май съм съвсем с грешка - спирам да пиша в темата за Анатема. Явно затова не съм въобще фен на групата - виждам нещата твърде прагматично, което явно е грешно.

#65 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 23 April 2010 - 09:01 AM

View PostRebel, on Apr 23 2010, 09:51, said:

Е какво означава не е планирана, като беше обявено участието й :unsure: Аз абсолютно подкрепям Явор и се чудя докога всички ще се оставят да ги правят на маймуни. Е и на мен са ми любима група Парадайз Лост, но отказвам да хрантутя мошеници, предпочитам да намеря начин и средства и да отида в чужбина на техен концерт или на когото и да било от поканените от НМА. Хем по-качествен концерт ще гледам, хем и екскурзия ще си направя.
Означава, че обявиха участието й доста по-късно. Била съм на концерт на Paradise Lost и в чужбина, и в България и нямаше никаква разлика за мен. Сигурна съм, че част от парите ми са стигнали до любимата ми група, след като е свирила на този концерт, а организаторите са си взели своето за това, че са я докарали.
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#66 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2010 - 09:05 AM

View PostMetal Heart, on Apr 23 2010, 10:01, said:

Означава, че обявиха участието й доста по-късно. Била съм на концерт на Paradise Lost и в чужбина, и в България и нямаше никаква разлика за мен. Сигурна съм, че част от парите ми са стигнали до любимата ми група, след като е свирила на този концерт, а организаторите са си взели своето за това, че са я докарали.

По-късното обявяване не е никакво оправдание за простотията със самолетните билети и подигравката със Самаел. Явно няма да постигнем консенсус, но да не се чудите като ви излъжат за поредния концерт. Докато има кой да купува билети, ще съществува и НМА....
The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#67 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 23 April 2010 - 09:11 AM

View PostRebel, on Apr 23 2010, 10:05, said:

По-късното обявяване не е никакво оправдание за простотията със самолетните билети и подигравката със Самаел. Явно няма да постигнем консенсус, но да не се чудите като ви излъжат за поредния концерт. Докато има кой да купува билети, ще съществува и НМА....
Не оправдавам простотиите на никого, но фактите са си факти и консенсус за тях не е нужен :unsure: Не са ми понятни нападките към феновете с билети за Анатема и затова се включих. Виновният е само един и от него трябва да се търси отговорност, всички останали обвинения смятам за излишни.
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#68 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2010 - 09:22 AM

View PostMetal Heart, on Apr 23 2010, 10:11, said:

Не са ми понятни нападките към феновете с билети за Анатема и затова се включих. Виновният е само един...
Не става въпрос за никакви нападки. Нито пък за това, че феновете са виновни заради някакъв провален концерт. Става въпрос за това, постъпили ли са глупаво тези фенове, които са купили билети за Анатема или не. И аз твърдя, че те са постъпили глупаво (и аз в това число). Това е моята гледна точка.
Още веднъж - не става въпрос за вина. А глупостта оправдание няма.
I don't know how I managed it...

#69 Velvet Thorns

    jedi knight

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 599 posts
  • Gender:Female
  • Location:Glee Anselm
  • Interests:paradise lost | doom metal | death metal | stoner metal | sludge metal | progressive metal | black metal | gothic metal | scandinavian metal | drone metal | post metal | industrial metal | cyber erotica | photography | body modification

Posted 23 April 2010 - 09:35 AM

View PostScardust, on Apr 22 2010, 20:24, said:

Пък и пак казвам...след организирания Парадайс Лост е нормално човек да се подведе.

Да, точно това ме подведе и мене, голяма еуфория след тоя Парадайз! Много ми замъгляват разсъдъка:unsure: Признавам се за постъпила не глупаво, а напълно безмозъчно, а се бях заклела публично, че няма да купувам билети, в момента когато се разбра за Самаел... Е сега вече мисля, че само хора, паднали предишния ден от Марс ще се вържат пак...

Edited by Velvet Thorns, 23 April 2010 - 09:39 AM.

in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head...

#70 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 23 April 2010 - 09:52 AM

View PostVelvet Thorns, on Apr 23 2010, 10:35, said:

Да, точно това ме подведе и мене, голяма еуфория след тоя Парадайз! Много ми замъгляват разсъдъка:unsure: Признавам се за постъпила не глупаво, а напълно безмозъчно, а се бях заклела публично, че няма да купувам билети, в момента когато се разбра за Самаел... Е сега вече мисля, че само хора, паднали предишния ден от Марс ще се вържат пак...
За хората, непреживели тази еуфория, е трудно да разберат последващите я постъпки :mellow: Емоционалните решения невинаги са най-разумните, но си имат оправдание.
Обаче е грозно някакси да гледаш как хората се ядосват за загубените пари и надежди и да наливаш масло в огъня. Хайде няма нужда.
P.S. Това последното не е към теб, естествено ;)

Edited by Metal Heart, 23 April 2010 - 09:55 AM.

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#71 Velvet Thorns

    jedi knight

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 599 posts
  • Gender:Female
  • Location:Glee Anselm
  • Interests:paradise lost | doom metal | death metal | stoner metal | sludge metal | progressive metal | black metal | gothic metal | scandinavian metal | drone metal | post metal | industrial metal | cyber erotica | photography | body modification

Posted 23 April 2010 - 10:42 AM

явно тоя път Русанов дълбоко е потънал... от 24 март не се е логвал в Myspace... и току що получих отговор от Paypal, от който разбирам, че си е изпразнил сметката там. Незнам какво има предвид с обещанието си, че ще връща пари, което още виси на сайта "Закупилите електронни билети ще получат сумата директно в своя PayPal акаунт" - опитва се да печели време само
in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head...

#72 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 26 April 2010 - 13:03 PM

Виктор Стефанов: "Такааа... преди малко с мен се свързаха от "Господари на ефира" по повод казуса "НМА". Та, утре те имат среща с Русанов. Поканиха ме на срещата, като ми предложиха да поканя от своя страна абсолютно всеки, който се чувства засегнат по какъвто и да е начин от агенцията. Срещата е в 10:50 на Дунав No.22"
What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#73 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 26 April 2010 - 15:31 PM

Чудесно - така се прави! Стискам палци!
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#74 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 27 April 2010 - 13:03 PM

Цитирам от групата във Фейсбук:

Quote

Господарите ще дойдат да снимат отново в деня на връщането на билетите. Пари ще се получават на мястото, НА КОЕТО СА ЗАКУПЕНИ. Казаха точна дата, не я запомних, но беше някъде след 6-7 май, след две седмици грубо.
Русанов е бил там :worship:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#75 Gamina

    mindreader

  • Енориаши
  • PipPip
  • 82 posts

Posted 27 April 2010 - 15:10 PM

Бил е!
Чудо на чудесата. Аз не успях да отида, но според очевидци - бил се е поошашкал.
Датата за УЖ връщане е 10 май. Кафето на Опълченска.

Чакаме предаването :worship:

#76 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 27 April 2010 - 17:09 PM

И аз бях там :worship:
What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#77 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 27 April 2010 - 18:13 PM

View PostScardust, on Apr 27 2010, 18:09, said:

И аз бях там :worship:
Ами, разкажи, де... :lol:
I don't know how I managed it...

#78 Celebrian

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 4 posts

Posted 27 April 2010 - 18:14 PM

И какво стана? Някой да разкаже подробно, ако може :worship: Гледам, че в сайта им още няма нова официална информация. Аз днес тъкмо пратих на Комисията за защита на потребителите сканирани изображения на билетите (така поискаха). Но Господари на ефира определено действат по-бързо от КЗП :lol:

#79 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 28 April 2010 - 07:32 AM

View PostOzzy, on Apr 27 2010, 19:13, said:

Ами, разкажи, де... :worship:

Сори, снощи съм бил подпийнал доста и ме е домързяло да пиша.

Та...
Събрахме се може би към 30 + човека, доста познати сред тях, за което много им благодаря.
Когато пристигнах 'този човечец' (евентуално Русанов - ще уточня накрая) седеше на входа на двора на една застаряваща кооперация тип къща :lol:
Докато не дойдеха 'Господарите' малцина се осмелиха да отидат и да му кажат по няколко думи, а той 'човечеца' стоеше чинно и си отговаряше.
'Господарите' пристигнаха с автомобила и още от него слязоха с включена камера... мина общо взето както повечето предавания. Въведение защо сме се събрали тоя народ и кой е този 'човечец' дето всички искат да линчуват. Тогава се започна с въпросите. Ще ги чуете в предаването , но искам да направя няколко извадки.
- Господарите + ние: Защо не се състояха концертите?
- Русанов: Ниска посещаемост, случва се навсякъде по света, нищо необичайно не е станало. Имаше по 200-300 продадени билета.

- Господарите + ние: Кога ще върнете парите на хората?
- Русанов: Ми някъде след майските празници, не зная точно.
- Господарите + ние: Добре де, кажете дата и срок?
- Русанов: Дата около 10.05 а срок няма, когато тогава може и година да е.

- Господарите + ние: Не сте ли се замисляли да се откажете от това, повече от очевидно е че не го умеете?
- Русанов: Най-вероятно няма повече.

Но тия неща ще ги чуете в материала, по-важното беше че този човек го хванахме там поне на 6-7 пъти в абсолютна лъжа.
В интерес на истината се държеше адски арогантно и не се извини на никой за нищо. Ние доволно го нахранихме де...
Аз предполагам , че това няма да е последния път в който го виждам тва лайно...

Господарите ще са там и на 10-ти като трябва да почне да връща парите тоя. Срока му за връщане на парите е една седмица, а да не отлага повече.

Edited by Scardust, 28 April 2010 - 07:38 AM.

What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#80 Black Heart

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 120 posts
  • Gender:Male

Posted 28 April 2010 - 07:40 AM

Евала :worship: Ще чакам да видя репортажа :lol:
22.04 - Fury UK





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users