Jump to content

Marky Ramone (The Ramones) в София02.12.2008г. - клуб "Blue Box"


24 replies to this topic

#1 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 21 ноември 2008 - 21:51

http://www.katehizis...ct.php?nid=9498
I don't know how I managed it...

#2 Jim Crow

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 101 posts
  • Gender:Male
  • Location:Transylvania 90210
  • Interests:exotic pets

Posted 02 декември 2008 - 17:59

Ааа защо няма интерес към тази новина, то си е легендрно събитието... Аз съм там тази вечер..

I WANNA BE SEDATED... :no:
"Some people never go crazy, what truly horrible lives they must lead" Ch. Bukowski

#3 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 04 декември 2008 - 19:56

Бива ли такава излагация :metal: ! Никакво отразяване на концерта! Повече не се бийте в гърдите, за каквото и да било, защото липсата на "стаийка" ви слага под изтривалката. То не е за приказване! :lol:
Rock n' Roll

#4 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 05 декември 2008 - 10:08

View PostCode187, on Dec 4 2008, 19:56, said:

Бива ли такава излагация :metal: ! Никакво отразяване на концерта! Повече не се бийте в гърдите, за каквото и да било, защото липсата на "стаийка" ви слага под изтривалката. То не е за приказване! :metal:
Това предполагам е някаква шега... :yes:
Ние сме единствените в България, които отразяват ВСЕКИ концерт/участие на чуждестранен рок/метъл изпълнител и голяма част от българските концерти, включително мега ненужни фестчета и участийца с по 6 човека публика и когато ВЕДНЪЖ не отразиме някой концерт влизаме под изтривалката?!?!
Наистина е шега :metal:
I don't know how I managed it...

#5 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 05 декември 2008 - 10:36

Е, не. Ако си сложим ръка на сърцето, ще намерим чат-пат и други концерти, които не сме отразили...
Но аз искам да знам защо неотразяването ТОЧНО НА ТОЗИ е толкова страшно? :metal:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#6 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 05 декември 2008 - 10:53

View PostSatyr, on Dec 5 2008, 10:36, said:


Назря моментът да споделя, как съм жестоко обиден и сърцеразбит от факта, че katehizis не отрази последната изява на The Barking Woolfs Band. Още повече - концертмайсторът Ози е едно от най-изявените ни групита! :metal:
Мисля да разпусна формацията заради това проявено неуважение и да обявя алкохолно-жадна стачка. :metal: Чак до довечера! :yes:

Хаймани, мизирабльи! :metal:
-----------------------------------------
Слушай силно!

#7 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 05 декември 2008 - 21:54

View PostOzzy, on Dec 5 2008, 10:08, said:

Това предполагам е някаква шега... :)
Ние сме единствените в България, които отразяват ВСЕКИ концерт/участие на чуждестранен рок/метъл изпълнител и голяма част от българските концерти, включително мега ненужни фестчета и участийца с по 6 човека публика и когато ВЕДНЪЖ не отразиме някой концерт влизаме под изтривалката?!?!
Наистина е шега :)


Само името на групата и името на човека, който гостува са достатъчни за да бъде отразено. Значима музика за много групи и стилове! Затова го зачислете към графата с излагацийте и спрете със сарказма, защото не е на място. Какво като е веднъж? Веднъж, но е голяма излагация. Ако сте наистина големи капацитети, както твърдите, ще ме разберете какво имам предвид, когато говоря за Ramones. На концерта е имало 500 човека, не 6.
Rock n' Roll

#8 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 06 декември 2008 - 03:46

С това че пуснахме новина на сайта, тема тук, прибавихме концерта в таблицата с предстоящи събития, част от тези 500 човека сме "закарали" и ние там. Това е по-важно от отразяването.
Само не разбрах - ти бил ли си на този концерт или не?
Ако си бил - за какво ти е репортаж?
Ако не си бил - КАК НЕ ТЕ Е СРАМ, при името на групата и името на човекОТ да не отидеш :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#9 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 07 декември 2008 - 15:07

View PostCode187, on Dec 5 2008, 21:54, said:

Затова го зачислете към графата с излагацийте
Такава дума /тази в червеното/ в българския език няма. Така че не знам какво точно се опитваш да кажеш.
Да спрем със сарказма викаш... Ами да спрем. Ето:
Няма НИТО ЕДНА медия НИТО в България, НИТО където и да е било по света, която да отразява ВСЕКИ концерт. Ние не правим изключение. Винаги ще има все някой концерт, който по една или друга причина не е отразен. И аз не смятам, че когато това се случи /независимо за кой концерт става въпрос/ въпросната медия влиза "под изтривалката". Аз не се чувствам под изтривалката защото някакъв концерт /пак повтарям - който и да е той/ не бил отразен.
Критиките към нас са ВИНАГИ добре дошли. Но първо, когато са градивни и второ, когато са казани по нормалния начин. Това с изтривалката беше грубо. Меко казано. :worship:
I don't know how I managed it...

#10 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 08 декември 2008 - 19:55

View PostSatyr, on Dec 6 2008, 03:46, said:

С това че пуснахме новина на сайта, тема тук, прибавихме концерта в таблицата с предстоящи събития, част от тези 500 човека сме "закарали" и ние там. Това е по-важно от отразяването.
Само не разбрах - ти бил ли си на този концерт или не?
Ако си бил - за какво ти е репортаж?
Ако не си бил - КАК НЕ ТЕ Е СРАМ, при името на групата и името на човекОТ да не отидеш :D


Не съм ходил на този концерт и много съжалявам, но има неща с които трябва да се съобразяваш!
И тъй, като не съм ходил, а искам да разбера в снимки и думи какво е било, очаквам да прочета на вашия сайт информация! Никой не ви кара да отразявате всички концерти по света, но в БГ не са невероятно много стойностните концерти за да не напишете отзвук за тях. И тъй, като сте най-невероятната медия, която пише за рок и метал музика, аз трябва да вляза на Avtora.com, за да разбера каквото ме интересува за този концерт.

Под изтривалката, два пръста под клима и други такива изрази са точното определение за вас предвид това, което сте пропуснали. Това ми мнение се отнася в абсолютно същатата степен и за Про-рок, които не пропускам да ги нахраня, когато се одрискат, защото гафовете им са неизброими! Смятат се за No1 , но с малки изключение си правят гафове редовно.


И отговорете на въпроса, защо не отразихте този концерт със статия?
Rock n' Roll

#11 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 08 декември 2008 - 20:40

View PostCode187, on Dec 8 2008, 19:55, said:

Под изтривалката, два пръста под клима и други такива изрази са точното определение за вас
Никой от нас не те е обидил, но въпреки това ти обиждаш и то по груб начин. При това вече за втори или трети път.
Не го прави повече :D

Quote

Това ми мнение се отнася в абсолютно същатата степен и за Про-рок, които не пропускам да ги нахраня, когато се одрискат, защото гафовете им са неизброими!
Изключително не ме вълнува мнението ти за ПроРок, но и тях не ми харесва да ги обиждаш тук. Ако имаш нещо да им казваш или желаеш да ги "храниш" - иди във форума им.

Quote

И отговорете на въпроса, защо не отразихте този концерт със статия?
Защото сме преценили, че можем да си позволим да не отразяваме 1 % от концертите на чужди групи у нас и този концерт попада именно в този един процент.
I don't know how I managed it...

#12 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 08 декември 2008 - 21:03

View PostOzzy, on Dec 8 2008, 20:40, said:

Никой от нас не те е обидил, но въпреки това ти обиждаш и то по груб начин. При това вече за втори или трети път.
Не го прави повече :D
Изключително не ме вълнува мнението ти за ПроРок, но и тях не ми харесва да ги обиждаш тук. Ако имаш нещо да им казваш или желаеш да ги "храниш" - иди във форума им.
Защото сме преценили, че можем да си позволим да не отразяваме 1 % от концертите на чужди групи у нас и този концерт попада именно в този един процент.



Про-рок си ги храня достатъчно.
Ако това за вас е обида тогава се постарайте, да не се стига до такива, като следващия път си свършите работата!
Отговора на въпроса абсолютно, не задоволителен, отразяването на концертите, не се прави по жребий, а по стойност. Ако го правите по жребий жалко за труда. През декември има около 10 концерта с еднаква стойност, мисля че като медия за рок и метал музика сте длъжни да ги отразите всички. Защото иначе игнорирате част от хората, които четат страницата ви! Било то 5 или 500 или 1000!
Rock n' Roll

#13 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 08 декември 2008 - 21:26

View PostCode187, on Dec 8 2008, 21:03, said:

Про-рок си ги храня достатъчно.
Както казах - храни си ги колкото искаш, но не тук.

Quote

Ако това за вас е обида тогава се постарайте
За мен е. И ти ще спреш да обиждаш тук, без абсолютно никакво значение дали ние се стараем (по твоите критерии) или не. :D
Когато ми посочиш медия, която отразява АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ КОНЦЕРТИ, тогава можем да говорим по въпроса сериозно. До тогава всичко казано от теб е алабала. С изключение на обидите, разбира се.
I don't know how I managed it...

#14 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 08 декември 2008 - 22:51

View PostCode187, on Dec 8 2008, 19:55, said:

Не съм ходил на този концерт и много съжалявам, но има неща с които трябва да се съобразяваш!
Бягай под изтривалката тогава! :D
Представи си, че и пред нас има пречки понякога. Нашите сътрудници не са щатни (например на Автора.ком са такива) и освен това - нямаме 15 души, разбиращи от пънк, от които да избираме кой да пратим.

View PostCode187, on Dec 8 2008, 19:55, said:

И тъй, като не съм ходил, а искам да разбера в снимки и думи какво е било, очаквам да прочета на вашия сайт информация! Никой не ви кара да отразявате всички концерти по света, но в БГ не са невероятно много стойностните концерти за да не напишете отзвук за тях. И тъй, като сте най-невероятната медия, която пише за рок и метал музика, аз трябва да вляза на Avtora.com, за да разбера каквото ме интересува за този концерт.
Извинявай, че липсата на материал при нас те е пратила ча-а-ак на Автора.цом. Ще ти поемем пътните разноски :lol:

View PostCode187, on Dec 8 2008, 19:55, said:

Под изтривалката, два пръста под клима и други такива изрази са точното определение за вас предвид това, което сте пропуснали. Това ми мнение се отнася в абсолютно същатата степен и за Про-рок, които не пропускам да ги нахраня, когато се одрискат, защото гафовете им са неизброими! Смятат се за No1 , но с малки изключение си правят гафове редовно.
Ози ти е отговорил хубаво за "Про-Рок". Те може и да са номер 1 поради простата липса на друго такова издание в България. Ние сме номер едно сред море от други сайтове (имам предвид само специализирани за рок и метъл). Да имаш подобни претенции и подобно държание е оправдано само към сайт, който има щатни служители. От специализираните такива са този на "Тангра Мега Рок" и този на "Зи-Рок". Първите пуснаха репортаж от въпросния концерт, за вторите - не знам.

View PostCode187, on Dec 8 2008, 19:55, said:

И отговорете на въпроса, защо не отразихте този концерт със статия?
Защото например само аз имах възможност да отида, но от пънк не разбирам. Предпочетох да пропуснем, вместо да пиша изсмукан от пръстите репортаж при това положение.

Собствено, ти и преди време обиди друг потребител на форумите и не се извини. Сега получаваш второ предупреждение. При трето - те изтупваме от изтривалката :lol:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#15 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 09 декември 2008 - 03:26

View PostSatyr, on Dec 8 2008, 22:51, said:

Бягай под изтривалката тогава! :D
Представи си, че и пред нас има пречки понякога. Нашите сътрудници не са щатни (например на Автора.ком са такива) и освен това - нямаме 15 души, разбиращи от пънк, от които да избираме кой да пратим.
Извинявай, че липсата на материал при нас те е пратила ча-а-ак на Автора.цом. Ще ти поемем пътните разноски :o
Ози ти е отговорил хубаво за "Про-Рок". Те може и да са номер 1 поради простата липса на друго такова издание в България. Ние сме номер едно сред море от други сайтове (имам предвид само специализирани за рок и метъл). Да имаш подобни претенции и подобно държание е оправдано само към сайт, който има щатни служители. От специализираните такива са този на "Тангра Мега Рок" и този на "Зи-Рок". Първите пуснаха репортаж от въпросния концерт, за вторите - не знам.
Защото например само аз имах възможност да отида, но от пънк не разбирам. Предпочетох да пропуснем, вместо да пиша изсмукан от пръстите репортаж при това положение.

Собствено, ти и преди време обиди друг потребител на форумите и не се извини. Сега получаваш второ предупреждение. При трето - те изтупваме от изтривалката :lol:

:lol:
Rock n' Roll

#16 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 09 декември 2008 - 10:22

View PostCode187, on Dec 9 2008, 03:26, said:

:lol:
:lol:

А не разбрах ти защо не си бил на концерта? Баба ти е била болна? :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#17 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 09 декември 2008 - 11:38

Факт е, че нямаме възможност да присъстваме и съответно да отразяваме всичко. :D Да, жалко, но факт. Както е факт, че полагаме всички възможни усилия да отразяваме максимален брой рок/метъл събития. :lol: Ако някой все пак не е доволен от katehizis.com, нека просто за напред да посещава и чете други сайтове с подобна насоченост, а не скрил се зад ника си да обижда и да ни праща под разни изтривалки и не знам си още какво.
Знаем много добре кои са The Ramones, не се нуждаем от пояснения. Както Code187 не е успял да присъства, така и човек на Metal Katehizis не е имал тази възможност. Както каза Satyr: тук никой не е на щат. Когато ходим на концерти не сме "по работа", както казват доста от колегите в други медии. Ходим като фенове на музиката и по същия начин пишем, а не защото някой ни е казал, че трябва да го сторим. в Katehizis няма ТРЯБВА! По някога обаче има "не мога". И това наистина значи "не мога", а не "мързи ме", "нямам пари", "утре съм на изпит" или нещо от този род. Аз лично съм ходил на концерт, веднага след който до малките часове съм писал репортаж, и след не повече от 2 часа сън съм поемал в командировка на другия край на страната... шофирайки... :lol:
Така че нека запазим добрия тон и не си хабим нервите с глупости и нападки. :o
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#18 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 09 декември 2008 - 19:01

View PostSatyr, on Dec 9 2008, 10:22, said:

:)

А не разбрах ти защо не си бил на концерта? Баба ти е била болна? ;)


Това каква е причината аз да не отида, вас не ви засяга. Но, когато се прибера, очаквам да порочета нещо за определен концерт на определено място. Ако не искате това място да е вашата страница продължавайте в същия дух!
За едни обида, за други не! Явно има изключително чувствителни хора :wub: ;).
Rock n' Roll

#19 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 09 декември 2008 - 19:55

Ти сякаш договор имаш, още малко и неустойка ще поискаш, затова, че не е писано тука за този концерт. ;)

#20 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 09 декември 2008 - 20:02

View PostSvil, on Dec 9 2008, 19:55, said:

Ти сякаш договор имаш, още малко и неустойка ще поискаш, затова, че не е писано тука за този концерт. ;)


Защо не! ;)
Rock n' Roll





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users