Jump to content

Тома - ГеройМнения за албума


111 replies to this topic

#101 fantucho_

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 474 posts

Posted 13 May 2009 - 12:46 PM

Единствения път, когато съм се засичал с него беше на концерта на Paul Gilbert и не ми направи никак добро впечатление с постоянните опити да привлече внимание към себе си. Поне в моите очи беше така. Дали просто е куфял на концерта? Може би. Но за мен се даржеше чисто и просто просташки, което не му прави чест.

#102 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 13 May 2009 - 12:56 PM

View PostUndertow, on May 13 2009, 11:24, said:


Svil и къде си го слушал ? Не ти пее любимите банди и вече не става за нищо нали :yes:
Слушах го на концерта на Def Leppard / White Snake. Представянето му беше слабо. Пя песни на любими мои групи. Толкова по въпроса!

#103 Undertow

    кюре

  • Отлъчени
  • PipPip
  • 98 posts

Posted 13 May 2009 - 13:51 PM

хах, как обърнахме монетата :yes: Много ме кефят тези откровени признаци на слабост :)
Comfortably Numb

#104 bourgas

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 14 posts

Posted 13 May 2009 - 16:10 PM

Много добре знаят,че кто отидат в такова шоу,ще ги карат да пеят лигни.Тка че да не се оплакват.Пък и БГ къв метъл очаквате?Има и добри банди де,но със сигурност не некви в ретро рок стил,каквито прехваления Тома харесва.И е леко противен като цяло.Ама нормално,нали е ТРУ. :metal:

#105 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 13 May 2009 - 21:29 PM

Undertow (или както там се наричаш), да съм си позволил да давам квалификации по твой адрес, че ти коментираш моята особа, след като въобще не ме познаваш?! А?!

Имам си мнение и си го отстоявам. Винаги и докрай. Под достойнството ми е да се занимавам с 'типажи' като теб и да споря.

P.S. По-добре щеше да е да си напуснал отдавна държавата, за да не занимаваш цял ден форума с глупостите си.

Edited by Sailing Ships, 13 May 2009 - 21:31 PM.

So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...

#106 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 14 May 2009 - 11:01 AM

Малеее,що се изписа тука за този "идол".Вече е по-обсъждан от Metallica и Manowar. :D :harhar:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#107 MadButcher

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 41 posts

Posted 16 May 2009 - 20:08 PM

"Идол" , но на кого!? На феновете на Иван и Гей (ах ,пардон, Андрей :harhar: ). Тома е продукт на абсолютната комерсия и пошлост. Продукт на СМС гласуването. Продукт, от който лявозавиващите "парвенюта" Иванчо и Андрейчо трупат тлъсти сметки и простолюдието им се радва. Като ми се слуша Ковърдейл ще си пусна Ковърдейл, а не някакви бездарни напъни за имитацията му!
Nazis Raus !

#108 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 16 May 2009 - 22:27 PM

Еми за това слагам идол в кавички. :lol: :harhar: Да иронизирам "героя" на хлапетиите. :huh:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#109 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 04 June 2009 - 13:04 PM

View PostSailing Ships, on May 12 2009, 22:27, said:

В цялостното му поведение, след като 'излезе' от формата Music Idol. Предполагам помниш фразите от рода на 'Новият албум на Тома идва, за да скъса шибаните ви главички' например. Тези познати стереотипи постепенно се наслагваха и в другите му медийни изяви, за да стигнем до момента, в който немалка част от почитателите му се отдръпнаха.

Той къса, самоче главите на чалгарите :D
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#110 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 04 June 2009 - 17:42 PM

:angry3: Ако и те са останали ...
So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...

#111 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 04 June 2009 - 21:22 PM

Рядко със Стифф от Про-рок съм на едно мнение, но определено този път съм с него на 100%
С нежелание чух песните някъде, ама беше пълно л*йно. Не че съм очаквал втори Triumph Of Steel :angry3:
\m/

#112 Fak_yu!

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 187 posts
  • Gender:Male

Posted 05 June 2009 - 12:30 PM

Ще поживеем и ще видим дали ще оправдае или опровергае критиците, с който до момента съм съгласен на 100%.
Да летиш с неподозиран устрем, обхванат от непозната жизнена енергия, към все по-достойни и по-човешки дела, към живот без слабости, страдания и болки, към света на освободения от грубите прояви на високомерие и хегемонизъм човек, на еснафското съществуване и плесента от отживелиците на миналото - това е безценният дар на планината. Съзнаваме ли го?!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users