Jump to content

Мюзик Айдъл...Някой гледа ли го?


120 replies to this topic

#81 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 22 April 2009 - 16:11 PM

Да питам само некой пич-метълист имало ли е в този сезон на предаването.Само един път само го гледал,след като видех с Тома какво направиха,повече не го гледам. :)
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#82 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2009 - 08:16 AM

Имаше, и то по-читави от Тома, според мен, но този път ги отрязаха навреме :vampire: Разгледай линковете в темата и ще ги видиш...
... Through dreams I influence mankind...

#83 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 28 April 2009 - 09:13 AM

Вчера имах удоволствието да гледам част от рок концерта на Music Idol 3 ;) Ако бях един непредубеден зрител на предаването щях да придобия долу горе следната представа за този стил: Smells Like Teen Spirit е песен на група с педофилски, садо-мазо, фетиш наклонности :dance: Поне ако се съди по изпълнителката от вчера. Кърт Кобейн сигурно се е търкалял в гроба и е търсил пушката да я захапе отново в този момент. Urgent е песен, предполагам на Marilyn Manson, пак ако се съди по облеклото на изпълнителката :metal: И въобще рокът като цяло е садо-мазо шарения с черен грип, безумни прически, брас секция, дебели приклякащи Фънкита, дебели Звездита........ абе абсолютен кич :yes: Не знам защо се убиха да ги хвалят тия младежи и девойки вчера, обаче аз едно свястно изпълнение не чух - може би само македонеца Боян не засра добрият стар рок'н'рол :D Ама нали трябва да има приповдигнато настроение и хората да пращат СМСчета.

едит: Па по едно време на сцената изкочи и първата ни музикална идолка с некви дето повтаряха "дзън дзън дзън".... нов вселенски хит ще да е това.

Edited by Javor, 28 April 2009 - 09:17 AM.


#84 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 April 2009 - 10:01 AM

Да, изпълненията и аз не бих искал да ги коментирам, за аранжиментите на песните и т. нар. хореография да не говорим... но в началото ми беше изключително забавно, докато зяпах куфеещия Звезди - през цялото време имах усещането, че гледам Felix от Crematory. :D

#85 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2593 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 28 April 2009 - 10:13 AM

View PostJavor, on Apr 28 2009, 10:13, said:

View PostEnvy, on Apr 28 2009, 11:01, said:

Е, добре де - дайте някой линк да се "насладим" и ние включително и на най-качествените изпълнения.
ПИСУК!

#86 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 28 April 2009 - 10:28 AM

View Postwhiplash159, on Apr 28 2009, 11:13, said:

Е, добре де - дайте някой линк да се "насладим" и ние включително и на най-качествените изпълнения.
Сигурен ли си, че искаш да си причиниш това :D
Urgent
Smells Like Teen Spirit
И другите ги има в VBox ако това не ти стига ;)

#87 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1991 posts
  • Gender:Male

Posted 28 April 2009 - 10:29 AM

Качиха го в арената. Прочее, лично аз не мисля, че беше толкова зле. Македонците, Преслава и Александра напълно осмислиха гледането на концерта, а и изпълнението на "Черната овца" си беше много качествено. Малко Виктория, Симона, Магдалена, Русина и Димитър бяха леко ужасяващо зле, но това се преживява.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#88 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 28 April 2009 - 10:51 AM

Александър (вторият македонец) не го бях гледал вчера. Сега го изгледах - определено се е справил добре ;) Значи двамата македонци са се представили на ниво на рок концерта в българският мюзик айдъл :D Македония - рок столица на света :dance: Па тая Александра с дрезгавия глас - да и бяха дали една песен на леля Doro да изпее, а не Bon Jovi.

#89 Rozanna

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 85 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2009 - 12:07 PM

Сега изгледах записа. Ами не беше лош концерт като цяло.
Но най-много ми харесаха изпълненията на двамата македонци и Маги. :(
За първи път харесвам изпълнение на Вики. Досега не ми е харесвало нищо от изпълненията ѝ.

Впрочем, чудя се кога ще изгонят това гномче - Симона. :angry3:
Съгласна съм, че този път стайлинга на участниците, беше покъртително кичозен.

И все си мисля, че гнома и Вики са спасени, най-вече заради възрастта на едната и слепотата на другата.
Разбира се, може и да не съм права. Просто така си мисля.
Този който се усмихва, вместо да се гневи, е винаги по-силният!

#90 Бай Ангел Пророка

    Annother Joker Who's A Rock'N'Roll Star

  • Енориаши
  • PipPip
  • 149 posts
  • Location:Viva Las Vegas!

Posted 28 April 2009 - 13:09 PM

Това предаване е,токлова,съваршено селско,че нямам намерение,да се затормозявам с него. :angry3:

Edited by Бай Ангел Пророка, 28 April 2009 - 13:09 PM.

.:I HOPE I'LL DIE BEFORE I GET OLD:.

...fictional seduction on a black snow sky,sadness kills the superman,even fathers cry...

#91 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2009 - 13:22 PM

Аз вчера го гледах за първи път внимателно, точно заради рок музиката. Чудя се какво ви хареса, ама наистина. Е*аси халтурката! Като се започне от малоумния стайлинг, мине се през нелепия балет (който какво по дяволите търси на сцената в рок вечерта изобщо??!!!) и се приключи до неудачните изпълнения на повечето от участниците. Най-смешно ми стана като всички обясняваха как тази музика им е в кръвта, е не си личеше! За непредубедения зрител рокът, ако съди по вчерашния концерт, явно ще се яви като нещо средно между цирк и водевил. Колкото до гласовите им данни може да са чудесни, но според мен това, че сами са избрали песните, без да се съобразят със собствените си гласове, беше много глупаво, явно са подбирали по това колко често са чули някоя песен в дискотеката, защото друг критерий аз не успях да открия. Наясно съм разбира се, че предаването изначално е предвидено като комерсиално, но аз лично се подразних на това самодейство тип читалище "Развитие" в някое забутано градче.
Както и да е, на който не му харесва, да не го гледа, са казали хората.....

P.S. А наистина горкият Кобейн - въртял се е като пумпал в гроба :angry3: Това беше най-кошмарното изпълнение....

Edited by Rebel, 28 April 2009 - 13:25 PM.

The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#92 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 28 April 2009 - 18:18 PM

Концертът беше всичко друго, но не и прокламиращ рока. Поне не се усети от изпълненията на голяма част от участниците.

А и що за рок седмица е това, когато ти гостуват Morandi, Мишо Шамара, Лилана и пр. "корифеи" на жанра? :)
So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...

#93 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 28 April 2009 - 23:44 PM

View PostEnvy, on Apr 28 2009, 11:01, said:

куфеещия Звезди - през цялото време имах усещането, че гледам Felix от Crematory. :(
хаха, на мен пък през цялото време ми мязаше на Чък Били :)
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#94 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1991 posts
  • Gender:Male

Posted 29 April 2009 - 09:44 AM

View PostRebel, on Apr 28 2009, 14:22, said:

мине се през нелепия балет (който какво по дяволите търси на сцената в рок вечерта изобщо??!!!)
Това ми беше най-големият проблем, всъщност. Повечето от участниците не ми харесаха, наистина, но, както казах преди, македонците, Преслава и Александра избиха рибата. Поне според мен. Шоуто ще се пооправи, когато Ревлата и Жертвата най-после се разкарат.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#95 duende

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1149 posts
  • Gender:Male

Posted 29 April 2009 - 17:14 PM

View PostEnvy, on Apr 28 2009, 11:01, said:

... но в началото ми беше изключително забавно, докато зяпах куфеещия Звезди - през цялото време имах усещането, че гледам Felix от Crematory. :metal:


или Dino Cazares от Fear Factory! :metal:

#96 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 29 April 2009 - 20:33 PM

View PostRebel, on Apr 28 2009, 14:22, said:

Аз вчера го гледах за първи път внимателно, точно заради рок музиката. Чудя се какво ви хареса, ама наистина. Е*аси халтурката! Като се започне от малоумния стайлинг, мине се през нелепия балет (който какво по дяволите търси на сцената в рок вечерта изобщо??!!!) и се приключи до неудачните изпълнения на повечето от участниците. Най-смешно ми стана като всички обясняваха как тази музика им е в кръвта, е не си личеше! За непредубедения зрител рокът, ако съди по вчерашния концерт, явно ще се яви като нещо средно между цирк и водевил. Колкото до гласовите им данни може да са чудесни, но според мен това, че сами са избрали песните, без да се съобразят със собствените си гласове, беше много глупаво, явно са подбирали по това колко често са чули някоя песен в дискотеката, защото друг критерий аз не успях да открия. Наясно съм разбира се, че предаването изначално е предвидено като комерсиално, но аз лично се подразних на това самодейство тип читалище "Развитие" в някое забутано градче.
Както и да е, на който не му харесва, да не го гледа, са казали хората.....

P.S. А наистина горкият Кобейн - въртял се е като пумпал в гроба :metal: Това беше най-кошмарното изпълнение....
+1
Сигурно аз щях малко по-грубо да се изкажа, но ти почти на 100% си предала и моите мисли относно това недоразумение :metal:
Това предаване е безкрайно излишно, мисля, че след този сезон е време да го спрат.

#97 cygnusx86

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 323 posts

Posted 06 May 2009 - 14:17 PM

View PostJavor, on Apr 28 2009, 10:13, said:

И въобще рокът като цяло е садо-мазо шарения с черен грип, безумни прически, брас секция, дебели приклякащи Фънкита, дебели Звездита........ абе абсолютен кич
По-лошо дори:


"9.29. Сражавайте се с онези от дарените с Писанието, които не вярват в Аллах и в Сетния ден, и не възбраняват онова, което Аллах и Неговият Пратеник са възбранили, и не изповядват правата вяра докато не дадат налога безусловно и с покорство."

#98 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 11 May 2009 - 09:28 AM

Привет,
не бях писал отдавна в темата, но само защото МА се изврати като предаване! Рок концертът беше всичко друго, но не и рок! Евъргрийн фънк концерта беше по-добре, но само защото песните сякаш по-лесно биваха изпяти, а не заради уникалната постановка, грим и костюми на участниците. За мен единствените по-класни изпълнители са макето Боян и нашенката Александра. А и днес с тези латино-щуротии и оплескването на 3 от най-хубавите италиански песни, мисля, че съвсем ще ни закопаят. Стана пошло, двамата гейове са доста неприятни, сценаристите са тотално изчерпали се, Витомирчо и той само глупости му през главата минават и държи двамата гнусляри Марин и Мустафа, защото според него били много интересни и забавни, и т.н. От участниците мога да ви кажа какви са зад кулисите и какви хора са, защото е важно като ще избират някой за МА, той да е и достоен като човек, а не само като певец/певица... Може би и заради факта, че ги познавам участниците моите фаворити са Боян и Александра - много сладки, истински, Алекс е малко лигавичка, но по много приятен и дори секси начин, Боян е най-готиния от всички. Александър Тарабунов е най-близко до определението "селски бек" - тъп, тъп, та дрънка чак, Русина има глас, но след точно 3 минути гласа й изчезва и остава да пее на изпарения, а и като човек не е приятна и искрена в поведението си. Радвам се, че малката вресла Симона и Виктория си отидоха, защото мястото им не беше там. Димитър ми е най-неприятен като човек - пред камерите се прави на загрижен, внимателен, а всъщност е един миризлив и некъпещ се егоцентрик и самолюбец, но в гнусния смисъл на думата, не в що-годе положителния. Преслава е симпатична, но ужасно театралничи и преиграва в личния си живот и отношения, а Маги е много добричка, но има поведението на лека жена тип "всяка вечер с различен мъж", което никак не ми харесва. Ако имате някакви питания относно участниците и разни клюки около тях - питайте на воля :worship:

#99 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 11 May 2009 - 09:59 AM

View PostMinstrel in the Gallery, on May 11 2009, 10:28, said:

Алекс е малко лигавичка, но по много приятен и дори секси начин...

Значи нещата при нея не са се променили особено през последните десет години. Алекс е бивша ученичка на жена ми, познавам я от дете. Много амбициозно дете, все пеенето и беше в главата. Според жена ми всъщност родителите я накараха зорлем да се заеме с пеене, въпреки че за всички беше ясно, че не става за тази работа. Сега обаче, като ти чета мнението, оставам с впечатление, че именно Алекс е една от фаворитките за спечелване на наградата. Този факт още повече затвърждава мнението ми, че този сезон на това риалити е ужасно слаб откъм таланти, да не говорим пък за идеи на сценаристите...
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#100 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 11 May 2009 - 10:15 AM

Приятелю,
мнението ми за Алекс е лично, не мога да кажа дали е сред фаворитките, защото още не е започнало голямото наддаване за победителя в предаването :P Харесва ми като излъчване, не толкова като глас /въпреки, че има специфичен глас, но само в една тоналност/, а и на няколко пъти съм излизал с участниците по заведения /"Камино"/ и съм ходил на репетиции и на концертите - най-ми е симпатично момичето. Другите девойки са абсолютни еФтини ***ветини, а за мен това е кофти, не е предимство :D Един реален финал, ако гледаме само качествата на изпълнителите, би бил между Боян, Маги и Алекс /според мен/, въпреки че Алекс пее само в една тоналност, а Маги се дере като прасе на заколение /за мен нейното не е пеене, а крещене!!!/, но все пак хората гласуват по различни критерии. Но не съм убеден, че македонец /в случая Боян/ би бил избран за идол ... И оттук нататък съм съгласен с теб изцяло, май френд /And what do you call assassins who accuse assassins, anyway...
My friend
/ !!! :worship:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users