Jump to content

Европейски клубни турнири


127 replies to this topic

#61 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 12 август 2009 - 16:15

View Postwolfy, on Aug 12 2009, 15:26, said:

На мен ми се струва абсолютно нормално и да отпаднат и да продължат. Със сигурност ще е интерсен мач :angry3:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#62 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 13 август 2009 - 08:30

За мен шансовете на "Левски" и "Дебрецен" са равни. Въпрос кой отбор ще надлъже другия. Ратко почна да ги мори много, изглежда "сините" под ръководството на Кокала не са направили качествена подготовка. :angry3: Макар че в началого го оплюх, сега малко си промених мнението за сърбина. :angry3:
Пробва различни състави във всеки мач, срещу Ботев примерно имаше 8 нови играча титуляри( като сравним със срещата с Баку). :yes: Дано и трите бъгларски отбора продулжат напред.

И САМО ЛЕВСКИ обичаме те !!! :yes:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#63 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 19 август 2009 - 17:38

Успех на момчетата довечера! Не е толкова важно да победим, по-важно е да играят смислено и да радват окото, пък каквото сабя покаже :metal:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#64 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 20 август 2009 - 08:33

За пореден път Левски показаха, че са трагичен отбор. Отбор, който играе без мисъл, със сгрешена тактика, без грам самочувствие /само на масата и в "БИАД" и "СИН СИТИ" имат самочувствие тези лекета!!!/, без добра физическа подготовка, без класни футболисти, без да има умно и кадърно ръководство зад гърба си. Защото провалът вчера не се дължи само на ливадите, които се мотаеха по терена, тази жалка игра се дължи и на треньора, и на ръководството на отбора в лицето на смешния сърбин Ратко, на Боратко и Гонзиньо! Мъчно ми е, че гледах мача вчера, а съм почти сигурен, че и Литекс и ЦСКА ще отпаднат от турнира, просто защото толкова си могат всичките ни жалки отбори от още по-жалкото ни първенство ... :metal:

#65 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 20 август 2009 - 09:23

Левски бе унизен с 1-2 от унгарския "Дебрецен" в първи мач от плейофа за влизане в ШЛ. Головете вкараха Боднар(12) и Цветкович(76) за гостите и неостаряващия Седрик Бардон за домакините.
Бях на мача и съм направо съсипан. По-безидейна и апатична игра не съм гледал. Не спряхме(сектор Б) през цялото време да ги подкрепяме, а те ходеха по терена. По-слаб Левски не съм виждал.
Минев е пълна дупка като десен бек, Достанич направи голяма грешка. По мое мнение трябваше Бензукан да е от дясно, а Минев да си играеше отляво(където му е позицията обикновено).Веско го минаваха като флагче, един път не отне топката.
Сърмов, Жоро Христов - трагедия и те. Без Влади Гаджев няма кой да върши черната работа в центъра. Генев по никакъв начин не може да замести пияндето Рабех. Пиянде и престъпник, ама играе по-добре от половината защитници в "А" група. Жоро Христов една топка не може да спре като хората, тотално ме разочорова.

Главният виновник си е Батков - не може 4 години да караме на свободни трансфери, връщане на стари пушки(Бардон,Йовов,Топузаков), които преди това си изгонил. А унцарците преди мача взимат 3-ма национали. А г-н Батков, къде е класния централен нападетел, където щяхте да купите?
Докато адвоката не се махне, Левски няма да прогресира...

Edited by cliffburton, 20 август 2009 - 09:24 .

Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#66 deep purple

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 319 posts

Posted 20 август 2009 - 10:11

Това ,до колкото виждам,са думи на един заклет цесекар и един разочарован фен на Левски.И нито едно реално мнение.Мачът гледахте ли го изобщо?
От какво да ни е срам този път? Че паднахме на Герена ли?Мисля,че всички видяхме,че Дебрецен са поне една класа над сините,а и над всеки един български отбор.Паднахме от един слен,организиран и грамотен съперник.Това разбира це не оправдава апатията ма Левски.А тя се корени в Батков и тоталния некадърник Достанич.
Нека погледнем състава на сините.На вратата е ясно.Единствения сигурен пост в отбора.Гошо нямаше никаква вина за двата гола и не веднъж спаси отбора снощи.Трагична защита.Не може отбор с претенции за ШЛ да няма поне по двама равностойни футболисти на един пост.Единствено Топузаков показа характер и умения.Виктор Генев е много симпатичен и добър футболист,но при него паниката снощи бе огромна.Веско Минев също е страхотен играч.Но на този неприличен за него пост,нямаше какво да се постигне.Да не говорим,че през второто полувреме всяка атака на унгарците минаваше през тази зона.Лично аз за пръв път усетих колко важен футболист за Левски е Живко Миланов.Лусио Вагнер бе на максимално високо ниво,като през втората част всяка топка минаваше през него.Допусна две грешки,едната фатална.
Проблемите на Левски снощи не бяха в защитата, а в халфовата линия.Йовов е тотално изчерпан футболист.Дарко Тасевски не бе на ниво.Само Седрик Бардон играеше прекрасно,но той се чудеше къде да застане през целия мач.Дали в нападение,дали в защита,дали по крилата или в центъра.И пак показа най-хубава игра от целия отбор.За Зе Соарес нямам забележки.Феноменален футболист,който обаче бе тотално изолиран от съотборниците си и най-вече от анти-футболиста Сърмов.Е тоя да си ходи.Не може да играеш в А група и да не можеш да си спреш топката.Не.
Не разбирам тази просташка агресия на синята агитка към Жоро Христов.Какво трябваше да направи снощи?Някой да видя поне едно голово положение пред него? НЕ,НЕ И НЕ!!!!!И той игра доста изтеглен назад заради постоянните грешки на Йовов и Сърмов,а а не говорим,че обра всички високи топки през мача.Но публиката на Левски винаги е била такава.Да не забравяме как Гонзо биваше освиркван точно когато всеки мач шиеше ония...
Тотално некадърни смени.Да извадиш най-добрия си футболист (Тасевски) за сметка на нападател...Именно след тази смяна падна и вторият гол.Просто нямаше кой да изнася топката.Да играеш с трима нападатели в такъв мач е безумие.При явно по-голяма класа на съперника.Да не говорим пък за смяната на Йовов,която бе задължителна,но Жоазиньо заигра на обичайния си пост и с Вагнер определено си пречеха.А в един момент всички високи топки бяха отправяни именно към него.Той е висок 1 и 20.
С този отбор,с тези футболисти и с това ръководство до тук.Повече не може и да искаме.Боли ме да гледам така отбора,но това са фактите.И без това стигнахме до този кръг без никаква игра (като изключим последните 20 минути от реванша с Баку) и не без късмет.За реванша надежди не тая.Би било прекалено оптимистично и нереално при този резултат и игра.
Пожелавам успех на Литекс.
Sail away tomorrow,
sailin' far away.
To find it steal or borrow.
I'll be there someday

#67 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 20 август 2009 - 11:04

Идея си нямам с какво да започна поста си,относно снощния мач на българския участник.Виждам горе се е коментирало тактиката и как е трябвало тя да изглежда реално.Аз с това не се нагърбвам,по простата причина,че такава липсваше и не мисля как ще успея.Вярно,да излезеш във важен мач реално без да имаш ттактическа грамотност и треньор зад гърба си е 60% процента загубен мач.НО главната причина за снощната загуба(простете за грубия израз) е некадърността на футболистите в този отбор.Умът не ми побира как в този тим могат да се държат инвалиди като Сърмов,и то в такава важна позиция.Други футболисти няма да коментирам,но мисля,че си пролича.Не може да си имал 2-3 чисти голови положения,на метър-два от вратата и треньора да ти е виновен,че не си ги вкарал.Не разбирам.Тотално объркване по терена,неразбираемост,никаква фантазия и влизане в мача с голямо самочуствие и сигурност.Унгарците,при всяка атаката правеха реална опасност за гол,абсолютно всяка.Това не срещам къде се е видяло досега.Вярно е,силен отбор са,но са най-слабия от всички възможни съперници и Левски трябваше да се възползват от това,ама не.Момчетата от Дебрецен излязоха максимално надъхани за да се докажат,защото така се прави.Не да излизаш като фаворит и преди мача Гошо Петков да обещава как нямало да даде да му вкарат гол и после да се чуди на вратата откъде идват тея топки от 25-30 метра.Впрочем,това съм го забелязал и в българските футболисти,ами бийте малко отдалеч бе,то не трябва да се влиза директно с топката във вратата.Единствено Бардон е футболист от целия отбор,човек,който може да поеме отговорност,има поглед и чуство към играта.Ама той човека се чудеше,на защитата ли да помага,при халфовата линия ли...
А за Тодор Батко ще кажа-да внимава повече и да си мери постъпките,че скоро да не се превърне в Христолов номер 2.Както е тръгнало....

И нещо друго.заклет ЦСКА-ар съм,вярно е.Но преди всичко съм заклет българин и исках да видя български отбор напред,ама без успех.Казвам това,за да не бъда обвинен в пристрастие.
Искрено ми е жал за феновете на Левски,отбора им запада все по-главоломно и явно това ще продължава...

EDIT:
Виждам,че се намисат и другите български участници,за мен неуместно,ама и аз ще продължа тенденцията.Да,в момента Левски и ЦСКА са на едно ниво по скалата.С една разлика-Левски се връща,а ЦСКА отива напред,просто в момента са на едно място.При едните има развитие,при другите деградация.Но ще видим как ще е занапред,пожелавам искрено добро на всички отбори,и нека поне в Европа да бъдем единни.

Edited by Davidian, 20 август 2009 - 11:10 .


#68 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 20 август 2009 - 11:14

@ deep purple:
Много правилно и изчерпателно мнение. Просто бех малко афектиран, друго си е на стадиона и да ги подкрепяш 90мин и те да те разочороват...
Наистина малоумни смени. Да смениш Тасевски с Ортега. Офанзивен полузатник, който може да задържа топката, да гради играта с некъв футболист, дето разчита само на техника и нищо друго. Милиев може би малко по-добър вариант от Генев, но не се знаеше нищо, ако беше той титуляр.

Разочарован съм и от Градския транспорт. Бяха обещали да има достатъчно количество коли по маршрутите на автобус 78 и тролей 1. Това го чух от директора( или някакъв с висок пост) на градския транспорт в софия по радио "Гонг". И какво стана всъщност - половин час чакане и накрая дойде 1-ца, препълни се, естествено не можа да събере всички фенове. После кой знае колко време не е имало транспорт... :metal: :o

Edited by cliffburton, 20 август 2009 - 11:15 .

Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#69 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 20 август 2009 - 11:31

Съгласен съм със всички вас, но е факт че Дебрецен играха много силно! Реално погледнато това е нивото ни и едвали в скоро време ще гледаме нещо по-качествено в играта на нашите отбори :metal:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#70 deep purple

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 319 posts

Posted 20 август 2009 - 12:24

Просто в Левски трябва да престанат с малоумните оправдания.Бай Ганьо да си ходи.Защото той не знае какво им е на феновете,които си дават парите за мачове,правят организации и т.н.Едно нещо за което поздравявам червените фенове - дори за миг не оставиха Лупи да диша,а ние си позволяваме да търпим и премълчаваме простотиите на Батков.Аз на мач няма да отида,докато тоя е в отбора.Къде е обещаната селекция? Батков е стигнал до просия и се е молил като дете на футболистите преди мача с Баку.Ми да влезе той като нападател.Дали ще е доволен тогава от играта?
Къде запратиха Иван Цачев? Защо Жоазиньо е твърда резерва? Защо Йовов се върна? Защо,защо,защо?
Sail away tomorrow,
sailin' far away.
To find it steal or borrow.
I'll be there someday

#71 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 21 август 2009 - 12:13

Мина и на ЦСКА мачлето ... Тъжна гледка ... Гледах част от мача онлайн и само дето изхабих трасето на интернета - скучен, муден, безидеен мач, наш'те явно толкова си могат, 8 човека зад средната линия играеха, руснаците ОПРЕДЕЛЕНО ни бяха подценили и към средата на второто полувреме взеха да се изнервят, че не са ни вкарали още 3-4 гола, нашите се бранеха и съвсем плахо поглеждаха към вратата на Динамо, явно с желанието на нас да не ни вкарат гол, повече отколкото ние да вкараме гол. Да, това е що-годе приличен турнирен резултат, но в Москва с тази безидейна и ялова игра ще бъдем отнесени поне с 2-3 гола, а от нашите не се знае някой дали ще може да вкара ...
Поздравления за Литекс, че частично успяха да върнат на БАТЕ-тата за отстраняването на Левски през миналата година, но май и там мача е бил голяма скука и ходене по мъките /поне така четох из нета..../ Въобще нашите отбори не са за Лига Европа, те са си само за домашна консумация, не да се "излагаме пред чужденците", по стадионите в Европа и къде ли още не ... :harhar:

#72 Mephistofel

    Инфернален Херцог

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 798 posts
  • Gender:Male

Posted 21 август 2009 - 12:29

Отчетете, че ЦСКА играха с 4-5 младежи, някои от които още юноши, непомирисвали сериозни мачове. :harhar:
Както и, че от 14 играчи, взели участие в срещата, 13 бяха българи. Само Виктор Мороз е чужденец.

Има адски много какво да се желае, но са налице стъпки в правилната посока - с налагането на млади, български фурболисти. Минаха една камара неизвестници от къде ли не, абсолютни недоразумения носеха червената фланелка - малко по малко е време за нова страница.

#73 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 21 август 2009 - 13:47

Изчаках и аз някой друг коментар да мине преди да пиша,че нещо последно имах чустовото,че само аз си пиша коментари.
Силно изказване относно лошата игра на ЦСКА.Предвид,че отбора беше сериозно сплашван от кой ли не,че Динамо е едва ли не страшилище,нормално футболистите започнаха резервирани.И определено не мисля,че хвърлянето в атака за да се радва окото на зрителя е прецизен и точен ход.Играта на ЦСКА имаше точно стратегическа цел.Отбора беше прибран,концентриран и добре пласиран.Треньора явно отчетливо е дал указанаия за така наречените приливи и отливи,и те бяха ясно изразени.Видя се поне,че тук има добра грамотност от футболоситите,като всеки си знаеше мястото за разлика от други.Не трябва да се пропуска,че при малко повече внимание и сериозност,ЦСКА можеха да спечелят мача с повече от гол,като имаха доста по-фрапантни пропуски от руските колеги.Всеки играч си знаеше работата и не се хвърляше да става герой,изключвам Орлин Орлинов,който за мен постъпи много глупаво в една дадена ситуация.Футболистите един по един още няма да коментирам,както казах,всеки си вършеше зададената работа.Спас Делев се показва като един много перспективен футболист,борбен,с много добра скорост.За жалост не можа да ни зарадва с гол,но го отчитам на крепката му психика във важни мачове,отколко на недоумение.
Както се каза по-горе,считам само за успех,включването на толкова български футболисти и такива от академията,поздравления на Любо Пенев.Поздравления и на невероятната публика,която наистина подкрепяше отбора.
Шанс има,и то голям,натежаващ в полза на ЦСКА.

#74 deep purple

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 319 posts

Posted 21 август 2009 - 14:34

View PostDavidian, on Aug 21 2009, 14:47, said:

И определено не мисля,че хвърлянето в атака за да се радва окото на зрителя е прецизен и точен ход.Играта на ЦСКА имаше точно стратегическа цел.Отбора беше прибран,концентриран и добре пласиран.
А без да атакувате как ще отстраните руснаците? И защо всички смятат,че в Русия ще е по-лесно? Снощи коментаторите на мача едва не изрекоха "Поредният евро успех на ЦСКА".
Иначе евала на Любо.Въпреки,че органически не мога да понасям този отбор съм приятно изненадан от смелите ходове на Пенев.Определено опитва да постигне равнопоставеност на постоветеДобро впечатление ми правят Иван Иванов,Тимонов и Иван Стоянов.Но въпреки това,шансовете за победа в Русия са повече от минимални.А и снощи явно се видя,че Динамо не си даваха зор и не показаха желание за победа.Но на тяхна земя едва ли ще е така.
Sail away tomorrow,
sailin' far away.
To find it steal or borrow.
I'll be there someday

#75 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 21 август 2009 - 14:37

Напълно съгласен съм с мненията по-горе, само дето не съм писал толкова много, а и исках малко по-критикарски да го дам, че градивната критика е движещата сила на прогреса :D Съгласен съм, че ЦСКА играха грамотно тактически /все пак съм ЦСКА-р и аз/, но се опасявам, че отбора няма какво да предложи като алтернатива в Москва, ако или след като руснаците вкарат гол, трудно създава голови положения отбора, трудно атакува, трудно вкарва голове. И с риск да ми се сърдят феновете на Левски ще кажа, че техният отбор не изигра никак добър мач и беше надигран от унгарците по всички параграфи на футболната игра и това много намалява шансовете им да се класират за ШЛ. Смятам, че и ЦСКА имат не повече от 20-30 процента шанс да направят голово равенство /камо ли да победят Динамо/ в Москва и да се класират за групите на Лига Европа, само Литекс /който като чета репортажите е играл най-слабо от трите български отбора, но пък е постигнал най-добрия резултат!/ има повече от 50% шанс да продължи напред. Хубава новина е подмладяването и побългаряването на отбора на ЦСКА, смятам, че и Левски трябва да загърбят спомените от ШЛ преди няколко години и да се ориентират към БГ-футболисти и юноши на клуба ... :harhar:

#76 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 21 август 2009 - 14:49

Първо-равенстото е успех,предвид това,че всички смятаха ЦСКА за тотален аутсайдер и голямото подценяване от страна на руснаците.Аз колко ли неща не изчетох,от треньори,играчи,фенове в руската преса,че едва ли не ЦСКА са някаква сбирщина и ще победят лесно с 0-5.Това беше целта на играчите засега,да не допуснат гол на собствен терен.А в реванша,колкото ще се разиграят руснаците,толкова и ще напънат и ЦСКА.Мисля,че Любо Пенев показа,че не се страхува от имена и има какво да даде и да изненада всички.Нека не забравяме,че двама от най-фанзивните и креативни играчи на ЦСКА-Маркиньос и Иван Стоянов не играха,а ще са готови за реванша.Заедно с гладните за успехи юноши и бързака Делев нещата изглеждат добре.
А по-скоро Динамо са в неизгодна позиция.решаващия мач да се окаже домакински не е толкова хубаво.А ако ЦСКА вкара 1,а дай боже и 2?Руснаците няма да могат да се хвърлят в неистови атаки,защото всеки гол в мрежата им може да се окаже фатален.Футболисти имаме,както и стойностен треньор.Нека бъдем позитивни и един път да сметнеш любимия отбор за фаворит,вместо да бързаме да го отписваме.Има време,ще видим.Резултата е благоприятен.

А хубавото е,че не ни трябва сигурна побеа,а и равенстов ще свърши работа :harhar:

Edited by Davidian, 21 август 2009 - 14:51 .


#77 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 21 август 2009 - 14:52

View PostMinstrel in the Gallery, on Aug 21 2009, 15:37, said:

Определено ЦСКА имат по-голями шансове от Левски, но така като гледам ако ЦСКА бяха играли с Дебрецен положението нямаше да е много по-различно. Дебрецен си играят много силно и наистина много грамотно. Такъв е ранга на отбора с който трбва да се сравняват българските тимове, това е положението.
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#78 deep purple

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 319 posts

Posted 21 август 2009 - 15:08

Пак се започна вечното сравняване с Левски.Нали говорехме за мача на ЦСКА?
Като казвам,че шансовете ви там са минимални го мисля наистина.Нали не смятате,че Динамо ще излязат по същия начин като снощи? Все пак,реално погледнато,руснаците са по-добър отбор ако ще да съберем на едно място и най-добрите футболисти в А група.Пред собствена публика е друго.Всички знаем това.А и ако вчера имаше подценяване,то в Русия няма да е така.И двата отбора имат огромното желание да играят в групите,така че Динамо ще се хвърлят.
Иначе и аз смятам,че Литекс поне на 50% са вътре,но не възлагам големи надежди за техен успех в групите.Просто тази година няма нито един добър,камо ли достоен,представител от наша страна.А аз предпочитам да отпаднем по-рано,за да не гледаме по-големи резили след това.
Sail away tomorrow,
sailin' far away.
To find it steal or borrow.
I'll be there someday

#79 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 21 август 2009 - 15:59

View PostDavidian, on Aug 21 2009, 15:49, said:

Първо-равенстото е успех,предвид това,че всички смятаха ЦСКА за тотален аутсайдер и голямото подценяване от страна на руснаците.
А ако ЦСКА вкара 1,а дай боже и 2?
Има време,ще видим.Резултата е благоприятен.

Само 1 въпрос имам към теб - като видя тактиката на Чичовото в Ирландия /новаторската схема 5-5-0 - без нито един нападател и напред каквото стане/ кой ще вкара тези 1-2 гола? Не вярвам в Москва Пенев да излезе с повече от 1 нападател /дори и за 1 не съм сигурен, че ще пусне в игра/, и пак ще е тактиката "напред каквото стане". Резултата би бил благоприятен, ако двата отбора са с еднакви качества и нашите биха могли да спретнат един голов хикс като гост, докато в нашия случай ми се струва, че руснаците са много по-качествения отбор и за мое лично съжаление на реванша няма да ни подценят и ще ни бият поне с 2-3 гола разлика /дано не съм прав де/ :harhar: И при Левски смятам, че унгарците са много по-класния отбор от двата, но вероятно няма да се напъват толкова и дори може хикс да врътнат /поне за БГ-коефициета да се добави нещо!/ :D

#80 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 21 август 2009 - 19:54

От мача снощи за пореден път се потвърди правилото, че ЦСКА никога не трябва да се отписва предварително.

Резултатът е много добър, но при определени условия:

1. На ревашна в Москва отборът да издържи (поне) 90 минути играта да се води в неговата половина.

2. При контраатаките, които несъмнено ще имаме като шанс, да се отбележи гол. Футболисти за тази цел притежаваме. Всичко зависи от хладнокръвието и концентрацията.

3. Българският манталитет. Надявам се с опита, постиженията и авторитета си като нападател в Европа треньорът да е съумял да предаде нещо и на футболистите, които ръководи в момента.

Ако имаме и късмета, който снощи ни убягна (двете греди и още 1-2 положения), мисля, че се класираме за групите на Europa League.

Edited by Sailing Ships, 21 август 2009 - 19:56 .

So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users