Jump to content

death/grind/deathcore/grindcoreЗа по-бруталните типове...


50 replies to this topic

#21 dfshwsh

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 39 posts
  • Location:Land of the Mushroomhead
  • Interests:Mushroomhead!!!!!!

Posted 29 юли 2007 - 12:08

View PostWidoWMakeR, on Jul 29 2007, 12:47 AM, said:

ГРАЙНД и ГРАЙНДКОР не е ли едно и също, пич... 'Що ли ми се струва, че желанието ти да се различаваш от останалите, слушайки крайно екстремни изрзни средства, е по-голямо от простата ти фенщина <_< :superman: :starwars:

Е, явно и твоето желание да се различиш от другите като изразиш компетентно мнение се проваля също така , както смяташ и моята "фенщина" за проста.
Най-харесвам ей така като някой се изказва неподготвен и си мисли , че разбира от нещо , пък е точно обратното.
Приятел , без лоши чувства ти казвам - grind и grindcore не са едно и също .. все 1 да кажеш че death - deathcore или metal - metalcore са еднакви .. :diablo:
Слушай си там квото си слушаш , остави ние да си слушаме бруталиите и както ние не се правим на компетентни в твоя стил , така и ти не се прави на компетентен в нашия стил.
:metal:

#22 spiritt1974

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 149 posts

Posted 30 юли 2007 - 22:05

Kamikazee, Morbus Gallicus, W.O.T, Satanized Pneumoria, Total Fallout, Wretched Euphony- малка част отистинските брутални групи, които слушам в момента и даже пиша статии за тях в ласт.фм. Вече и Канибалите са ми твърде мелодични:wacko:

#23 Guest_alice_*

  • Гости

Posted 31 юли 2007 - 09:23

View PostJim Crow, on Jul 27 2007, 12:25 PM, said:

Yeaaaaaaaaaaaaaahhhh

Anal Dissected Angel...

:P ;) :umnik: -_- :wacko: :yes:

#24 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 31 юли 2007 - 20:22

Уууууууу! Това с разграничаването на "жанровете", не е фенщина то е защото хората са разбирачи :dance:
И аз слушам дет, грайнд и тем подобни даже много им се кефя :). К'во меле става по тези концерти нямам думи :ninja:. Иначе слушам комерсията Обичуари, Напалм Дет, Кенибал Корпс, Excrementory Grind Fuckers, Kock and ball Torture и тем подобни групи. Онзи ден слушах нещо на Дисгордж май така беше (рядко слушам групи на които не мога да произнеса името).Има голяма пумия в тези стилове просто се излива от колоните, но аз слушам това което ми харесва. Харесвам музиката и се кефя много като си я слушам фенските изцепки и позьорщината, не са ми на сърцето.
Rock n' Roll

#25 dfshwsh

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 39 posts
  • Location:Land of the Mushroomhead
  • Interests:Mushroomhead!!!!!!

Posted 31 юли 2007 - 22:50

забравих да добавя Iniquity!!!!!

#26 Shadowfax

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 29 posts

Posted 01 август 2007 - 13:56

И аз си се падам фен на дет метъла (:
Да не споменаваме колко си обичам добрите стари Кенибъл Корпс (: (още не съм забравила концерта... зверскоо)

#27 angelripper

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 73 posts

Posted 01 август 2007 - 15:44

ANAL CUNT , DEAD , GUT , MAGGOT SHOES.....

Posted Image

#28 King of a Shadow

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 184 posts

Posted 03 август 2007 - 10:07

Kataklysm,SFU,Krisiun,Brujeria,Dying Fetus,Death,Obituary,Cock and Ball Torture,Zyklon,Deicide...общо взето съм към дет метала...грайндове и темподобните му там хич не ги харесвам със съвсем леки изключения!
Things are not what they used to be
Missing one inside of me
Deathly lost, this can't be real
Cannot stand this hell I feel

#29 Muncho

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 42 posts

Posted 03 август 2007 - 16:31

Само детец ям :unsure: . Шведския - най - много : Dismember, Entombed, Unleashed, Vomitory. От US дет-а - Obituary, Death, Nile (последните два албума само съм слушал и не очаквах тоя тип дет да ми хареса , ама се позарибих!). На Cannibal Corpse само Tomb of the Mutilated имам, но много си ме кефи. А да и Kataklysm яко къртят. Нищо нестандартно и извратено :wacko: .

#30 Johny Wishbone

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 25 posts

Posted 03 август 2007 - 22:50

да не забравяме и холандските бади там има доста зверщини!!!

#31 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 03 август 2007 - 23:00

View PostДжуджето_GIMLY, on Jul 27 2007, 08:01 PM, said:

Грайнда определено :yes:
Аз пък като се зачетох точно обратното си мислех - че по темата само грайнда не е ужас :blink:
Next One Is Real

#32 disharmonic

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 10 posts

Posted 13 август 2007 - 20:33

Бих предложил на уважаемите deathmetal колеги: Xysma,Disharmonic Orchestra,Carnage,General Surgery,Bloodbath,Autopsy,Pan-Thy-Monium,Coercion,Crypt of Kerberos и т.н.,но и в блекеца има доста хлебец :victory:

#33 dfshwsh

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 39 posts
  • Location:Land of the Mushroomhead
  • Interests:Mushroomhead!!!!!!

Posted 14 август 2007 - 11:29

View Postdisharmonic, on Aug 13 2007, 21:33, said:

Бих предложил на уважаемите deathmetal колеги: Bloodbath
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:P :P ;)

#34 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 14 август 2007 - 14:29

От толкова изброяване човек може да го заболи глава, аз затова и не се хванах с тази задача - да изброявам всичкия дет, който ми е минал през ушите и ми е харесал...ще се получи антология :P
Затова смятам да поствам в тази тема нещата, които ме фраснат като тухла, падаща от 10-ия етаж.
Засега:
Lethal Guest - руснаци, млади и напористи - много добри - със страхотен кавър на Purple в outro_то.
Obscenity - стара група, не знам как съм ги пропуснал навремето.
Cumbeast - финландци - е тея ми отнесоха тиквата преди половин-една година, като ги "открих".
Eufobia - е точно тоя тип рифове направо ми откъртва врата от куфеене. За мое щастие успях да им присъствам на едно лайв-изпълнение - *много доволен*.
Засега толкоз.
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#35 Muncho

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 42 posts

Posted 14 август 2007 - 21:53

quote name='dfshwsh' post='4781' date='Aug 14 2007, 12:29 ']

Цитат(disharmonic @ Aug 13 2007, 21:33 ) *

Бих предложил на уважаемите deathmetal колеги: Bloodbath

b]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]
:metal: :metal: :metal:
[/quote]
Хъ-хъ, приемам с удоволствие. В Швеция спокойно могат да кажат "Ти дет-метъла остави на нас :metal: ."

Edited by Muncho, 14 август 2007 - 21:54 .


#36 CORPUS VILI

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 60 posts
  • Location:...in the middle of nowhere

Posted 17 август 2007 - 12:18

преди година само такова слушах...сега си давам малко почивка, че взеха да ми се причува грухтене :ser: :D от време на време си пускам Dying Fetus, Corpse, Nile, Kataklysm, Death, Anal Dissected Angel, Cannibal Corpse...такива - по-"леки" :yes: хахах

Edited by CORPUS VILI, 17 август 2007 - 12:21 .

Bikkja bit, og ormen sting,
og stuten stend og stangar -
de slepp ingjen ivi Gjallarbrui
som feller domane vrange.
For manen skin'e,
og vegjine falle so vie.


#37 rodd1ck

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 501 posts
  • Gender:Male

Posted 19 август 2007 - 16:41

Последните дни се размазвах нещо с Pig Destroyer, любимците Cephalic Carnage, смях се с Anal Cunt, малко разнообразие със Circle of Dead Children и сега цикля на класиците Gut!! <_<

#38 Fruzo

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 63 posts
  • Gender:Male

Posted 25 март 2011 - 09:42

Autopsy показаха обложката на новия албум. СТРАШНА Е ! :unsure:

#39 jasta

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 260 posts
  • Gender:Male

Posted 25 март 2011 - 10:06

От дет метъла имам точно една любима група-SIX FEET UNDER.
От дет-кора са повечко.Suicide Silence,Carnifex,Whitechapel най-впечатляват,другите идват еднообразни и бързо омръзват,което като се замисля е типично за по-екстремните стилове.

#40 Fruzo

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 63 posts
  • Gender:Male

Posted 25 март 2011 - 10:09

Вкусове. :unsure: Или болест..... :harhar:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users