Jump to content

The Australian Pink Floyd Show4 Февруари 2009, Белград


1 reply to this topic

#1 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 09 декември 2008 - 00:05

Признати от не кой да е, а лично от David Gilmour за най-добрата PF-трибют група (от стотици!). Roger Waters също е забелязван на техен концерт в "Royal Albert Hall". От различни източници в нета четем, че шоуто им изключително много се доближава до автентичното шоу на Floyd. Във Великобритания са тотален култ, а в настоящото си US-турне дънят "The Wall" от А до Я! :o Чек дис аут: официален сайт на TAPFS.

На 4 Февруари 2009 г. оситата ще изнесат своето Pink Floyd Show само на няколко стотин километра от София - в Белград. :D И кво праим ся? :D Аз викам да ходим. :lol:

Няма кой знае колко време. Току що видях дата на сайта на групата, не съм проверявал цени на билети, от къде се купуват и т.н. Ще снасям инфо, като докопам. Баце Ози също да помага, а може и да обмисли варианта за откриване на задграничния концертен туризъм за 2009 г. с трип до прекрасната Сръбска столица, която двамата с него много обичаме. ;) За сега сме двама почти сигурни. :lol:
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#2 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 09 декември 2008 - 16:53

Цял ден го мисля този концерт. Дори няма нужда да ме агитираш. Знам много добре какво представлява The Australian Pink Floyd Show. Имам едно от техните DVD-та и съм очарован от видяното и чутото от него. :D

Това което ме спира още сега да кажа "ДА" на чудесната идея са три неща:
1. Време. Два дни отпуска са си два дни отпуска;
2. Това, че през цялото време ще си повтарям, че гледам кавър версия на това което никога няма да видя. Тук е голямата уловка. Хем знам, че мечтата ми никога няма да се осъществи, хем се чудя дали да се съглася на изкуствения заместител;
3. Разходите по едно такова пътуване, плюс билетите за концерта, които знам със сигурност, че ще са на доста солена цена. Заслужава ли си да дам тези пари за The Australian Pink Floyd Show, а не за концерт на някоя "истинска" група в Белград, Солун, Букурещ или Истанбул през следващата година?

Трудно решение ми предстои, но ще продължавам да мисля по въпроса, а ти междувременно "снасяй инфо, като докопаш." :lol:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users