Jump to content

War of the Wars...unitedManowar vs Iron Maiden vs Metallica vs the world...


6 replies to this topic

#1 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 31 July 2007 - 11:36 AM

Снощи бърборейки в чата с Shadowfax, ненадейно болните ни мозъци родиха една изродщина, която решихме да споделим за забава на народонаселението. Подчертавам че сме фенове на споменаваните групи и ги уважаваме-нека написаното се приеме на майтап, а не на сериозно (особено от заклетите фенове на споменатите групи и хора)! Всички съвпадения с реални лица и събития са...аба майтап да става :no: (нещата са леко редактирани за да не се препълва текста с излишни добавки и обяснения)

S: поздрав с това което слушаш (: - рън ту дъ хилс

G: и ти си поздравена с това

S: мерси (:

G: малее...припомних си как скачах на концерта на Мейдън! яко, мамка му! искам пак

S: и аз искам пак…ама не отричам, че след Меноуар изтърсих "Мейдън пасти да ядат!"

G: :-D

S: работата е там, че имам развинтено въображение и си представих Брус с опаковка пасти "Балкан"

G (изтърсва се на земята и се превива дъъълго от смях): моля?

S: :-D

G: гледаш Менуор си свирят горе на сцената, а долу отстрани е седнал Брус, гледа тъпо и тъпче паста след паста ;-)

S: даа :-D

G: а до него на тревата се въргалят сума опаковки от пастите

S: и вика на Харис "Стига си се тъпкал като прасе бе!”

G: а Харис пасе Мури…с лешници

S: и той го гледа виновно

G: а Яник пасе мравки (има и такъв лаф - да пасе мравки)

S: А Лорън Харис също се е домъкнала и неуспешно се опитва да впечатли Ерик Адамс

G: *ROFL* нееееееееее

S: :-D

G: ти изби рибата с mighty въдица of steel :-D

S: после се обръща към баща си с писклив глас "Татиии, какво ми е?" (представи си, че е напълняла от пастите)

G: *ROFL*

S: или представи си... Брус се обръща и вика на публиката при което всички млъкват "Я ПО ТИХО, НЕ СИ ЧУВАМ ТЕЛЕВИЗОРА!"

S: и после излизат Меноуар да ги бият…хихи, Iron Maiden vs Manowar!

G: :-D и накрая се напиват заедно

S: да! :-D…и пак се сбиват!

G: и Ерик почва да вика scream for me, докато Брус го налага с методични викове “Hail and Kill!”

S: а Яник и Джоуи пеят задружно "Ву ле ву куше,..."

G: през това време Харис се опитва да изтръгне струните на Джоуи, но не му стигат сили

S: :-D:-D

G: а Нико (който все пак е боксьор) си прави спарингче със Скот…имам предвид спаринг на шах

S: ХАХАХА…и после пак се сбиват!

G: и публиката почва да ги замерва с яйца и да им показва средни пръсти докато на сцената се качват хедлайнърите на вечерта

G: а именно...

S: Лорън Харис бенд?

G: именно…:-D…но Стив почва да крещи "аз казах ли ти че си наказана две седмици да не излизаш? марш вкъщи!"

S: :-D:-D:-D гениално!

G: тя тръгва да слиза от сцената ревейки, но Ерик пътьом я хваща и и вика "woman be my slave!!!"

S: Хахахах! А тя “I`m gonna steal your fire!" (това е нейна песен) и Ерик побягва ужасен

G: по някое време Карл си хваща китарата и се мята на един бълващ дракони огън

G: уф...бълващ огън дракон

S: хахахаха

G: та Карл полита с дракона с викове "Odin, be my guide!"

S: и публиката зяпа ухилено, внезапно млъкнала

G: обаче Брус се мята на малък изтребител и го погва

G: добре че Яник може да мята китарата си нависоко ама какъвто е сакат уцелва Брус и той пада подхлъзвайки изтребителя на един сценичен монитор

S: през това време Лорън Харис се опитва безуспешно да привлече внимание като се съблича

G: но повече внимание привлича падането на Брус, след което радостен Карл почва да вика “Kill with power!”, при което Ерик му крещи "това е моя реплика, трябва аз да я кажа"

S: Джоуи през това време се опитва да завлече Лорън бекстейдж

G: и тогава Карл вика на Ерик "ми кажи я де"

S: А отзад се чува размяна на удари с бойни брадви и след малко Лорън Харис се появява провиквайки се "Into the fight I own the right..." но не успява да довърши... Джоуи пак се нахвърля върху нея!

G: a Ерик таман да каже нещо, но не успява защото се чува гръмовен глас “Woe to you, Oh Earth and Sea, for the Devil sends the beast with wrath, because he knows the time is short...”

S: :-D

G: Джоуи продължава да се бори с Лорън, а останалите замръзват с изключение на Дейв и Ейдриан, които си седят и кротко играят табла

S: Хахахах!

G: и тогава Скот “абе мамка му, това Один ли е, по-различен си го представях?”

S: как си го представи?

G: не бе, не, тоя има на челото си някакви цифри

S: хахаха

G: “пичове, това е звярът”, провиква се Брус, “ей сега ви е спукана работата”...но не би...Ерик почва да вика "Gods of war I call You. My sword is by my side. I seek a life of honor...”

G: …и тогава от северния край на стадиона повея вятър и там се появи самотен ездач, държащ меч от стомана. Тогава от южния край на стадиона се появи друг, размахващ бойна брадва. От изток се появи трети с кочан билети в ръка “алоо, вие платихте ли си на входа?” И накрая…от дъното се появи самотен ездач-главния тонрежисьор държащ могъщият микрофон от огън и стомана…С тях бяха и бойците на смъртта, следвани от армията на безсмъртните…

S: и тогава суматохата на сцената застива

G: и излиза КМетъла и се опитва да изгони всички

S: И един гигантски Еди се появява изотзад!

G: …следван от седмия син на седмия син

S: ХАХАХАХ
И Цонко Цонев изсвирва съдийския сигнал и след съдийския сигнал започва Големия сблъсък!

G: …и изведнъж някой дръпва шалтера на осветлението и Мейдън почват Fear of the dark, обаче почват нестройно да свирят и накрая спират, някой почва да мрънка на сцената "не мога да свиря на тъмно, не виждам грифа…”

S: След което изведнъж лампите светват и Джоуи се е озовал в ръцете на Лорън Харис, треперещ

G: "…и въобще, тъмно е, студено...а и е много силен звука...искам вкъщи"

G: след което Джоуи (от ръцете на Лорън) се провиква “All men play on ten, blow your speakers!”

S: хахахахах! публиката дивее!

G: и Джоуи пак заспива като къпан (оказва се че в тъмното и други неща са се случили)

S: и ние с теб сме там и се превиваме от смях

G: дааа :-D

S: :-D омг! с теб успяваме в суматохата да се доберем до сцената!

G: качвам се аз (това ми е мечта-на една сцена с любимците ми) и хващам някакъв бас (ами басист съм) и го поднасям на Стив за подпис, той обаче "не знам-оправяйте се с Джоуи, това с фена на сцената беше негова идея"

S: И аз се покатервам набързо до теб и заставам зад микрофона и те сръчквам да изсвириш нещо

G: ...и аз почвам да цепя The Clairvoyant

S: а аз "НЕ ЗНАМ ТЕКСТА!"

G: "не знам, импровизирай, вече съм набрал скорост!"

S: и аз почвам с На-на-на

G: обаче в тоз момент Стив ми изтръгва баса от ръцете "ех деца...не се прави така...а ето така"…
и почва да свири, но в този момент Карл най после успява да укроти дракона, каца, за лош късмет дракона се спъва в кабела на Стив и го изтръгва заедно с жака на китарата…какво да се прави...

S: :-D

G: през туй време Карл ми пробутва една китара с подпис, ама аз хващам баса на сладко спящия в скута на Лорън, Джоуи...и заедно с Карл почваме…Run to the hills

S: и аз почвам да пея :-D…решавам да си перефразирам и почвам да се дера ала Дани Филт

G: и тогава отнякъде изскача с един чопър Джеди Лий, от уредбата на мотора му дънят Мотърхед и...

S: :-D

G: Джед връчва един бас на Стив "земи, батка!"

S: Публиката обаче намалява...виждайки това аз пак минавам на стандартно пеене, но изведнъж от сцената гръмва The Gods Made Heavy Metal…и тва го пея аз! уау! дрийм към тру!

G: Джеди слиза от сцената да си пие биричката

S: хихи

G: и почва да ми вика ''чшшш, ела тука, баце, да си пиеме биричката бе, не се излагай там"

S: а песента се извисява до Валхала

G: а ние сме във вихъра си - Стив свири на баса на Джед, аз на баса на Джоуи, Нико и Скот са образували една гръмовна двойна ритъм секция...Яник и Карл си подхвърлят китарите

S: а Ерик и Брус са ми бек вокалистки!

G: а Дейв и Ейдриън продължават да играят табла

G: да, а Брус и Ерик са бек и се бутат кой да е по близо до тебе че да се чуват…а Джоуи продължава да спи усмихнато в скута на Лорън…него не можеш го събуди-тези децибели са нищо за него

S: И тогава Тор решава да изпрати дъжд! Изведнъж се чува гръм! Точно като в песента той разцепва земята! И бликва магма! И почва да вали!

G: не магма-отварят се портите на Валхала

S: става АПОКАЛИПСИС, но ние продължаваме да свирим!

G: и изведнъж отнякъде изниква Ханзи и почва да вика “Valhalla – Deliverance. Why've you ever forgotten me.”, и после се скрива така бързо както се е появил, но публиката реве 10-15 минути ““Valhalla – Deliverance. Why've you…” и постепенно утихва

S: хаха, да! и тогава вече аз почвам да извисявам Carry we, who die in battle! и тогава се появява могъщият Один

G: ...почесва се по главата...и вика “...ъъ...такова...аз да не съм изтървал нещо...”

S: :-D

G: един през друг се опитват да му обяснят, но повече го объркват…и тогава идва Цонко, забира Один да му показва забележителностите и да го почерпи с отлежала ракия, скриват се в съблекалните зад сцената и след малко от там се чува "Градил Один Валхала” с мелодията на “Градил Илия килия"…или нещо такова-не се разбира много щото на цената все още е шумно.
…и въобще кипи велик концерт и публиката куфее и т.н...

S: аха...? :-D

G: и изведнъж идва някакъв чичка “...абе момчета...ъъъ...и момиче...ъ такова...свършихте ли със саундчека че требва още една банда да се качи, а след малко и публиката трябва да пускаме?”
“моля?”, питам го изумено, “ми тази публика каква е?”, “ми”, отговаря той, “...soldiers of death, army of immortals...irons…troopers...”

S: :-D:-D нееее ахахахахаха

G: както и да е-идва другата група която се оказва Металика

S: и ние ги пребиваме, нали?

G: и почва да свири...да де, ама преди това засвирват...какво?
…сетих се-някакъв кавър на Мегадет?

S: St. Anger - да има причина да ги набием

G: ок, може

S: Мейдън, Менуор, ти и аз решаваме да се сработим и да пометем общия враг

G: под звуците на...

S: Metal warriors!
Whimps and posers - leave the hall!

G: а събудения от благородната кауза Джоуи размахва The demons whip!

S: Аз съм яхнала Слейпнир

G: ...и се провикваш Violence And Bloodshed!

S: Даа! я да си го пусна...наистина

G: Брус почва да развява английското знаме и изведнъж Радецки пристига...опа...Еди пристига с гръм - с истински танк, помита всичко (включително няколко сценични монитора и 2-3 микрофонни стойки, ма кой ти обръща внимание на подробностите)

S: хахахахаах, и запявам Flash Of The Blade!

G: Еди излиза от танка и се провиква '''момчета...ъъ...и момиче...ай тръгвайте че ше метем"

S: хаха, аз ви мятам всички на Слейпнир и отиваме във Валхала

G: …а там Цонко седи с Один и...Один е вече порядъчно пиян

S: пият поморийска ракия

G: с миди от фермата над Шабла…Один тупа Цонко по гърба и му вика "ти мее уважааш ли мъ е...аз тее мноу тъ уважаа...бачи ти мее ни мъ уваж..хлъц..."

S: а Цонко седи и се хили…и ние най - образцово си сядаме на масата при тях

G: ахам

S: и си пийваме ракийка и мезим с...

G: Blood of my enemies...което се оказва някакъв местен специалитет който няма нищо общо с кръвта, освен цвета на лютеницата и леко суровите наденички…обаче се оказва че Джоуи и Лорън са паднали някъде по пътя

S: :-D нищо чудно
това стана яко...направо го преживях :-D

G: Лорън се завръща без Джоуи (той подгонил някакви валкирии)

S: и тя е нещастна...сяда до татко си и обръща чаша ракия наведнъж, той я поглежда с укор

G: и тогава се появяват надписите "край на епизод 1, то бе цонтинуед"

G: лелее, кога стана 1часа

S: 1 ли е?

G: и 2 минути

S: много сме стояли във Валхала

G: във Валхала времето спира а навън изтича бързо...затуй дай да поспим засега, то и без туй толкоз късно никой няма да ти свири или слуша концерт-много се омотахме със саундчека, а и Цонко каза утре да е концерта

S: (това ако не го сънувам довечера те па на)

View PostHeathenHeart, on 28 January 2013 - 13:29 PM, said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#2 Shadowfax

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 29 posts

Posted 01 August 2007 - 13:26 PM

Болни мозъци ли?
Ние сме гении! нека завиждат! :(

#3 spiritt1974

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 149 posts

Posted 02 August 2007 - 22:00 PM

как не ви домързя бе момчета?

#4 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 02 August 2007 - 22:06 PM

View Postspiritt1974, on Aug 2 2007, 11:00 PM, said:

как не ви домързя бе момчета?
момче (аз) и момиче (Shadowfax) :D
ами ние просто си чатихме сума време и ни изби лигата :D ...после само копнах чат history-то (с лека редакция) :metal:

Edited by Geddy, 02 August 2007 - 22:07 PM.

View PostHeathenHeart, on 28 January 2013 - 13:29 PM, said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#5 dfshwsh

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 39 posts
  • Location:Land of the Mushroomhead
  • Interests:Mushroomhead!!!!!!

Posted 15 August 2007 - 19:26 PM

View Postspiritt1974, on Aug 2 2007, 23:00, said:

как не ви домързя бе момчета?

и аз т'ва щях да питам точно .. ама го прочетох цялото .. готино е , може да стане мн яка история , ако се занимаете малко повечко :harhar: .. "Не пропускайте поредицата 'War of the Wars' в която ще видите : ...ъ-ъ..всичките си любими групи в една невероятна плетка м/у това да правят soundcheck и да яздят дракони , коне , мухи и всякакви подобни мистични създания."
Може да стане , да :crying:

#6 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 16 August 2007 - 08:14 AM

позволявам си да изцитирам Георид, мисля че пасва на темата:

Quote

Програма за посещението на Manowar в Каварна, 30.06.2007


12:00. Кацане на летище Аксаково.
Manowar отказват лимузина и се качват на моторите. Зареждат с керосин директно от „Горивна база - летище Варна” ЕАД.

12:30. Преминаване на кортежа по Аспаруховия мост.
Manowar палят моста под одобрителни възгласи „Burn the bridge behind you!”

12:45. Всички босове на ТИМ панически се изнасят от Варна.

13:00. Пристигане в гранд-хотел „Варна”. Ще бъдат настанени там заради популярното название на хотела - „Шведският хотел” - т.е. наличието на все пак някаква, макар и далечна алюзия със скандинавската митология.
По стар български обичай девойка в народна носия ги посреща с хляб и сол. Manowar изяждат хляба и изчукват девойката.

13:30. Manowar отказват да бъдат настанени в хотела.
Изчукват рецепционистката. Изчукват пиколото. Напускат хотела и палят към Каварна.

14:30. Пристигане в Каварна. Приветствие с „Добре дошли” от кмета Цонев.
Уредникът на археологическия музей в града им подарява меча на Добротица. Manowar поздравяват уредника и го съсичат под одобрителни възгласи ”Hail and kill!”

15:00. Разпъване на четири кожени шатри на нос Калиакра. Manowar отсядат там.

15:15. Тържествен обяд.
Председателят на Общинския съвет заколва четири вола, пече ги на шиш и ги поднася на гостите.

15:30. Всички лица от женски пол във фертилна възраст са призовани да се явят на централния площад в Каварна и да се наредят в колона. Служител им задава въпроса „Да” или „Не”.
Отговорилите с „Да” с радост се отправят към шатрата на ДиМайо. Отговорилите с „Не” с радост се хвърлят от нос Калиакра.

16:00-17:00. Кратка следобедна оргия.

17:00-17:30. Кратка следобедна закуска.
Оглозганите кости се превозват до „Екарисаж Варна” ЕАД, където мощностите са подсилени, за да поемат допълнителния обем работа.

17:30. Manowar заповядват всички сърфисти, гларуси и други поузъри да бъдат разкарани от акваторията около нос Калиакра, за да не пречат на гледката. Бреговата охрана отстрелва неподчинилите се с копия.

18:30. Manowar пристигат на стадиона. Саундчек.
По данни на Сеизмологичната служба към Геофизичния институт на БАН е регистрирано земетресение с магнитуд 6.8 по скалата на Рихтер. По първоначална информация епицентърът е в планината Вранча, Румъния. Скоро грешката е поправена.

18:45. Инспектори от „Гражданска защита” и от дирекция „Архитектура и градоустройство” молят Manowar да прекратят саундчека.

19:30-20:30. Тържествен коктейл в пещерите под нос Калиакра.
Manowar се подписват с кръв в Книгата за гости на гр. Каварна. Книгата им е донесена на крака от служителка на кметството. Служителката е изчукана.

20:30. Manowar се отправят на лов в гората по пътя към с. Тюленово.

21:30-22:00. Предконцертен отдих в шатрите.
Manowar се наслаждават на величествения залез от скалите на нос Калиакра. На хоризонта няма сърфисти, гларуси и други поузъри. Приказна гледка! Мащабна! Грандиозна! Manowar се надъхват.

22:00-00:00. Концерт. Думите са излишни.

00:00-08:00. Оргия.

08:00-09:00. Разходка с викингско корабче до Балчик. Закуска на борда.

09:30. Потегляне за летище Аксаково.

10:00. Щатният каменоделец на Община Калиакра започва да дяла в скалите сагата за посещението на Manowar в града. Следващите поколения ще четат и ще знаят: Other bands play, Manowar kill!

прав на 90%, с изключение на началния час и продължителността на концерта.

Edited by Blacky, 16 August 2007 - 08:22 AM.

...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#7 Shadowfax

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 29 posts

Posted 20 August 2007 - 18:52 PM

О, да... култово :harhar:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users