Jump to content

Онлайн магазинът на WeRock.bg


565 replies to this topic

#41 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 14 август 2007 - 10:37

Момент да проверя, тъй като тези запитвания не идват при мен. Вероятно ще ти бъде отговорено на мейла, който си пратил.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#42 dfshwsh

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 39 posts
  • Location:Land of the Mushroomhead
  • Interests:Mushroomhead!!!!!!

Posted 14 август 2007 - 11:22

Знаете ли , голям парадокс е , че в България до сега не съм срещнал НИТО 1 материал за продан на Mushroomhead...нито тениски , нито CD-та , нито DVD-то , нито маски , нито дори ключодържател, от което съм абсолютно възмутен.Дори на морето като бях , влизах в 1 metal shop и питам за НЕЩО , каквото и да е на Mushroomhead , а пича ме пита "Motorhead?" , викам "MUSHROOMHEAD!" .. Разочарован съм ..
но ... да питам , има ли някаква вероятност да се внесе нещо от някъде на Mushroomhead? .. КАКВОТО И ДА Е .. щото и без друго няма НИЩО .. к'вото и да е , ще е по-добре от сегашното положение.

#43 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 14 август 2007 - 15:17

CD-тата "Savior Sorrow" (30 лв.) и "XX" (25 лв.) са available по заявка със срок на доставка около 30 дни :lol:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#44 The Dragon

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 62 posts

Posted 18 август 2007 - 22:24

Здравейте! Имам един въпрос: Тениските ви на Alien ли са? Питам, за да имам нещо като мярка, за да знам какъв номер тениска да си поръчам. И за тениската на Sonic Syndicate да попитам - има ли възможност да заредите размер XL и черна? По спешно ми е размера, отколкото цвета, и бялото е много хубаво. Благодаря предварително.

П.П.http://www.mng-management.com/sonicsyndicate/ - Втората тениска ли е? Girlie-то в черно.

Последен въпрос - имате ли магазин в София или става само с поръчки?

Edited by The Dragon, 18 август 2007 - 22:47 .


#45 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 20 август 2007 - 08:05

Фанелката си я взех днеска и за щастие опасенията ми не се оправдаха и фанелката направо е правена за мен :harhar:
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#46 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 20 август 2007 - 10:23

View PostThe Dragon, on Aug 18 2007, 23:24, said:

Здравейте! Имам един въпрос: Тениските ви на Alien ли са? Питам, за да имам нещо като мярка, за да знам какъв номер тениска да си поръчам. И за тениската на Sonic Syndicate да попитам - има ли възможност да заредите размер XL и черна? По спешно ми е размера, отколкото цвета, и бялото е много хубаво. Благодаря предварително.

П.П.http://www.mng-management.com/sonicsyndicate/ - Втората тениска ли е? Girlie-то в черно.

Последен въпрос - имате ли магазин в София или става само с поръчки?
Не, тениските са оригинален висококачествен внос, не са на "Alien". Можем да внесем черна XL-тениска на цена от 30 лв., белите 20-левови в момента са последни бройки.

Не, ние нямаме магазин в София. Ние никакъв магазин нямаме ;), де факто всичко в нашия идва от складовете на "Wizard". Които, за сметка на това, зареждат доста музикални магазини и в София, и в страната и продукцията им може да бъде намерена там :harhar:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#47 dfshwsh

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 39 posts
  • Location:Land of the Mushroomhead
  • Interests:Mushroomhead!!!!!!

Posted 23 август 2007 - 17:20

View PostSatyr, on Aug 14 2007, 16:17, said:

CD-тата "Savior Sorrow" (30 лв.) и "XX" (25 лв.) са available по заявка със срок на доставка около 30 дни B)

СУПЕР!Да ми минат изпитите , да видя в каква посока ще се наклони живота ми , и ще си взема..за сега не е сигурно.
Исках да питам , дали не могат да се намерят и някакви аксесоари на Mushroomhead .. примерно ключодържатели , pin-чета м разни такива ... шапчици , раници ако щете...нещо от сорта?

#48 Dio

    Dehumanizer

  • Енориаши
  • PipPip
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:Umeå, Sverige

Posted 23 август 2007 - 18:27

Heaven and Hell налични ли са ? Защото си мисля че излизат на 30 август B)
iF you listen the fools - the mob rules!
-----

#49 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 23 август 2007 - 21:46

View Postdfshwsh, on Aug 23 2007, 18:20, said:

Исках да питам , дали не могат да се намерят и някакви аксесоари на Mushroomhead .. примерно ключодържатели , pin-чета м разни такива ... шапчици , раници ако щете...нещо от сорта?
Йок за аксесоарите, само тез ЦД-та...

View PostDio, on Aug 23 2007, 19:27, said:

Heaven and Hell налични ли са ? Защото си мисля че излизат на 30 август ;)
Вече са налични. С разните му там издаванаци на една дата в Бенелюкс, втора в ГАС, трета на Шейселските острови и т. н., тук нещата понякога пристигат преди официалната премиера :worship:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#50 Guest_RocknRollNigger_*

  • Гости

Posted 24 август 2007 - 19:06

View PostSatyr, on Aug 23 2007, 22:46, said:

Шейселските острови и т. н


А дали под псевдонима Satyr всъщност не се крие добре познатата ни блондинка от онази реклама? :metal:

#51 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 24 август 2007 - 23:38

А дали ще има скоро пак зареждане на фанелките на Wintersun?
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#52 Hammerheart

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 18 posts

Posted 26 август 2007 - 10:04

Мен ми е мерак да заредят албума им :>

#53 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 26 август 2007 - 16:24

Албума го има бре :)
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#54 NRain

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 23 posts

Posted 29 август 2007 - 18:12

Относно магазина, искам да попитам - защо старите и новите броеве на списанието не се продават чрез магазина, а само отделно с пощенски запис? Не е ли по-лесно да са при другите неща.

(Сори за въпроса, ако всъщност списанието го има някъде в магазина, но аз просто не се ориентирам на сайта и не го виждам.)
Brains are frying while the kings and queens are dying,
Satan won the race and the miracle mile.
Somebody raped my tapeworm abortion,
Come on motherfuckers and deliver the cow!

#55 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 29 август 2007 - 18:33

Не, няма го, вкл. и за наше съжаление.

В дългосрочна перспектива се каним да го пуснем, но трябва да се решат някои техтически въпроси преди това....
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#56 NRain

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 23 posts

Posted 29 август 2007 - 19:23

Благодаря!

Питам, защото приятели от чужбина ми писаха да им изпратя някои стари неща, и като проверих как мога да ги купя, се учудих, че не може през магазина. За поръчка на стари броеве всичко, което трябва да се направи, е правилно попълнен и пратен пощенски запис, така ли? Без да се праща заявка през сайта или другаде.

И още един въпрос, понеже изчетох темата и видях, че пише, че предлагате неща, които има в каталога на Уизърд. Това значи ли, че диск, който те не могат да предложат, и Про-рок не може да достави? Т.е. няма начин да се поръчват дискове от компании, които нямат разпространител в България? или може.
Brains are frying while the kings and queens are dying,
Satan won the race and the miracle mile.
Somebody raped my tapeworm abortion,
Come on motherfuckers and deliver the cow!

#57 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 29 август 2007 - 20:02

View PostNRain, on Aug 29 2007, 20:23, said:

За поръчка на стари броеве всичко, което трябва да се направи, е правилно попълнен и пратен пощенски запис, така ли? Без да се праща заявка през сайта или другаде.
Да, може директно с пощенски запис за точната сума, плюс в самия него указано кои точно броеве искаш.


View PostNRain, on Aug 29 2007, 20:23, said:

И още един въпрос, понеже изчетох темата и видях, че пише, че предлагате неща, които има в каталога на Уизърд. Това значи ли, че диск, който те не могат да предложат, и Про-рок не може да достави? Т.е. няма начин да се поръчват дискове от компании, които нямат разпространител в България? или може.
Де факто предлагаме само неща, които ги има в каталога на "Уизърд", то нашето не е истински магазин, а комисионерски такъв :rolleyes:
Но "Уизърд" могат да внесат много повече от това, което е в каталога им. На практика почти всичко, което е налично на международния пазар на едро. Компания "Хикс" може да няма разпространител и да не е чувала или да не иска да чуе за България. Но има големи дистрибуторски компании, обхващащи много такива Хиксове, които предлагат продукцията им. И е достатъчно на "Уизърд" да имат отношения с тях, а те имат с доста такива :worship:

От тук можеш да направиш запитване за неналична в каталога стока
Случва се и да не можем да доставим търсеното заглавие, все пак никой не е вездесъщ :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#58 NRain

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 23 posts

Posted 29 август 2007 - 23:34

View PostSatyr, on Aug 29 2007, 21:02, said:

От тук можеш да направиш запитване за неналична в каталога стока
Случва се и да не можем да доставим търсеното заглавие, все пак никой не е вездесъщ :)
Благодаря! Това супер! :wacko:
Brains are frying while the kings and queens are dying,
Satan won the race and the miracle mile.
Somebody raped my tapeworm abortion,
Come on motherfuckers and deliver the cow!

#59 mita4ky

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 2 posts

Posted 30 август 2007 - 20:27

Искам да попитам...преди време братовчед ми си поръча 1 DVD RED HOT CHILI PEPPERS "GREATEST VIDEOS",но нищо не дойде,а пишеше доставка-в срок до 5 работни дни,та въпросът ми е има ли някакъв проблем ако поръчката е от друго населено място различно от София.... :drinks:

#60 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 30 август 2007 - 21:16

View Postmita4ky, on Aug 30 2007, 21:27, said:

Искам да попитам...преди време братовчед ми си поръча 1 DVD RED HOT CHILI PEPPERS "GREATEST VIDEOS",но нищо не дойде,а пишеше доставка-в срок до 5 работни дни,та въпросът ми е има ли някакъв проблем ако поръчката е от друго населено място различно от София.... :drinks:
Не би трябвало да има проблем.
Ако поръчката ви не дойде най-късно на 6-ия ден, пишете ни незабавно, за да проверим какво се е случило. Задължително посочвайте нейния номер.
В момента не намирам изобщо поръчка за това DVD, възможно е тя да не е била потвърдена докрай. Брат ти получил ли е на имейл адреса си потвърждение? Ако не е - 99% по една или друга причина всъщност такава поръчка не е била направена.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users