Jump to content

www.Katehizis.comНовата версия на сайта


44 replies to this topic

#21 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 21 февруари 2010 - 11:40

Виж сега и новата анкета. Не е случайна :rolleyes:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#22 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 21 февруари 2010 - 11:58

View PostSatyr, on Feb 21 2010, 11:40, said:

Виж сега и новата анкета. Не е случайна :rolleyes:
Вместо да си правиш труда можеше да попиташ... Резултатите от анкетата мога да ти ги кажа и сега :D
I don't know how I managed it...

#23 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 26 февруари 2010 - 11:55

Според мен идеята за donate тип Wikipedia е по-добра отколкото да се прави платено съдържание на сайта. Системата за даренията дава много по голям избор на хората, които искат да подкрепят сайта. Пък и виждаш какви са резултатите от анкетата. За съжаление това си е народо-психологията ни: А аз да плащам за няКЪФ сайт. Ще одим друаде да четем новини! Това е положението! Sad but true! :worship:

Insane in my brain

#24 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 26 февруари 2010 - 12:19

В анкетата пише "част от съдържанието", макар да можем да сме сигурни, че повечето хора не обръщат внимание на това.
Новините, естествено, няма да попаднат в тази категория или със задна дата. Т. е. достъпът им до една година назад е свободен, ако искаш да прочетеш нещо по-архивно - да трябва да платиш. Подобно е положението на сайтовете на някои вестници.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#25 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 26 февруари 2010 - 13:02

View PostSatyr, on Feb 26 2010, 12:19, said:

В анкетата пише "част от съдържанието", макар да можем да сме сигурни, че повечето хора не обръщат внимание на това.
Новините, естествено, няма да попаднат в тази категория или със задна дата. Т. е. достъпът им до една година назад е свободен, ако искаш да прочетеш нещо по-архивно - да трябва да платиш. Подобно е положението на сайтовете на някои вестници.

Да това за "част от съдържанието" го видях още в началото. Идеята ми е да направиш секция за дарения, както са направили Уикипедия, това имам впредвид. А имаче си напълно прав за заплащането на архивни новини и направо го въвеждай без много, много да му мислиш :worship:

Insane in my brain

#26 ping_pong_bitches

    star sucker

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 270 posts
  • Gender:Male

Posted 27 февруари 2010 - 12:00

Концертът на Vendetta ще бъде ли отразен? Благодаря : )

Posted Image

Edited by ping_pong_bitches, 27 февруари 2010 - 12:00 .


#27 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 27 февруари 2010 - 13:49

Не, макар хардкорът да не е извън обхвата ни, далеч няма голям приоритет.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#28 ping_pong_bitches

    star sucker

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 270 posts
  • Gender:Male

Posted 27 февруари 2010 - 14:10

View PostSatyr, on Feb 27 2010, 13:49, said:

Не, макар хардкорът да не е извън обхвата ни, далеч няма голям приоритет.

Странно ми е това деление на "нещата". Дори и да приемем, че Vendetta са хардкор в най-чист вид, това е култура (музика) със много позитивни ценности, които не виждам как могат да се противопоставят по какъвто и да е начин на Вашата идеология. Но тук идва и същественият момент, че Vendetta са "хардкор" в идеологията си, докато музиката им клони стремително към метъл полето. Но ти си знаеш. Изчерпателен съм, заради "няма голям приоритет".

Edited by ping_pong_bitches, 27 февруари 2010 - 14:14 .


#29 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 27 февруари 2010 - 14:13

Няма противопоставяне. Основен приоритет са ни класическите рок и метъл подстилове. Това, което остава в страни, не се противопоставя, просто няма такава тежест.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#30 Overhate

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 508 posts
  • Gender:Male

Posted 27 февруари 2010 - 15:16

A т'ва, че не се отразява, означава ли, че не се включва в списъка с концерти или се включва, но без концертен репортаж? :dance:

Edited by Overhate, 27 февруари 2010 - 15:17 .

Останал сам, прегърнах здрача
Изгубил се, открих нощта
На твоя гроб не ще да плача
Пред твоя кръст не ще скърбя

#31 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 27 февруари 2010 - 15:38

Списъкът с концерти и отразяването не са в пряка взаимозависимост. Виж какво представлява той сега и познай ще бъде ли отразено всичко там? :dance:

http://www.katehizis...lives/lives.php
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#32 Overhate

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 508 posts
  • Gender:Male

Posted 27 февруари 2010 - 16:02

Да, де, т'ва ми е ясно, въпросът ми беше концертите на групи като горепосочената включвате ли ги в списъка?
Останал сам, прегърнах здрача
Изгубил се, открих нощта
На твоя гроб не ще да плача
Пред твоя кръст не ще скърбя

#33 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 27 февруари 2010 - 18:22

Естествено, че да, а и въпросният концерт си беше в списъка :dance:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#34 ping_pong_bitches

    star sucker

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 270 posts
  • Gender:Male

Posted 27 февруари 2010 - 19:32

Всичко е хубаво и естествено, че си е Ваша работа кое ще отразявате и кое - не, но концерт на Vendetta да е "малка тежест" (който и смисъл на кавичките да си изберете) и неголям приоритет за Вашата медиа ми звучи нереално и несериозно. Нямам идея колко по-метъл могат да са Vendetta от сега (ако това е основната причина посочена от Теб, за която да се хвана), но както и в първия ми пост по темата - Ти си знаеш. Явно качествените БГ групи в днешно време са прекалено много и е нормално да има отпаднали.

#35 Overhate

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 508 posts
  • Gender:Male

Posted 27 февруари 2010 - 20:07

View PostSatyr, on Feb 27 2010, 18:22, said:

Естествено, че да, а и въпросният концерт си беше в списъка :metal:

Tака и предполагах, но да съм сигурен все пак.
В такъв случай не виждам къде е проблема. :dance:
Останал сам, прегърнах здрача
Изгубил се, открих нощта
На твоя гроб не ще да плача
Пред твоя кръст не ще скърбя

#36 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 27 февруари 2010 - 22:46

View Postping_pong_bitches, on Feb 27 2010, 19:32, said:

Явно качествените БГ групи в днешно време са прекалено много и е нормално да има отпаднали.
Това предполагам е някаква ирония или сарказъм, но въпреки това ще се опитам да ти отговоря...

Ако влезнеш в секция "предстоящи концерти" на нашия сайт, ще видиш, че към настоящия момент предстоят 61 концерта и клубни участия. Ясно е, че и да искаме не можем да отразим всичките. А има ли такива, които няма да бъдат отразени, винаги ще има недоволни. "Защо точно този не отразихте?!"; "Странно ми е това деление на "нещата"; "Концерт на Vendetta да е "малка тежест" (който и смисъл на кавичките да си изберете) и неголям приоритет за Вашата медиа ми звучи нереално и несериозно" и т.н.
Няма как да стане всичко. Опитваме се да отразиме това, което ТРЯБВА да се отази. Винаги ще има нещо, което да остане "извън борда". И причината не е, че нямаме желание да го отразим.
I don't know how I managed it...

#37 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 28 февруари 2010 - 01:56

За сметка на това - днес отразихме два концерта, състояли се едновременно - Hypocrisy и New Model Army. И да не си каже някой - лесно е - пращате различни хора на двата, защото репортажа от NMA е дело на Envy, който присъства и на Hypocrisy :dance:
(И двата материала са вече качени на сайта)

И когато големите концерти на чужди банди са през ден, а понякога и два в един ден, неминуемо от това ще страда отразяването на клубните изяви на българските банди. Отделно те си страдат и откъм публика по същата причина...
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#38 MESHUGGAH

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 375 posts
  • Gender:Male

Posted 24 март 2011 - 20:42

В момента, както е сивият фон върху новините и предстоящите концерти, бих казал, че стои перфектно! Някак си яко се откроява чесният текст върху сивия фон. :metal:
METAL RELIGION

#39 morg

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male

Posted 24 март 2011 - 21:15

На черен фон е по- добре! :metal: :metal:

#40 Моридин

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 22 posts

Posted 28 март 2011 - 19:01

Бтв, новите елементи в дизайна стоят много добре. Може би не по-добре от старите, но достатъчно добре. Трябва разнообразие все пак : )





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users