Jump to content

OBender's Content

There have been 7 items by OBender (Search limited from 25-April 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#101000 Roger Waters в София

Posted by OBender on 22 November 2012 - 16:39 PM in Концерти и фестивали в България

@violator

Пишете каквото си искате. Просто смятам че поизкривихте темата и вече не трябва да се казва "Roger Waters в София" a "Защо има разлика в цените на билетите в БГ и съседните страни и кой печели от това?" Безинтересно е и да, ще ти изпреваря отговора, ще поспра да чета темата. Не разбрах само с каква цел споменаваш статусите на участващите в дискусията. Всички ги знаем.



#100992 Roger Waters в София

Posted by OBender on 22 November 2012 - 15:41 PM in Концерти и фестивали в България

Беше интересно до един момент, но много забатачихте, а и се повтаряте. Иначе само респект, вадите разумни доводи и неща за които нормалния фен не се замисля много, но наистина можеше и на по бири някъде да си спорите, явно сте приятелчета.



#100988 Roger Waters в София

Posted by OBender on 22 November 2012 - 15:31 PM in Концерти и фестивали в България

Е*ахте мамата на темата. Честно. Трябваше отдавна да прехвърлите дребнавия спор на друго място.



#100446 Roger Waters в София

Posted by OBender on 09 November 2012 - 08:25 AM in Концерти и фестивали в България

На мен ми се струва че това е от малкото концерти в които е най удачно да си на седящите встрани по на височко на средна дистанция, даже лееко по-назад. Ако си долу в предната част ще станеш разноглед от всичките чудесии които трябва да обхванеш с поглед, а колкото и да си близо Роджър едва ли ще го виждаш добре. А и чисто музикално няма какво да гледаш на сцената. Както споменахте това бие на представление, а не на концерт.



#100309 Depeche Mode в София

Posted by OBender on 02 November 2012 - 23:20 PM in Концерти и фестивали в България

^ +1 :)



#100285 Steve Vai в София

Posted by OBender on 01 November 2012 - 18:22 PM in Концерти и фестивали в България

Аз съм с малко по-различно мнение, но отчасти го отдавам първо на факта че бях като неутрален слушател (знам му най-известните песни и дотам) и второ че хората които пишат тук е очевидно че много го харесват и са силно пристрастни. За мен въпреки силния респект който имах към него имаше не повече от 6-7 парчета на ниво, а в поне толкова случаи ми идеше да стана и да си тръгна. Безумно много пилене, жулене и всякакви подобни звуци които не смятам че могат да се причислят към жанра музика. Озвучаването ми хареса, блусчето в началото беше приятна изненада, бъзиците също разведряваха (особено този за паметта, как имал добра памет, но къса :))) ), но и спокойно можеха да спестят цирка с подвижните барабанчета и светкащия костюм на Стив в края който ми напомни за SubZero от Мортал Комбат...Като цяло положително и поучително изживяване, но може би просто не си бях на мястото.



#90939 Blaze Bayley в София

Posted by OBender on 30 December 2011 - 11:59 AM in Концерти и фестивали в България

Баси кефа!!! Тая година се разминах за два дена да го гледам в някакво убито кръчме в Англия, сега няма да пропусна :)