Jump to content

Как се подготвяме за концерт?


43 replies to this topic

#41 VulturesCry

    drunk frog

  • Енориаши
  • PipPip
  • 60 posts

Posted 21 май 2009 - 16:02

Ако следващият ден е работен - взимам си го отпуска...Май ще да е това :lol:

#42 vassito

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 15 posts

Posted 21 май 2009 - 23:51

В You Tube търся всичко, което мога да намеря за групата или музиканта - гледам, гледам, докато закъснея за училище. След това в мрежата по всички сайтове - пълни подробности, да не изтърва нещо :harhar: После търся придружител над 18 години , който да ме изтърпи... :D

Едно нещо много се чудя - защо на всички останали концерти, класически и на театри пускат ученически билети, на рок концертите - не. Нищо лошо не искам да кажа, ама затова чалга музиката превзе 90 процента от малките - даже и в нашето училище, дето минава за елитно.
Да пусне някой тема за това - благодарности :)

#43 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1992 posts
  • Gender:Male

Posted 22 май 2009 - 10:40

View Postvassito, on May 22 2009, 00:51, said:

В You Tube търся всичко, което мога да намеря за групата или музиканта - гледам, гледам, докато закъснея за училище. След това в мрежата по всички сайтове - пълни подробности, да не изтърва нещо :harhar: После търся придружител над 18 години , който да ме изтърпи... :D

Едно нещо много се чудя - защо на всички останали концерти, класически и на театри пускат ученически билети, на рок концертите - не. Нищо лошо не искам да кажа, ама затова чалга музиката превзе 90 процента от малките - даже и в нашето училище, дето минава за елитно.
Да пусне някой тема за това - благодарности :)
За Lordi пуснаха ученически билети. Иначе, предполагам, че това не зависи много от българската страна, така че не мисля, че трябва да недоволстваш.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#44 vassito

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 15 posts

Posted 22 май 2009 - 21:12

View PostТигър, on May 22 2009, 10:40, said:

За Lordi пуснаха ученически билети. Иначе, предполагам, че това не зависи много от българската страна, така че не мисля, че трябва да недоволстваш.
Знам, бях на Лорди и Фатал Смайл. Не мисля, че не зависи от бг организаторите, защото АРТ БГ го правят, ама те са единствените и не на всичко - на Хагард например не.
Просто ми се струва, че се предполага, че рок феновете имат много пари или пък защото много обичат някой изпълнител и ще дадат всичко, ама ще отидат.
Аз за друго говоря, че нали ако не слушаш рок музика от малък, няма да я слушаш и като голям, от ясно по ясно.
И ще дойде времето, когато ще останат само стари фенове да слушат стари групи. И да им се кефят ... и музиката съвсем ще се изкриви - ей, като Токио Хотел. Малките, дето слушат примерно Токио Хотел , даже името не са чували на вашите групи.

А освен това нещо много важно - като продават ученически билет за малолетни, те бездруго ще трябва да дойдат с някой голям, който ще си купи нормален билет - така че организаторите губят всъщност един билет и половина, като не го правят.
Ей на , за всички кина има ученически билети...
Защо не го предложи някой на СМЕ - на мене няма да ми обърнат внимание





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users