Jump to content

Тренирате ли?строй се, преброй се


58 replies to this topic

#21 KoTe

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 32 posts

Posted 09 ноември 2007 - 14:04

View PostSvil, on Nov 9 2007, 13:26, said:

Ауууууу... баси мръсника и садиста дето е тоя. :D
Как му дава сърце да бие такова хубаво и нежно същество като тебе :(

Защото знае колко непослушна и лоша съм :lol:

#22 Харпалике

    вълчица

  • Енориаши
  • PipPip
  • 127 posts

Posted 20 ноември 2007 - 13:02

Като не само неистински, ами и никакъв металист, тренирам, но наужким :ser: . Поднових посещенията във фитнес залата като този месец съм само на кардио тренеровки, ей така... за раздвиждане и подготовка за силовите упражнения.

Програмата ми понастоящем (до началото на декември):
20-25 мин. крос-тренажор
10-15 мин. скачане на въже
или 10-15 мин. крос-тренажор или същото време бързо ходене на пътечка
15-20 мин. вело

Старая се кардио тренировката да не надхвърля 70-75 мин. Ходя 2-3 пъти седмично в залата.

Хранене:
Сутрин: 300 гр. кисело мляко с накиснати предната вечер пчелен прашец и обезмаслено лелено семе;
Обяд: едно от следните - зеленчукова салата (може да съдържа месо, сирeне или яйца, но без майонеза), накиснати в гореща вода 50 гр. овесени и ръжени ядки, 2 плода (обикновено кисели ябълки)
Вечеря: една от следните комбинации - 100-150 гр. месо с пресна салата, 50-100 гр. сирена с пресна салата, някаква супа и задължително чаша и половина червено вино.
Отказ от солени снаксове и каквито и да е сладки неща. Все пак мога да си позволя до 50 гр. натурален шоколад седмично, но разпределен, а не изяден наведнъж.

Пия 1-2 кафета на ден, зелен чай и вода. Напоследък мога да си сипя някоя друга чаша прясно мляко като междинка, плод или малко сушени плодове.

Целта ми е да поддържам форма и да не шишкавея. Засега успявам, даже губя тегло :blink:

Edited by Харпалике, 20 ноември 2007 - 14:06 .

Because my duty
Was always to beauty
And that was my crime

#23 Guest_RocknRollNigger_*

  • Гости

Posted 21 ноември 2007 - 10:37

View PostХарпалике, on Nov 20 2007, 13:02, said:


20-25 мин. крос-тренажор
10-15 мин. скачане на въже
или 10-15 мин. крос-тренажор или същото време бързо ходене на пътечка
15-20 мин. вело


Не ти ли идва множко? След 40-45 минути започваш и без това само да се мориш без особени резултати.

С 40 минути бягане, примерно, ще имаш същите резултати (ако не и по-добри).

#24 Харпалике

    вълчица

  • Енориаши
  • PipPip
  • 127 posts

Posted 21 ноември 2007 - 10:55

View PostRocknRollNigger, on Nov 21 2007, 10:37, said:

Не ти ли идва множко? След 40-45 минути започваш и без това само да се мориш без особени резултати.

С 40 минути бягане, примерно, ще имаш същите резултати (ако не и по-добри).

Бягането е любимото ми движение :D , но не в зала, а в парка. Идеално е, защото ти самият определяш какво да бъде натоварването, скоростта и ако знаеш как да загрееш ставите, няма да те болят. Огромно преимущество е, че е интересно :D . За съжаление е вече студено и ме е страх да тичам навън, за да не се прецакат белите дробове.

Във фитнеса пътечката ни е много кьопава и на нея само ходя, препоръчват ни да не бягаме. Слава богу, въжето им е по-добро от моето и компенсирам с подскоци :P . Заниманието с едно нещо/ двжиение във фитнеса може да ми причини трайни увреждания - умирам от скука.

Иначе прав си, при намален прием на храна ми е малко трудно да поддържам добро движение за над повече от час - вчера се чувствах като мърда, но сигурно, защото тренирах вечерта, а не сутринта. Ако не съм се хранила нормално през деня, мога да намаля тренировката до 45-55 мин. Юркам се, защото ме е страх от зимното окръгляне на фигурата.
Because my duty
Was always to beauty
And that was my crime

#25 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 21 ноември 2007 - 20:47

View PostRocknRollNigger, on Nov 21 2007, 10:37, said:

Не ти ли идва множко? След 40-45 минути започваш и без това само да се мориш без особени резултати.
Т. е. без да изразходва енергия ли? :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#26 reader

    s'duh

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 226 posts

Posted 21 ноември 2007 - 21:28

:D Леле, сдухах се здраво, като те чета.
Май само аз съм дивен мързел и фен на не-особено-полезната храна. :D
Someone's gonna love me...

#27 Харпалике

    вълчица

  • Енориаши
  • PipPip
  • 127 posts

Posted 21 ноември 2007 - 22:13

View Postreader, on Nov 21 2007, 21:28, said:

:shok: Леле, сдухах се здраво, като те чета.
Май само аз съм дивен мързел и фен на не-особено-полезната храна. :)

Стига де! Ти си слаба, не пушиш и имаш усет към поезия ;) . За какво ти е фитнес :yes:?!?

Абе не ме чети като ги пиша такива патетични :bomb: - само 2-3 пъти в седмицата съм баш примерна. Днес съм повече от 12 часа на работа, до края на работното денонощие ще съм изпушила поне кутия и половина цигари и най-питателното ми ядене ще е било обедната салата :blush: и това, ако е здравословно :skull:
Because my duty
Was always to beauty
And that was my crime

#28 reader

    s'duh

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 226 posts

Posted 21 ноември 2007 - 22:27

View PostХарпалике, on Nov 21 2007, 22:13, said:

Стига де! Ти си слаба, не пушиш и имаш усет към поезия ;) . За какво ти е фитнес :yes:?!?

Абе не ме чети като ги пиша такива патетични :bomb: - само 2-3 пъти в седмицата съм баш примерна. Днес съм повече от 12 часа на работа, до края на работното денонощие ще съм изпушила поне кутия и половина цигари и най-питателното ми ядене ще е било обедната салата :) и това, ако е здравословно :skull:
Аз - слаба?? Стига бе, туй да не е майтап? ;) :D :shok:
Не пуша, туй е верно обаче, ама не мисля, че е кой знае какво да не пуши човек.
А поезията... Стара любов. :blush:

Ти защо работиш толкова много?
Someone's gonna love me...

#29 KeeperOfRainbow

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 18 posts

Posted 28 ноември 2007 - 22:41

Казах си, че ще има промяна при мен. Вчера направих първа крачка - спиране на цигари (за кой ли път..). :metal: Сега е ред на втората - от януари да започна да тренирам. Трета не искам да има. :D

Edited by KeeperOfRainbow, 28 ноември 2007 - 22:42 .


#30 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 29 ноември 2007 - 08:33

От януари звучи несериозно. Почвай веднага.

#31 KeeperOfRainbow

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 18 posts

Posted 29 ноември 2007 - 10:27

Имам нужда от малко време. Преди 2 дни се завърнах отново да живея в Бургас, а отсъствах доста време. Давам си месец за нагласа и ангажименти, което е и достатъчно дълго, за да ми мине мерака. :haha:
Все пак съм доволен от успеха с цигарите.

#32 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 29 ноември 2007 - 10:43

Ако вземе да ти минава мерака, обади се. Аз също съм в Бургас и ще те наритам да ходиш на зала :haha:

#33 KeeperOfRainbow

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 18 posts

Posted 29 ноември 2007 - 13:16

Аз уж намерих човек, който да ми поддържа мерака и с когото да ходя след месец. Знаел някаква приятна зала с доста уреди. Същият този човек иска първо да свали малко килограми. :haha:

#34 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 29 ноември 2007 - 16:38

View PostKeeperOfRainbow, on Nov 29 2007, 13:16, said:

Аз уж намерих човек, който да ми поддържа мерака и с когото да ходя след месец. Знаел някаква приятна зала с доста уреди. Същият този човек иска първо да свали малко килограми. :worship:
Коя е залата? Аз ходя арменската, дето е до Краснодар.

#35 KeeperOfRainbow

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 18 posts

Posted 30 ноември 2007 - 09:03

Не съм сигурен. Май ми каза, че е в района на Болницата, което на мен ми идва малко далеч и не ми се нрави особено идеята, но ще го решим, когато понаближи момента. Тази, където ти ходиш добра ли е, какви уреди има там, цени, абонаментни карти? :wacko:

Edited by KeeperOfRainbow, 30 ноември 2007 - 09:04 .


#36 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 04 декември 2007 - 09:35

View PostKeeperOfRainbow, on Nov 30 2007, 09:03, said:

Не съм сигурен. Май ми каза, че е в района на Болницата, което на мен ми идва малко далеч и не ми се нрави особено идеята, но ще го решим, когато понаближи момента. Тази, където ти ходиш добра ли е, какви уреди има там, цени, абонаментни карти? :worship:
Добра е, аз съм доволен. Уредите са добре, има свободни тежести доста. Баня с топла вода, климатик, работи до 9 вечерта. Карта за цял месец е 45 лева. Карта за 16 тренировки (аз съм с такава) е 35 лева, като можеш да ги изразходиш в рамките на 2 календарни месеца. Е ... аз доста по-бързо я изразходвам :)
Иначе на единична тренировка мисля, че е 4 лева.

#37 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 17 май 2009 - 16:24

Аз пък днес тренирах на село-резане с трион на стари клони и косене на тревата. :metal: :harhar: :metal: И как се изморих не е истина. :P
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#38 Icarus

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 5 posts

Posted 27 декември 2009 - 16:31

Здравейте всички!
На 33 години съм, движа се около стоте килограма, тялото ми се състои по равни части от мускули, сланина и травми. Но се чувствам добе и това и моето тяло. Всяка сутрин ставам в 05.10, след две кафета и лека закуска съм в залата, тренирам около 70-80 минути, после душ и събуден и ЖИВ отивам на работа. Не мисля, че това е фанатизъм. Просто моят начин за ежедневие.

#39 King of a Shadow

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 184 posts

Posted 13 февруари 2010 - 16:54

Тренирам яко, иначе ще се побъркам!
Бачкам на работа пред компютър 8 часа и половина!Всичките ми приятели от квартала и колегите от бачкането слушат чалга, родителите и брат ми също!
Ще откача ако не тренирам под звуците на любимите банди :angry2:
Лицеви, коремни,набирания...квото ми дойде на акъла!Като се стопли ще подновя и тичането :metal:
Things are not what they used to be
Missing one inside of me
Deathly lost, this can't be real
Cannot stand this hell I feel

#40 STINGLOVER

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 154 posts

Posted 18 март 2010 - 13:00

От 3 години тренирам и това е едно от най-хубавите неща които съм правил за себе си.Не съм се чувствал така от 18 годишен.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users