Jump to content

Dark Tranquillity в София20.05.2011г. - клуб "Mixtape 5"


62 replies to this topic

#21 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 10 May 2011 - 15:03 PM

Хех, ако отскочиш до Белене, няма проблеми :blink:
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#22 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 10 May 2011 - 15:04 PM

View PostBlacky, on May 10 2011, 16:03, said:

Хех, ако отскочиш до Белене, няма проблеми B)
Все още региона около Ямбол не се е прострял дотам, нищо че Ямбуууул е градъ :blink:

#23 Carlsberg

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 219 posts
  • Gender:Male

Posted 11 May 2011 - 02:24 AM

View PostJavor, on May 10 2011, 16:04, said:

Все още региона около Ямбол не се е прострял дотам, нищо че Ямбуууул е градО :blink:

B)))


PS:Вече не знам как да намирам пари за всичко...то не сонисфери,софия рокс,каварни,маварни...направо мъка...ако не излезе някаква работа ще почвам да намалявам концертите...с тоя наем,където взимам само, няма как да стане...Ама тези няма да ги пропусна...

#24 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 19 May 2011 - 11:59 AM

Setlist.fm казва, че вчера в Турция са изпълнявали следните неща:

At the Point of Ignition
The Fatalist
Icipher
Damage Done
Lost To Apathy
Monochromatic Stains
The Gallery
The Wonders At Your Feet
Iridium
Focus Shift
Dream Oblivion
Misery's Crown
Haven
Punish My Heaven
Lethe
Final Resistance
ThereIn
Terminus

#25 Velvet Thorns

    jedi knight

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 599 posts
  • Gender:Female
  • Location:Glee Anselm
  • Interests:paradise lost | doom metal | death metal | stoner metal | sludge metal | progressive metal | black metal | gothic metal | scandinavian metal | drone metal | post metal | industrial metal | cyber erotica | photography | body modification

Posted 19 May 2011 - 12:38 PM

^^ ;)

засега не се е отменил или преместил концерта в Сф, нали :metal:
in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head...

#26 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 19 May 2011 - 12:54 PM

View PostVelvet Thorns, on May 19 2011, 13:38, said:

^^ ;)

засега не се е отменил или преместил концерта в Сф, нали :metal:
Не, даже вокалиста ще е рожденик утре, според сайта на ТМР. Надявам се пиенето да не пречи на гласовите му умения :)

#27 Black Heart

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 120 posts
  • Gender:Male

Posted 19 May 2011 - 17:15 PM

Легендарната шведска шайка поиска със специално писмо до организаторите от Тангра Мега Рок по минимум 1 каса бира за всеки член на групата и техническия екип. Kкато истински представители на скандинавския полуостров, настояват и за солидно количество водка + енергийни напитки и маааалко червено вино...
22.04 - Fury UK

#28 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 19 May 2011 - 17:55 PM

Хайде и аз се включвам в последния момент с билет от преди 5 мин. :metal: Да ги чуем тези убавци как са на живо :)

#29 Nespithe

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 147 posts
  • Gender:Male

Posted 19 May 2011 - 22:01 PM

Пичаги, дайте моля точни инструкции как се стига до клуба. Бирица предварително!

#30 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2011 - 07:15 AM

Клубът се намира на мястото отбелязано на картата с червена точка. Това е подлеза под моста на Влюбените или по известен като моста, който свързва НДК с хотел Хилтън. :metal:

Не знам от къде идваш, но от гарата до НДК в момента върви трамвай номер 7 и спира на бул. Витоша.

Posted Image

#31 Velvet Thorns

    jedi knight

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 599 posts
  • Gender:Female
  • Location:Glee Anselm
  • Interests:paradise lost | doom metal | death metal | stoner metal | sludge metal | progressive metal | black metal | gothic metal | scandinavian metal | drone metal | post metal | industrial metal | cyber erotica | photography | body modification

Posted 20 May 2011 - 10:46 AM

View PostBeerMe, on May 19 2011, 18:55, said:

Хайде и аз се включвам в последния момент с билет от преди 5 мин. :metal: Да ги чуем тези убавци как са на живо :)
аз пък реших тоя път да не си взимам билет предварително
като гледам май не са се свършили засега
in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head...

#32 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2011 - 10:55 AM

Не, че ми е за 5тте лева, с които ще е по-скъп билета днес, но просто вчера ме осени да посетя и този концерт :metal: Предполагам, че все още има билети, а и бяха казали, че ще ограничат продажбата до 600, за да се живее в клуба.

#33 Velvet Thorns

    jedi knight

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 599 posts
  • Gender:Female
  • Location:Glee Anselm
  • Interests:paradise lost | doom metal | death metal | stoner metal | sludge metal | progressive metal | black metal | gothic metal | scandinavian metal | drone metal | post metal | industrial metal | cyber erotica | photography | body modification

Posted 20 May 2011 - 11:26 AM

View PostBeerMe, on May 20 2011, 11:55, said:

Не, че ми е за 5тте лева, с които ще е по-скъп билета днес, но просто вчера ме осени да посетя и този концерт :) Предполагам, че все още има билети, а и бяха казали, че ще ограничат продажбата до 600, за да се живее в клуба.
а, 5те лв са си 5 лв, едно питие ... или две (примерно) или таксито на прибиране :metal:
ама напоследък само слушам истории как някой го заболяло гърлото и се отменил концерта или нещо подобно...
а пък и на никой от приятелите ми не му се ходи... всички явно чакат да ги осени в последния момент

Edited by Velvet Thorns, 20 May 2011 - 11:27 AM.

in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head...

#34 Nespithe

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 147 posts
  • Gender:Male

Posted 20 May 2011 - 11:28 AM

@BeerMe поклон, баце :metal:

Edited by prostetnicd, 20 May 2011 - 11:29 AM.


#35 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 20 May 2011 - 11:57 AM

View Postprostetnicd, on May 20 2011, 12:28, said:

@BeerMe поклон, баце :metal:
На бирена фея казваш "баце" :)
I don't know how I managed it...

#36 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2011 - 12:04 PM

View PostVelvet Thorns, on May 20 2011, 12:26, said:

а пък и на никой от приятелите ми не му се ходи... всички явно чакат да ги осени в последния момент

На мен пък ми се пиеше бира след работа и се оказа, че всички ще ходят на Dark Tranquility, така че не ми оставиха изобр :worship:

И баце може да ми викате, само давайте бирата по-студена :harhar:

#37 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 20 May 2011 - 12:08 PM

Язе след малко ще поемам по дългия 300 километров път към НДК :worship: Както сте се наточили - ще вземете да изпиете всичката бира в околността преди да стигна.

#38 Velvet Thorns

    jedi knight

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 599 posts
  • Gender:Female
  • Location:Glee Anselm
  • Interests:paradise lost | doom metal | death metal | stoner metal | sludge metal | progressive metal | black metal | gothic metal | scandinavian metal | drone metal | post metal | industrial metal | cyber erotica | photography | body modification

Posted 20 May 2011 - 12:17 PM

View PostBeerMe, on May 20 2011, 13:04, said:

На мен пък ми се пиеше бира след работа и се оказа, че всички ще ходят на Dark Tranquility, така че не ми оставиха изобр :worship:

еее ДТ + бира е много добра комбинация, ти, начи, както се вика - хем на кино, хем сладолед
in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head...

#39 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2011 - 12:46 PM

View PostJavor, on May 20 2011, 13:08, said:

Язе след малко ще поемам по дългия 300 километров път към НДК :harhar: Както сте се наточили - ще вземете да изпиете всичката бира в околността преди да стигна.

И без това на теб повече от 1-2 не ти се полагат, че си шофьор. Да няма после хър-мър с властите :worship:

#40 Nespithe

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 147 posts
  • Gender:Male

Posted 20 May 2011 - 16:03 PM

View PostOzzy, on May 20 2011, 11:57, said:

На бирена фея казваш "баце" :harhar:

Posted Image

То нали знаете, за интернет и жените :worship:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users