Jump to content

Важен въпрос


7 replies to this topic

#1 wasp

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 22 posts

Posted 14 юли 2008 - 20:21

В четвъртък ще ходя на София.Искам нещо като тениска или потник.Та въпроса ми е къде около НДК има метъл магазин и как мога да стигна до него?МОЛЯ ВИ НЕЗНАМ ДАЛИ Е ЗА ТУК ТЕМАТА НО ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!!!!!!

#2 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 14 юли 2008 - 20:46

най-близкият ти е Metal Heaven дето е до Френската, а и честно казано, нямаш нужда от друг, продуктите им са много качествени. но тъй като хич не ме бива по обясненията, само ще опитам да те насоча, пък друг да ме поправя, ако е нужно :wub: тръгваш по Раковска и гледаш Френската гимназия да ти се падне отляво, гледаш си вляво, там е
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#3 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2593 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 14 юли 2008 - 20:56

Аз знам един метълшоп в близост до НДК, а софиянци могат да ми помогнат за името му.
Това е почти точно местоположение
Площад България (долу на картата) е площадът пред НДК. Тръгваш по Витошка (ако не можеш да се ориентираш питай) и от там търсиш отбивката за Уилям Гладстоун (уличката е малка), свиваш наляво по нея (ако идваш от НДК) и вървиш към 50 метра. Магазинчето се вижда и се пада от ляво.
ПИСУК!

#4 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 14 юли 2008 - 21:17

View Postwhiplash159, on Jul 14 2008, 21:56, said:

Аз знам един метълшоп в близост до НДК, а софиянци могат да ми помогнат за името му.
Това е почти точно местоположение
Площад България (долу на картата) е площадът пред НДК. Тръгваш по Витошка (ако не можеш да се ориентираш питай) и от там търсиш отбивката за Уилям Гладстоун (уличката е малка), свиваш наляво по нея (ако идваш от НДК) и вървиш към 50 метра. Магазинчето се вижда и се пада от ляво.
мисля, че е S.M.F. много добър магазин, хубави фанелки и евтини дискове :wub:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#5 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 14 юли 2008 - 22:10

Споменатият в първия отговор Metal Heaven се намира приблизително тук, най-много да бъркам с пресечката на Раковска. Там е доста заредено, цените са малко завишени, но затова пък асортимента е богат.
Attached File  metalheaven.JPG   86,57K   37 downloads

Edited by Blacky, 14 юли 2008 - 22:11 .

...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#6 Lazy

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 22 posts

Posted 15 юли 2008 - 08:05

Точно в подлеза на НДК има един магазин с тениски. Влизаш от оня вход до лавката с катмите и магазинчето е на двайсетина метра по-нататък. Аз съм си купувал няколко тениски оттам и съм доволен от качеството.

Edited by Lazy, 15 юли 2008 - 08:05 .


#7 wasp

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 22 posts

Posted 15 юли 2008 - 09:00

А близо до столична гара има ли

#8 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 15 юли 2008 - 12:04

View PostBlacky, on Jul 14 2008, 23:10, said:

Споменатият в първия отговор Metal Heaven се намира приблизително тук, най-много да бъркам с пресечката на Раковска. Там е доста заредено, цените са малко завишени, но затова пък асортимента е богат.
Attachment attachment
Магазинът е от другата страна на РПУ-то... Много е фешън ;)
... Through dreams I influence mankind...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users