Jump to content

Judas Priest и Whitesnake в София08.07.2011г. - стадион "Българска армия"


789 replies to this topic

#81 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 24 March 2011 - 20:06 PM

Написах e-mail на г-н Петров с молба да се забързат малко с информацията за събитието. Съветвам и вас да направите същото, естествено спазнайки добрия тон. Интересно дали тези хора си четат електронната поща, или е само за красота.
\m/

#82 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 24 March 2011 - 21:31 PM

View PostBlackiel, on Mar 24 2011, 20:06, said:

Написах e-mail на г-н Петров с молба да се забързат малко с информацията за събитието. Съветвам и вас да направите същото, естествено спазнайки добрия тон. Интересно дали тези хора си четат електронната поща, или е само за красота.
Че я четат - четат я. Но това не може да ги накара да го обявят групите да речем... сега. Ако за 8-ми юли се планират 4-5-6 групи, от които за момента имат две сигурни, а желаят да обявят всичко накуп - и 300 000 мейла да им се напишат, все тая.
I don't know how I managed it...

#83 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 24 March 2011 - 22:13 PM

Прав си ,Ozzy, и това е един от големите проблеми, защото г-н Петров говори за запад и да фестивална култура и за това как тя била липсвала на феновете (може частично да е прав). Тук е момента да кажем, че и на много от промоутърите в България им липсва такава. Да обявят 2-те групи и мястото на концерта, с уговорката, че ще има и други групи. Какво му е трудното?

Edited by Blackiel, 24 March 2011 - 22:15 PM.

\m/

#84 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 24 March 2011 - 22:25 PM

View PostBlackiel, on Mar 24 2011, 22:13, said:

Да обявят 2-те групи и мястото на концерта, с уговорката, че ще има и други групи. Какво му е трудното?
А! Именно. Както се прави почти навсякъде по света... Има потвърдени 2-3-4 групи - съобщаваш ги. Пускаш билети. Междувременно подписваш с още 2-3 групи - отново правиш пресконференция - обявяваш и тях. След това същото и за следващите 2-3. Така се шуми около феста много повече. Правиш си реклама на всеки 2-3 седмици. Прави ми впечатление, че организаторите на "Elevation Festival" плавят точно така. Можеха ли да чакат до средата-края на април и тогава да съобщят всичко? Да, ама не го направиха. И вижте сега какъв е ефектът от цялата работа - доста успешен, бих казал...
В България обикновено се прави точно обратното. Когато подпишеш с всичките 15 групи, когато всичко ти е 675% сигурно, тогава правиш пресконференция. Да, ама тогава вече всички фестивали в Европа са обявени от 2-3-4-5 месеца и също от толкова време се продават билети. Кой ще те чака теб?! :unsure:
I don't know how I managed it...

#85 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 24 March 2011 - 22:48 PM

Виж и за това ще имам нужда от информацията, защото трябва да видя кой от познатите, които учат в София ще е там. Най-вероятно ще съм 2-3 дена по-рано и ако някой от моите хора е в София ще остана при него, пък след феста ще пътуваме заедно за Бургас.
Най-прецаканият вариант ще е да няма никой - да пътувам до Бургас и после след 2 дена - обратно. Но не е голям проблем пак :unsure:
\m/

#86 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 25 March 2011 - 00:00 AM

И аз писах мейл на Петър Петров преди доста време, но все още чакам отговор ... Дано да имаш повече късмет от мен.

Иначе, поне аз се надявам списъкът с групите да се ограничи само до Whitesnake и Judas Priest. И без това има достатъчно различия в стила на двете групи. Странно е как Coverdale се съгласява на подобни колаборации. Да се чуди човек.

Ако добавят още 2-3 банди, ще е по-подходящо да направят двудневен фест, защото смятам, че ще се разводни много.
So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...

#87 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 25 March 2011 - 08:49 AM

View PostSailing Ships, on Mar 25 2011, 00:00, said:

Иначе, поне аз се надявам списъкът с групите да се ограничи само до Whitesnake и Judas Priest.
Ако бяха само тези две групи, да са го обявили отдавна...
I don't know how I managed it...

#88 Ugly

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted 25 March 2011 - 09:45 AM

"Иначе, поне аз се надявам списъкът с групите да се ограничи само до Whitesnake и Judas Priest."

За мое съжаление "Ozzy" е прав, надали ще са само тези две групи. Иначе аз не съм фен на фестовете и разводняването с много групи. Предпочитам самостоятелните концерти с пълни сетове. Нищо, че по този начин ми излиза по-скъпо да гледам групите, но поне удоволствието ми е доста по-голямо.

#89 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 25 March 2011 - 10:22 AM

View PostUgly, on Mar 25 2011, 09:45, said:

"Иначе, поне аз се надявам списъкът с групите да се ограничи само до Whitesnake и Judas Priest."

За мое съжаление "Ozzy" е прав, надали ще са само тези две групи. Иначе аз не съм фен на фестовете и разводняването с много групи. Предпочитам самостоятелните концерти с пълни сетове. Нищо, че по този начин ми излиза по-скъпо да гледам групите, но поне удоволствието ми е доста по-голямо.
Една от целите на фестовете е сред многото групи да откриеш нови, на които после да отидеш на самостоятелен концерт, т.е. покрай големите (с пълните сетове) да видиш и по-малки и евентуално да поискаш да чуеш от тях повече в бъдеще. Затова пък на мен ми харесват :) Но в случая май ще имаме само "динозаври", както им казват някои :D

Edited by Metal Heart, 25 March 2011 - 10:22 AM.

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#90 Carlsberg

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 219 posts
  • Gender:Male

Posted 25 March 2011 - 10:54 AM

View PostMetal Heart, on Mar 25 2011, 10:22, said:

Една от целите на фестовете е сред многото групи да откриеш нови, на които после да отидеш на самостоятелен концерт, т.е. покрай големите (с пълните сетове) да видиш и по-малки и евентуално да поискаш да чуеш от тях повече в бъдеще. Затова пък на мен ми харесват :) Но в случая май ще имаме само "динозаври", както им казват някои :D

Много точно казано.Примерно миналата година на сонито се запалих доста по Антрах(до сега бях чувал само песни с другия вокалист,който не ми допадаше никак).

#91 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 25 March 2011 - 11:22 AM

View PostCarlsberg, on Mar 25 2011, 10:54, said:

Много точно казано.Примерно миналата година на сонито се запалих доста по Антрах(до сега бях чувал само песни с другия вокалист,който не ми допадаше никак).

Подкрепям напълно. Ако не бях видяла Мегадет на живо още щях да твърдя, че Дейв Мъстейн мяучи вместо да пее, но ето на, наложи се да си призная грешката. :)

#92 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 25 March 2011 - 11:33 AM

View PostBeerMe, on Mar 25 2011, 11:22, said:

Дейв Мъстейн мяучи вместо да пее

:)
I don't know how I managed it...

#93 Carlsberg

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 219 posts
  • Gender:Male

Posted 25 March 2011 - 11:50 AM

View PostOzzy, on Mar 25 2011, 11:33, said:


:)



ahahahhaha много добро.

#94 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 25 March 2011 - 12:29 PM

View PostOzzy, on Mar 25 2011, 11:33, said:


:)

Той никога не е можел да пее. Че той и в най-добрите си опити да пее (да кажем A Tout le Mond) е далеч от тая способност. На него чарът му е да е неможещ да пее вокалист/фронтмен.
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#95 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 25 March 2011 - 14:07 PM

Е, определено, поне за мен, на живо звучи по-добре от студийните записи. Иначе клипчето е готино и съм го гледала. Не че и Джеймс пее кой знае колко(присмял се хърбел на щърбел), особено последните години с тези кънтри извивки. :)

#96 satanicart

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts

Posted 25 March 2011 - 14:07 PM

View PostJurisprudent, on Mar 24 2011, 18:56, said:

Имам една история след ДТ в Каварна 2009, седим 4 човека в едно "кръчме" и, естествено, консумираме. Точно около 12 ч. господинът собственик се появява и казва: момчета, време е да си ходите, ние затваряме.

Ако искаш да кажеш "след края на концерта" странно, че изобщо са ви сервирали защото при положение, че затварят в 12 сте имали около 15 минути за консумация... но всъщност ако някой чака нормално обслужване в България, доста се е прецакал по принцип :)

#97 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 25 March 2011 - 14:15 PM

View Postsatanicart, on Mar 25 2011, 15:07, said:

Ако искаш да кажеш "след края на концерта" странно, че изобщо са ви сервирали защото при положение, че затварят в 12 сте имали около 15 минути за консумация...
Минали са почти 2 години и не помня с много детайли, но май тъкмо бяхме пристигнали и преминали към консумацията, когато човекът се появи, така че вероятно е било близо да 12.
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#98 Ugly

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted 25 March 2011 - 16:10 PM

За толкова години съм бил на достатъчно фестивали и честно казано въобще не успяха да ме грабнат. Въпрос на вкус. И не ме притесняват групите които не слушам, а присъстват на фестивала. По скоро ме притеснява когато има много групи които харесвам.

#99 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 25 March 2011 - 17:41 PM

View PostUgly, on Mar 25 2011, 09:45, said:

"Иначе, поне аз се надявам списъкът с групите да се ограничи само до Whitesnake и Judas Priest."

За мое съжаление "Ozzy" е прав, надали ще са само тези две групи. Иначе аз не съм фен на фестовете и разводняването с много групи. Предпочитам самостоятелните концерти с пълни сетове. Нищо, че по този начин ми излиза по-скъпо да гледам групите, но поне удоволствието ми е доста по-голямо.

Силно се надявам да не е прав, но натам отиват нещата, както и да го гледаме ...

За останалото - мислим еднакво. :)
So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...

#100 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 28 March 2011 - 15:39 PM

http://www.katehizis...s.php?id=18358
I don't know how I managed it...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users