• Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 30 юли 2007 - 22:05

Не,че съм левскар,ама да има тема за утрешния мач.
Та някой въобще гледал ли ги е тея Тампере и знае ли какво представляват? :wacko: Дали няма да вземат да се подхлъзнат сините,а и срещу Литекс удариха голям късмет(то последните мачове между двата отбора все така става де :P )

#2 Pecado

епископ

• Енориаши
  • PipPipPip
  • 156 posts

Posted 30 юли 2007 - 23:53

Ми, ако защитата им е като с/у Литекс, нищо чудно да се подхлъзнат. :wacko: Но като цяло очаквам безпроблемно класиране на Левски за третия кръг... Там вече нещата ще са много оспорвани.

#3 stargazer

кюре

• Енориаши
  • PipPip
  • 128 posts

Posted 31 юли 2007 - 09:40

по- важният въпрос в случая е къде ще го гледаме мача, щото тъпите ни телевизии няма да го дават

Точно това снощи коментирахме с мъж ми. :no:
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

Ти ли не знаеш къде? :D
Все някоя братска китайска телевизия може да го дава.. Ако ли пък не - по радиото може да го има...
... Through dreams I influence mankind...

Posted 31 юли 2007 - 14:06

Финландците обсъждали колко униформени да пазят мача. Ако публиката е до 6000 души, то ще пратят 2 (да, двама) полицаи. Минат ли 6000 - цели четирима :D

View PostSatyr, on Jul 31 2007, 03:06 PM, said:

Финландците обсъждали колко униформени да пазят мача. Ако публиката е до 6000 души, то ще пратят 2 (да, двама) полицаи. Минат ли 6000 - цели четирима :lol:

Тва бъзик ли е, или вярно?
Всъщност, не се учудвам. Няма толко кротки хорица като финландците и тъй дисциплинирани. Да се чуди човек за злите блекари от север - щото не само финландци, но и шведи и т.н. все са такива.
Майтапът настрана, но по някаква статистика бях гледала - Финладия е страната с най-ниска престъпност в Европа. Аз докато бях там, полицаи по улиците май не съзрях :blink:

Posted 31 юли 2007 - 15:48

така като гледам май и по китайските няма да можем да го гледаме мача :) само една телевизия дето се стриймва ще го пусне но на запис от 22:05 часа. другата дето го дава пряко нема стрийм :no:

остава ни да паднем на колене и да се молим за чудо до 19 часа :lol: иначе остава Гонг :blink:

#12 Abadon

приятел на Чубака

• Енориаши
  • 577 posts

Posted 31 юли 2007 - 15:57

дам на лошо отива финландския футбол. колкото повече полиция има толкова по-големи международни успехи има. виж за справка Италия, утрепаха един полицай, скандали за уредено първенство и хоп световни шампиони
инак по сериозната част кофти че няма да го дават мача, ама аз по радиото не мога да слушам, значи ще ходя да пия бира нейде навън
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#13 Pecado

епископ

• Енориаши
  • PipPipPip
  • 156 posts

Posted 31 юли 2007 - 18:00

Абе преди време, едно приятелче бе на стаж във Финландия за няколко месеца. Та го бяха изгърбили и ограбили. :nyam: Разправяше много неща, но това, което ме впечатли... Вика, там е нещо нормално, дечурлигите още на 15-16 яко се татуират и дупчат. ;)

Добре, че Финландия е толкова далече и съперникът е лесен, щото, ако бяха отишли повечко левскари... Тия четири ченгета щяха да видят зор. ;)

Posted 31 юли 2007 - 19:07

Тампере води с 1:0 след края на първото полувреме."Попадението за финландците отбеляза Петреску в 16-ата минута след неумела намеса на вратаря Петков. Стражът изпусна мократа топка при едно остро центриране на домакините и Петреску не сгреши. Преди гола домакините имаха още едно много добро положение в самото начало на срещата, но стражът на Левски парира удара. В 10-ата минута нападателят на "сините", които днес играят в жълто, Валери Домовчийски пропусна да открие, след като от 11 метра не уцели вратата, пазена от Кавен. Атаката на българите започна от Вагнер, който подаде на капитана Телкийски, извел голмайстора в добра позиция.Липсва всякакъв синхрон в центъра на отбраната между мароканеца и Томашич, което предизвиква видим смут в защитата на Левски.Финладците развиват всичките си атаки от зоната на Живко Миланов. До края на полувремето играчите на Станимир Стоилов не можаха да направят нещо смислено в градивен план, като са пресирани по целия терен."

#16 Hard rock fan

• Енориаши

Posted 31 юли 2007 - 20:03

View PostPecado, on Jul 31 2007, 07:00 PM, said:

Абе преди време, едно приятелче бе на стаж във Финландия за няколко месеца. Та го бяха изгърбили и ограбили. :) Разправяше много неща, но това, което ме впечатли... Вика, там е нещо нормално, дечурлигите още на 15-16 яко се татуират и дупчат. :dance:

Добре, че Финландия е толкова далече и съперникът е лесен, щото, ако бяха отишли повечко левскари... Тия четири ченгета щяха да видят зор. :ninja:

Тоз твоя приятел требе да е голям късметлия :D. Аз си бях зарязала портмоне с около 500 евро в заведение и ми го бяха прибрали и оставили при барманката на съхранение. Пък за ограбване...не знам, абе там има доста чужденци :D

Не знам дали е лесен съперникът, ама кофти резултат...

#17 THE DEADMAN

Bultras

• Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts

Posted 31 юли 2007 - 20:19

Съперникът ви може да не кой знае кво,ама в момента сте здраво в лоша форма.

#18 Fester Addams

True Poser

• Енориаши
  • PipPipPip
  • 277 posts

Posted 31 юли 2007 - 20:35

Когато статистиката говори и Тодор Батков мълчи :) До 20-тата минута на 2-рото полувреме Левски нямаха точен удар в противниковата врата.Ясно е,че слабите отбори се затварят в своята половина,ама това вече си е излагация.Тя работата замириса още на мача с Литекс,само че сега не успяха да се измъкнат.

Posted 31 юли 2007 - 21:16

Я и аз да позлорадствам. Синята лавина се разтопи във Финландия. Слаб мач 1 : 0. Левски сега ако се окъкат и в България ще им се смея много :) То бива бива изказвания и перчене ама като падаш си падаш. И лошите мачове на ЦСКА, не мога да те спасят от подигравки. А ако трябва да съм сериозен четох, че Бензукан играел много зле, и Томашич се контузил. Мъри какво напрай с този отбор. Не можал да ги мотивира! Ако играта във Шампионска лига, не те мотивира незнам кое ще е това нещо да те мотивира да играеш. Дано поне следващия мач да се усетят и да поритат малко по качествено, че ме позаболя дуишицата заради тази загуба. :D

Posted 01 август 2007 - 05:36

Определено съм доста разочарован, но какво да се прави - играеш слабо, губиш :bomb: . Няма по проста истина от тази. Надявам се, че любимият ми отбор ще намери сили в себе си и ще покаже какво може на реванша. В крайна сметка дори и да отпаднем това не бива да се приема кой знае колко трагично. Все пак не сме Барса или Манчестър Ю, за да правим трагедии от това. А и всички знаем, че във футбола всичко е преходно - днес си на върха, а утре може да загубиш от последния.