Jump to content

Емотаза мен те не са пе***и


  • You cannot reply to this topic
97 replies to this topic

#21 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 28 August 2007 - 20:59 PM

вай, вай, вай, Аллах
аз и от предната тема и линка в уйкипедията не успях да разебра що за жаба е това имо и специално попитах сестра ми която е тинейжър. та тя каза че това са хора дето се носят като Гео Милев и слушат емоционален хард-кор, на молбата ми да ми намери нещо което се води за такъв сорт жаба тя ми даде няколко линка на Токио Хотел, Май кемикъл романс, ат дъ диско и тн. като каза че не много сигурна дали всичките са такива ама изглеждали по тоя начин. та поразрових се аз още малко време и определено съм на мнението на Шурея, определено не е мойта музика, но и аз май вече съм прекалено дърт, затова си пускам Ska-P където има доста повече хард-кор от туй ЕМУ
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#22 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 28 August 2007 - 21:11 PM

забавна темичка, благодаря :metal:
вдигна ми се...настроението :unsure:

View PostHeathenHeart, on 28 January 2013 - 13:29 PM, said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#23 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 29 August 2007 - 00:24 AM

педигрий са тия емота, очен са ми неприятни :metal:
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#24 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 29 August 2007 - 08:00 AM

Ама защо им се пЕдигравате :metal: Има всякакви странни птици по света, не са само тия емУта, и метълите, и пънкове, и рапъри, всички сме вътре (в гнездото). В случая дразнещото е, че външният вид е дошъл от някаква мода, а не от самата музика. Хаха, ми ето как метълите са еволюирали: поклащали са глави с къси коси и постепенно са достигнали до прозрението.

Емо музиката не може да е метъл/рок! Като им гледам прическите, всяко по-рязко помръдване на главата би им килнало перчемите. А те не биха го допуснали.

#25 Lord Vickeron

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 58 posts

Posted 29 August 2007 - 08:18 AM

Да се каже на емотатата педали, е все едно да се каже на блек метълите сатанисти. Всеки си слуша, каквото си иска и се носи както си иска. Пънковете, които се носят винаги в дизайн, в повечето случаи слушат точно пет пънк групи. Дизайн и меломания са доста различни неща....не знам как така всички отсичат, че емотата били еди кво си и еди що си....и то при положение че не познават такива. Не че и аз познавам и съм склонен да твърдя, че тази култура е не по-популряна от готика в България. Колко готичари в дизайн сте виждали???

#26 Mephistofel

    Инфернален Херцог

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 798 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2007 - 08:39 AM

View Postdave, on Aug 28 2007, 20:39, said:

Аз пък си мислех, че ще си говорим за съединители :metal: .

Купувам саморегулиращо се жило за амбреаж на Голф 3,95-та година. :unsure:

Сега сериозно,не ми пречат,ама изобщо.

#27 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 29 August 2007 - 10:02 AM

View PostLord Vickeron, on Aug 29 2007, 09:18, said:

Да се каже на емотатата педали, е все едно да се каже на блек метълите сатанисти. Всеки си слуша, каквото си иска и се носи както си иска. Пънковете, които се носят винаги в дизайн, в повечето случаи слушат точно пет пънк групи. Дизайн и меломания са доста различни неща....не знам как така всички отсичат, че емотата били еди кво си и еди що си....и то при положение че не познават такива. Не че и аз познавам и съм склонен да твърдя, че тази култура е не по-популряна от готика в България. Колко готичари в дизайн сте виждали???
Много хубав пост!
Какво точно имате спрямо емУтата?
Че я се погледнете - да не би да сте по-хубави в техните очи или в очите на пенсионерите.
Оставете хората да си носят носиите и съответно си поддържайте вашите в изправност.
А за музиката - това вече е съвсем друга песен...
Next One Is Real

#28 Файона

    addicted to chaos

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 212 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2007 - 10:19 AM

Quote

Сега сериозно,не ми пречат,ама изобщо.
И на мен не ми пречат, ама щото си нямам такова чудо вкъщи. Иначе сигурно щяха да ми пречат. Ами представете си само - да ти ходи някакво еднооко с влажен поглед из къщи и да ти се депресира нонстоп. Сигурна е доста подтискащо. Така де.
Чувствам си комфортно като горда майка на жизнерадостно метълче, което носи на мешката си значка с надпис "emo is gay". :metal:
Omnia mea mecum porto

#29 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 29 August 2007 - 10:32 AM

View PostФайона, on Aug 29 2007, 11:19, said:

Чувствам си комфортно като горда майка на жизнерадостно метълче, което носи на мешката си значка с надпис "emo is gay". :metal:
Аз пък се чувствам комфортно с жизнерадостно неметълче.
И да не принадлежеше към "Anti Emo Death Squad", пак щях да се чувствам комфортно.
Жизнерадостността си е до човек, а не до принадлежност към някаква група.
А пък от наблюденията си мога да заключа, че депресирането си е задължителна част от пуберитета...
Next One Is Real

#30 Файона

    addicted to chaos

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 212 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2007 - 10:49 AM

Quote

Жизнерадостността си е до човек, а не до принадлежност към някаква група.
А пък от наблюденията си мога да заключа, че депресирането си е задължителна част от пуберитета...
Депресираното не е задължителна част от пубертета, но е задължителна част от емо-културата. Точно за това говоря - жизнерадостно метълче или неметълче - без значение. Важното е, че не е емо. Тогава щеше да схванеш разликата.:harhar:
Omnia mea mecum porto

#31 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 29 August 2007 - 10:54 AM

View PostФайона, on Aug 29 2007, 11:49, said:

Важното е, че не е емо. Тогава щеше да схванеш разликата
Хехе - имах в предвид, че познавам доста депресирани тийнове, без да са емо.
И няколко емота, които на са депресари.
Разликата е?
Next One Is Real

#32 Файона

    addicted to chaos

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 212 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2007 - 11:00 AM

Quote

И няколко емота, които на са депресари.
Стига бе. Верно?:harhar:
Това не може да са трю емота. Защото в такъв случай кое ги определя като емота? Прическата ли?
Omnia mea mecum porto

#33 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 29 August 2007 - 11:08 AM

View PostФайона, on Aug 29 2007, 12:00, said:

Стига бе. Верно?:harhar:
Защото в такъв случай кое ги определя като емота? Прическата ли?
По важното е те как се определят, не ли?
Прическата е вторичен белег - да не би пънковете да ги определя гребена или метълите - дългата коса?
А депресията - хахах - че дарковете и готЯците емота ли са?
Не, че няма подчертано недепресивни и сред тях де.
Next One Is Real

#34 Файона

    addicted to chaos

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 212 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2007 - 11:18 AM

Quote

По важното е те как се определят, не ли?
Ами именно. А те се определят като "емо", което е съкратено от "emotional".
Те самите изтъкват емоциите си като определящи в субкултурата им, а преобладаващата им емоция е всеизвестна.
За какво всъщност спорим? Искаш да ме убедиш, че не е задължително емото да е депресирано? Добре, не е абсолютно задължително, но се очаква.:harhar:
Omnia mea mecum porto

#35 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 29 August 2007 - 11:20 AM

Ей го, значи, пра-родителят на тез "имо"-та:

Posted Image

- депресар,
- модернист,
- перчемист; :harhar:

Вярно, човекът си е имал основателни причини да си носи така косата, но имо-тата откъде да го знаят това!?

Колкото до сексуалността - не всички имо-та са гейове и не всички гейове са имо-та! :blush:

Edited by violator, 29 August 2007 - 11:21 AM.

-----------------------------------------
Слушай силно!

#36 timeout

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 2 posts

Posted 29 August 2007 - 11:26 AM

Както гледам и чета тук май май скоро ще се "избиете".Аз лично познавам само едно емо и ми стига да познавам още!Честно тези хора 24 часа от денонощието мислят как да си прережат вените.ще кажете,че и метълите сме също депресирани,но не е така!F**K THE EMO!

#37 Guest_RocknRollNigger_*

  • Гости

Posted 29 August 2007 - 11:41 AM

Всъщност, емо идва от emotive. :harhar:

#38 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 29 August 2007 - 11:44 AM

View PostФайона, on Aug 29 2007, 12:18, said:

За какво всъщност спорим? Искаш да ме убедиш, че не е задължително емото да е депресирано? Добре, не е абсолютно задължително, но се очаква.:harhar:
Искам просто да кажа, че би се чувствала точно толкова комфортно, ако си имаше в къщи емо.
Щеше да си свикнала с него и щеше да го разбираш.
И въобще, щеше друга песен да пееш тука.
Така е то!
Next One Is Real

#39 reader

    s'duh

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 226 posts

Posted 29 August 2007 - 12:04 PM

View Postdave, on Aug 29 2007, 11:32, said:

депресирането си е задължителна част от пуберитета...
И не само от пубертета, и май не зависи много от музиката.

Междудругото аз познавам доста депресирани пънкари - е, това вече не знам как да го обясня. :harhar:
Someone's gonna love me...

#40 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 29 August 2007 - 12:14 PM

View Postreader, on Aug 29 2007, 13:04, said:

Междудругото аз познавам доста депресирани пънкари - е, това вече не знам как да го обясня. :harhar:
Тайни емота са те!
И пълни съединители :blush: :P
Next One Is Real





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users