Jump to content

xlnt's Content

There have been 7 items by xlnt (Search limited from 14-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#30222 Коя книга прочетохте последно?

Posted by xlnt on 16 June 2008 - 15:48 PM in Литература

"Чупливи неща" Нийл Геймън



#30050 Metallica в София

Posted by xlnt on 13 June 2008 - 16:58 PM in Концерти и фестивали в България

View PostFirebringer, on Jun 11 2008, 22:56, said:

А щом няма да има и от St. Anger песни, значи света си е на мястото :D.

Ай дабъл тхат имотион : )

металика най-велика МЕТАЛ група : ) пфффф - да бе след Emperrorrrr са металика : ) кънтрито и уестърна откога са метал нзн, металика = комерс, viva la revolicion, Напстер фор тхе вин !!! Не на дрънкането върху тенекий за сирене !!! Стоп на гейщината в метала !!! Бойкот на капиталистическите продавачи на тенески !!! Върнете ни логото смотани Джу/Ха 'мриканци !!! бля бля my soul to keep, and if i die before i wake i'll go to hell for heaven's sake!

п.с. Кавърите им са готини, закачливи такива : )

п.с.с. - а да, за концерта, надявам се да си заслужава : ) ще се опитам да ми хареса - обещавам!



#30023 The Offspring в Атина

Posted by xlnt on 13 June 2008 - 13:34 PM in Концерти и фестивали в чужбина

View PostJavor, on Jun 13 2008, 13:52, said:

Има една константна величина, която категорично определя Прага като най-добра концертна дестинация и тази величина се нарича БИРА :D :D

А ти само The Offspring ли се каниш да гледаш в Гърция ? Защото тяхното участие е част от Rockwave Festival и на следващия ден ще свирят Judas Priest, Opeth, Cavalera Conspiracy и Morbid Angel. Както и Carcass на другата сцена :D

Ако имам приятна компания ще остана и за другия ден който определено ще е силен откъм музикално присъствие, макар че исках да си платя за пънк, щото на всичко друго съм ходил, Прага има толкоз бира колкото и в Каварна и малко някак си предпочитам Каварна : ) не за друго, ами не мога да замъкна всичките приятели до Прага : ) Beware of the Hostile Elf : ) - най-добрия хостел е тва просто : )

View PostMetal Heart, on Jun 13 2008, 14:15, said:

Може и да си прав, първото ми пътуване до Букурещ беше с влак преди няколко години, когато още не бяхме в ЕС, а второто - миналата година с автобус. Помня само, че за колите се плащаха допълнителни такси на моста, но дали бяха за зелена карта или нещо друго... не съм сигурна :D
И за да не съм съвсем офтопик. Също преди няколко години направих прехода Атина - Каварна за почти 24 часа (със смяна на автобусите в София и минимален престой на автогарата) :D Пристигнах за средата на първата песен на Scorpions :D


Еййй - браво!! надявам се да повторя подвига!



#30008 The Offspring в Атина

Posted by xlnt on 13 June 2008 - 12:30 PM in Концерти и фестивали в чужбина

View PostOzzy, on Jun 13 2008, 12:56, said:

Защото както от Искъро по-дълбоко и от Витоша по-високо нЕма, така и от през София по-напрЕко нЕма! Е па нЕма!!! :blush:
btw в Прага беше яко : ) като почнаха да палят огънчетата и да трещат си викам ей сега ще изпраскат Ride the lighting ама не би... но пак беше яко, минимум кънтри и достатъчно траш : ) дано и тука да е така.



#29990 The Offspring в Атина

Posted by xlnt on 13 June 2008 - 10:41 AM in Концерти и фестивали в чужбина

View PostOzzy, on Jun 13 2008, 11:36, said:

Специално за The Offspring това си го казвам от около 10 години :blush:
не ми се пропуска, ще е идеално след Каварна - Атина : ) просто идеално, ако всичко се развия според плана... само поне още един спътник да имам, че нещо никой не се навива......... накрая самичък : ) еееей време е да си купя една Хонда Ребъл поне, а? : )



#29974 The Offspring в Атина

Posted by xlnt on 13 June 2008 - 09:55 AM in Концерти и фестивали в чужбина

View PostOzzy, on Jun 13 2008, 10:51, said:

Написал си датата по американския стандарт и хората ще се объркат. Става въпрос за 8-ми юли /тогава е концерта/, а не за 7-ми август :blush:

Благодаря! Прав си, става дума за 8-ми юли : ) извинявам се!



#29968 The Offspring в Атина

Posted by xlnt on 13 June 2008 - 09:37 AM in Концерти и фестивали в чужбина

Търся компания за 07.08.08 за Офспринг в Атина, ще излезне към 300 лв всичко според мойте сметки.