Jump to content

Kalandor's Content

There have been 10 items by Kalandor (Search limited from 05-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#32215 Magic Circle Festival 2008

Posted by Kalandor on 16 July 2008 - 10:48 AM in Концерти и фестивали в чужбина

Прес групата на MC малко са се попрестарали с бройката. По мое мнение имаше максимум 20 хилки хора на фестивала.
Аз ще бъда малко по-критичен. Ще започна с минусите.
- Организацията на фестивала беше Ужасяющая. Цареше малък хаос, добре че след 2-рия ден положението се подобри малко.
- Официалния мърч беше доста скъпичак
- Малко разнообразие на кетъринга на мястото на фестивала
- Липсата на White Snake и Def Leppard малко посконфузи феновете и съвесем обърка организацията, за което спомогна и леко грубото отношение на Джоуи по въпроса, но той винаги е имал огромно его. Причините не са известни но може би става въпрос за пари както винаги

+ Два изключително силни концерта на Manowar.
+ Страхотен звук и голяма сцена
+ Добро местоположение на фестивала. За 3-4 часа с влак може да бъде достигнато от повечето големи градове в Германия
+ Много, и готини фенове дошли от цял свят
++ Страхотна компания

Накратко за прекарването. Аз си изкарах страхотно, благодаря на всички от компанията за което, тъй като ако бях сам може би минусите които изброих можеха да понаклонят везните в посока леко разочарование. И аз като Ilind смятам да си дам почивка от концерти на Manowar в близките години, тъй като вече видях цялото им творчество на живо, а не мисля че като шоу ще предложат скоро нещо коренно различно. Не са от групите дето обияат да променят каквото и да било :P Мое мнение е, че ако искат да запазят добра посещаемост на събитието, тъй като обявиха, че MCF ще става ежегодно събитие е добре да го ориентират повече като нормален метъл фестивал, отколкото като изключително Manowar ориентиран такъв.



#17394 Форум дизайн

Posted by Kalandor on 06 November 2007 - 15:56 PM in За форумите

Форума продължава да е изключително тежък за четене. Комбинацията от цветове (особено тези при отбелязването на коя страница от темата сте) е изключително неподходяща, има токова място от екрана дето не се ползва за нищо, и полето за постове е твърде тясно което налага много скролиране. Влизам изключително рядко, защото след 10 минути вътре ме болят очите от взиране.



#17393 Amorphis, Edguy и Benediction, в София

Posted by Kalandor on 06 November 2007 - 15:53 PM in Концерти и фестивали в България

Само да спомена, че публиката при Едгай долу на терена беше колкото и на Аморфис. Това за половината на тази на Аморфис са пълни глупости.



#6624 концертната организация

Posted by Kalandor on 27 August 2007 - 12:47 PM in Концерти и фестивали в България

View PostBlackiel, on Aug 25 2007, 09:42, said:

А не само охранители, и журналисти злоупотребяват. На WASP преди 1 година Блеки хвърли перце точно (а само от аватара ми се вижда какво би означавало към мен) и една журналистка с вид на уличнеца го прибра само защото беше пред сцената. GOD DAMID ><

Е може да си е била фенка, въпреки че е "с вид на уличнИца". Някой ако ти каже, че имаш вид на наркоман например означава ли че си такъв ? Може и прав да си бил в случая, ама не подхождай с такива предразсъдъци.

Колкото до охраната на концертите, няма какво да се коментира. То не е само там. "Полицай" и "охранител" на всички ви е ясно на какво са синоними.



#6619 Спортната зала в Каварна е напълно реконструирана

Posted by Kalandor on 27 August 2007 - 12:26 PM in Концерти и фестивали в България

Проблема на Каварна не е са местата за провеждане на концерти през зимата, а местата за спане, както и транспортните връзки с Варна.



#5917 MANOWAR в България!!!

Posted by Kalandor on 22 August 2007 - 16:15 PM in Концерти и фестивали в България

http://zazz.bg/play:6c8a3efa

Ако се заслушате, ще чуете, че DeMaio казва, че Holy Hell имат покана за нова година а нашите го превеждат като "Слава богу". Така че няма да са Manowar на нова година.



#870 Форум дизайн

Posted by Kalandor on 26 July 2007 - 13:36 PM in За форумите

Само, че е за ползващите Firefox. Аз лично предпочитам Opera, и за момента се справям с изключване на CSS-a, ама е досадно да го цъквам при всяка заредена страница :download:



#286 Форум дизайн

Posted by Kalandor on 24 July 2007 - 14:22 PM in За форумите

Как да го обясня... някак си не е нормално мястото за инфо-на потребителя (аватар, рангове, бла бла бла) да е почти половината от ефективното място за поста.



#283 Форум дизайн

Posted by Kalandor on 24 July 2007 - 14:19 PM in За форумите

Поне сложете възможност за използване на друг скин. Лично на мен този ми е малко трудно читаем.



#225 Форум дизайн

Posted by Kalandor on 24 July 2007 - 12:26 PM in За форумите

Дизайна е хубав, но някак си ми е твърде тесен и в постингите се събират твърде малко думи на ред и се налага бясно скролиране нагоре-надолу. Няма ли начин да се поразшири малко, понеже ми се струва че е фиксирано за 800 пиксела ширина.