Jump to content

Galina's Content

There have been 2 items by Galina (Search limited from 15-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#72234 Chris Norman (Smokie) в София

Posted by Galina on 18 November 2010 - 10:47 AM in Концерти и фестивали в България

[quote name='Svil' date='Nov 17 2010, 16:56 ' post='72202']
А вие само за да ми отговорите ли се регистрирахте?

Да, регистрирах се не само, за да Ви отговоря, но и да се опитам да убедя, тези които се колебаят дали да посетят концерта или не, че наистина си заслужава. Е, разбира се, че съм пристрастна и мнението ми е твърде субективно, но посещавайки поне 2 негови концерта на година в различни държави оставам с убеждение, че навсякъде цялата зала наистина се забавлява. Към средата на концерта обикновено повечето са станали и танцуват. Миналата година успя да напълни зала с 4000 места в Букурещ и цените бяха почти същите като в София. Така че, се надявам и тук да успее.
Ето малко коментари от един от последните му концерти в Русия:

"Madina ( Vladikavkaz )
11 ноября, 2010 (четверг, 23:19)

Только что вернулась с концерта Криса во Владикавказе. Это было обалденно-здорово! Огромный ему респект и спасибо! Откуда у него столько сил? Он практически не делая перерывов отыграл концерт. Конец заканчивающейся песни плавно переходил в начало следующей! Это вам не фунт изюма (как вокалист это говорю), он в прекрасной форме.Зал его не отпускал, после прощального "гудбай" никто не сдвинулся с места, и после продолжительных оваций он вышел на бис и спел еще две песни:wacko: Но зал не отпускал, и Крис со всеми музыкантами вышли на поклон к публике. В общем, все были в восторге от этого парня:huh: Очень надеюсь, что он к нам еще когда-нибудь приедет:metal: Крис, спасибо большое за такой классный концерт, это было супер!:metal:

Е, на руски е, но се разбира :blink:))

Честно казано и на мен ми е интересно какъв ли ще е броя на феновете му тук. Сори за дългия пост.



#72200 Chris Norman (Smokie) в София

Posted by Galina on 17 November 2010 - 16:17 PM in Концерти и фестивали в България

Цитат(Svil @ Nov 14 2010, 09:37 )
Хората на тия им знаят само (Who the fuck is)


Точно таргетната група на Крис Норман не знае "Who the fuck is..",