Jump to content

Wicked Child's Content

There have been 25 items by Wicked Child (Search limited from 02-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#87977 Случаят "Катуница"...

Posted by Wicked Child on 27 September 2011 - 08:46 AM in Общ форум

Във всеки нормален форум мненията на група незадоволени нацита щяха да бъдат изтрити отдавна. Тук съвсем свободно си говорят за нов Холокост.



#87568 Tarja Turunen в Пловдив

Posted by Wicked Child on 12 September 2011 - 15:41 PM in Концерти и фестивали в България

Не знам що за фотограф е решил да снима Таря точно в профил...



#78429 Iced Earth в София

Posted by Wicked Child on 24 March 2011 - 17:47 PM in Концерти и фестивали в България

Единствената причина, поради която бих отишъл, би била, за да замервам с лайнобомби новия вокал и Шафер, когато изпълняват песните на Мат.



#78070 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Wicked Child on 18 March 2011 - 16:45 PM in Концерти и фестивали в България

Гъзолизец.



#77008 Каварна Рок Фест 2011

Posted by Wicked Child on 05 March 2011 - 19:45 PM in Концерти и фестивали в България

Да бе, как може да сте такива байганьовци? Вместо да се втурнете да си планирате времето и отпуска специално за фестивала с вярата, че Цонко, основният организатор на събитието, ще доведе само стойностни групи от личния си червен тефтер, вие мрънкате и искате още информация.



#76189 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Wicked Child on 18 February 2011 - 09:29 AM in Концерти и фестивали в България

Ще видите като докарат пак Manowar.



#74132 Новогодишно надприказване на тема "Коя група е по-влиятелна/велика и чии...

Posted by Wicked Child on 30 December 2010 - 20:13 PM in Общ музикален форум

Лелееее...
Сигурно е адски кофти да мразиш някого, който е в пъти по-успял от теб и единствената ти утеха е да го плюеш по форумите. Но само когато маминка не е вкъщи, че иначе може да види какви ги пишеш и да те накаже.



#74084 Новогодишно надприказване на тема "Коя група е по-влиятелна/велика и чии...

Posted by Wicked Child on 29 December 2010 - 18:36 PM in Общ музикален форум

На marillion нещо му е сбъркано схващането за прецедент.



#74065 Новогодишно надприказване на тема "Коя група е по-влиятелна/велика и чии...

Posted by Wicked Child on 29 December 2010 - 17:18 PM in Общ музикален форум

View PostJoey, on Dec 29 2010, 16:42, said:

Дали току що не сравни "ГРУПАТА" с отходен канал? :blink: :blink:
Не, сравних определени хора с лайнобълващи органи.



#74057 Новогодишно надприказване на тема "Коя група е по-влиятелна/велика и чии...

Posted by Wicked Child on 29 December 2010 - 16:35 PM in Общ музикален форум

Колкото и да серете, лайната ви няма да достигнат до бандата, за която са предназначени. Най-много да ви се запуши тоалетната.



#73643 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Wicked Child on 15 December 2010 - 12:17 PM in Концерти и фестивали в България

View PostJoey, on Dec 14 2010, 11:24, said:

A, aaaa, aaaaхахххаххаха :lol: :wub: :unsure: :( :angry3:

Ама и си вярваш............

ИЗЗЗЗЗкам вече да обявяват групи за феста, време е.............
Мне, ако си вярвах, щях да кажа "сигурно", "вероятно", "навярно" или нещо от тоя тип. От друга страна, ако искаш да направиш малоумен коментар, винаги можеш да пренебрегнеш това, което съм казал. Или просто да не го проумееш, колкото и елементарно да е,



#73573 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Wicked Child on 14 December 2010 - 10:24 AM in Концерти и фестивали в България

Дано ако минат втори път през България, да се завъртят малко, а не пак Металика да са хедлайнъри.



#71621 Sonisphere Festival 2011 - Somewhere in The Heart Of The Summer

Posted by Wicked Child on 03 November 2010 - 18:07 PM in Концерти и фестивали в България

Умните месии всъщност казват нещо различно, ама е яко да им слагаш думи в устата. Щото сборът от субективни мнения не дава едно обективно. Той си е просто сбор от субективни мнения. Както казах, някаква обективност се постига само при зададени предварително критерии, с които всички съгласни - и това ще е обективност съобразена с тези критерии, които сами по себе си са субективни, защото, както казах по-горе, различните хора имат различни разбирания за величието. В тоя смисъл, класациите не представят обективни факти, а масовото мнение. Субективност + n пъти субективност не значи обективност.
Умният месия благодари за вниманието. И оценява това, че взехте начина, по който се самоопредели и който беше очевидна еб*вка, и започнахте да се ебавате с него (начина).



#71567 Sonisphere Festival 2011 - Somewhere in The Heart Of The Summer

Posted by Wicked Child on 02 November 2010 - 13:21 PM in Концерти и фестивали в България

Що не правите разлика между величие и харесване и изобщо коментирате някакви субективни работи. За един една банда може да е велика, щото е на сцена сума ти години, има много албуми и концерти и прочие... Без дори да го кефи музиката им. По същия начин, както може да смята Хитлер за посвоему велик, без да одобрява действията му. За друг обаче "величието" може да не се измерва в комерсиален успех, а в качество на музиката. А за качество на музиката е безсмислено да се спори, защото всеки има различни критерии. Спорите, спорите и накрая идва някой умен месия като мен и ви отваря очите.



#71414 Scorpions в София

Posted by Wicked Child on 28 October 2010 - 18:57 PM in Концерти и фестивали в България

Прекрасно разбрах "поздрава". Въпросът е, че в един момент отдаването на почит се превръща в палячовщина и позьорщина и Звезди успя да го демонстрира нагледно.



#71351 Scorpions в София

Posted by Wicked Child on 28 October 2010 - 08:24 AM in Концерти и фестивали в България

Впрочем, кога ще отпадне малоумната практика на световно известни изпълнители да подгряват по 45-60 минути някакви други? Никога не съм могъл да схвана смисъла на това "подгряване". Човек отива на стадион, за да види любимата си група, въобще не му се слуша друго, а се оказва, че ще се наложи. Много по-умно е подгряващите да са "разгряващи" и да свирят след хедлайнъра. Хем феновете, които са дошли само за една банда, няма да ги слушат, хем те ще имат по-реалистична представа за това колко хора искат да ги слушат.

"ИСКАМ ТАКА ДА ИЗТРЕЩИТЕ, ЧЕ СВЕТИ ДИО ГОРЕ В НЕБЕТО ДА ВИ ЧУЕ!!!"
:D :D :D :D :D :D :D :D :D



#71286 Scorpions в София

Posted by Wicked Child on 27 October 2010 - 11:53 AM in Концерти и фестивали в България

@ Ugly:
Не бе, човек, не ти говоря, че липсва нещо от публиката (макар и това да го има). Кефя се на Скорпионите, харесаха ми и снощи - ако не за друго, то от сляпа фенщина, щото все пак са Скорпиънс. Просто отбелязвам, че след шоуто в Каварна, в понеделник с нищо не ме изненадаха. Да, имаше една-две нови песни, ама някак си нямаше нови усещания. Щото знаех кога Майне ще хвърля палки, знаех, че Котак ще си свали потника, за да си покаже татуировката, че ще пие бира, че ще се качи на барабаните. Знаех точно кога Майне ще направи заигравка с публиката. "Концерт от концерт е различен" - проблемът май е, че този концерт беше твърде идентичен с миналогодишния. А масата хора очакваха нещо различно.
И нещо друго - понеже не мога да пускам коментари към ревютата, ще го напиша тук. Предполагам, че екипът на сайта има определени ползи от това, че хвали организаторите на концерти. Дори когато на всички присъствали е ясно, че това са глупости. Да си кажа и аз критиките:
- Тоя селски стадион, дето го бяха избрали, не става дори за концерт на Ивана. Група с над 40 години история е заслужила нещо повече от кална соцнива, където надничари са садили картофи.
- Пунктовете бяха на безумно разстояние едни от други. Същевременно, по нищо не ставаше ясно дали някой е минал през първия пункт - следователно, все можеше да чака отстрани със скъсана контрола на билетчето и да се мушне в някоя по-голяма групичка, която е минала през първия пункт. Можеше дори да се внесе оръжие по този начин.
- Беше обявено, че ще отворят вратите в 15:00. Започнаха да пускат обаче в 17:20 някъде.
- На пункта, на който чаках аз, забавиха едната от опашките - започнаха да ни пускат последни, докато от другите места бяха пуснали вече по четирима-петима души. Може да е дребнаво, ама при положение, че чакам от 12 часа, може поне да ме пуснат едновременно с другите.
- Докато чаках, ожаднях. Само че знаех, че ако отида да си купя вода, ще си загубя реда. Точно срещу КПП-то имаше магазинче. Помолих двама души от шматкащите се безцелно, но и двамата ми отказаха, щото не им разрешавали. При положение, че заплата им идва от моя джоб и закъсняват с два часа и нещо, мисля, че могат да направят компромис, както аз съм принуден да направя компромис с времето и удобството си, чакайки повече, отколкото е обявено.
- Аз, ако бях на мястото на хората по скамейките, щях да се чувствам много прецакан. Когато искам да гледам концерт, си купувам билет. Когато организатор прави концерт, си подбира така мястото, че по блоковете наоколо да няма сума ти freeloaders. Може да изглежда като приказката за това на Вуте да му е зле, но е тъпо едни да си плащат, а други - не. Щото концертът се състои заради тия, дето си плащат.
- По едно време охраната май видя, че някой назад снима с камера, качиха се на огражденията и започнаха да пръскат с вода. Едно на ръка, че ме омокриха повече от дъжда и второ - пречеха ми да гледам. Да не говорим, че повечето камери хич не са водоуствойчиви и хич не са евтини. Щом човекът е успял да влезе с камера, да омокрят тоя, който го е пуснал.



#71278 Scorpions в София

Posted by Wicked Child on 27 October 2010 - 09:13 AM in Концерти и фестивали в България

Мхм, няма. И билетите за Скорпиънс миналата година бяха на цената на евтините билети от тази година. Само дето в Каварна освен Scorpions видяхме Edguy и Blind Guardian.
Аз съм доволен от концерта. Покри очакванията ми, които пък не бяха грандиозни така или иначе. Вярно е обаче, че в сравнение с миналогодишното шоу в Каварна нещо липсваше. Все едно гледах същия концерт, само дето вече знаех кога какво ще се случи.
Пък за публиката в Каварна и София - сравненията са тъпи. Щото масата хора от Каварна пътуват през половината (или цялата) страна, за да видят някоя банда. А в София всяка средностатистическа отрепка може да реши, че вместо да направи 50 лв оборот на някоя дискотека, може да иде с гаджето да чуят Still Loving You и "Фю-фю-фюууу".



#71187 Легендарният Ronnie James Dio загуби борбата с рака

Posted by Wicked Child on 24 October 2010 - 18:01 PM in Общ музикален форум

Не, че нещо, ама е някак тъпо тема "Рони Джеймс Дио загуби борбата с рака" да се превръща в тема "ДеМайо е гъз".



#71111 Scorpions в София

Posted by Wicked Child on 22 October 2010 - 08:51 AM in Концерти и фестивали в България

View PostTHE DEADMAN, on Oct 22 2010, 02:51, said:

Moldova - 14.10.2010

1. Sting In The Tail
2. Make It Real
3. Bad Boys Running Wild
4. The Zoo
5. Coast To Coast
6. Loving You Sunday Morning
7. The Best Is Yet To Come
8. Send Me An Angel
9. Holiday
10. Wind Of Change
11. Tease Me Please Me
12. Dynamite
13. Kottak Attack
14. Blackout
15. Six String Sting
16. Big City Nights
17. Still Loving You
18. Rock You Like a Hurricane

По мое мнение доста незадоволителен сетлист.
Да се надяваме,че заради отлагането ще направят компромис и тук ще свирят повече песни.

Очаквай Happy Birthday, щото Матиас Ябс има рожден ден тогава.



#70908 Sherlock

Posted by Wicked Child on 16 October 2010 - 08:23 AM in Кино

Хлапето от сериала няма нищо общо с Холмс на Конан Дойл. Ама нищичко. Дори Дауни Джуниър (който направи супер яка роля въпреки разликите с първообраза) беше по-близо.




#70673 Scorpions в София

Posted by Wicked Child on 11 October 2010 - 19:16 PM in Концерти и фестивали в България

Браво ли? Да преместят концерт, който първоначално е бил насрочен за почивен ден, в началото на работната седмица?
Не, че ме засяга, щото съм ученик и ще си взема бележка, ама "Браво." е бая надолу в списъка с думи, които ми изникват в главата.



#70596 Scorpions в София

Posted by Wicked Child on 10 October 2010 - 14:37 PM in Концерти и фестивали в България

Прага:
1. Intro
2. Sting In The Tail
3. Make It Real
4. Bad Boys Running Wild
5. Loving You Sunday Morning
6. Is There Anybody There
7. The Zoo
8. Coast To Coast
9. Animal Magnetism
10. Pictured Life
11. We'll Burn The Sky
12. Always Somewhere
13. Send Me An Angel
14. Holiday
15. Raised On Rock
16. The Good Die Young
17. Tease Me Please Me
18. 321
19. Kottak Attack
20. Blackout
21. He's A Woman She's A Man
22. Big City Nights

Encore:

23. Still Loving You
24. Wind Of Change
25. Rock You Like A Hurricane

Москва:
http://www.setlist.fm/setlist/scorpions/20...a-5bd4ab0c.html

В Белгия също им е по-дълъг сетлистът:
http://www.setlist.fm/setlist/scorpions/20...um-3d48593.html



#70586 Scorpions в София

Posted by Wicked Child on 09 October 2010 - 19:10 PM in Концерти и фестивали в България

Не. Но, ако се вярва на промоутърите, тяхна и на мениджърите е вината за недобрата преценка на състоянието на Майне и неяснотата около концерта на шести и седми.
Да не говорим, че късият сет е супер тъп. В първата част от турнето, когато отново свирят в Европа, свирят по 20-23-24 песни, включително Always Somewhere, която едва ли има човек, който не иска да чуе на живо.
http://www.setlist.fm/search?query=artist:...t%29&page=7
Кофти е тази разлика в сетлистовете - дали се дължи на по-малкия интерес, който има в страните от тази част на турнето, на мързел или на някакво "специално" отношение, не знам. Факт е, че в някои страни си дават повече зор, отколкото в други. И силно се съмнявам, че е съвсем случайно, щото групата е съвсем наясно, че има песни, които са по-познати и по-обичани от други (което е естествено за всяка група).
Кефя се на Скорпиънс, ще се изкефя и на концерта, макар да не изсвирят много от песните, които искам да чуя. Просто разликата се набива на очи.



#70567 Scorpions в София

Posted by Wicked Child on 09 October 2010 - 07:56 AM in Концерти и фестивали в България

Майне и друг път е имал сериозно проблеми с гласа. Съвсем нормално е, при положение, че това му докарва прехраната, та и доста отгоре, да е extra careful, когато има дори малък дискомфорт. Ако беше дошъл да пее с кофти глас, щеше да е равносилно на това някой да си купи 2 литра "Пиринско", след като веднъж го е опитал.