Jump to content

Unreal's Content

There have been 10 items by Unreal (Search limited from 14-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#67976 Kavarna Rock Fest 2010

Posted by Unreal on 21 July 2010 - 18:17 PM in Концерти и фестивали в България

и аз бях чувала за нещо подобно с пластмасови копчета тик -так ,но не ми се вярва много пък и винаги остава шанса да те хванат и да не можеш да влезеш .... компанията вътре ти навън ....



#65477 Sonisphere Festival в София

Posted by Unreal on 10 June 2010 - 07:29 AM in Концерти и фестивали в България

а може после и шапчици да ни задължат да носим ..... по темата с тоалетните имам интерсен снимков материал от концерта на AC/DC как отгоре (върху химическите тоалетни) разни фенчета танцуват и правят какво ли още не(имах чувството, че съм на концерт на Азис селянията беше пълна) интерсно как ли са се чувствали хората който евентуално са били вътре или пък са имали желание да влязат но предлогам не са го направили ... на следващият концерт ще плащаме допълнително за охрана на тоалетните ..... иначе за тру феновете да се изкажа не знам дали е на място , но все пак
- пич объркал си концерта тва не е концерта на хейтърите ... моля без злобни коментари всеки има право да харесва каквото си пожелае и няма нужда да натрапваме мнението си на останалите



#65090 Sonisphere Festival в София

Posted by Unreal on 06 June 2010 - 06:01 AM in Концерти и фестивали в България

ако пък беше 5 дни ..... еха.... лично аз първият ден ще го уважа с тениска на Dio един лаптоп и пакетче семки и много ровене из интернет ако този път успеятда го нагласят че на AC/DC за нищо не ставаше



#65055 "Цвете за Гошо 2010"

Posted by Unreal on 04 June 2010 - 19:46 PM in Концерти и фестивали в България

вярно е защо ли страдам изобщо като така или иначе ще отида ... прав си всички групи са "световно известни" със своя "талан" и нямам впредвид Кирчо Маричков, Милена, Буги Барабата ..... покрай розите има и много плевели ,но розите са си рози , а плевелите са си плевели ;) но да не се впускаме във форумни доели безмислено е всеки може да изрази мнението си както желае стига да е в рамките на добрият тон ... приятно изкарване ти желая



#65048 Малоумието на "Facebook"

Posted by Unreal on 04 June 2010 - 18:06 PM in Общ форум

мен ме тормози друга мисъл колкото и упорито да давам в настройките си за поверителност да ми се скрие профила в търсачките и всичките ми данни да са видими само за приятели .... седмица две след като го направя oтново има някаква промяна и чacт от данните ми са видими за всички потребители или за приятели на преятели ... вече почнах да се изнервям....

п.с. поправено :angry2:



#64876 "Цвете за Гошо 2010"

Posted by Unreal on 02 June 2010 - 13:26 PM in Концерти и фестивали в България

доста групи са отрязани за да могат да свирят нечии протежета тъжно, беше ми едно от любимите събития .....



#63946 "Цвете за Гошо 2010"

Posted by Unreal on 13 May 2010 - 10:07 AM in Концерти и фестивали в България

там ще сме ! аз бях дочула за друга дата, но и така е добре ....



#63574 AC/DC в София

Posted by Unreal on 02 May 2010 - 18:09 PM in Концерти и фестивали в България

Аз се питам блок 17,18,19,20,21 от кое КПП трябва да минават ? Mоже ли някой да ми даде информация ?



#62694 Kavarna Rock Fest 2010

Posted by Unreal on 06 April 2010 - 15:02 PM in Концерти и фестивали в България

м нали след Великденските празници щеше де има нова информация за още две други групи какво стана ?



#62480 Туй, що трещи...

Posted by Unreal on 29 March 2010 - 07:22 AM in Общ музикален форум

Guns N' Roses - Sweet Child O'mine