Jump to content

Depositus Cordis's Content

There have been 83 items by Depositus Cordis (Search limited from 31-May 23)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#106240 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by Depositus Cordis on 28 July 2013 - 20:26 PM in Концерти и фестивали в България

Няма проблеми, критикувам ви безплатно :harhar:

P.S. Когато аз съм искал да снимам за вас, ти се дърпа все едно ще ти крада хляба, след дъжд качулка после ;)



#106238 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by Depositus Cordis on 28 July 2013 - 18:09 PM in Концерти и фестивали в България

За чалга клуба - ми аз имах неблагоразумието да отида в Рок Ит след концерта с приятели... То се оказа почти като чалга клуб контингента там(с изключение на 10тина като нас от концерта които се оглеждахме странно), само салфетките липсваха.

За снимките - слаба работа, къде ви е истинския фотограф?



#106208 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by Depositus Cordis on 27 July 2013 - 21:47 PM in Концерти и фестивали в България

Лудници :harhar:
Posted Image



#106182 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by Depositus Cordis on 27 July 2013 - 09:40 AM in Концерти и фестивали в България

Хубав концерт стана, нямам оплаквания :harhar:
Тук мисля, че добре изигра Mad Butcher:
http://photo-forum.n...5&USER_ID=17378



#106168 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by Depositus Cordis on 26 July 2013 - 13:04 PM in Концерти и фестивали в България

Вокалистката им явно се е разболяла(или уморила) след срещата си с българските фенове :lol2:
Не е стабилка като Рамщайн които и в Син Сити да наминат после всичко е наред.



#106158 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by Depositus Cordis on 26 July 2013 - 09:57 AM in Концерти и фестивали в България

Не виждам какво е виновен организатора при това положение, освен че с действията си често предизвикват съдбата.



#106153 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by Depositus Cordis on 25 July 2013 - 22:58 PM in Концерти и фестивали в България

Вие пък сандвичи, важното е батериите на фотото да са на макс :harhar:



#106102 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by Depositus Cordis on 24 July 2013 - 07:20 AM in Концерти и фестивали в България

RAMMSTEIN 120min 22:00 - 24:00
BFMV 60min 20:15 - 21:15
ENSLAVED 60min 18:45 - 19:45
HAMATOM 60min 17:15 - 18:15
DORRN 60min 15:45 - 16:45
DOORS OPEN 14:00



#106100 Левски vs. ЦСКА

Posted by Depositus Cordis on 24 July 2013 - 00:00 AM in Футбол

Ей, много ви бърка този "случаен" 1/4 финал бе, не можете да спите значи.
Марсилия били с резервите - аз пък помня от този мач Бартез да се обръща невярващо, че ще влезе гол и след това влезе Рибери да обръща мача. Помня, че имахме още положения и как по едно време Бардон се опита да вкара гол от дъгата на центъра, имаше настроение в играта и играчите си вярваха.
Помня и че изпуснахме да бием Хееренвеен в Холандия и измъчихме московските ви червени братя, все случайни работи.
Единственото късметлийско беше победата с гол в края срещу Динамо.
Артмедия не били във форма и продали футболисти, ама преди това бяха изненадата на групите на ШЛ, не са били случаен отбор както се опитват да ги изкарат. Тогава въпроса беше кой от двата отбора ще си прекъсне приказката.
Ми Удинезе които изпуснахме като гости и после ни поведоха тук... На полувремето късах някакви хартии, като ме питаха защо им викам че нали трябва да има какво да хвърлям като вкараме 2 гола(Това след умопомрачителния пропуск на Йовов от няколко метра). И като излязоха второто и изригна стадиона двата гола бяха най-малкото с което се отърваха. Един от най-добрите емоционални мачове на които съм бил!
Ми Шалке... къде отиваха ако не беше престъпно измисления червен картон при 1:0.. това не е случайност и се видя и на реванша.

Тези случайности са като да хванеш 12 срещи от някой джакпот и да ги познаеш без да си чувал отборите... Или ако не е чувал Киево където само Амаури струваше повече от целия отбор на Левски :secret:



#106093 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by Depositus Cordis on 23 July 2013 - 10:10 AM in Концерти и фестивали в България

Не го видях това на картата, може по-късно да са го променили(на работа не мога да видя заради тая джава).
Иначе от там ако си горе ще има мащабен поглед върху огненото шоу. Ако си долу е много зле(поне за мачове това е най-отвратителната позиция), но като не е пълен стадиона предполагам че ще има известно движение ;)



#106088 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by Depositus Cordis on 22 July 2013 - 21:20 PM in Концерти и фестивали в България

На картата даже не са показани къде ще са тези билети от 59.. Да не са пуснали ексклузивно за паркинга на стадиона :D



#105974 Rockstadt Extreme Fest 30-31 Август 2013, Рашнов, Румъния

Posted by Depositus Cordis on 13 July 2013 - 16:44 PM in Концерти и фестивали в чужбина

Яко!
Вече запазих места за спане - вечер в Букурещ(The Wall tour 28.08) и 3 в Брашов :)
А съм пропуснал да пиша тук, че ще има и още един "подгряващ" ден с групи, като цената остава същата:
29 август
TROOPER
GOTHIC
ABIGAIL
ROADKILLSODA
DAYS OF CONFUSION
GOODBYE TO GRAVITY
REBORN
Posted Image



#105286 Roger Waters в София

Posted by Depositus Cordis on 11 June 2013 - 09:58 AM in Концерти и фестивали в България

Как тайно се разбрахте насред форума :secret:

А аз май отивам на варианта за The Wall в Букурещ на 28.08 за да мога да посетя и румънския Rockstadt Extreme Fest на 30-31 Август и да се разходя из Трансилвания :paladin: .

Жалко, че не могат да се купят билети директно от тук, а трябва с куриер или на място.



#104902 Rockstadt Extreme Fest 30-31 Август 2013, Рашнов, Румъния

Posted by Depositus Cordis on 30 May 2013 - 15:30 PM in Концерти и фестивали в чужбина

"На 30 и 31 август в Ръшнов, Румъния ще се проведе поредното издание на ежегодния "Rockstadt Extreme Fest". Този път българското участие на събитието е в лицето на LAST HOPE, хедлайнъри в двата дни са GOJIRA и PRIMORDIAL, пълен списък с изпълнителите ще намерите по-долу. Билети могат да се закупят и от българския "Eventim" (поръчай онлайн). Цените им са 22/32 лв. до 17 август и 30/48 лв. след това. Има еднодневни билети! Ето и пълния лайнъп:[indent]30 август:
GOJIRA
NAPALM DEATH
DECAPITATED
LAST HOPE
CARACH ANGREN
BUCOVINA
CODE RED
FALSE REALITY

31 август
PRIMORDIAL
SEPTICFLESH
TEXTURES
KROW
INDIAN FALL
SPIRITUAL RAVISHMENT
ABNORMYNDEFFECT
DELIVER THE GOD"

^Гледам това и си мисля че доста приятно звучи, особено както аз от 2 години си мисля за разходка до Трансилвания и точно последната седмица на Август имам плануван отпуск.
Друго за което се сетих е, че на 30-ти тук е Роджър Уолтърс, но пък на 28-ми е в Румъния и може да се съчетае много приятно с горния фест :)



#104791 Deep Purple в Пловдив

Posted by Depositus Cordis on 22 May 2013 - 16:38 PM in Концерти и фестивали в България

Eдин лек поглед в някой сайт с карти отговаря на по-голямата част от въпросите.



#104513 Настаняване в Каварна

Posted by Depositus Cordis on 16 May 2013 - 12:35 PM in Концерти и фестивали в България

Е тук е доста малка извадка, преди концерта на Аксепт миналата година тук нямаше почти никакво раздвижване, а реално си беше доста посетен.
Сайта и форума не е мерило за интерес към по-стари групи като Пърпъл и Аксепт, аз очаквам че само от близките големи градове ще се съберат няколко хиляди за Пърпъл(хората от югозападна България биха предпочели да отидат на частния концерт на Ботев).

Лично за мен фестивалите с повече разнообразни не толкова големи или известни групи бяха доста добре, просто на повечето хора им трябва име за да се вдигнат до Каварна. Една група на ден плюс подгряващи трудно може да мине за фестивал. Аз миналата година пропуснах за пръв път от 5 години, заради късното обявяване групите и фестивала и това че вече бяхме определили дата за сватба по същото време. Ако не беше това, няколко дни преди това имах предложение да снимам на Каварна и можеше да запазя традицията при други обстоятелства, но то дойде съвсем късно :)



#104470 Haircut Designers?

Posted by Depositus Cordis on 15 May 2013 - 15:39 PM in Общ форум

Косата трябва да се вее свободно, никакви такива :harhar:



#104468 Настаняване в Каварна

Posted by Depositus Cordis on 15 May 2013 - 15:07 PM in Концерти и фестивали в България

Хм, щом в Българево където бяхме миналата година извън фестивала няма места значи тази година ще е доста по-добре откъм хора :)
Не остана време до тазгодишното Каварнене... нищо, че е двудневен и не чак най-страхотния който сме виждали там фестивал.



#104452 Bon Jovi в София

Posted by Depositus Cordis on 15 May 2013 - 10:25 AM in Концерти и фестивали в България

И Мадона, някои от фотографите за нея се бяха подготвили с дълги бели обективи...
Аз снимам непрекъснато от публиката с вдигнат фотоапарат над ръцете, разбира се понякога влизат в кадри, но има вариант и да стане много ефектно, а все пак вие не сте били директно сред публиката. Иначе има едни компактни сгъваеми столчета, които видях масово да ползват фотографите на един фест в UK. Друго - има едни държачи за монопод, които се слагат на кръста и си имаш подвижен някакъв монопод, който върши нещо ако не си много под ръцете. Мисълта ми е - официално сте акредитирани, възползвайте се.
Иначе вчера осветлението беше напълно достатъчно за стабилизиран телеобектив, а дори и с нестабилизиран ставаше :)



#104447 Bon Jovi в София

Posted by Depositus Cordis on 15 May 2013 - 09:41 AM in Концерти и фестивали в България

А за друго щях да взема отношение - снимките от концерта.
Ако се загледате в снимките качени на сайта ще видите, че са с много по-добра перспектива от обикновено когато се снима точно пред 3 метра сцена и целия заден фон обикновено е някое черно платно. Няма защо да се оправдавате с това, ясно е че от по-далече е по-трудно за техниката, но според мен от такова място е доста добре за концертна фотография. Аз ако бях там с техниката с която влязох накрая най-отзад щяха да станат страхотни снимки :P



#104441 Bon Jovi в София

Posted by Depositus Cordis on 15 May 2013 - 08:58 AM in Концерти и фестивали в България

При мен се случи странно, бях около стадиона с твърдото убеждание че няма да влизам, още повече че бях с фототехника с която няма шанс да ме пуснат. Пихме по бира-два навън и звука беше добре като за извън стадион, след Runaway охраната махна оградите и тези с които бях се засилиха да влизат и аз покрай тях. Та съм влязъл някъде когато вече му е бил зле гласа, но вътре в най-отдалечения сектор определено звука беше по-зле от навън...
И това с извиненията и по-ранното спиране сякаш взе на хората които бяха там за дълги бисове и сбогувания черешката от тортата. Сигурен съм, че доста от тези които са били на концерта са останали доволни.



#104429 Bon Jovi в София

Posted by Depositus Cordis on 14 May 2013 - 23:36 PM in Концерти и фестивали в България

Е то се чу че нещо не му е наред и че съжалява...



#104339 Depeche Mode в София

Posted by Depositus Cordis on 12 May 2013 - 11:49 AM in Концерти и фестивали в България

Облаците се заформят над Витоша...



#104286 Григор Димитров

Posted by Depositus Cordis on 10 May 2013 - 11:04 AM in Тенис (18+)

Ех, знаех си че естетите гледащи аристократични спортове ще ме разберат.

Дайте сега да се върнем на Григор :neo:



#104283 Григор Димитров

Posted by Depositus Cordis on 10 May 2013 - 10:03 AM in Тенис (18+)

Харесва ми прогресията в снимките, иначе аз преди без много да съм гледал тенис харесвах Сампрас.

View PostHeathenHeart, on 09 May 2013 - 21:35 PM, said:

Това момче накара дори мен да гледам тенис. :)
Хех, зависи от гледната точка, мен и Ана Иванович ме кара да гледам ама тва е друг въпрос :harhar: