Jump to content

Icarus's Content

There have been 4 items by Icarus (Search limited from 28-May 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#61271 Рок/метъл албумът, с който прослушахте Нашата музика

Posted by Icarus on 04 March 2010 - 14:14 PM in Общ музикален форум

METALLICA "And Justice For All"
Не помня точно коя година беше, но албума минаваше за нов. Аз съм бил 5-6 клас лапешник, и един ден реших да си купя касета(не че имах къде да я слушам). В Пловдив на главната имаше такива продавачи един-двама, на сгъваема масичка нареждаха аудио касети, а отстрани, на земята, големите тонколони на аудиоуредбата. Да ти е кеф да си купиш нещо и да го прослушаш!



#61092 Windows 7

Posted by Icarus on 02 March 2010 - 17:09 PM in Технологии

За Седмицата, то какви впечатления да имам-повечето ми шрифтове не работят(при положение, че ги ползвам и под XP и под мак и са ОК), сума ти софтуер не мога да инсталирам на 64 бита и още много куци неща.
С една дума-преинсталация и да живее ХР!



#58229 Тренирате ли?

Posted by Icarus on 27 December 2009 - 16:31 PM in Бодибилдинг и фитнес

Здравейте всички!
На 33 години съм, движа се около стоте килограма, тялото ми се състои по равни части от мускули, сланина и травми. Но се чувствам добе и това и моето тяло. Всяка сутрин ставам в 05.10, след две кафета и лека закуска съм в залата, тренирам около 70-80 минути, после душ и събуден и ЖИВ отивам на работа. Не мисля, че това е фанатизъм. Просто моят начин за ежедневие.



#58227 Windows 7

Posted by Icarus on 27 December 2009 - 16:23 PM in Технологии

Ха-ха постера кърти!
Относно Седмицата - аз съм много консервативен по отношение на хардуер, софтуер и операционна система. И до днес вярвам, че Пентиум 4 на 3 гигахерца е за предпочитане пред някякъв куадро на 1,6.
Но утре (понеделник) по случай новата година си взимам нова машина, с инсталирана Седмица на него.
Така че ще споделям впечатления. Скоро.