Jump to content

Nosferatu's Content

There have been 7 items by Nosferatu (Search limited from 27-юни 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#74220 Fallen Art

Posted by Nosferatu on 04 януари 2011 - 13:33 in Общ музикален форум

View PostЗмей Горянин, on Jan 4 2011, 10:45, said:

Според мен вокалите са си съвсем добре. Само дето тук има толкова блек, колкото в новия Dimmu Borgir :harhar:

Едва ли целта на Ники някога е била като стил Inspell да е типичен блек метъл или някакъв строго определен друг стил. Това си личи и от другите му проекти. Т.е, ако някой иска да слуша истински блек, няма да го намери тук.



#72556 К'во ме грее?

Posted by Nosferatu on 24 ноември 2010 - 12:33 in Общ музикален форум

Posted Image\
:crying:



#69732 С какво разпръсквам топлината?

Posted by Nosferatu on 17 септември 2010 - 14:52 in Общ музикален форум

Posted Image
Невероятен е

Therion-a ми беше много скучен. Отдавна съм ги отписал де. За мен и Gothic Kаbbalah беше изключително зле.



#68832 С какво разпръсквам топлината?

Posted by Nosferatu on 24 август 2010 - 22:49 in Общ музикален форум

Сега новия Tristania
Posted Image
Любимата ми готик метъл (едно време поне бяха метъл) група. Вече никога няма да са като в Widow's Weed и Beyond The Veil :rolleyes:



#68826 С какво разпръсквам топлината?

Posted by Nosferatu on 24 август 2010 - 18:21 in Общ музикален форум

Напоследък се разочаровах от новите на Blind Guardian & Iron Maiden. От Гардиън поне няколко песни ми харесаха, а дигипакът е най-добре изглеждащия, който съм виждал от доста време насам.
Както и да е, тези дни цикля Dimmu Borgir - Gateways от новия албум
Posted Image
Най-интересното е, че мистериозните женски вокали май се оказват някаква измама и всъщност са пичшифтнати вокали на Вортекс. Тук това коментирахте ли го?.



#65760 Онлайн магазинът на WeRock.bg

Posted by Nosferatu on 16 юни 2010 - 11:42 in WeRock.bg

View PostSatyr, on Jun 15 2010, 11:30, said:

Картинката е била сбъркана, иначе - да - гърли е. Но пък и изчерпана в момента :metal:
ок, мерси, ще мисля някоя друга тогава :>



#65463 Онлайн магазинът на WeRock.bg

Posted by Nosferatu on 09 юни 2010 - 18:13 in WeRock.bg

Извинявам се, ако повтарям въпроса на някой друг, но 21 страници са доста за прочитане, а нямам много време.
Харесах една блуза от магазина за подарък. Пише, че има размер XL, блузата е с дълъг ръкав (на картинката), LS демек, но не е упоменато, а пише след заглавието - (gTs)
Какво точно е gTs? Надявам се, не е girlie ts, a ако е - какви са видимите разлики, знае ли някой? В смисъл дали може да се носят от мъж. Блузите с къс ръкав са ясни, но досега не бях виждал метъл блуза с дълъг ръкав за жени и мъже. :metal:

едит: Май си е дамска тениска, но объркана ли е картинката, защото там е с дълъг ръкав? Става въпрос за това: http://katehizis.com...?pid=1&id=11531