Jump to content

WolfHeart's Content

There have been 7 items by WolfHeart (Search limited from 16-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#56074 Moonsorrow в София

Posted by WolfHeart on 08 November 2009 - 00:02 AM in Концерти и фестивали в България

Явно мнението на някои за Moonsorrow не е особено добро, но това е без значение. Въпросът е къде сбъркахме и защо нямаше интерес. Май ще трябва да се извинявам на Джуджето Гимли , който каза още в началото, че може би ще сме 10 човека. Какъв лош пророк излезе.

От друга страна едно е да свириш в кварталната кръчма (която е в квартала) и съвсем друго на другия край на Европа. Момчетата и да искат няма как да дойдат с толкова пари. Вярвам, че щяха да си свирят и пред 10 човека ако не се налагаше да пътуват чак до тук.

Факт е че изтървахме едно адски значимо събитие. Единствено можем да съжаляваме за това и няма какво повече да го говорим. Хвала на тия дето чакаха последния момент да си купят билет.



#56000 Moonsorrow в София

Posted by WolfHeart on 05 November 2009 - 19:12 PM in Концерти и фестивали в България

Криза ли! ХА! Извинения!
Надали ще дойдат някога при това положение. И от сега нататък като им кажат България познайте за какво ще се сещат първо... Направо ме е срам!



#53816 Кои са най-силните концерти до края на годината?

Posted by WolfHeart on 05 September 2009 - 11:04 AM in Концерти и фестивали в България

Не виждам Moonsorrow. Макар и непотвърдено още ще бъде много значително събитие. Гласът ми отива на север. За сериозната музика! ;>



#53815 Moonsorrow в София

Posted by WolfHeart on 05 September 2009 - 10:53 AM in Концерти и фестивали в България

На Moonsorrow не им трябва съпорт за да се напълни залата ! :> Като оставим това настрана които и да са ще бъдат добре дошли. Важното е да сме повече и да е весело! \m/



#53596 Dimmu Borgir в Каварна за "Thrash till Death 2009"

Posted by WolfHeart on 01 September 2009 - 08:17 AM in Концерти и фестивали в България

View PostAngelFrost, on Aug 16 2009, 20:39, said:

Е концерта си беше мазало,няма какво да си говорим.Дано дойдат пак.

И аз много се надявам на това! Дано не са решили, че сме малко. Факт , че хората бяха една идея тихи. Само около мен имаше такива , които просто гледаха. Не упреквам никого, но може би от това зависи дали ще видим Dimmu Borgir отново догодина.

View PostTestament, on Aug 17 2009, 10:25, said:

Публиката може да е била и 200 души но Диму направиха страшен концерт-това е

Тук съм много съгласен. Концертът беше нещо велико, избухнах максимално и прегракнах от викане. Тоя ден няма да го забравя!



#53595 Moonsorrow в София

Posted by WolfHeart on 01 September 2009 - 07:53 AM in Концерти и фестивали в България

Съжалявам ако някой ме е разбрал погрешно. Надявам се тук да мога да говоря свободно. Под свобода не разбирам безпредметно нареждане (т.нар. хейтване).
Усетих вътрешен подтик да отвърна на онова мнение и така и направих.

Колкото до Moonsorrow , дори не съм се и надявал да дойдат в България. Важното е наистина да дойдат и всички да са щастливи. Ще се видим там!



#53481 Moonsorrow в София

Posted by WolfHeart on 29 August 2009 - 09:38 AM in Концерти и фестивали в България

Как 10 човека!! Който твърди подобно нещо няма никакъв поглед над тоя вид музика и по-добре да си трае с мненията за чушките.