Jump to content

bakkapo's Content

There have been 11 items by bakkapo (Search limited from 13-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#47770 Circle II Circle & Manticora в София

Posted by bakkapo on 18 May 2009 - 20:27 PM in Концерти и фестивали в България

Концертът, колкото и скромен по отношение на посещаемост, беше уникален, а предвид обстановката - направо размазващ. Подобно на едно от горните мнения, мога да кажа, че на последните песни не ми остана глас и врат. Няма такова разбиване.
Много се говори за събиране на Savatage в последно време и дано, но не знам тогава как ще оцелеем :angry3:
Относно подгряващите групи, мога да кажа, че BURNING BLACK по ми допаднаха, въпреки, че отстъпваха по отношение на техника на Manticora. Причината е настроението, което създаваха и контакта с публиката (не, че в тези романтични условия имаше опасност да се уединят някъде).

Както и да е, който дойде ще помни този концерт, който пропусна да ходи да се покае, че не уважи Бога - Zak Stevens... :comando: :angry3: :angry3:



#46585 Circle II Circle & Manticora в София

Posted by bakkapo on 07 May 2009 - 20:20 PM in Концерти и фестивали в България

Сетлист: КОПЕНХАГЕН !!!

Fatal Warning
Dead of Dawn
Forever
Waiting
Drum solo
Sea of White
Heal You
Echoes
Chase the Lies
Soulbreaker
Messiah
Revelations
So Many Reasons


If I go Away [acoustic]
Watching in Silence [acoustic]


Nothing’s Going On
Taunting Cobras
Edge of Thorns


Добре звучи, има материал да стане добро концертче :)



#45395 Какво разцепва тишината...

Posted by bakkapo on 19 April 2009 - 20:02 PM in Общ музикален форум

Savatage - Edge of Thorns

:worship: ;) :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:



#44945 Heaven And Hell - The Devil You Know

Posted by bakkapo on 11 April 2009 - 23:13 PM in Общ музикален форум

Имам съмнения дали до края на годината нещо ще успее да доближи, камоли да мине подобно размазващо творение. :bomb:

Дио и компания пак са се развихрили на пълни обороти!

П.П. Напълно споделям предишното мнение



#44805 HammerFall и Sabaton в София

Posted by bakkapo on 09 April 2009 - 10:03 AM in Концерти и фестивали в България

Последно предложение. Ако някой няма билет, искам да се оттърва от два. 50лв за двата. Мисля, че си заслужава...

Поздрави и ще се видим там!



#44750 HammerFall и Sabaton в София

Posted by bakkapo on 07 April 2009 - 22:16 PM in Концерти и фестивали в България

View Postbakkapo, on Mar 31 2009, 22:42, said:

Няма как някой да ти помогне. Все още нямат общ концерт. България е една от първите дати за съжаление. Иначе са черешката на тортата, наистина яка група.

Между другото ми се освободиха два промоционални билета - несериозни (или по-скоро глупави) приятели... Някой ако се навие за 75лв му ги давам. Не е кой знае каква отстъпка, но поне да имам за две бири :)

Нещо няма желаещи, а мен определено не ми трябват тия билети. Новото предложение е 70 лв, дори е възможен съвсем лек коментар :huh:



#44489 HammerFall и Sabaton в София

Posted by bakkapo on 31 March 2009 - 21:42 PM in Концерти и фестивали в България

Няма как някой да ти помогне. Все още нямат общ концерт. България е една от първите дати за съжаление. Иначе са черешката на тортата, наистина яка група.

Между другото ми се освободиха два промоционални билета - несериозни (или по-скоро глупави) приятели... Някой ако се навие за 75лв му ги давам. Не е кой знае каква отстъпка, но поне да имам за две бири :metal:



#38859 Firewind в София

Posted by bakkapo on 23 November 2008 - 22:21 PM in Концерти и фестивали в България

View Postwhiplash159, on Nov 23 2008, 19:44, said:

Това е най-скорошният, който успях да намеря:

Firewind
14.11.2008, Bilbao, Spain


Into The Fire
Head Up High
Kill To Live
I Am The Anger
Angels Forgive Me
The Silent Code
Drums
The Silent Code
The Fire And The Fury
Beast of The Savages
My Lonliness
Mercenary Man
Till The End of Time
------------
Allegiance
Maniac
Falling To Pieces


Човек, благодаря. Това ми трябваше. Не знам какво трябва да се случи, за да не стане покъртителен концерт. Пак ще се наложи да се размажем. От кога чакам да чуя на живо The Fire And The Fury - няма такъв кеф :metal:



#38851 Firewind в София

Posted by bakkapo on 23 November 2008 - 18:43 PM in Концерти и фестивали в България

Случайно някой да разполага с достоверен сетлист от концертите до сега? Нещо е голяма мъка да изкопая инфо по въпроса...



#31385 Whitesnake и Def Leppard в София

Posted by bakkapo on 02 July 2008 - 21:53 PM in Концерти и фестивали в България

Намерих купувач. :yes: Приятно "разбиване" на всички ...



#31365 Whitesnake и Def Leppard в София

Posted by bakkapo on 02 July 2008 - 18:42 PM in Концерти и фестивали в България

Здравейте,

виждам, че все още има хора, които търсят билети и това е съвсем нормално за такъв як концерт. Поради различни причини, които не са най-важни в случая, разполагам с два свободни билета за концерта - седящи на трибуните . До колкото знам вече няма билети на касите и ако има някой закъснял ще си направим взаимна услуга, ако ги купи за сумата, която съм дал за тях - по 40 лв всеки.


Ако някой е съгласен нека да пише едно лично съобщение или прати мейл на bakapo@gmail.com, веднага ще отговоря...