Jump to content

Aggressive Perfector's Content

There have been 134 items by Aggressive Perfector (Search limited from 21-юни 23)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#12837 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 20:54 in Общ музикален форум

^Ще си позволя да кажа, че това кой каква хигиена спазва е въпрос на личен избор. :P Също и с прическата.

Quote

Аз си скубя веждите и използвам парфюм. Е, и?
Не ща да те познавам. Away, away!!! :lol2:

Quote

Искаш да кажеш, че съм педал? smile.gif
Метросексуален=Първата стъпка към емо
Емо=Върховна степен на гейщина
:D

Quote

Иначе, въпреки че не одобрявам бръсненето на краката, познавам едно момче, което го прави и има много сериозен успех сред жените(макар и не поради тази причина), с което ти едва ли можеш да се похвалиш.
Аз съм на 15 ве, кви жени, кви глупости?! Слава на коктейла "Тримата глупаци"*, патент на мене, Шизото и Грънджа!!! :P Е, ако падне неква плячка, все пак... :D

Quote

А за гаденето - бъди сигурен, че на единици им се гади от миризмата на хубав парфюм, а всички останали от миризмата на добре изпотено и мръсно тяло.
Боли ме куро, че им се гади. БИТОВ ТЕРОРИЗЪМ!!! -_-

Ок, само ще вметна, че тъй като почнах да спортувам, се къпя 4 пъти в седмицата (сиреч през ден - не че ми е приятно, ама...), и под "мърляв" имах предвид с мръсни дрешки, без дезодорант, не се и стрижа, оригвам се в личицата на жалките хорица... Ок? ;)

*става въпрос за смеска между бира, водка и кола. Cheers! -_-

БИРААААА!



#12832 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 20:08 in Общ музикален форум

View PostНещото което вие в нощта, on Oct 7 2007, 21:00, said:

И как реши, че единствено чалгарите имат обоняние и само на тях вонята прави впечатление? Хубаво е все пак, че не всички метъли споделят безумните ти убеждения иначе на концерти трябваше да ходим с противогази.
"Замърсеното тяло поддържа духа неспокоен" -_-

Не става дума за воня. Ти виждала ли си "момче", което си скубе веждите и си бръсне краката??? А пък като вземат и да се парфюмират, започва да ми се гади. Мерси. :D
Метълът е бира и непукизъм. Наздраве!



#12828 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 19:42 in Общ музикален форум

View Postalice, on Oct 7 2007, 18:52, said:

Ходи си мърляв, но бъди готов да понесеш съответните реакци, адекватни за подобно поведение. Както каза някой - ти не уважаваш себе си, а искаш другите да те уважават...Ами бъде готов за негативизма, който в случая ще е напълно оправдан. -_-

Уааааау. Много ми дреме кво ше мисли за мене некв шибан чалгар. И не искам никой да ме уважава - аз не уважавам никой. -_- Боли ме оная работа дали ше мириша на пор или на парфюм - и без тва не правя разлика между двете. Или сигурно само малоумните напарфюмирани педалчета, които си скубят веждите уважават себе си...
ШИБАНИ ФАШОНИ, МРЕТЕ!!! :D
:P



#12687 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 06 октомври 2007 - 09:13 in Общ музикален форум

Абе кво значение има как се обличаш и как изглеждаш? Аз си ходя мърляв - и кво? :metal:



#12684 Thrash Metal

Posted by Aggressive Perfector on 06 октомври 2007 - 07:42 in Общ музикален форум

View PostSatyr, on Oct 5 2007, 17:59, said:

Ама че работа. Този "нов" Содом е в онлайн магазина ни вече точно една седмица... Поръчан е... точно нито веднъж :metal: :metal:

Бих го поръчал, ама... Няма кинти, брато... :metal:

edit: Между другото тъкмо дръпнах албума и трябва да кажа: най-добрият олдскуул блек (макар и да е наполовина презапис) в последно време. Който има възможност да го купи - препоръчвам го. Буквално съм потресен от олдскул звученето - сякаш сега е '85 и слушам "In The Sign Of Evil", само че без разминаващите се инструменти (буквално това е единствената разлика която намирам в звука). Е, и по-качествено е направен - все пак има разлика между 1985 и 2007... Но иначе олдскул агресията си е запазена.



#12488 Добрите стари System Of A Down

Posted by Aggressive Perfector on 04 октомври 2007 - 16:04 in Общ музикален форум

View Postiilnd, on Oct 4 2007, 09:58, said:

а аз забравих да разбъркам материала за ябълковата ракия снощи. :D - тва вече е емо!

НЕЕЕЕЕЕЕ, ЗАЩООООООО?!?!?!?!?!?!?! :metal: :metal: :o B) :crying:



#12243 Да поканим Rush в България?

Posted by Aggressive Perfector on 02 октомври 2007 - 18:37 in Концерти и фестивали в България

View Postcadaurus, on Oct 2 2007, 13:47, said:

Хименно де. За да поканиш някого, трябва да си сигурен, че има финансов смисъл да го поканиш.

Човекът който стоеше зад ХИПЕР-МЕГА-УЛТРА ФЕСТА Monsters of Rock - България, не мисли така... :hunter:



#12214 Chimaira - Resurrection vs Machine Head - The Blackening

Posted by Aggressive Perfector on 02 октомври 2007 - 14:40 in Общ музикален форум

View PostIlith, on Oct 1 2007, 23:23, said:

Не мисля, че има смисъл въобще да има анкета. Та Машийн Хед направиха абсолютен шедьовър!

Е, има. Това са двата албума, които сложиха последните копки на всякакви нови вълни и прочие. Resurrection също е шедьовър, не го подценявай. Просто влиза малко по-трудно в сравнение с The Blackening.



#12164 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 02 октомври 2007 - 11:17 in Общ музикален форум

^^Е, прогресив метъл са. Голямата разлика...

edit: Пак се почва ;)



#12160 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 02 октомври 2007 - 11:02 in Общ музикален форум

View Postmarillion, on Oct 2 2007, 11:59, said:

Хубав въпрос наистина... Аз, обаче ще го разширя малко.
А защо DT имат толкова фенове в цял свят? ;)
(с което май излизаме от контекста на темата ;) )

1. Всяка произволна тема рано или късно се превръща в тема за прогресив или ПОНЕ за Dream Theater.

:D



#12155 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 02 октомври 2007 - 10:56 in Общ музикален форум

А защо DT имат толкова фенове в България?

(аз съм малък гаден провокатор ;) )



#12148 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 02 октомври 2007 - 10:33 in Общ музикален форум

View Postmarillion, on Oct 2 2007, 09:08, said:

Направил си абсолютно погрешно заключение. Ако препрочетеш мненията ми в темата ще разбереш защо...
Защо? Нима броят на феновете определя дали една група е добра или не?

View Postmarillion, on Oct 2 2007, 09:08, said:

Аз не знам на колко си години, но ми се струва, че не си живял във времето, за което говориш.
Не съм живял по това време, но естествено, познавам доста хора, които са живяли...

View Postmarillion, on Oct 2 2007, 09:08, said:

Вярно е, че тогава чакахме средно по около година, за да си запишем на касетка TDK (прозрачна С-90 - 7,50 лв.; С - 60 - 5 лв.) новия албум на енската група. Но не е вярно, че нямаше как да се намери този албум и трябваше да слушаме каквото ни попадне, защото ако беше така, щяхме да слушаме нистина само това което ни попадаше - Алла, Емил Димитров, Лили и т.н. Истината е, че и тогава, както и сега човек слушаше това, което му харесва. Единствената разлика е, че тогава нямаше нет, а специализираните западни музикални списания бяха кът. Така, че се налагаше да си препредаваме от уста на уста, коя група какво свири, на какво прилича, и като как възприемаме новия им албум. След което се провеждаже следния ритуал - даваш касетка купена от спестени закуски и чакаш да ти запишат албума. От приятел или от "борсаджия" срещу 5 лв. Но чакането си заслужаваше...
Сигурно е така, но все пак не вярвам че е можело да се намери ВСИЧКО. И по тази логика - слушаш всичко що е рок и метъл, което ти попадне в ръчичките.



#12108 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 02 октомври 2007 - 00:18 in Общ музикален форум

View Postmarillion, on Oct 2 2007, 00:24, said:

Ти вярваше в Бог, затова ще ти отговоря така:
Дано Господ ти прости за богохулството... :metal: :metal: :D

Аргументи?

Над един милион желаещи за двадесет хиляди билета за един единствен концерт ето тук, срещу разпродадена Зала № 1 на НДК без най-скъпите билети.

Game Over
:)

Чакай ся, не ми говори кой колко фенове имал. НАДЦЕНЕН означава група, която не струва, и въпреки това се харесва. А кой определя коя група струва? Аз, ти, безбройните фенове? Никой. Всеки слуша каквото си хареса. Да, Пърпъл се слушат в БГ, но в крайна сметка НА КОЙ МУ ПУКА?! Ти какво - слушаш една група, само защото има огромна фенска база по цял свят ли? Или щото събрала нз си колко хиляди души на концерт? Реално, това което казваш звучи така: "Не ми пука за музика, не ми пука за текстове, пука ми, че по света тая група не е тачена и следователно и аз няма да я тача". Смяташ ли, че на някой му е Motorhead, Venom, Metallica или Slayer в ранните им дни? И какво - всички да си слушат само утвърдените работи, щото другото не заслужава - няма фенове...

Говориш ми за Пърпъл, Юрая, Скорпиънс и т.н. По време на шибания фашизъм (наричам го фашизъм, защото това няма нищо общо с комунизма, а е неква болшевишка изцепка, ама карай...) СЛУШАШ КАКВОТО ИМА. Тоест - или естрадните "величия", които властта ти набива в главата, защото всичко останало ти е забранено, или забраненият плод - рока, от който обаче слушаш КАКВОТО ТИ ПОПАДНЕ В РЪЦЕТЕ, ЗАЩОТО ДРУГО НЯМА. Тази музика за тези хора е била нещо повече от музика - символ на свободата, на мира, на всичко "не-родно" и, за бога, най-вече "не-комунистическо". Което ще те откъсне по някакъв начин от шибаната реалност в която живееш. ЗАТОВА тези групи са тачени толкова.



#12030 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 01 октомври 2007 - 16:05 in Общ музикален форум

^Без тези три групи любимата ти Металика нямаше да я има. Имай уважение към бащите.



#12026 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 01 октомври 2007 - 16:01 in Общ музикален форум

View Postcadaurus, on Oct 1 2007, 17:00, said:

Писал съм по-горе защо. Това, че Алла Пугачова е продала повече от Зеп и Пурпле, значи точно това: че Алла Пугачова е продала повече от Зеп и Пурпле. Нищо повече. В случая говорихме кое е обективен показател за влияние. Според теб Алла Пугачова по-влиятелна ли е от Зеп и Пурпле заради повечето си продадени бройки?

Не е, но тук става въпрос за продажби, не за влияние...



#12024 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 01 октомври 2007 - 15:58 in Общ музикален форум

View Postcygnusx86, on Oct 1 2007, 16:51, said:

Ми аз затова казвам,че са надценявани,цял свят ги слуша ама за къв уй?
Тука си прав,имах предвид в световен мащаб.

Ти наред ли си бе?! Motorhead, Black Sabbath, Venom - основополагащи банди за целия метъл... Или не, ти май предпочиташ чалгата, а? :yes:



#12017 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 01 октомври 2007 - 15:26 in Общ музикален форум

View Postcygnusx86, on Oct 1 2007, 16:12, said:

Така е,прав си.Всичко е въпрос на вкус.Но да приемем че имаше...та затова Mayhem,Darkthrone,Manowar,Nirvana,Motorhead,Venom,Black Sabbath,Symphony X и всички траш групи.Да не забравя и Pantera,група която освен Vulgar Display of Power не е направила нищо свястно,изключвам по една-две песни от другите албуми.И как се разбира надценявана ли е групата не мога да разбера.Ммм не я разбирам аз тая тема нещо,всеки ше изброи групите които не харесва и толкова...

ХАХАХА! Чуваш ли се!?
Mayhem и Darkthrone - култ в блека по цял свят
Manowar - кралете на метъла ебаси... Няма метъл който да не ги е слушал
Nirvana - и те се харесват по цял свят и са тачени като легенди
Motorhead - абе скрий някъде!
Venom - какво надценяване?! Те след '85 вадят лайна. А предишните албуми са обожавани и са повлияли на 90% от екстремните величия и на твоите любимци Metallica...
Black Sabbath - ама не, казвам ти, скрий се някъде и не излизай оттам.
Symphony X не знам да са толкова тачени в България...
Всички траш групи - даааа, то през 80те години преобладаващият метъл беше хевито, а трашът беше ъндъргаунд и само в БГ го слушахме...

Quote

Да не забравя и Pantera,група която освен Vulgar Display of Power не е направила нищо свястно
Човече, ти изби рибата... :yes:



#11992 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 01 октомври 2007 - 14:19 in Общ музикален форум

View PostЗмей Горянин, on Oct 1 2007, 13:26, said:

Darkthrone, които дори нямат щастието да имат своя De Misteriis...
Under A Funeral Moon, anyone? :D



#11758 Chimaira - Resurrection vs Machine Head - The Blackening

Posted by Aggressive Perfector on 29 септември 2007 - 23:42 in Общ музикален форум

Така. Ясно е, че тези двата албума, заедно с този на Nile, са най-силните за годината. Nile обаче са доста далече от Chimaira и Machine Head (като стилистика, не като качества :yes: ), така че кажете кой от двата албума ви хареса повече???

Лично на мен - Кимийрата. Много стегнат и тежък албум. Слагам го пред този на MH, защото е доста по-разчупен (MH си избичиха на модерен траш метъл), по-труден за възприемане и по-мрачен (в Empire нещата отиват накъм блек).



#11757 Рапкор и Нео-метъл

Posted by Aggressive Perfector on 29 септември 2007 - 23:36 in Общ музикален форум

Quote

Новият Chimaira бе засенчен жестоко от Machine Head.

Тц. Chimaira ме накефиха повече пък. :yes:

Btw, защо причислявате Slipknot към ню метъла? На мен ми звучат доста по-праведно от ЛП (Люхите П***и ) и Бисквитите... Е, вярно, вкарват рап на места, ама ако питате мене тяхното си е смеска от индъстриъл и метълкор поръсен с щипка Korn и тук-таме мъъъъничко трашец и кросоувър, колкото за аромат.



#11751 Любим албум на Tool

Posted by Aggressive Perfector on 29 септември 2007 - 21:20 in Общ музикален форум

:yes:



#11649 Любим албум на Tool

Posted by Aggressive Perfector on 28 септември 2007 - 16:20 in Общ музикален форум

Еми явно никой не ми прочете поста... Аз се махам, пък вие си спорете. :yes:



#11641 Любим албум на Tool

Posted by Aggressive Perfector on 28 септември 2007 - 16:01 in Общ музикален форум

Айде, пак се почнаха големите спорове кой какъв е... Имам чувството че вие реално не слушате и не се интересувате от метъл, а имате некви енциклкопедични познания... Демек, че не слушате музика, а четете за музиката... :P

И във какво се изразява прогресивът според вас??? Наистина ли смятате, че това е един стил с точни граници и "тази, тази и тази група са прог"?! Вгледайте се във заглавието: ПРОГРЕСИВ. Тоест напредничава музика, музика която надскача своето време, която върви НАПРЕД независимо от модата. Следователно рок'н'ролът е бил прогресив, защото е тикал музиката накъм БЪДЕЩЕТО. Блек Сабат са били прогресив, защото от тях са тръгнали нз си колко стила...

Говорите за алтернатив? Какво е алтернативът? Названието на стила възниква във връзка с онези групи в края на 80те, които правят АНТИ-МЕЙНСТРИЙМ музика. Тоест - музика, която не се продава, която не пълни стадиони, която мрази "героите на деня". Алтернативна музика. Следователно рок'н'ролът в началото си е бил алтернатив, Блек Сабат преди да станат известни са били алтернатив, детът и блекът - също...

Пиша това по една причина: според мен тези две течения са взаимно свързани и реално нямат никакви граници - всичко може да е прогресивно или алтернативно...

А сега ми кажете: не са ли Tool алтернативни, защото творят музиката, която им допада, без реално да се влияят от това кое е на мода в момента? А не са ли и прогресивни, тъй като музиката им реално няма аналог и в нея са заложени толкова емоции, има толкова дълбочина...?



#11474 Любим албум на Tool

Posted by Aggressive Perfector on 27 септември 2007 - 22:28 in Общ музикален форум

^Е да, ама като знам какви емоционални травми причинява извергщината Aenima и как мозъкът ти отказва след Lateralus... Май ше им трябват и то доста! :yes:



#11473 Таря(ex-Nightwish)-Соло албум 2007

Posted by Aggressive Perfector on 27 септември 2007 - 22:26 in Общ музикален форум

Шибани елфи! Скрийте се в разните си там вълшебни гори и не се показвайте!!!

:yes: