Jump to content

Aggressive Perfector's Content

There have been 134 items by Aggressive Perfector (Search limited from 27-May 23)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#15830 Новото Миталика

Posted by Aggressive Perfector on 26 October 2007 - 00:11 AM in Общ музикален форум

^Не е лош. Отвратителен е. :)



#15279 Новото Миталика

Posted by Aggressive Perfector on 23 October 2007 - 12:30 PM in Общ музикален форум

Както казва Lord K Philipson "This album is all about the snare!" :yes:



#14098 Кавъри

Posted by Aggressive Perfector on 16 October 2007 - 09:07 AM in Общ музикален форум

View PostSvil, on Oct 15 2007, 12:44, said:

Верно? Объркал си се нещо обаче :metal:
Да не е само едно магаре Марко? :yes:

Човече, никога ли не си слушал поне Race With The Devil?!?!?! :hunter:

Quote

Предполагам, че говорим за две отделни неща. Аз за това, а ти - най-вероятно за това.
Аха. Ясно.



#13989 Кавъри

Posted by Aggressive Perfector on 15 October 2007 - 10:58 AM in Общ музикален форум

View Postwhiplash159, on Oct 12 2007, 17:27, said:

"Word up" в изпълнение на GUN :D :D ;) (оригинал - Cameo).

Чакай, чакай, чакай! Gun са група от края на 60те! :metal:



#13746 Кавъри

Posted by Aggressive Perfector on 12 October 2007 - 16:14 PM in Общ музикален форум

Girlschool - Race With the Devil смехотворен кавър на една велика песен...



#13431 Предпочитани стилове...

Posted by Aggressive Perfector on 10 October 2007 - 23:08 PM in Общ музикален форум

Thrash 'till Death 'till Black 'till Grind :yes: Това е...



#13430 Най-добрият барабанист

Posted by Aggressive Perfector on 10 October 2007 - 23:04 PM in Общ музикален форум

Сега се сетих и за Matte Modin - бившия картечар на Dark Funeral. Тоя човек имам чувството, че може цял ден да си свири бласт бийтове... :yes: Дзвер пълен.



#13361 Предпочитани стилове...

Posted by Aggressive Perfector on 10 October 2007 - 17:01 PM in Общ музикален форум

View Postcygnusx86, on Oct 10 2007, 09:26, said:

не слушам траш

Съдейки аватара ти, това е леко тъпо изказване. Или си фен на нещата след '91? :crying:



#13358 Кавъри

Posted by Aggressive Perfector on 10 October 2007 - 16:58 PM in Общ музикален форум

Всички кавъри смучат. :crying: Закво ми е да слушам кавър на Raining Blood примерно (освен на живо де) като мога да си я пусна в оригинал...



#13356 Новото Миталика

Posted by Aggressive Perfector on 10 October 2007 - 16:54 PM in Общ музикален форум

View PostSatyr, on Oct 10 2007, 17:03, said:

Да пробваме.
Любима група - Slayer. Нека обидите започна сега! :crying:

Кви обиди ве?! Slayer винаги са били No.1 и който не смята така може да се... (айдеее, дигна ми се с още 10% предупреждението)



#13171 Смешни имена на групи, песни, смешни текстове, смешни обложки

Posted by Aggressive Perfector on 09 October 2007 - 21:58 PM in Общ музикален форум

^Отиде малко далече от темата, не мислиш ли? :pardon:



#13165 Новото Миталика

Posted by Aggressive Perfector on 09 October 2007 - 21:29 PM in Общ музикален форум

^Тц. Става въпрос за фенове, които харесват абсюлютно всичко свързано с Металика - и новите и старите албуми. Това са "истинските" фенове. :)



#13073 Новото Миталика

Posted by Aggressive Perfector on 09 October 2007 - 13:01 PM in Общ музикален форум

Quote

ИСКАМ ДА КАЖА, ЧЕ СА ВЕЛИКИ И ЧЕ ВИНАГИ ЩЕ БЪДАТ ТАКИВА!!! Това, че на някои хора не им харесва изобщо не ни притеснява нас - техните истински фенове!!!

Тва, че някои хора имат уши също не ви притеснява.



#13013 Новото Миталика

Posted by Aggressive Perfector on 08 October 2007 - 23:04 PM in Общ музикален форум

View Postvancheto_flower, on Oct 7 2007, 17:19, said:

Абе някой казали, че Металика са велики?

ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ СА ВЕЛИКИ!!! Не че искам да натрапвам мнението си, но за мен те са №1.

Искаш да кажеш че БЯХА велики. :harhar:



#13012 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 08 October 2007 - 23:02 PM in Общ музикален форум

^Мба, супер голям успех имам с жените - като им дъхна и ги свалям. :harhar:



#12899 Ходите ли на Църква?

Posted by Aggressive Perfector on 08 October 2007 - 12:25 PM in Общ форум

От близо две години не съм ходил на църква. Не виждам и причина да го правя. :blush:

Mermaid, поздрав с Deicide - Lunatic of God's Creation :lol:



#12860 IQ тест

Posted by Aggressive Perfector on 07 October 2007 - 23:47 PM in Хумор и забава

142

Тва много сме умни тука в тоя форум ве!



#12859 Рейдиохед - Вятър на промяната в музикалната индустрия или само вятър?

Posted by Aggressive Perfector on 07 October 2007 - 22:55 PM in Музика

Не, не смятам, че ще се променят. Младите групи ТРЯБВА да продават албуми и изнасят платени концерти - иначе няма да оцелеят и няма да има смисъл да се занимават с музика. Не ми говорете за Radiohead и NIN. Това са артисти, които дотолкова са забогатяли от музиката си, че вече наистина я правят с некомерсиална цел - защото са творци и искат изкуството им да бъде чуто от колкото се може повече хора.



#12857 Какво звучи в момента при вас?

Posted by Aggressive Perfector on 07 October 2007 - 22:42 PM in Общ музикален форум

Абе, хора, кажете някакъв анархо-блек от типа на Iskra или Black Kronstadt...



#12852 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 October 2007 - 22:23 PM in Общ музикален форум

^Ама не, става въпрос, че Марилиън говори, все едно че трябва да се съобразяваме с другите, и сякаш обществото е перфектно... Ами НЕ Е. -_-



#12849 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 October 2007 - 22:05 PM in Общ музикален форум

View Postmarillion, on Oct 7 2007, 22:35, said:

Сега разбрах. Ти си от онези, които обвиняват обществото за всичко лошо, което им се случва в живота. Дали ще бъде заради мнима дискриминация относно музикални предпочитания или пък заради липса на профисионално развитие, а може би в твоят случай недобри оценки в училище, за всичко е намерен универсиален виновник в лицето на обществото. Така е лесно и удобно. Само, че един ден ако си умен разбираш, че това е измислен прозрачен параван, зад който искаш да прикриеш собственото си бягство от отговорнст. Нямам желание да споря с теб или да влизам в излишна полемика. Позната ми е позицията ти. Не я одобрявам и знам, че ти би могъл да промениш ъгъла на гледната си точка. Ако го сториш - добре, ако не успееш, пак добре. Твоя воля...

Хахаха, нещо не си разбрал. Уча доста и мога смело да кажа, че съм отличник. :D Погледни обаче какво е обществото: по-голямата част от хората са ЗАТЪПЕЛИ и не виждат нищо отвъд това, което те самите знаят. "Я си слушам сръбско и техно, пък метъла може и да е добър, ама няма да го слушам, шото я си слушам сръбско и техно и нищо друго не ми требе..." Осъзнаваш ли колко малко нормални хора има в един клас? По-голямата част са или дебили, или лигльовци... Има доста "фашони", които в повечето случаи се държат "колко съм куул, не можеш да разговаряш с мен"... Въобще даваш ли си сметка колко малко са свестните хора??? Как искаш да харесвам едно общество, в което най-голямата атракция е дебел мазен изрусен травестит?! Не обвинявам никой, аз живея по своя воля и ако някой ден пропадана, то последният, който бих обвинил за това, е обществото.

И какво предлагаш в крайна сметка? Да не бъда метъл, защото обществото не ме приема като такъв????? -_-



#12847 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 October 2007 - 21:23 PM in Общ музикален форум

View Postmarillion, on Oct 7 2007, 22:15, said:

Така е, ако живееш в гората сам. Щом обаче си част от обществото е необходимо да спазваш определени норми на поведение. Иначе рано или късно обществото те отритва. Лошото е, че доста младежи спазват твоя принцип, а по-късно в живота си, когато се самооприличат на луузъри обвиняват обществото за неуспехите си. Така се получава омагьосан кръг от който няма измъкване...

Въх, стресна ме... :D Е, аз си знам, че ше свърша в некоя канавка, и кво? :P Обществото смуче! Та нали същото това общество отрива нас метълите като "нацисти", "наркомани", "сатанисти" и т.н.

Quote

Така е, ако живееш в гората сам.
TRVE NORSK BLACK METAL KVLT! RAAAAAH! -_-



#12844 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 October 2007 - 21:07 PM in Общ музикален форум

^Майтап бе, Уили! Нали там разправяше за некв дет се бръснел нз си къде и имал голям успех с жените... -_- Наздраве!



#12842 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 October 2007 - 21:01 PM in Общ музикален форум

Quote

Като пораснеш, ще разбереш какво има предвид Нещото
Да се правиш на гейче, за да забиеш неква курва? -_-



#12839 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 October 2007 - 20:56 PM in Общ музикален форум

^Моля те, надуй им Funeral Fog на Mayhem. -_-